Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 1600 funtow miesiecznie netto

Polecane posty

Gość gość

Uwazacie za dobra wyplate w Anglii, a konkretniej w Londynie powiedzmy dla singla, 1 osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak 1600zl w PL. A zycie u nas trzykrotnie tansze. Za obiad w PL w restauracji zaplacilem niedawno 25zl . W uk min 15£ czyli ponad 70zl ! zdzieraja w uk na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajdziesz 3pokoje kuchnia, lazienka i kawalek ogrodu w polsce za max 500zl to masz swietna wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie w Polsce 3krotnie tansze, hahahahaha! No tak, u wiesniaka na wsi gdzie chlanie piwa pod sklepem i smazenie kaszany na grillu to high life szczyt marzen to tak- 3krotnie tansza. Jakies debilne komentarze o obiadach za 25zl, hahaha co za mlot debilny. W mleczarniach to tak. Oj,.... Wiesniak wiesniak. Trzymaj sie grilla Bo o zyciu na poziomie c***a wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo za 25zl zje obiad na miescie :D w uk za 5f zjem i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie, £1600 (czy netto czy brutto - bez znaczenia) to pensja glodowa. No chyba, ze odpowiada ci dzielenie domu czy mieszkania z 10 innymi osobami. Ale w innych rejonach na terenie UK, taka pensja wystarczy ci na wynajecie malego mieszkania i na zycie na w miare dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Londynie, w 3 strefie mozesz spokojnie dorwac 2pokoje+kuchnia za 800-900f; w wiekszych miastach, ceny nie odbiegaja za bardzo od Londynskich (prawie te same standardy masz w Bristolu, Plymouth, Manchesterze itd), ale sa tez male miasteczka, na totalnym wschodzie, czy zachodzie (walia) gdzie za 550f masz caly dom z 3 czy 4 sypialniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha Oplacisz pokoj, bilet i... Na zarcie bedziesz musial skombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepiej zostac w warszawie :) pokoj w dzielonym domu 800zl, + 300zl czynsz + iles tam za rachunki dzielone na ilosc osob w mieszkaniu no i telefon, dojazd na uczelnie czy/i do pracy.... jezeli nie stac cie na wynajem mieszkania za 1600zl + czynsz i rachunki, ew. kupno wlasnego mieszkania to zakladam, ze wiecej niz 1800zl nie zarobisz, zatem powodzenia, za pozostale 500zl mozesz szalec jak krol w stolycy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 pokoje w Londynie za 800-900 f w 3 strefie ? Bzdura. Za 1200 ciezko juz znalezc, "normalny" standard a nie kompletna rudera za 2 pokoje + salon (2 bedroom) to 1400 i w gore sam "goly" czynsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos mieszkam za 800 w 3 strefie, sypialnia, kuchnia, salon i lkazienka + ogrodek z szopa wiec nie wmawiaj mi, prosze, ze nie mozliwe, bo doswiadczenie mam z wlasnej pierwszej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokaz mi gdzie mozna takie w tej cenie znalezc? Jamie's linki czy via. Przegladajac zoopla, right move, gumtree nic nie ma. Za 800 f to pokoje "wyskakuja" albo ciasne studio flaty dla max 1 osoby, no ale wtedy to musisz konkretna kase zarabiac by samemu tyle za nore placic ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* jakies linki czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 funtów to STRASZNIE niska płaca. W Anglii zanim przylecieli ludzie pracować to nikt by sie nie schylił po 2500f. NAWET jako kelnerka w barze. No, ale polaczki się cieszą, że za 1600 funtów będą miały hacjente z żurnali bo już przeliczają na polskie PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszlym roku tyle (800f) placilismy za nasze pierwsze mieszkanie (jeszcze landlord nas namawial, bo moj facet nie byl zbyt przekonany :P ) i stawka dalej jest taka sama. wiem, ze jakies 4 miesiace temu kolezanka tez wynajmowala 2 pokoje za 950f . czasami idzie znalezc perelki, tylko niestety trzeba miec czas by szukac (choc my akurat mielismy szczescie, bo po 2 dniach 'szukania' znalezlismy wlasnie te), no i niestety te z gumtree (zwlaszcza od prywatnych landlorodw lub osob w ogole) ida w przeciagu 5 minut :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 strasznie niska stawka? Przypominam, ze w UK najnizsza stawka to jest na dzien dzisiejszy dla osob majacych mniejsze niz 25 lat 6.70 f/godz brutto i dla 25 latkow oraz starszych 7.20. Zakladamy, ze pracuja na caly etat (37.5-40 godz tyg) to zarobki oscyluja w okolicach 1 tysiaca funtow na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, nie przegadasz debili. siedzi taka jedna z druga w polsce, u rodzicow na garnuszku i wyobraza sobie, ze tak zle w tej anglii jest bo samemu za 1600f nie da sie zyc (SAMEMU przypominam), wynajac mieszkania najlepiej 2 pokojowego, jesc w Harrods'ie codziennie i jeszcze na koncerty co sobote skakac :O nie ma pojecia, ze porownywalne zycie mialaby, gdyby sie ze swojego pokoiku w rodzinnym mieszkaniu ruszyla do warszawy :O ZAWSZE z kims jest latwiej! albo wynajmujesz pokoj jesli cie nie stac na osobne mieszkanie, albo masz faceta, ktory tez pracuje! co dwie wyplaty to nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicach nawet pokoje sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polek w UK przylecialo na gotowe do kolesia. Same gowno by zrobily. No a teraz wielkie paniusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna pensja zaczyna się od 2.000£/netto. Nie rozumiem jak można pracować za mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu przyglupy sie wypowiadaja na temat ekonomii, Jesus Maria. "jak mozna za mniej niz £2000 pracowac" pisze glab z Londynu gdzie za admin pensje zaczynaja sie od £18000 rocznie bo wyajecie pokoju zaczyna sie od £1000 miesiecznie. Wystarczy miec mozg i zdrowy rozsadek. Do autora: Gdzie mieszkasz? £1600 w Londynie, za malo. Wyjdz pare krokow poza Londyn, najlepiej polnoc kraju- Yorkshire, i za £1600 ba reke masz kawalerke +rachunki oplacone, wyjscie na miasto co weekend i egzotyczne wakacje co 2-3 miechy. No ioszczedzic dasz rade. Widze Tu wiecznie pelno tematow o pensjach i zarobkach i czy duzo czy malo- i Te wiejskie paroby pierdola o tych milionach co zarabialy na budowie. Wezvie sie igarnijcie, idzcie do szkoly i nauczcie sie co to ekonomia. Wiejskie polaczki bez szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000£ to mozesz sobie polizac jak cukierek przez szybe cwelu. Tobie 1000£ musi wystarczyc plus pampers bialy murzynie. Buehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja przyjechałem do Glasgow rok temu to zaczynałem od 2.400£/netto/mies i mogłem wybierać w ofertach pracy do woli. Jestem operatorem spycharki. W tym zawodzie pracy nie brakuje. Postawy języka znałem. Dziś mam 2.750 i to jest normalna niezbyt wysoka pensyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie dopomyje za max 1300f:D team liderem nigdy nie bedziecie z 2500f buehahahae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operator spycharki nosz kurfa wielka filozofia i zaszczyt byc fizycznym:D kazdy z palcem w doopie to umie, dzis prestiz i powazanie to praca biurowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty tym team leaderem byłeś ze tak cienko? U nas w firmie każdy team leader dostaje ok 5k na miesiąc a ja na najnizszym szczeblu mam 2k no ale rozumiem ze 2.5 K to szczyt twoich możliwości i pewnie praca dla jełopkow była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tyle zarabiam jako kelner. Praca mnie meczy i wprowadza w depresje. Takze mieszkam w Londynie. Jedna kasa wystarcza mi na zycie i podroze. Do tej pory w tym roku mailem 4 urlopy na pd Europy, przede mna jeszcze dwa. Nie mam innych wiekszych wydatkow, hobby, uzywki etc... Wynajmuje pokoj za 400 funtow miesiecznie - ale po znajomosci ( wart jest ponad 500 ). Jka tu znalezc lepsz aprace poza hospitality.... kiedy sie nie am doswiadczenia. Gdy sie sprezam moge zaoszczedzic okolo 800 funtow miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieszkamy w jednym z wiekszych miast |Szkocji. oboje mamy prace umyslowe, w sumie miesiecznie mamy netto okolo 2800 funtow, po odjeciu kosztow zycia czyli mieszkanie rachunki auto wyzywienie, jakis ciuch czy restauracja/kino/basen itp jeszcze odkladamy ok 400-500 lub wiecej czasem,miesiecznie. czyli 2x do roku jakies fajne wakacje i tez nadal na plusie. mamy dziecko ale zadnych dodatkow na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kelner 1600 ? To niezle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×