Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Kochana Emmi,............ ............. jestem w pracy i nie mogę spokojnie usiąść i pisac, ale obiecuję ,ze to nadrobię,.... dzieki ... za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę i kasuję... piszę i kasuję... hym... nic z tego dzisiaj nie będzie:) Chociaż pozdrowię wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę i kasuję... piszę i kasuję... hym... nic z tego dzisiaj nie będzie:) Chociaż pozdrowię wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jak Margo____:) Wyjdź z tej kuchni , wyjdź, weź się w garsć, wiesz jaki jest dobry sposób na takie sytucje? Znaleśc sobie jakieś przyjemne zajęcie na popołudnia...;):D Goda________ Ty jesteś wesoła niewiasta, wiec myślę ze jakoś sobie poradzisz sobie z tym stresem związanym z pracą. A moze wszystko się odwóci. Trochę daleko do Twojego Wilna ale moje przeczucxie coś mówi,że na wiosne (konkretnie w długi majowy weekend) wpadne do Wilna, wiec spróbujemy razem tych litewskich specjałow w mocniejszym wydaniu, a przy okazji bedzie okazja sie pośmiać. Ciepła___musisz byc w dużym dole skoro ciągle piszesz w tym samym tonie. Weź przykład z Gody i zobacz jak dzielna jest Margo.!!Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki kochane:) wlasnie wrocilam z zebrania:) zmarzlam ale warto bylo pojsc:):):) synus spisuje sie dobrze, pochwal coniemiara:):):) oceny super:) fajnie czuc sie dumna wsrod innych rodzicow:) teraz trzy dni w domku siedzi bo choroba go dopadla i to juz mnie nie cieszy:(...kurcze czy oczy dobrze dojrzaly??? Mokka to naprawde ty???:) jak ja za toba tesknilam❤️ciesze sie ze zajrzalas i dalas znak ze zyjesz i myslisz o nas:):):) a co do spotkania ja pierwsza pisze sie na to:) tylko znajdzmy jakies najlepsze rozwiazanie zeby wszystkim bylo po drodze:) i kochanie nie przejmuj sie nie jestes sama bez zmian...pozdrawiam i caluje👄 Emmi az mi serducho raduje ze z misiaczkiem lepiej❤️i mam nadzieje ze ten maly krok jest dopiero poczatkiem szczescia:) zycze tego miskowi i tobie:) serce ty moje:):):)Goda- pisz pisz jak ja lubie cie czytac:) zaluje ze nie mam w pracy kompa bo jak bym przydybala cie na forum to byloby ciekawie:):):) a tak ty piszesz rano ja wieczorkiem...szkoda...jestes super babka...szkoda ze tak daleko mieszkamy...ale jesli dasz rade tez pomysl o spotkaniu:)cicha- rozgadalas sie na dobre:):):) fajnie:)ciepla- witaj dziewczyno🖐️ ciesze sie ze zdecydowalas sie odezwac i nie przejmuj sie niczym pisz co ci lezy na sercu...my umiemy sluchac, pocieszyc...ty musisz wywalic z siebie smuteczki aby sie troche oczyscic...potem bedzie lepiej...zona- znowu zginelas??? no ja sie chyba powiesze przez te babe:D ///a co do swiat to nie ciesza mnie juz tak jak kiedys:(...lubilam wieczory przy choince, przytulona do meza...teraz pozostala mi tylko choinka...wprawdzie mily to widok ale czegos brak...ale co tam- jak pomysle o pysznosciach przygotowanych przez moja mame to juz mi slinka cieknie:D:D:D dobra ide pomarzyc gdizies do kacika:) papaptki i buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja:) pozdrowienia od Danusi dla wszystkich miliony buziakow i okropne ilosci usciskow:):):) Goda dla ciebie milion i jeszcze troszeczke:D i taki przytulas ze tchu ci zabraknie:D Danuska musi sie pozbierac...ale obiecala ze wroci pod innym nikiem...i bardzo dobrze...ona nigdy nie byla jako taka...ona jest wielka:D uwierzcie mi na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam życzyć dobrej nocki wszystkim milusińskim :-) U nas na wybrzeżu skrajne pogody, raz śniegiem zacina, potem deszcz leje i wicher szaleje, a potem słonko wygląda... Od tego mnie \"pogięło\" i mam... yhm, yhm... reumatyzm! No ale tak poza tym, to młoda babeczka ze mnie jeszcze :-D. Wracam zatem do łóżeczka, herbatkę ziołową popijam, bo ostatnio kiepsko sypiam i książeczkę do ręki \"zespoły napiecia\" Wiśniewskiego (może nie jest to super optymistyczna lektura, ale ostatnio przerabiam twórczość Wiśniewskiego :-) ). Jutro mnie czeka miły dzionek :-) :-), może choć część dzionka, taką mam nadzieję... No chyba, że doczekam północy, i jutro zacznie się już dzisejszej nocy :-). Oczywiście zależy to od MM, ale on chyba pamięta co się święci, bo \"przyłapałam\" go jak wieczorkiem szukał numeru do knajpki naszej ulubionej (mam nadzieję, że dla nas :-) ) dobranocek kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spiesze sie nastawic wode i wystawiam filizanki, bo zaraz dostane nagonke od Emmi, ze zaniedbuje sie:) Kaba___ co to za osobisty dzionek?? czyzby mamy skladac lzyczenia?:)) Tak na wszelki wypadek : duzo ciepla rodzinnego, prawdziwych wyrozumialych przyjaciol, zdrowka i dobrego nastroju:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz spokojnie moge popisac...hihi i tak juz bede pierwsza:) cicha, pisz jak umiesz, i tak jak ci to udaje sie, urywkowo, dlugo, chaotycznie, w odcinkach...kazdy to zrozumie, kazda roznie pisala, w roznych nastrojach, wiec zawsze to tak wyglada...a co do tego, ze juz TM nie potrzebuje ciepla, to moze jeszcze bardzo sie mylisz, a moze to jakis okres taki trocha kryzysowy w waszej rodzinie, tak to juz jest, ze uczucia jak przyplyw, raz zachlysna nas, raz uciekaja... teraz przychodzi okres swiat, mile zajecie podarki, choinka, koledy, ....czas dla rodziny wyjatkowo...hmmmmm....wlasnie sie zastanawiam, czy do naszej kanapy i wanny przytargamy jeszcze jakis ogromniasty stol?:)) tak na swieta:) Buber___to super, mam nadzieje, ze spotkamy sie , porobimy zdjecia, popijemy i posmiejemy sie:) Aha co do mojego wczorajszego wpisu, sugerowales, ze pod wplywem miodu, a wiec nie zgadles!!!! ja jeszcze, zauwazyc prosze sobie !wytrwalam w postanowieniu zdrowo sie odzywiac:) i juz trzeci tydzien bez kawy, czekoladek i alkoholu:) hihi wytrwam napewno do soboty, a po balu, to juz sie zobaczy.....nie bedzie pewnie takej motywacji:) Margo___dzieki za pozdrowienia od Danusi, bo ja sie martwilam, szkoda, ze nie mam nr telefonu do niej, moglabym kiedys chociaz zadzwonic:) Emmi____co tam znow piszesz i wycierasz???nie masz co innego do roboty? jak juz napisalas, to niech leci :) nawet jak chcialas poprzeklinac, to zrozumiemy:) Agrypina____ nie pisalam o Twoim palcu, Boj sie Boga, tylko o tych co maja zamiar wytykac:)mam nadzieje, ze rozpoczynasz dzien w dobrym nastroju:) Ruminka__-wiesz co najbardziej rujnuje nasza psychike i zdrowie??? trzy: rzeczy poczucie winy, zlosc na innych i strach. Bardzo dokladnie nam pokazano doslownie na palcach, jak odbija sie to na naszym zdrowiu, zdorwiu naszych dzieci, wiec pomysl sobie czy warto?? martwic sie na zapas? Buber___co ty sugerujesz dla margo??czyzby to o czym ja mysle, ale nie wypada niby \"glosno\" napisac czarnym na bialym??bo w takim wypadku ja sie zgadzam...a kto by przytulal sie do choinki, musi znalesc sobie jakas \"przytulanke\", sluchaj a moze jadac do wilna wezmiecie ze soba Margo?:))) wyobrazasz jak bybylo \"wyskokowo\"?? wlasnie zastanawiam sie, jaki nick sobie wybierze nasza Danuszka? qrde, a moze ten raz to ona wybierze sie na Swieta na narty? I tak z pozytywnym nastawieniem zaczynamy kolejny dzien, pogoda wspaniala, za oknem snieg i mroz, a wczoraj z mala lepilismy balwana, takiego z nosem marchewkowym:) Rzucam do was ogromna kula sniezna:) hmmm...kwiatki nie pasuja chyba do tego, a co to nie ma zadnych sniezynek w rysunkach??? no to niech bedzie moc 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ... faktycznie, za bardzo smucę. Gdybym potrafiła od razu odezwać się do Was , ten rok wcześniej......., moze byłoby inaczej. No i właśnie ,...święta,... te cholerne święta,..:(.... wcale optymistycznie mnie nie nastrajają,...... Dużo pracy :(, zadnej atmosfery :(, .. MM nie lubi odwiedzac nawet rodziny ,... prześpi pewnie jak zwykle wolne dni,... zeżre wszystko co przygotuję i wtedy jest szczęśliwy :(.... nie , to nie ma sensu ..... do usłyszenia wkrótce ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaba .... masz świetną \"stopke\" ........ to chyba do mnie te słowa ... bardzo osobiście to potraktowałam,.... ale chyba brak mi sił ,... już zwątpiłam we wszystko ,..... nie wiem czy nawet gromnica by pomogła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem z misiaczkiem mieliśmy wielkie zadanie. MM patrzył na nas jak na zdrowo kopniętych, ale co tam. Od paru dni misio chodził jak struty bo ma gre Pokemony na Game Boya i nie umiał zakupić pokebola do łapania ich:( Gra po angielsku, ja jeszcze za słabo znam by w instrukcję się wczytać, MM niby próbował, ale tak na dobrą sprawę, to dziecko odprawił stwierdzając że nie ma tam nic o pokebolu:( bo bedzie sobie głowę tym zawracał... nie ważne... Wczoraj się zawziełam, usiedlismy z misiaczkiem do tej gry i zaczęliśmy szukać i kombinować. Traw chciał że misio upolował Pikachu, bardzo lubianego i bardzo rzadkiego pokemona w tej grze, och jak żałował, że nie ma pokebola aby go złapać... i kurcze, udało się:) cieszyliśmy się jak wariaci:D:D Misiek najpierw mnie wycałował i wyściskał a potem jak przystało w jego wieku przybił ze mną piąteczkę:) Nie myślciwe sobie, też się darłam z radości, że się udało:D:D kurcze, no w końcu młoda mama ze mnie...jeszcze:D margo//:)dzięki:) Zuch chłopak:) ale ucałuj go od wirtualnej ciotki, aby szybko wyzdrowiał👄:) taak... święta różnie nas nastrajają i wyciągają sprawy, których na codzień nie dostrzegamy albo odsuwamy na drugi plan... 👄👄 a może Mikołaj przyniesie Ci jakiś wyjątkowy prezent w tym roku? Ucałuj Danusię ode mnie👄 :) KABA//:) trzymam kciuki aby był dzionek radosny:) Goda//:) żebyś tylko w jakąś nerwice nie popadła, czy stres związany z tą poranną kawką:) bo to nie byłoby dobrze... Moja głowa zaprzątnięta jest wieloma sprawami, tak u mnie jest, kiedy nawarstwi się kilka jednakowo ważnych spraw do zrobienia, wtedy kotłują mi się w głowie jedna po drugiej i myślę nad nimi:) Nie umiem tego za dobrze opisać, ale w takich chwilach nie umiem skupić się na innych sprawach, tak jak wczoraj:) na topiczku wieczorkiem było spokojnie, nikt nie zajrzał, nikt nie napisał nic smutnego więc zajęta byłam swoimi sprawami i nie byłam wstanie skupić się na poście, nic nie miałam do napisania... jeśli chodziło o topik to miałam pustkę w głowie... :) ot i tyle:) dzięki za troskę👄:) ciepła//:) 👄👄 Nim znów nawiejesz lub zaszyjesz się w poduszki, to napij się z nami kawki, herbatki.... właśnie, co Ty pijesz? Może jakiegoś drinka, co? Usiądź z nami z filiżaneczką czegoś dobrego :) i może napisałabyś coś o swoich misiach? Mnie ciekawi jaki kontakt jest między nimi bo spora różnica wieku?:) 👄👄 te magiczne dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :-) do północy nie dotrwałam :-) ani MM, ale żeby nie było, z samego ranka obudził mnie MM pięknym głosikiem :-), Katarzynko, moja Katarzynko..... :-). I nawet dostałam prezent :-D (na urodziny nie dostałam...). Pochwaleś się, pozwólcie..., bo tak się cieszę :-D. Wisiorek - złoty łańcuszek, na nim jedna piekna perła. Wisiorek cudny, a jednocześnie subtelny - a ja takie najbardziej lubię - ozdoba, ale dyskretna .... No nic, idę dalej się radować dzisiejszym dzionkiem... Muszę się podładować pozytywnie, w końcu takich dni nigdy nie jest za wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KABA//:) albo Kasiu nasza kochana:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego naj... wspanialszego Ci życzę, wszystko co tylko pragniesz aby Ci się pełniło, jak najwięcej niespodzianek od męża:) i jak najwięcej radosnych, pogodnych dni. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się grzecznie witam ze wszystkimi i uciekam, wszystkim Kasiom schowanym za nickami życzę wszystkiego dobrego, Emmi gratuluję tego czegoś w grze, co się udało złapać (zupełnie się nie znam n atym :-) )razem z synkiem...A pozostałym - miłego dnia, z długą przerwą na kawę, czy co tam lubicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) dzięki:) a co Ty tak ostatnio taka zabiegana? Posiedź troszkę na kanapie albo w wannie z nami i odpocznij:) 👄👄 te magiczne dla Ciebie aby w tym pędzie nogi Cię nie prześcignęły za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Wpadłam się przywitać,troche przeziębienie mnie dopadło,męczący katar,choć nie cieknący:(to chyba zatoki mnie męczą,choc nie boli mnie głowa..... Goda to cicha mi napisała,że wytykam palcami,pewnie żartowała,bo ja tak was obie zachwalałam,że umiecie skłonić do dobrego nastawienia.Ale oczywiście nie mam tego za złe,nie jestem małą dziewczynką aby się obrażać.:P Ciepła na pewno cięzko ci jest się otworzyć,może spróbuj @ wpierw,możesz do mnie napisać,sama też spróbuje napisać do ciebie.Ja wiem,że ciężko na forum wszystko pisać,mi także nie wszystko wychodzi.Dobrze,że chociać dobrze gotujesz,skoro MM zjada wszystko,przynajmniej,choc to głupio pewnie zabrzmiało. Czasem nie mamy wyboru niestety:) Kaba wszystkiego najlepszego choć wysłałam ci kartkę:D Pozdrowienia dla wszytskich! p.s.też rozmawiałam z Danusią,super z niej babka,naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi nerwica mi nie grozi:) co tam sama przyjemnosc zrobic dla was kawke z rana:) cicha___jak jest taka potrzeba to i zanudzaj i wyzal sie , tu wszystko mozna, a co do meza? jak nie mozesz zorganizowac wyjazdu, to moze zapros kogos milego do siebie, to mu glupio bedzie ot tak sobie tylko zjesc i zawalic sie spac:) ale przynajmniej lubi jesc to co ty robisz, pewnie jestes w tym mistrzynia:) a to cos na podniesiene nastroju:) o IDEALNYM FACECIE :) http://zeus.polsl.gliwice.pl/~miczek/rozne/perfect/index.php faceci tam nie zagladajcie:)) Kaba____no slicznie , taki wspanialy podarek i taka radosna, az mi serce rosnie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:) :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:) :):)🌻🌻🌻🌻🌻:):) :):)🌻🌻🌻🌻🌻:):) :):):)🌻🌻🌻:):):) :):):)🌻🌻🌻:):):) :):):)🌻🌻🌻:):):) :):):)🌻🌻🌻:):):) :):):)🌻🌻🌻:):):) Duszki kochane na poprawę samopoczucia:) Bo grasuą dołki jakieś... taki ... może wyjdzie... bukiecik z jesiennych kwiatów, kto co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda//:) 👄 Agrypina//:) Zdrówka życzę, abyś obroniła się :) Może poprubujesz jakiejś sałatki z dużą ilością cebuli? Nie jestem smakoszem cebuli, ale muszę przyznać, że potrafi cuda zdziałać, a na zatoki to dużo chrzanu jem:) ale wspaniale udrożnia:D:D przy okazji i oczka przemyje:D:D:D te magiczne 👄👄👄 abyś wyzdrowiała:) margo//:) serwusik:) i już po pracy:) Jak było dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer
Witam Was wszystkich :) Obiecałam że wróce :) ale z innym nickiem :)..... no więc teraz tak na chwilke tylko. Wcale nie jestem taka wspaniała, każda na moim miejscu była by taka sama, uwierzcie mi. Goda___> uściski wielkie ode mnie :) napisze maila jak znajde chwilke, ale musze ja najpierw znaleść. Emmi______> dziękuje za smska :) zaskoczyłaś mnie :) bardzo mile zresztą :) Margo______> buziaki👄 potrzebowałam tej rozmowy wczoraj :) Kaba____> Kasiu dziś Twoje święto :) wiesz że jesteś wyjątkowa dla mnie :):):) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :) DAWNO NIE NAROZRABIAŁAM :) Wogóle dla wszystkich wielki buziak 👄 Buber_____> dla Ciebie też :) a te pierogi to ja kiedyś odpracuje , obiecuje ;))) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrowienia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Kaba - udanego wieczoru imieninowego ,świątecznego nastroju , kolacji uroczystej -( koniecznie załóż wisiorek) , dalszych prezentów i wielki bukiet 🌻🌻🌻 dla Ciebie Kasiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrowienia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Kaba - udanego wieczoru imieninowego ,świątecznego nastroju , kolacji uroczystej -( koniecznie załóż wisiorek) , dalszych prezentów i wielki bukiet 🌻🌻🌻 dla Ciebie Kasiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi < > < > < > dzięki za @ 🌻 ..... wydaje mi się, że rozumiem 🌻.... i nie o współczucie mi chodziło, bo tego nie znoszę (szczególnie do mojej osoby). Czytam Was codziennie 🌻 ....Nie pisze .... nie ma to najmniejszego sensu :-( KABA < > < > < > najlepsze imieninowe, bukiecik z serduszkiem dla Ciebie 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam WAS 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×