Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Emmi___czy juz zastosowalas jakas terapje?:) mnie niestety drink nie pomaga:( moze za duzo bylo? potem tylko jeszcze bardziej chcialo sie plakac, i.. jeszcze jeden moj sposob na chandre, to dobra muzyka i ksiazka, sluchawki na uszy, zamykam sie w sypialni i czytam ,czytam, ale to musi byc cos wesolego, w stylu \"podaruje Ci swego meza\" zawsze mnie ta ksiazka nastraja optymistycznie:) a teraz cos z serii \"madame\", tylko ze oni cholernie drogie, ale kiedy mam taki paskudny nastroj, to mysle sobie, a co to juz nawet na ksiazke sobie zaluje??!!i kupuje...dobrze, ze nie tak czesto wpadam w ta chandre, inaczej rodzinka by zbankrutowala:) margo nie pojawia sie chyba wciaz zabiegana i zapracowana, mam nadzieje, ze przynajmniej przez weekend wypocznie:) wszystkim milego weekendu, kochane dzieczynki i chlopaki 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 P.S. przypomnial sie mi jeden sposob , ktory kiedys tu proponowala margo, porzucac norzami, ale skad az tyle ich wziasc??!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim spokojnej nocki i radosnej soboty:) Jutro kolejne zajęcia... pewnie nie będzie chwilki na zajrzenie, może wieczorkiem... Cicha//:) mam kłopoty z otworzeniem, ale popróbuję... dzięki:) czort//:) Wiem, nawet przeczytałam:) ale wiesz co? muszę pozbierać mysli do kupy aby coś sensownego napisać:) ale dzięki:) dzięki za zaufanie:)👄 pozdrawiam i dobranoc👄👄 idę odmulać się muzyką:):):):) to najmocniejsza moja terapia:) Nawet z daleka usłyszana w ogromnej głuszy i pustce duchowej działa cuda:) Właśnie MM coś zapodał:D:D muszę do niej iść❤️ dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:D:D eeee... tam:) Dzieki wczorajszej muzycznej terapii do podusi:) dzisiaj wstałam przed 6:) o śnadanku nie ma mowy, ale napiłam się herbatki, dałam zwiarzaczkom jeść, przyszykowałam misiowi ubranko do szkoły i mam chwilkę:) Dzisiaj zamierzam z lekka urwać się do domciu, bo misaczek ma dużo do nauczenia na kolejny szkolny tydzień:) Już nie mogę się doczekać do kolejnego, długiego weekendu:) Mam wolne i będziemy mogli na spokojnie podgonić materiał. buziaczki👄👄 ale kafe pieknie chodzi...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru polecam: http://sunlight.republika.pl/murphy.htm a jak rozejrzymy się wokół ..... to mamy wyjaśnienie większości niezrozumiałych dla nas rzeczy. Wyjeżdżam na tydzień. :-D Tylko czy Was znajdę jak wróce :-( ❤️ dla Emmi Cicha < > < > < > a drinki to musielibyśmy poćwiczyć praktycznie :-D 3majcie się 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A muzyka działa rewelacyjnie. Mam takich pare swoich kawałków. Włączam, zamykam oczy, odpływam. I czasami marzę aby już nie wrócić ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mam troszkę zaległosci ;) klucze do mieszkanka blisko coraz blizej moze juz będa w nastepnym tygodniu :) formalnosci kredytowe trwaja ale są juz daleko :) duzo czasu spędzam w aucie i troszke brakuje mi czasu zeby tu posiedziec na spokojnie popisac i poczytać 😘 🌻 pozdrawiam jutro jest chwila wolnego odezwę sie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Czort rozjechał stronkę i wybył :D To mu się upiecze :D jak wróci to już zapomnimy o tym :D Nie wiem tylko dlaczego myśli że nas nie znajdzie po powrocie :) Przecież zapuściliśmy tu już takie korzenie że niełatwo będzie się nas pozbyć, gdyby ktoś chciał :) Emmi 🌻 :) rzeczywiście, aż się zdziwiłam że kafe mi dzisiaj tak szybko zaskoczyło :) wczoraj nawet nie wiedziałam czy to co napisałam jest tutaj, bo nie miałam czasu czekać na otwarcie strony. Mam nadzieję że tak będzie już zawsze :) Pozdrówka dla wszystkich którzy zaglądają tutaj no i dla leniuchów też ale takie z upomnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Czort rozjechał stronkę i wybył :D To mu się upiecze :D jak wróci to już zapomnimy o tym :D Nie wiem tylko dlaczego myśli że nas nie znajdzie po powrocie :) Przecież zapuściliśmy tu już takie korzenie że niełatwo będzie się nas pozbyć, gdyby ktoś chciał :) Emmi 🌻 :) rzeczywiście, aż się zdziwiłam że kafe mi dzisiaj tak szybko zaskoczyło :) wczoraj nawet nie wiedziałam czy to co napisałam jest tutaj, bo nie miałam czasu czekać na otwarcie strony. Mam nadzieję że tak będzie już zawsze :) Pozdrówka dla wszystkich którzy zaglądają tutaj no i dla leniuchów też ale takie z upomnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Tak na chwileczkę:) jestem padnięta pocałym dniu siedzenia i mam ochotę na chwileczkę zapomnienia w wannie:) ale aż się boję... ostatnio okropne dołki mnie złapały przy relaksującej kąpieli, aż szkoda mi było soebie:( ale podobno wypłakać się też jest dobrze. czort//:) miłego tygodnia życzę, nie wiem, moze pisałeś ja jestem niedzisiejsza, może to wyjazd jakiś relaksujący, to życzę miłego wypoczynku jak nie, to też życzę abyś znalazł chwilkę chociaż na wypoczynek:) a rozjechanie stronki? hym... to chyba taki rodzaj chrztu na tym topiku:D każdy musi przez to przejść:D:D cicha//:) Harry...//:) zdanka i margo!!!!! nie wspomnę już pozostałych osób co się z Wami dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem , przebrnęłam przez dużo stronek , tą ostatnią rozjechaną uffffff także przeczytałam i cieszę sie ,że znowu jestem tutaj :-) Emmi - Taki wzmacniaczek - pośpiewaj sobie razem z MAJopek : Gdy wszystko idzie źle I nie masz dokąd pójść Przyjaciół tłum rozproszył się Wydaje ci się że Tak pozostanie już Lecz okazuje się, że nie Bo budzi się z nocy nowy dzień Nieskalane czyste niebo Co było wczoraj odeszło w cień Niepamięci niech się święci Cud Niepamięci, cud niepamięci Niedzielnego odpoczynku - wrócę jeszcze dzisiaj - duża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanka//:) dzięki:) natomisat jeśli chodzi o piosenki to przekładam melodię nad słowa w nich:) Zajrzałam przywitać się i znikam...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w niedziele:) 👄 nie mialam czasu na pisanie bo 2dni mialam u siebie kuzyneczke i niezrecznie mi bylo siadac na kompa...wczoraj porobilam wszystko i wieczorkiem po wyjezdzie kuzynki zaleglam na kanapie obejrzalam nawet kino nocne i okazalo sie ze nie moge wstac:( kiedy juz jakos zwleklam sie z wyra to potworny bol nie pozwolil mi stanac na lewej nodze:(:(:( i musialam praktycznie czolgac sie do sypialni...wszyscy juz spali wiec nie chcialam ich budzis zeby mi pomogli...a dzis mam stracha...bo kreg. boli nadal:( niby chodze ale nogi mam jakies trzesace i ten tepy bol...kurcze naprawde sie boje...tyle przeszlam w czerwcu i znowu ma sie cos dziac????nawet nie mam kiedy leciec do lekarza...a w zasadzie to co mu powiem? opowiem swoja historie, on wyslucha, kaze sie rozebrac, pooglada plecy, kaze sie schylic, jescze raz ile sie da, potem postuka..........znam to na pamiec:(:(:( i tyle z tego...prace odbebni, da jakies wskazowki...ja to wszystko wiem, ale co zrobic zeby sie nie bac??? do tego wszystkiego czuje sie ciagle zmeczona, niewyspana, nerwowa, czesto wybucham, apatyczna,wygladam jak siedem nieszczesc...dziewczyny poleccie jakies wzmacniacze dla dodania sil...musze jakos z tego wylezc bo zaczyna mi odbijac...wszystko sypie mi sie na leb na szyje...jestem nie do zycia, sama przestaje akceptowac siebie, a co maja powiedziec ci ci kolo mnie zyja? pozdrawiam wszystkich i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w niedzielny wieczór 👄 W ubiegłym tygodniu korzystałam z neta tylko zawodowo , pracowałam przy komputerze tyle godzin ,ze jak wracałam do domu , to nie mogłam już na monitor spojrzeć , a i następne tygodnie ( chyba tak będzie do końca roku 😭 ) zapowiadają się podobnie . Tak zawsze bywa w listopadzie , grudniu i jeszcze w styczniu. I zawsze przed ukochanymi świętami - szarpię sie pomiędzy pracą i domem . I w święta pragne tylko troche spokoju , ale niestety nic z tego - zawsze jakas rodzinka przyjedzie i jest nas dużo przy choince. UUUUU ale daleko zabrnęłam . Byłam dzisiaj chyba ostatni raz tej jesieni na grzybach. Trochę gąsek w koszykach tylko przynieśliśmy , pies szalał na wolności , a mnie trochę głowa przestała dokuczać i tak jakoś lżej na duszy , i poniedziałek nie taki straszny - będzie dopiero jutro. Macietek liczy zadania z chemii , MM parzy kawę , pies wygrzewa się przy kominku, pachnie grzybami , smutne myśli schowały się w kąt - niech czas się zatrzyma. Zmykam na kawę i pozdrawiam cieplutko . Do jutra .... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w niedzielny wieczór 👄 W ubiegłym tygodniu korzystałam z neta tylko zawodowo , pracowałam przy komputerze tyle godzin ,ze jak wracałam do domu , to nie mogłam już na monitor spojrzeć , a i następne tygodnie ( chyba tak będzie do końca roku 😭 ) zapowiadają się podobnie . Tak zawsze bywa w listopadzie , grudniu i jeszcze w styczniu. I zawsze przed ukochanymi świętami - szarpię sie pomiędzy pracą i domem . I w święta pragne tylko troche spokoju , ale niestety nic z tego - zawsze jakas rodzinka przyjedzie i jest nas dużo przy choince. UUUUU ale daleko zabrnęłam . Byłam dzisiaj chyba ostatni raz tej jesieni na grzybach. Trochę gąsek w koszykach tylko przynieśliśmy , pies szalał na wolności , a mnie trochę głowa przestała dokuczać i tak jakoś lżej na duszy , i poniedziałek nie taki straszny - będzie dopiero jutro. Macietek liczy zadania z chemii , MM parzy kawę , pies wygrzewa się przy kominku, pachnie grzybami , smutne myśli schowały się w kąt - niech czas się zatrzyma. Zmykam na kawę i pozdrawiam cieplutko . Do jutra .... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//❤️ skarbeńku:( a to się porobiło 😭 u Ciebie pytasz o wmaczniacz? Dobre pytanie, ale nic mi nie przychodzi do głowy, szczerze... to bym Cię z chęcią nalała ale to nie na temat:) kurcze, nie wiem:( może jak ostuka i poprzygląda się a Ty mu uczciwie powiesz - po czym, Ci się tak zrobiło! to może chociaż on natrze Ci uszu, postraszy konsekwencjami i na koniec przepisze jakiś środek? No... miałam nie komentować, ale to silniejsze ode mnie... margo!!!! no...naleję Cię 👄👄👄 dla Ciebie, och... żebym chociaż mogła dopaść Cię we śnie ... Agrypina//:)👄 hej hej zdanka//:) dobrze, że zajrzałaś:) bo tak nagle przepadłaś:) 👄 pozdrawiam pozostałe osoby, znów na króciutko, bo czasu mało, a jeszcze chcę z misaczkiem coś powtórzyć:) pa pa i dobrej nocki życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorna
Witam wszystkich ! pewnie już spicie.ja ostatnio się przestawiłam i nie chce mi się jeszcze spać.Jestem pierwszy raz tutaj ,temat mi odpowiada ale nie chce mi się dzisiaj czytac.Strasznie dużo osób tu zagląda.pozdrawiam Wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie dziewczyny...dzis z czerwona herbatka Jakos pusciutko bylo na ten weekend, czy to dlatego ze czort tak narozrabial i nikt nie chcial czytac rozjechana stronke? Jak przyjedzie, to namydlimy mu glowe , za takie zabwy, a jeszcze i za pytanie, czy nas znajdzie, jak on mogl?:) przetrwalismy tyle , to przetrwamy i ten tydzien bez niego:) Margo, slonko jak bardzo Ci wspolczuje, ale ni cholery nie wiem czym moglabym pomoc. Napewno warto teraz pic jakies witaminy na ogolne pokrzepienie organizmu, moze jeszcze magnez, chociazby na zludzenie, ze to poprawi nastroj.Przede wszystkim musisz uwazac i nie przepracowywac sie, i nie daj sie zlym myslom, nie mow, ze wszytko wali sie tak na leb, na przekor wszytkiemu przynajmniej mysl, ze jest lepiej, nie poddawaj sie, moze to tylko jakis chwilowy nawrot bolu.....moze jakis leciutki masaz, a nie probowalas nigdy leczyc sie igloterapia? czy jak to po polsku sie nazywa? wiem , ze kiedys raz namowilam swego meza i mu pomagalo, prawda u nas to bardzo droga przyjemnosc:(( 60-80Lt. Harry, mam nadzieje , ze juz te klucze w zasiegu reki:) Emmi , czy byla ta chwileczka zapomnienia w wannie??:) wiesz o czym pomyslalam ? dopoki nie doczytalam??hihi...nie powiem bo okazalo sie ze myslalam w zlym kierunku, a to chyba tylko dlatego ze my u siebie to nazywamy identycznie, chwilka zapomnienia w wannie:) :) Emmi , czy to ze nigdy jeszcze nie rozjechalam stronki, oznacza ze nieprzeszlam chrztu na topiku?:) zdanka, bardzo fajna jest ta twpoja zacytowana piosenka, ja tez ja lubie sluchac.podziwiam jeszcze u was grzybki? u nas juz chyba za zimno na grzyby, no moze tylko mrozone jakies ?:) makia udalo sie, ale dlaczego tak malusko?:) witaj Lorna, nie wiem czy uda sie Ci wszytko przeczytac, tak duzo pisalismy kiedys:) wszytkim milego dnia:)🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH nic z tego mojego pisania nie będzie:( piszę i kasuję może tylko tyle: MIŁEGO I SŁONECZNEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makia, a ty pisz i nie kasuj, to cos napewno bedzie, nie badz dla siebie najwiekszym cenzorem, nie warto a tak to milo ze zagladasz do nas z rana, najczesciej to po nocy sie odzywasz :)slyszalas o takim tancu Boczata??moze nawet nieprawidlowo napisalam? a wczoraj to przez pol dnia ogladalam TV, gdzie pokazywano konkurs tancow standartowych , ktory po raz pierwszy odbyl sie u nas w nowj sali . Super kreacje, sliczne uklady i niesmowite pary.Nasza litewska para, niestety byla druga, a pierwsza z wloch, ale i tak cieszylismy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Goda masz niesamowite wyczucie ludzi . dzięki ale wiem ze nic mi nie wyjdzie...tak... wewnętrzny cenzor działa .A o tym tańcu nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zaproponowac jakismaly drink na uspienie cenzora?:) qrde, dlaczego w nas tak duzo jest roznych potrzbnych i ncalkiemniepotrzbnych barjerow? A o tym tancu to mowilam nam nasza nauczycielka, podobno byla w Hiszpanii i teraz jest tam ostatni krzyk mody, pokazywla, to cos przypomna salse, a w muzycznym programie lieci non stop taki klip, z ta piosenka, gdzie tancza na plazy, bardzo nastrojowa jest. Qrde MM chyba po weekendowej pracy na wsi ( z chlopcami robia wciaz fundament pod szklarenie) czuje sie jak polamany, wczoraj robilam i masaz i nacieralam, a dzis boje sie, ze nie uda sie pojsc na zajecie. On juz od dawna ma zle z kregoslupem, ale o dziwo , mowi ze tance mu nawet pomagaja, bo podobno wyrabiaja prawidlowa postawe i tym samym wzmacnjaja miesnie plecow. makia, to po kieliszczku miodu litewskiego, moze jeszcze ktos przylaczy sie, byle szybko, bo zaraz spadam na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ja się przyłączę do tego miodu :D ale też szybciutko, bo muszę lecieć :) Margo 🌻 pozytywne myślenie musi pomóc na kręgosłup. Czytałam gdzieś na ten temat. Trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczuje TM przeciążeniowe bóle kręgosłupa są dokuczliwe ale ma dobrą zonkę co pomasuję i je wyklepie ,a ja mojego musze prosić co by tak od niechcenia chociaż z nudów pomasował mi plecki . Przeważnie siedzi wtedy przed telewizorem i nie odrywa od niego oczu i mnie tak po tym kręgosłupie od nie chcenia powali , że czasami sama rezygnuję ze względu na mozliwosc uszkodzenia ;) i tak sie też po mału sypie bo i kręgosłup i kolana plus uszkodzony achilles . Ortopeda spytał sie ile mam lat . Odpowiedziaałam .Usmiechnął się i powiedział że może i tak ale kolana mam jak u 80-letniej staruszki. Taniec dla samego tańca jest jak wolnosc , jest przyjemnością , nie czuję sie bólu , zapomina o problemach , potrafiłam tanczyc tak nawet po16 godzin dziennie . Ale teraz niestety przyszło mi uczyć , przygotowywać , odpowiadać za to co inni pokażą na parkieciei i to juz nie jest to samo , zaczyna mnie przerastać:( No to za tych co tańczą nie tylko na parkiecie ....do dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, z wami to wszystko milej, wiec polewam, na taka pogode to w sam raz. i cicha do nasprzylaczyla sie, zawsze to we 3 weselej:)jestem ciekawa czy buber gdzies nie czai sie tam:) makia, co to bol kolan to tez wiem, chyba , ze mam to po intensywnym sporcie, prawda nie jest jeszcze tak zle, ale czas od czasu odzywa sie to , osobiscie na zime.A lekarza to kiedys ledwo nie zabilam, poszlam, zeby mi cos poradzil, to wiesz co mi powiedzial?no coz nikt nie robi sie mlodszy i wszytko sie znasza, a jak pani boli, to po czy obowiazkowo musi pani zajmowac sie sportem, albo tanczyc? ja na to mu odpowiedzialam, a to co mam juz polozyc sie do grobu i czekac na smierc w wieku 30 lat i wiecej doniego nie poszlam, znalazlam innego, ktory pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widzę że kręgosłupy nam dokuczają:) Ja ległam w łóżku i do pracy nie dotarłam, po dwóch dniach siedzenia w ławce:( 10 min przerwy na 4 godziny wykładu... i kropka... dzisiaj kregosłupik zaczął tak okropnie boleć, że musiałam mu pomóc i dłużej poleżeć:) Trochę lepiej, ale jeszcze pojękuje:) margo//👄👄👄 może dzisiaj trochę lepiej? Poszłaś do pracy? Goda//:) co to za czerwona herbatka? Z przyjemnością poczestuję się miodzikiem:) może pomoże na kręgosłupek:) makia//:) 👄👄👄 buziaczki wzmaczniaczki:D:D dla Ciebie. Też nie wesoło ze zdrowiem u Ciebie 👄 i stosujesz jakąś recepturę? Co można zrobić z takimi chorymi kolankami? Proponuje coś medycyna, czy raczej nic...? cicha//:) skarbie uważaj na druty wysokiego napięcia i słupy👄:) :D:D lorna//:) siemanko:) Goda//:) Jak Ci się udało nierozjechać stronki:DD:D? No...brawo!!!! może potrafisz emocje utrzymać w ryzach:) bo zauważyłam, że to najczęstrzy powód rozjechania stronek:):) Zapomnienie w wannie było, ale to rzeczywiście w moim przypadku coś zupełnie normalnego:) i nawet smutaski mnie nie dopadły:) KABA//:) Gdzie jesteś???? marsa? jako taka? MOKKA? Nicka? zdanka👄Harry...🌻czort🌻przyjaciel? ruminka👄Agrypina👄betka? Gothika:( Bossanova? Bosa_? Karolina🌻Love 1966? Magnolia? samotna jak nigdy 🌻 przezroczysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda:) na miodzik litewski zawsze jestem chetny. A co do kręgosłupa , to jeśli ma sie problemy to prace fizyczne odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×