Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

dziś to króluje tu słodkie lenistwo :) Emmi 😘 🌻 margo 😘 🌻 Kaba 😘 🌻😘 🌻 cicha 😘 🌻 bez-barwna 😘 🌻 goda 😘 🌻 zdanka9 😘 🌻 Ruminka 😘 🌻 agrypina 😘 🌻 Jako Taka 😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻 Fio-lka 😘 🌻 marsa 😘 🌻 betka 😘 🌻 zona 😘 🌻 makia 😘 🌻 nicka 😘 🌻 przezroczysta 😘 🌻 Love 😘 🌻 samotna jak nigdy 😘 🌻 gothika 😘 🌻 bossanowa 😘 🌻 Bosa_ 😘 🌻 nicka 😘 🌻 czort do diabła skąd jesteś ;) buber szufla i dla cichych czytających nas wielbicieli 😘 🌻 ps. Nikogo nie faworyzuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jakos wieczorna zmiana nie popisala sie:) wiec nastawiam wode, wybieram filizanki i zaparzam poranna kawe:) Harry, czy aby napewno nikogo?:) ;)? ale pamiec to masz wysmienita:) Marsa, bardzo mi podobalo sie to , co jest u ciebie....hihi kiedys opisze jak nam malowalo sie sciany i co wyszlo :) milego dnia wszytkim.... buber, czy naprawde nieprzyjemne?:) nie wierze, no chyba ze chodzisz tam robic depilacje:) wszystkim moc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberk:) Niby zajrzałam wczoraj wieczorkiem, ale byłam już bardzo zmęczona i nie chciało mi się pisać... marsa//:) dzięki:) bo ona ma właśnie taki intensywny, wczoraj zgadało się, na ten temat a gdy powiedziałam jej, że Ty masz łososiowy to od razu pomyślała o takim:) Przekażę, chociaż ona coś przebąkiwała o jakiś pomarańczowych mebelkach? albo drewnianych? Masz białe i tak jej przekażę:) dzięki👄 aaaaa! a jakie dodatki? Kurcze, zapomniałam:( zapomniałam zapytać o dodatki:) cicha//:) buzia wielka👄 coporabiałaś jak Cię nie było?:) sonia//🌻 na powitanie dla Ciebie:) margo//:)👄co to są galeczki? Dzięki za życzonka specjalnie dla mnie❤️:) Harry...//:) hej hej:)Jak tam poszukiwania mieszkanka? Bracie takie wielkie posty walisz, że ledwo nadążam je czytać:P Rozumiem, że nie masz na co, kogo narzekać:) Goda//:) ale Ty masz fajnie z tym wstawaniem... jestem pełna podziwu. A jak czuje się Syn? Wszystko już super dobrze? Wiesz, niby się mówi ,,do wesela się zagoi,,:) ale ja życzę mu aby zdecydowanie wcześniej mu się pogoiło:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko dla kafe 🌻 👄 Goda nie popisałam się wczoraj to fakt ... i na dodatek dzisiaj ( już 21 .10 ) tak leniwo się zrobiło , leje , zimno i wiatr szaleje - uuuuuuuuuuuuuuuuu Popracoałam już trochę i dopiero teraz pomyślę o kubełku kawy z mlekiem i chociaż 1 łyżeczką malutką cukru . Mam cały czajnik wrzącej wody więc może ktoś się dołączy ? I już wypadam , bo .... Pa Udanego dnia mimo pogody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanka//:) 👄 I jak tam tulipany???:) Kiedy je sadzisz? jako taka//👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana🖐️ dzis ja dołączam do Gody z herbatką! U mnie dzień leci za dniem,ciągle gonitwa,czasem czasu mało nie ma kiedy napisać cos konkretnego,jestem w tej gorszej sytuacji,że nie mam netu w pracy:(miło jest pozaglądać od czasu do czasu i kliknać coś.;) Goda__>znam ten wierszyk,kiedyś ktoś mi przysłał mailem,sama mam takie mysli jeśli chodzi o MM;)no niestety. Emmi__>jak MM ma dużo zajęć to potem jest nieznośny w domu,właśnie wczoraj miałam przypływy niedobrego zachowania😠 wtedy czepia się o wszystko,wszystko go drażni,a to nie jest miłe...... Harry__>jesteś niesamowity,spamiętać wszystkich nie jest w sposób,ja musiałabym pozapisywać;) jak tam mieszkanko? czy masz coś pod okiem? czort__>widzisz kobiety mają dziwną naturę niestety,czasem trudno je zrozumieć,jest tak książka \"co każda żona by chciała,aby jej mąż wiedział o kobiecie\",nie pamiętam autora,bo komuś pożyczyłam i nie wróciła do mnie,ale jest ciekawa>Może podpowie o niektórych zachowaniach.Wiem,łatwo powiedzieć a przede wszystkim zastosować się,ale czasem może ułatwić trochę nam życie..To tak jak napisała kiedys Emmi\"dlaczego ja mam się starać,a on nić\"tak chyba jest wszędzie.W większości stara się tylko jedna osoba.....No niestety kobiety mają inną zupełnie psychikę niż mężczyźni...... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść... Harry - no, pełnam uznania dla starania :-) jakaś jestem dziś zmęczona, więc oprócz pozdrowień dla wszystkich, który Harry tak dzielnie zebrał w kupkę i wymienił w jednym z powyższych postów, dołącze kilka dowcipów... Wróbelek na gałęzi siedzi czy kuca? Kuca, bo jakby siedział to by mu nóżki zwisały. Co to jest: białe i, jak spadnie na głowę, to boli? Sufit Jak nazywa się żona Herkulesa? Frau Kules - Jak Królewna Snieżka budzi krasnoludki? Seven Up! Co to znaczy, gdy ktoś znajdzie cztery podkowy? To znaczy, ze gdzieś koń biega na bosaka... - Co to jest apatia? Stosunek do stosunku po stosunku! Skšd wyjeżdża czołg ? Czołg wyjeżdza z nienacka - Ilu prawdziwych mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki. Ani jednego, prawdziwy mężczyzna nie boi się ciemności. Państwo w Europie na K? Kowalscy. No, to tyle, wesołego dnia, Moi Drodzy i Drogie, wracam do przerwanych zajęć, lekko wzdychając, ze to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich Emmi - pomarańczowe meble do łososiowych ścian to moim zdaniem lekka przesada , nie wiem o jakie dodatki ci chodzi ale jak już pisałam meble białe , stół i krzesła też białe , mam też półeczki na ścianach -też białe , zlew metalowy , suszarka na naczynia metal, krótko mówiąc w mojej kuchni dominują 3 kolory łososiowy , biały i metal (srebrny ) no i mam jeszcze ogromną roślinkę prawie do su fitu - papirus . Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę Goda🌻 Emmi🌻 harry🌻 Czort - witaj🌻 Agrypina🌻 Rumianka🌻 Zdanka🌻 Buber🌻 Cicha🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌻 może zna ktoś jakąś metodę lub specyfik na szybki porost włosów? będę bardzo bardzo wdzięczna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich Emmi - pomarańczowe meble do łososiowych ścian to moim zdaniem lekka przesada , nie wiem o jakie dodatki ci chodzi ale jak już pisałam meble białe , stół i krzesła też białe , mam też półeczki na ścianach -też białe , zlew metalowy , suszarka na naczynia metal, krótko mówiąc w mojej kuchni dominują 3 kolory łososiowy , biały i metal (srebrny ) no i mam jeszcze ogromną roślinkę prawie do su fitu - papirus . Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę Goda🌻 Emmi🌻 harry🌻 Czort - witaj🌻 Agrypina🌻 Rumianka🌻 Zdanka🌻 Buber🌻 Cicha🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌻 może zna ktoś jakąś metodę lub specyfik na szybki porost włosów? będę bardzo bardzo wdzięczna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich Emmi - pomarańczowe meble do łososiowych ścian to moim zdaniem lekka przesada , nie wiem o jakie dodatki ci chodzi ale jak już pisałam meble białe , stół i krzesła też białe , mam też półeczki na ścianach -też białe , zlew metalowy , suszarka na naczynia metal, krótko mówiąc w mojej kuchni dominują 3 kolory łososiowy , biały i metal (srebrny ) no i mam jeszcze ogromną roślinkę prawie do su fitu - papirus . Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę Goda🌻 Emmi🌻 harry🌻 Czort - witaj🌻 Agrypina🌻 Rumianka🌻 Zdanka🌻 Buber🌻 Cicha🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌻 może zna ktoś jakąś metodę lub specyfik na szybki porost włosów? będę bardzo bardzo wdzięczna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich Emmi - pomarańczowe meble do łososiowych ścian to moim zdaniem lekka przesada , nie wiem o jakie dodatki ci chodzi ale jak już pisałam meble białe , stół i krzesła też białe , mam też półeczki na ścianach -też białe , zlew metalowy , suszarka na naczynia metal, krótko mówiąc w mojej kuchni dominują 3 kolory łososiowy , biały i metal (srebrny ) no i mam jeszcze ogromną roślinkę prawie do su fitu - papirus . Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę Goda🌻 Emmi🌻 harry🌻 Czort - witaj🌻 Agrypina🌻 Rumianka🌻 Zdanka🌻 Buber🌻 Cicha🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌻 może zna ktoś jakąś metodę lub specyfik na szybki porost włosów? będę bardzo bardzo wdzięczna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich Emmi - pomarańczowe meble do łososiowych ścian to moim zdaniem lekka przesada , nie wiem o jakie dodatki ci chodzi ale jak już pisałam meble białe , stół i krzesła też białe , mam też półeczki na ścianach -też białe , zlew metalowy , suszarka na naczynia metal, krótko mówiąc w mojej kuchni dominują 3 kolory łososiowy , biały i metal (srebrny ) no i mam jeszcze ogromną roślinkę prawie do su fitu - papirus . Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę Goda🌻 Emmi🌻 harry🌻 Czort - witaj🌻 Agrypina🌻 Rumianka🌻 Zdanka🌻 Buber🌻 Cicha🌻 i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌻 może zna ktoś jakąś metodę lub specyfik na szybki porost włosów? będę bardzo bardzo wdzięczna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa huczy mi od przemysleń, czubek paruje:D Wizjie mnożą się , co róż to inna koncepcja:) oszaleć można... ale za to jakie sny miałam!!! o la la obudziłam się o 6 i zastanawiałam się, czy ze mną wszystko wporządku:P marsa//:) skarbie:) dodatki - zasłonki, obrusiki, jakieś motywy sztuczne... ale koleżance szalenie spodobał się kolor biały:) 👄 od niej dla Ciebie Agrypina//:) Mój idealny:) odkąd widzi i słyszy jak przygotowuję plan ataku na jego czas wolny:P to idealnie:D:D A ja tylko chcę mieć kolorowe ściany w domciu [mina niewiniontka] I jak sympatyczny kolego, nadl chesz się zamieniać?:D:D:D:D cicha//👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik zacina mi się :( ruminka//:) 👄 jak leci? Teściowa wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka//:) wiedziałam!!! to Ciebie chciałam zapytać o teściową:) ale mi się mieszacie dziewczyny:) sorki ruminka//:) w ogóle to gdybyś chciała popisac o teściowej:) sorki pomyliłam Was:):) Nicka//:) a gdzie Ty przepadłaś????? Teściowa Ciebie wysłała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Poczytałam Was i znikam. Coś sobie namieszałam w kompie, tzn. w konfigurowaniu poczty :( i muszę to rozgryźć teraz i uporządkować :) Pa na razie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Emmi teściówka wróciła i na razie jest cała zadowolona i \" nieszkodliwa\" tzn powstrzymuje się na razie od dodawania do wsztystkiego swoich 3 groszy . Atmosfera domowa może straciła na swoim uroku ale da się przeżyć. Tak na marginesie to wydaje mi się, że łatwiej wymagac coś od swojego M jeżeli się mieszka bez udziału rodziców której kolwiek ze stron. Cóż Ameryki z ta myślą nie odkryłam.... a tak marzy mi się mały biały domek hmmmmmmm Mam nadzieję że doczekam kiedyś dnia kiedy będzie nas stać na zakup swojego własnego MIESZKANIA Pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Emmi teściówka wróciła i na razie jest cała zadowolona i \" nieszkodliwa\" tzn powstrzymuje się na razie od dodawania do wsztystkiego swoich 3 groszy . Atmosfera domowa może straciła na swoim uroku ale da się przeżyć. Tak na marginesie to wydaje mi się, że łatwiej wymagac coś od swojego M jeżeli się mieszka bez udziału rodziców której kolwiek ze stron. Cóż Ameryki z ta myślą nie odkryłam.... a tak marzy mi się mały biały domek hmmmmmmm Mam nadzieję że doczekam kiedyś dnia kiedy będzie nas stać na zakup swojego własnego MIESZKANIA Pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje sloneczka :):):) dzis od rana u mnie padalo ale potem rozpogodzilo sie i zrobilo sie bardzo cieplutko :) spojrzalam na termometr a tam 20 st. wyobrazacie sobie? super sprawa takie ciepelko:):):) ciagle brak mi czasu zeby na dluzej usiasc do kompa, czytam wasze posty potem szybko pisze i lece dalej do roboty, dzis znow tak mam wiec tylko wycaluje wszystkich w oba policzki 👄 i spadowka moze w wekeend usda mi sie przysiasc na dluzej:) papatki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :) możemy sobie podać łapki :) Nareszcie uporałam się z pocztą :) Jeszcze mi tylko dźwięk w kompie nie działa i w związku z tym, nie mogę odsłuchać tego co przysłała mi Goda :( Ale i tak bardzo Ci dziekuję Goda :). No nic, wracam do \"Samotności w sieci\" bo od niedzieli nie miałam możliwości żeby poczytać. Miłych snów. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :) możemy sobie podać łapki :) Nareszcie uporałam się z pocztą :) Jeszcze mi tylko dźwięk w kompie nie działa i w związku z tym, nie mogę odsłuchać tego co przysłała mi Goda :( Ale i tak bardzo Ci dziekuję Goda :). No nic, wracam do \"Samotności w sieci\" bo od niedzieli nie miałam możliwości żeby poczytać. Miłych snów. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie bedzie kawy, spalil sie nam w pracy czajnik( tak pocichu podejrzewam ze nie bez pomocy jednego osobnika) wiec sama pojde gdzies wprosze sie na kawke:) Emmi___ czy posprzeczaliscie sie o kolor scian? czy bardziej powaznie? Harry, no prosze, nie wzbudzaj tylko zazdrosci, sobiscie z tym parkietem:) :) zycze aby \"ogladanie\" bylo udane:) Nicka ciesze sie, ze masz inny klimat, oby na dluzej:) moze ja trzeba regularnie wysylac na taki odpoczynek, podobno czesto tam znajduja sobie wielbicieli, moze w edy zostawi wam to mieszkanko?:) :) Cicha...hihi... nie wiesz za co dziekujesz, wiec...:) ja czytam teraz to, co mi przyslal Harry, prawda tylko do poduszki, bo w pracy ostatnio nie mam chwilki czasu. Margo___ nie przepracuj sie, odpoczywac tez kiedys trzeba, nie musi wszystko byc na wysoki polysk i zmeczona mama i zona:) dzis u nas wystawa i targi komputerowe, szef mnie i jeszcze jednego wspolpracownika wydelegowal, lubie sobie polazic i poogladac, tym bardziej ,ze zawsze spotyka sie wtedy wielu znajomych:) na ostatniej wystawie spotkalam swego wykladowce z uniwersytetu ( reklamowal jakis swoj program) i co najdziwniejsze -on mnie poznal:) wszystkim milego dnia, i chyba juz milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 cześć dziewczyny .Stęskniłam się mocno za Wami i wracam do ,,Przystani Emmi \'\'Witam nowe osoby Emmi remoncik? ja już przez to przeszłam i wspominam jak ciężką chorobę , bo MM jest totalnym realistą ,który nie zgadzał sie na żadną awangardę.A poza tym nie robił nic w kierunku jakiś propozycji żebym miała z jego strony A wyglądało to tak że po godzinach spędzonych w samotności na szukaniu pomysłów na urządzenie mieszkania przedstawiałam mu kilka propozycji a on mówił ,,tak albo ,,nie,,, jeżeli ,,nie ,,to ja dalej przewracalam czasopisma , internet , biegałam po mieście robiłam rysuneczki i przedkładałam MM a on mówił ,,nieee,, naużerałam się z tym remontem ( bo trzeba było coś już zrobić) że ho ho a i tak niektóre moje pomysły zostały w sferze marzeń bo nie umiałam potawić na swoim . ...................No i po tych zmaganiach polecam kolor do kuchni j miętowy ;) uspakajający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi bardzo smutno... kurcze, moglibyśmy być takim fajnym małżeństwem, dlaczego jak go widzę wzbiera we mnie agresja? Staram się staram i gucio z tego wychodzi... nie o farbkę:( My wspólnie wybieramy wszystko do domu, po łóżko, stolik czy szafkę jedziemy razem i jest to wspólna decyzja, łącznie z misiaczkiem. Ja teraz kombinuję z kolorkami, ale potem, kiedy przyjdzie pora usiądę z MM i będzie wybierał swoje kolorki. Ja jestem przy żółtym i pomarańczowym a ściany mogą być w końcu pomalowany na niebieski czy fiolet:) z żóltym czy pomarańczowym... to nie problem, nigdy o to się nie kłóciliśmy... a powinniśmy dać sobie wolność, dla dobra całej naszej trójki, bo niszczymy się... to ja się cały czas oszukuję że odtworzę to co było kiedyś miedzy nami, tylko że kiedyś misiaczka nie było na świecie, a potem był na tyle mały że nie wiedzieliśmy jaki jest:( Wciąż zadry są o misiaczka:( Nie przeskoczę tego! Ja jestem zwykłą matką a on nie umie być ojcem niegenialnego dziecka:( Jestem już zmęczona tymi głupimi próbami, staraniami, myśleniem co by tu jeszcze, tłumaczeniem go... to jest tak jakbym była z facetem, który akceptuje tylko mnie, a mój dzieciak mu zawadza... Tyle mojego co sobie do Was pochlipie i ponarzekam... fajnie, że jesteście:) Dzisiaj może z misiem zakupimy tulipanki bo mamy już dostęp do ogródka. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Kochana Emii! Nie chlip - tylko nie dziś, nie jutro, nie pojutrze...nie chlip! Tak mi przykro, ze komus jest źle! Nie ma takiej recepty, zeby zreperować wszystko, co się psuje, ale to nie znaczy, że można sobie odpuścić poszukiwania. Tak po cichutku sobie myślę, że Twój mąż to trochę perfekcjonista i nie chce się nawet przed sobą samym przyznać do kompleksu, do tego, ze nie powołał na swiat kogoś idealnego. W końcu za konkretne predyspozycje dzieci w dużym stopniu odpowiada ich genotyp. Myślę, ze to problem, z którym on się w końcu zmierzy. Może powinien mu pomóc ktoś, kto nie jest tak zaangażowany w Waszą rodzinę, jak Ty? Ktoś, kto bedzie obiektywny w ocenie. A może też jest zazdrosny o Twoje zaangażowanie w sprawy Misiaczka? Ja wierzę, że Wam się ułoży. Zresztą - zycie pokazuje, ze mężczyźni mogą być lepszymi ojcami na konkretnym etapie życia dziecka (dla malucha, lub właśnie w okresie dorastania, albo jeszcze później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może poprawi komuś samopoczuci
>>Jak poznasz, że żyjesz w XXI wieku? >> >>1. Właśnie próbowałeś wprowadzić swój PIN do mikrofalówki . >>2. W notesie masz listę 15 numerów telefonów swej najbliższej trzyosobowej rodziny . >>3. Wysyłasz swojemu synowi SMS-a z informacją, że już pora na kolację, a on odsyła ci e-maila z odpowiedzią, że zaraz przyjdzie do kuchni . >>4. Twoja córka sprzedaje lizaki przez swoją witrynę internetową . >>5. Kilka razy dziennie gawędzisz z nieznajomym z południowej Afryki, ale w tym miesiącu nie rozmawiałeś jeszcze ze swoim sąsiadem zza ściany . >>6. Twoja matka prosi cię o wysłanie zdjęcia twego nowo narodzonego dziecka w jotpegu, aby móc z niego zrobić wygaszacz ekranu . >>7. Wracając z pracy, zatrzymujesz samochód na podjeździe do garażu i dzwonisz z komórki, aby sprawdzić, czy ktoś jest w domu . >>8. Każda reklama w telewizji posiada adres WWW na dole ekranu . >>9. Kupujesz komputer, a po sześciu miesiącach jest on przestarzały i wart połowę ceny, za którą go kupiłeś . >>10. Wyjście z domu bez telefonu komórkowego, którego nie miałeś przez dotychczasowe 20-50 lat swojego życia, powoduje panikę, i to, że po telefon zaraz wracasz do domu . >>11. Zapłacenie za coś gotówką, zamiast kartą płatniczą, to przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania . >>12. Sprzątanie pokoju stołowego oznacza wyrzucenie torebek po fast foodach z tylnego siedzenia samochodu . >>13. Przyczyną braku kontaktu z bliskimi jest to, że nie posiadają oni adresu mailowego . >>14. Jeśli masz na ścianie/lodówce poprzyczepiane mnóstwo kolorowych karteczek, to znaczy, ze jesteś człowiekiem zorganizowanym . >>15. Większość dowcipów poznajesz przez internet . >>16. W domu zakładasz drugą linię telefoniczną, aby w ogóle móc rozmawiać przez telefon . >>17. Wychodzisz z internetu i masz paskudne uczucie, ze właśnie rozstałeś się z ukochaną . >>18. Wstajesz rano i wchodzisz do internetu, zanim jeszcze zdążysz wypić kawę . >>19. Budzisz się o drugiej nad ranem, aby pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze, czy ktoś nie przysłał ci maila . >>20. Gdy się uśmiechasz albo robisz inne miny, przekrzywiasz odruchowo głowę na bok [] . >>21. Czytasz ten tekst . >>22. Co gorsza, prześlesz go komuś dalej.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×