Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Bez-barwna 🌻 :D witaj w klubie :D Emmi 🌻 jak mnie tu nie ma to jestem gdzie ? pod kocykiem :D Fajne te stronki :D A ten szalony kotek, to ma strasznie zaraźliwy ten śmiech :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi i wszystkie kochane dziewczynki dzieki bardzo👄 czytam was codziennie mimo ze czasu mam na to niewiele, strasznie sie ciesze ze Gody synus troszke sie wylizuje, swietnie poczytac ze Kaba ma dzis lepszy humorek, fajnie sie czyta wszystkie posty, wczuwam sie z wami w wasza codziennosc ale nie wiem jak ubrac w slowa to co chcialabym powiedziec...wiec wole siedziec cicho w kaciku i psuc wam nastrojow...roznych bo roznych ale przeciez waszych...no bo coz moglabym napisac?...ze boje sie ze moja rodzina nie ma juz przyszlosci?...ze moje malzenstwo wisi na wlosku?...codziennie mysle i mysle, od tego myslenia puchnie mi leb a nic madrego nie wymyslilam:( oddalamy sie codziennie coraz dalej...probowalam rozmawiac, tlumaczyc, prosic...moje slowa wywoluja w mm odwrotny skutek:(...czego ty odemnie chcesz?...- tylko te slowa slysze w odpowiedzi:(...probowalam zapomniec wszystkie zale z kiedys, klamstwa, niedomowienia, bol ktory mi sprawil...probowalam to zostawic za soba ale nie daje rady...trace meza, przyjaciela(bo kiedys nim byl) kochanka, ojca mego dziecka, czlowieka ktorego pokochalam calym sercem...i nie moge nic na to poradzic....nic zmienic...niby mieszkamy razem, jestesmy ze soba ale to nie jest normalny dom...normalna rodzina...nie potrafie nawet tego opisac...na nic mi teraz slowa pocieszenia...wiec dalej bede czytacwasze posty, cieszyc sie waszymi radosciami, smucic waszymi smutami...wiedzcie ze zawsze jestem z wami mimo ze czasem cicho siedze...jakos nie moge sie pozbierac do kupy...strasznie was kocham❤️ moje wirtualne pocieszycielki, kolezanki, przyjaciolki...caluje mocno i sciskam...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) Cześć kwiatuszku uparty:D a tak sobie tu siedzę i czekam na Ciebie:) Cieszę się, że wreszcie doczekałam się:) ale spoko... kiedyś na jako taką czekałam chyba do 1? a może i troszkę dłużej:):) Fakt, trudno pocieszać jak się coś knoci i jeszcze jest się daleko... ale wiesz, co? Może nie rozwali się u Ciebie? U mnie często tak jest... już się sypie, a jednak rusza dalej do przodu... Wiem jak to jest, niby na nich nazekamy,ale trudno tak przekreślić ładnych pare lat spędzonych jakby to nie było razem, tyle pracy włożone w to wszystko, tyle pragnień, marzeń, uczuć... i tak ma to ulecieć w kosmos? Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię zmian a do nowości długo się przyzwyczajam:) 👄👄 Mam nadzieję, ze wszystko się ułoży, nawet jakbyś miała potem zastanawiać, się dlaczego nie otworzyłaś mu drzwi jak była ku temu sposobność, tylko próbowałaś znów, poraz .... składać wszystko do kupy:) Ale teraz życzę Ci aby się wszystko naprawiło i uspokoiło:)👄👄👄 te magiczne:) cicha//:D:D:D:D super:D:D:D Dobrej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim kochanym dziewczynkom dużym i małym :-) jeszcze nie śpię, ale szczególy jutro. W tej chwili słucham niesamowitych koników?? które mi śpiewają na \"dobranoc\" - te od cichej.... Cicha --- > I musiałam koniecznie napisać do Ciebie w tej sprawie.! Gdy tylko usłyszałam ich \"przebój\" wróciły do mnie wspomnienia dawno już zakurzone... Wiele lat słucvhałam utworów bez muzyki, tylko na różne głosy. Ulubione moje utwory wykonuje Urszula Dudziak - płyta nazywa się \"Malowany ptak\". Nie wiem czy słyszałaś, i czy w ogóle interesuje cię taka \"muzyka\". Pamiętam jak moja mama mówiła na to \"wyjce\". Jednak ja nadal uwielbiam takie utwory na parę głosów, często te \"wyjce\" pomagają mi się skupić....Taka inna forma medytacji. A jak już \"dopadnie\" mnie potrzeba wycia na wesoło, to czasem z MM tak sobie wyjemy na dwa głosy! :-) To niesamowite.... O rety, naprawdę chciałam ci bardzo, bardzo podziękować... Odezwę się jutro, mam nadzieję że wszyscy pozostali zrozumieją dlaczego napisałam tylko do cichej :-) dobranoc kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj jakieś złe demony w domu się rozpanoszyły i każdy bez wyjątku , ma muchy w nosie . Więc przywarłam do komputerka , bo nie chcę się naprawdę pokłócić i najlepiej ucieknę w sen , prześpię te przykre chwile - może jutro będzie lepsze ? Tylko porozwieszam jeszcze pranko ;-) Goda - pocierpiał sporo synek - ucałuj mocno fizyka .Własnie dzisiaj odwiedzlismy z MM jego kuzyna w szpitalu i takie same doświadczenia . Aż strach pomyśleć , co mogło by się zdarzyć , gdyby nie anioły , które nad nim czuwały. Mieszka na wsi i w nocy szukał pomocy w trzech szpitalach powiatowych i dopiero w ostatnim poważnie sie nim zainteresowali - a okazało sie ,ze miał zawał i tylko cudem nie umarł w trakcie poszukiwań lekarza :-((( Także jestem jeszcze pod wrażeniem - \"służba zdrowia\" Ci pomoże umrzeć !!! . Goda , a może będą jakieś reorganizacje w pracy i na innym stanowisku będziesz mogła pracować ? , a może jeszcze z całym zespołem - Trzymam mocno kciuki i wytrwałości w tych trudnych chwilach wielkiej niepewności. Emmi - tak przykro mi się zrobiło , gdy pisałaś ,ze TMiś nigdy w olimpiadzie - nie myśl w ten sposób , TMis z tego jak piszesz to człowieczek duży serduszkiem i to jest cudowne , na pewno to wiesz . Gdyby porównać jego ogromną pracę przy lekcjach ( aż 7 godzin ) to na niejedną olimpiadę pracowitosci by mógł się wybrać - olimpijczyk juz jest. Więcej przytulanek z TM i z innymi puentami - ach Ci wspaniali faceci w swych zimnych skórach . Tulipanów już chyba nie posadzę buuuuuuuuuuuuuuuuuu I już bliżej o jeden dzień do 29 października - juz mogę odliczać - tylko 15 dni :-D i palimy świeczkę , jemy torcik i się bawimy topikowo :-D Cicha , Agrypina , Kaba - :-D🌻 Bez - barwna - witaj na tych stronkach i znajduj miejsce na kanapce . Margo - 👄😍 Jeszcze pranko muszę załatwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane siostry! Troszke mnie nie było na topiku wybaczcie to tylko zycie,pracuje 2 tydzień na nockę w dzień spię, mam troche spraw do załatwienia i brakuje mi czasu, rezygnuje z zajrzenia na kompa,na strony...... Mieszkanka jeszcze nie kupiłem, bo obejrzeniu z moja druga połówka stwierdzilismyze jest za małe i nie ma co sie pakowac na siłe... Nie ma co się spieszyc będziemy tam mieszkac trochę czasu . W weekend wyjezdzam do rodzinki na 2 dni moze na niedziele tylko .... Wyciszyłem swoje zycie nie ma w nim złych emocji nawet do ex małzonki . Pozytywne nastawienie pozwala mi isc dzień po dniu z usmiechem na ustach............ Emmi 😘 🌻 margo 😘 🌻 Kaba 😘 🌻 cicha 😘 🌻 bez-barwna 😘 🌻 goda 😘 🌻 zdanka9 😘 🌻 Ruminka 😘 🌻 agrypina 😘 🌻 Jako Taka 😘 🌻 😘 🌻 Fio-lka 😘 🌻 marsa 😘 🌻 betka 😘 🌻 zona 😘 🌻 makia 😘 🌻 nicka 😘 🌻 przezroczysta 😘 🌻 Love 😘 🌻 samotna jak nigdy 😘 🌻 gothika 😘 🌻 bossanowa 😘 🌻 Bosa_ 😘 🌻 nicka 😘 🌻 buber szufla i dla cichych czytających nas wielbicieli 😘 🌻 😘 🌻 podaruj komus dwa dobre słowa, a wróca jako dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niektore to po nocy pisza nie spia, nie bedziemy tu pokazywac palcem:) Kochana margo , ciesze sie, ze jestes z nami, kazda z nas przechodzila podobne okresy i pewno jeszcze nie jeden kryzys przejdzie....ja tez nie moge zrozumiec jak puscic w zapomnienie tyle wspanialych lat, tyle razem przezytych chwil, tak ranimy sie nawzajem...ale zawsze mowilam ze rani najbardziej najblizszy czlowiek....tylko szkoda kiedy on tego nie rozumie, nawet pewnie czesto nie spostrrzega , ze tak robi, ze tak wiele nas kosztuje to wybaczenie, zrozumienie czegos, co on uwaza za naturalne... tak samo Emmi, ktora tak emocojonalnie wszytko przyjmuje, az gotuje sie w sobie, ale jak widze po zastanowieniu sie jednak wyciaga odpowiednie wnioski:) i nigdzieb nie pojdzie, tylko tak wygraza sie:) :) cicha wspaniale, ze tak duzo i ladnie piszesz, wiecie co, ja zauwazylam ze naszy topik nie padnie nigdy, bo jakby przekazujemy paleczke, kiedy jedna ma gorszy dzien, to inna zaczyna wiecej pisac, pocieszac, chyba tak i musi byc w kochajacej sie rodzinie... tak musi byc, ale niestety nie zawsze tak jest u nas, w domu, wiec bez_barwna witaj w naszej rodzince, i napewno wybralas zly nick, kazda z nas jest barwna, ty napewno tez, zmien nick na barwna i pisz do nas, zawsze to w kupie razniej ❤️ :) i zgadzam sie z cicha, ze pozytywne myslenie moze zadzialac cuda, jezli nie w naszym zyciu, to przynajmniej w naszej psychice, a potem to juz podziala, na nasze zycie:) a te koniki super, od dawna juz ich slucham. Kaba wiec bardzo rozumiem co ty lubisz, z MM niestety nie pospiewasz, no chyba ze na jeden glos, ale uwielbiamy to robic z nasza kompania z choru...hihi...i to robimy juz prawie profesjonalne, jednak te lata spiewek na glosy daja swoje. I czasem cos tak wzlezie w glowe, bywalo ze jedziemy i przez cala droge spiewamy cos , az do znudzenia:) osobiscie zapamietalam jeden taki kawalek, kiedy bylismy na spotkaniu ze Swietym ojcem w Czestochowie spiewalismy tam, a jeszcze byl niesamowity chlopieco -meski chor z Moskwy, oni mieli cudny kanon, faktycznie to bylo kilka slow, powtarzanych na wiele wiele glosow:) ale takim niesamowitym basem i barytonem, ze az przez cialo ciarki... Zdanka___ dzieki za pocieszenie, ale raczej bardzo marne szanse na przetrwanie naszego dzialu, a zmiane pracyna innym stanowisku nie wchodzi w gre, bo ogolnie naszy zaklad do Nowego roku ma zwolnic 285 osob.Wiec kazdy dzial kombinuje jak moze. Ale probuje za rada cichej myslec pozytywnie:) :) jak pisza na tym topiku o pozytywnym mysleniu, kazda zmiana jest na lepsze, tylko nie zawsze to od rzau rozumiemy:) A tulipany spoko jeszcze posadzisz:) napewno to mowie, bo jeden raz posadzilam na poczatku listopadu i bylo OK:) gdzie sie podziewa nasza makia??? wciaz gastroluje?:) 👄 Agrypina, jako taka, betka, buber , ruminka i moze Moka zagladnie , i wszystkim nie wymienionym wiele ciepla i radosci na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tak zagadal;am sie, ze zapomnalam o kawie:) wiec rytualnaporanna kawka dla wszytkich:)) no prosze nawet pisalismy z Harrym razem, ja zaczelam wczesniej , tylko jak to jest w pracy z przerwami:) Harry nie badz taki twoj adres na tlen chyba nie dziala, bo napisalam do ciebie i nic:( nie boj sie nie pisalam nic takiego tylko robiac takie maslane oczka prosilam o ta ksiazke:) aha cicha, betka mi podeslala ta ksiazke \"Samotnosc w sieci\" zapytam u niej chybanic nie bedzie miala przeciwko temu zebym ja wyslal do ciebie, wiec nie bedziesz musiala isc do biblioteki:)tylko ze ja tez bardziej lubie czytac te ksiazki, ktore mozno polozyc pod poduszke:) faktycznie to zawsze tam u mnie jakas jest, czy lubicie czytac Bacha? jego ksiazki uwazam za niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry, przepraszam, to nie rozumiem dlaczego:( myslalam, ze to ty nie otrzymales mego listu...cholercia nie wiem co jest, bo to moja skrzynka pocztowa o najwiekszej pojemnosci az 250MB, wszystki inne listy otrzymuje bez problemu, nawet jak pisalam betka przeslala ksiazke Wisniewskiego , moze sprobuj wyslac tak na poczatek tylko bez zalacznika, jako test? ale ja upierdliwa jestem, co? juz chyba pora na poranna herbatke dla innych dziewczyn, bo pewnie wlasnie teraz wstaja:) > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) ale nie popiszę bo muszę lecieć do szkoły misiaczkowej... ale chociaż przywitam się:) Dzisiaj Dzień Nauczyciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ukradłam dziś małą chwilkę i też się przysiadam z herbatką. Goda ja też niedawno przchodziłam podobną nerwówkę w pracy na razie rozeszło się wszytko po kościach tylko zmieniłam dział Tobie życzę żeby wszystko ułożyło się po Tojej myśli i też przyłączam się do pozdrowień dla syna naprawdę dzielny chłopak Jakiś czas temu też czytałam Wisniewskiego, mnie osobiście baarddzo się podobało ale ciekawa jestem czy czytałyście Epilog? To jest ksiązka z tych które albo baaaardzo się podobaja albo wręcz przeciwnie. Emmi a może spróbuj póść na jakiś intensywny spacer, jesień jest przecież taka piękna pod warunkiwem że jest słońce i może w ten sposób powróci Ci apetyt A tak z innej beczki dziewczyny skąd znajdujecie tyle siły żeby porobić wszystko w domku, pozałatwiać co trzeba i jeszcze znaleźć troszke czasu żeby popisać na Kafe choćby i późno w nocy ja ostatnio mam chyba spadek sił witalnych i zasypiam już o 21 co prawda wstaję 0 5.30 i w weekendy pędzę do szkoły albo do pracy, w susła się zamieniam czy co ? Kaba bużiaczki wzmacniaczki to jest to !!!!! Dziś jest piękne śłońce za oknem i bużka aż mi się uśmiecha od ucha do ucha Pozdrawiam wszystkie topikowe duszki 🌻 🌻 kwia] Emmi 🌻 Goda[ 🌻 Kaba 🌻 Margo 🌻 Cicha 🌻 Makia 🌻 Jako taka 🌻 Zdanka🌻 i dla rodzynków 🌻 bezbarwna🌻 to forum jest jak lekarstwo ii dla wszytkich 👄 👄 👄 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dzień dobry. Cicha - śpieszę myśleć pozytywnie, śpieszę. Wiem, ze w życiu nie wydarza się 90% rzeczy o które się martwimy i ze świat jest dla nas taki, jaki jego obraz niesiemy w sobie. Trochę tylko czasem mi trudno całą tę moją teoretyczną wiedzę dostosować do praktyki... Emmi, dzięki Tobie dziś pierwszy raz się uśmiechnęłam...bo śmiech był zaraźliwy, zwłaszcza że ryknął na mnie znienacka z głośniczka, który wcześniej jakoś nie chciał działać. Bez-barwna- Na pewno nie jesteś bezbarwna. Na pewno. I choć jest Ci teraz smutno, to pokaż sobie w lustrze język i nie daj się. Pamiętaj, że ktoś za Ciebie trzyma kciuki! Harry! Tak miło Cię widzieć! Mam nadzieję, że te nocki to porządnie odsypiasz i nie chodzisz potem z podkrążonymi oczyma...I tak się cieszę z Twojego uśmiechu na codzień! Margo, trzymaj się dzielnie! Nie będę dawała żadnych rad, napiszę Ci tylko, ze nie zawsze to co się dla nas wydaje końcem świata - jest nim faktycznie. Wiem, że to Cię specjalnie nie pocieszy, ale kiedy mój świat się zawalił nie chciało mi się żyć. A potem okazało się, że w sumie wyszło mi to na dobre, pomimo, że tak bardzo bolało. Mam nadzieję, ze tak czy inaczej Ty wyjdziesz ze swojej potyczki z życiem zwycięsko. Goda, Kaba, Zdanka, Jako Taka, Fio-lka, betka, marsa, nicka, agrypina (a u nas dziś słoneczko nieśmiałe,nieprawdaż..?) - dla wszystkich serdeczne pozdrowienia! ()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️powitanko!Rzeczywiście dzis nieśmiało słoneczko do nas zagląda,i nawet nie jest tak zimno jak ostatnio;) Właśnie wróciliśmy od endokrynologa,wiecie ile dzieci ma problem ze wzrostem??Nasz młody dostaje hormon już 4 lata i jest znaczna różnica w zroście,ale dziś był chłopiec w tym samym wieku,a niższy o całą głowę,a on hormon dostaje 2 lata.Dobrze,że teraz są takie rzeczy i można dzieciom podawać,a nie skazywać je na niskorosłość. Ale jeszcze mamy perspektywę podawania hormonu przez jeszcze kilka lat niestety:( Wszystkie piszecie tak bardzo rozlegle,mi jeszcze do tego brakuje,ale jestem z lekturą na bieżąco.....:) U mnie umiarkowany spokój,ale ciągła praca z młodym,nie wiem jak to będzie z jego egzaminem klasy szóstej?! Właśnie ciężko jest komus radzić....mam koleżankę,która ma też ciężko z MM,nie wiem czy ja bym tyle wytrzymała co ona ma u siebie,najgorzej jest wytrzymać taką atmosferę,znosic ignorowanie,znęcanie sie psychiczne.Wydaje mi się,że MM sam nie wytrzymuje zbyt długo czasu nieodzywania się do siebie i dlatego nie ma takiego długiego czasu,jak u niektórych miesiąc czy nawet dwa miesiące nie rozmawiają:(:(:( Margo jest ciężko,chyba mogę wiedzieć jak ona sie czuje:(to jest przykre a jeszcze się nawet wyżalić,czasem jest dobrze wszystko z siebie wyrzucić a czasem bardzo przykro....... Życzę wszystkim udanego dnia,wiele uśmiechów i tak napisał Harry \"podaruj komuś dwa dobre słowa,a wrócą jako dobry dzień...\" 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️powitanko!Rzeczywiście dzis nieśmiało słoneczko do nas zagląda,i nawet nie jest tak zimno jak ostatnio;) Właśnie wróciliśmy od endokrynologa,wiecie ile dzieci ma problem ze wzrostem??Nasz młody dostaje hormon już 4 lata i jest znaczna różnica w zroście,ale dziś był chłopiec w tym samym wieku,a niższy o całą głowę,a on hormon dostaje 2 lata.Dobrze,że teraz są takie rzeczy i można dzieciom podawać,a nie skazywać je na niskorosłość. Ale jeszcze mamy perspektywę podawania hormonu przez jeszcze kilka lat niestety:( Wszystkie piszecie tak bardzo rozlegle,mi jeszcze do tego brakuje,ale jestem z lekturą na bieżąco.....:) U mnie umiarkowany spokój,ale ciągła praca z młodym,nie wiem jak to będzie z jego egzaminem klasy szóstej?! Właśnie ciężko jest komus radzić....mam koleżankę,która ma też ciężko z MM,nie wiem czy ja bym tyle wytrzymała co ona ma u siebie,najgorzej jest wytrzymać taką atmosferę,znosic ignorowanie,znęcanie sie psychiczne.Wydaje mi się,że MM sam nie wytrzymuje zbyt długo czasu nieodzywania się do siebie i dlatego nie ma takiego długiego czasu,jak u niektórych miesiąc czy nawet dwa miesiące nie rozmawiają:(:(:( Margo jest ciężko,chyba mogę wiedzieć jak ona sie czuje:(to jest przykre a jeszcze się nawet wyżalić,czasem jest dobrze wszystko z siebie wyrzucić a czasem bardzo przykro....... Życzę wszystkim udanego dnia,wiele uśmiechów i tak napisał Harry \"podaruj komuś dwa dobre słowa,a wrócą jako dobry dzień...\" 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące pozdrowienia dla wszystkich!!🌻 Kurcze, znow mi kilka lez polecialo po przeczytaniu Waszych postow, i to nie tylko tych smutnych, ale rowniez tych radosnych, tak ze szczescia:) Jeszcze raz mocno pozdrawiam i przesyłam mnóstwo ciepła 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące pozdrowienia dla wszystkich!!🌻 Kurcze, znow mi kilka lez polecialo po przeczytaniu Waszych postow, i to nie tylko tych smutnych, ale rowniez tych radosnych, tak ze szczescia:) Jeszcze raz mocno pozdrawiam i przesyłam mnóstwo ciepła 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Wpadłam tylko żeby życzyć miłego dnia🌻 Agrypina----> ja mam ze swoją misią inny problem , ona jest duża jak na swój wiek , ma 3 latka a wzrostu 110 cm . A na dodatek mam ostatnio wrażenie że ona trochę nie dosłyszy, przekręca wyrazy jak się do niej coś mówi , tzn my mówimy inne słowo a ona słyszy inne np;; MM powiedział do niej ,, kudlatuś \'\' a ona zrozumiała to jako uśmiechnij się , i tak już w kilku sytuacjach to się powturzyło , trochę mnie to niepokoi .... Ale nie będę przynudzać Miłego dzionka życzę i znikam do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Wpadłam tylko żeby życzyć miłego dnia🌻 Agrypina----> ja mam ze swoją misią inny problem , ona jest duża jak na swój wiek , ma 3 latka a wzrostu 110 cm . A na dodatek mam ostatnio wrażenie że ona trochę nie dosłyszy, przekręca wyrazy jak się do niej coś mówi , tzn my mówimy inne słowo a ona słyszy inne np;; MM powiedział do niej ,, kudlatuś \'\' a ona zrozumiała to jako uśmiechnij się , i tak już w kilku sytuacjach to się powturzyło , trochę mnie to niepokoi .... Ale nie będę przynudzać Miłego dzionka życzę i znikam do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tylko poczytać... ale marsa//Koniecznie do laryngologa z córcią! Nie żartuję:( muszę kończyć, ale cieszę sie że na kanapie gfwarnie... oj oj ten pośpiech:) ale chciałam jeszcze jedno powiedzieć, że link który podałam w poście do margo, oczywiście jest do zajrzenia przez każdego:) umięciłam u niej bo pomyslałam, ze jak zapodam bezpośrednio do niej to moze nie zignoruje:P i zajrzy... mam wrażenie, że jak skierowałam bezpośrednio do kogoś to inni nie zaglądają:( ale Wy dobrze wychowani:P ja bym zajrzała:O buziaczki👄👄:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów przelotem:) Kochani przepraszam, że tak ogólnikowo... ale dzisiaj były skrócone lekcje,więc śpieszyłam się do misiaczka i musiałam najpierw pracyjkę wykonać:) Jutro ma synuś szkolną wycieczkę i dzisiaj nie musimy siedzieć nad ksążkami:) do tego mamy śliczną,sloneczną pogodę:) więc co tu dużo pisać, korzystając z takiej sytuacji znikamy z domciu:):) Rzadko nam się zdarza wyjście na dwór:):) dlatego wszystkich gorąco pozdrawiam i znikam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów przelotem:) Kochani przepraszam, że tak ogólnikowo... ale dzisiaj były skrócone lekcje,więc śpieszyłam się do misiaczka i musiałam najpierw pracyjkę wykonać:) Jutro ma synuś szkolną wycieczkę i dzisiaj nie musimy siedzieć nad ksążkami:) do tego mamy śliczną,sloneczną pogodę:) więc co tu dużo pisać, korzystając z takiej sytuacji znikamy z domciu:):) Rzadko nam się zdarza wyjście na dwór:):) dlatego wszystkich gorąco pozdrawiam i znikam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic, poza tym, że sprzątajac dziś mieszkani, tak mi coś strzeliło w kręgosłupie, że nie wiem :-(. Aż mnie poraził prąd - takie uczucie.... Teraz boli, ale jak siedzę skulona na jednym boku to mniej. Zaraz mnie MM czymś natrze, albo natrze mi głowę, że tyle sprzątałam.... Kładę się do łózka i spróbuję \"zmartwychwstać\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Margo 🌻 choć piszesz że na nic Ci słowa pocieszenia, to jednak wiedz że wszyscy tutaj życzymy Ci jak najlepiej i myślimy o Tobie. Bądź silna a my będziemy myśleć dla Ciebie i za Ciebie pozytywnie żeby choć tak Ci pomóc.❤️ KABA 🌻 :D bardzo się cieszę że Ci się spodobało i że sprawiły Ci te koniki tyle radości. Naprawdę bardzo się cieszę. Urszuli Dudziak słucham tylko okazjonalnie. Koników częściej :) Bo też mi się spodobały :) Zdanka9 🌻 pozdrowionka :) Mam nadzieję że złe demony się dzisiaj wyniosły :) Harry-potter 🌻 Ty to masz niesamowite pory nadawania :D Goda 🌻 ja też będę na temat Twojej pracy myśleć pozytywnie, może z większą siłą coś to da. Na pewno nie zaszkodzi :) Jeśli możesz mi wysłać książkę to bardzo się ucieszę :) Adres masz pod nickem. Jakoś przeboleję że nie da się jej zaciągnąć do łóżka ;) Nicka 🌻 ja prawie codziennie muszę się trochę przekimać po pracy, żeby później znowu działać :) Inaczej jestem do niczego. Ruminka 🌻 i tak trzymaj :) Wiem że trudno, sama na te trudności się nadziewam ale trzeba na siłę. Podobno to później wchodzi w nawyk :) Ja jeszcze jestem \"dziedzicznie obciążona\" takim bardziej pesymistycznym spojrzeniem na świat. Ale powiem Ci że dzięki Wam wszystkim tutaj, lepiej idzie mi pozytywne myślenie. Mimo że ciągle ktoś tutaj ma doła, a może właśnie dlatego. Bo pocieszając kogoś, też myśli się pozytywnie i szuka dla tego kogoś plusów, więc jakoś tak zostaje coś w człowieku. Agrypina 🌻 :D Bosa_ 🌻 :D Marsa 🌻 nie znam się na dzieciach, ale mam nadzieję że okaże się wszystko ok. Może strach ma wielkie oczy ? Ale oczywiście jak mówi Emmi lepiej szybko do lekarza. Pozdrawiam. Emmi 🌻 ja się przyznaję bez bicia że zajrzałam na obie strony :) A napisałam tylko o kotku, bo skurczybyk tak się śmiał że myślałam że go nie uspokoję :) I tak mi zapadł w pamięć. Ale ta dla Margo też świetna. Ale gdybyś zaznaczyła że tylko dla Margo a inni mają nie zaglądać to pewnie bym nie zajrzała :) Jako taka 🌻 :D aż się uśmiechnęłam na Twój widok :D Oj KABA, dziewczyno, uważaj na siebie. Bo narobisz biedy. Mam nadzieję że już Ci lepiej, że to tylko tak strasznie wyglądało. ❤️ No to pozdrowionka dla wszystkich :) Nie czajcie się niektórzy po kątach :) Bo zaczniemy robić porządki i wymieciemy Was na środek :) I już wtedy będziecie musieli się ujawnić :P Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani:) to chyba pierwszy usmiech od dluzszego czasu...nie jest lepiej...moze mniej klotni, aluzji ale oprocz tego nic do przodu...mimo tego trzeba jakos zyc...mam zamiar wylezc z tego dola bo inaczej zwariuje...biore sie za siebie i juz...mam tylko nadzieje ze nic mnie juz nie zdoluje i uda sie tego dokonac...gotuje jeszcze zupke na jutro, a potem mam zamiar poodpoczywac. czytam wasze posty i naprawde ciesze sie ze poznalam tyle osobowosci...zauwazylyscie ze kazda z nas jest inna? o wielu z was moglabym juz napisac conajmniej nowelke jesli nie powiesc:) czesto wracam do waszych zdjec i wtedy nawet do was gadam:D wyobrazam sobie jak by wygladalo nasze spotkanie gdyby udalo sie takowe zorganizowac? czy starczyloby nam nocy na przegadanie jedna drugiej?:):):) zamawiam pieczenie torta na rocznice!!! wy zajmijcie sie serniczkiem bo wiele z nas serniczek uwielbia:) a teraz spadam robic liste na tort i konczyc zupke gotowac...caluje sciskam i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo___ a ja lubię tort makowy.... HArry__[przybij piątkę] Goda___ale obdarowalaś mnie trudnym tekstem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×