Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Dzień doberek wszystkim 🖐️ Agrypina dzięki serdeczne za fotkę. Zaraz siadam i szukam czegoś dla Ciebie. Wiesz jesteśmy rówieśnicami z tym, że ja mam urodzinki w marcu. :) Reszta też prawie się zgadza. Syn skonczył 13 lat i mam jeszcze panienkę 11 letnią - sama radość. Dzisiaj wielki dzień! Zaczynam kurs prawa jazdy więc muszę mieć jasny umysł . Zaczynam dzionek od mocnej kawki. Czy jest ktoś kto się przyłączy? :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pozdrawiam was z rana \\_/\\_/\\_/stawim poranna kawę;)może ktoś inny się przyłączy?U nas zaczęły się ferie,także dzieciaki siedzą w domu.Moi jadą do babci,i prawdopodobnie pojadą w tym tygodniu albo w przyszłym.Jest trochę komplikacji....:Oale zostaje sama:) Goldi>>czekam na odzewna @ Miło,że nam topik się rozkręcił,choć nie zawsze piszemy o swojej samotności..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Ale u mnie dzisiaj mróz!!!!!!!! Jestem soplem lodu brrrrrr jak zmarzłam. Miłego dnia👄 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ No i znowu zastój:Onikogo nie ma,się feriują;) Goda moja kochana zamilkła i druganowa,Love ma smutek i nie pisze,Margo zupełnie nic,tylko mystarzy bywalcy z Buberem na czele choć odrobinkę skrobiemy parę słóweczek;) W piatek jak mi się uda idę do kina,na romansidło \"TYLKO MNIE KOCHAJ\" razem z przyjaciółką:) Miłego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co
Ci Emmi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Agrypina druganowa sie odzywa tylko troszke tez przezywa Gold_ bardzo jest odwazna teraz musi byc rozwazna Jak juz wiecie przyjaciolki Choc nie chodzi juz do szkolki To sie musi przygotwac Bedzie zadziej dyskutowac Niech sie uczy test studiuje To sie dobrze przygotuje Wiec trzymajmy wszyscy kciuki Ona ma sporo nauki Gdy juz skonczy ,test zaliczy Wtedy sie z nami rozliczy Jak jej poszlo ,jak tam bylo Jak na kursie sie jezdzilo Lecz to to wszystko nie najgorsze Lecz to ,kiedy kupi Porsze Kupi Porsze calkiem sama Tak jak robi wielka dama Bedzie jezdzic a z nia dzieci To zly czas im gdzies uleci Bedzie miala wiecej czasu Zaoszczedzi tez obczasow Tak calkiem powarznie sama juz nie wiem ,Czemu jestem tak przerazona tym praktycznym .Sczerze mowiac radze sobie niezle Chyba zbytnio zniechecil mnie MM od chwili ,gdy powiedzial powinnas zrobic prawo jazdy ..ale nie zaliczysz pewno jazdy .Nie wierze bym zdala .On mi podcial skrzydla .Czemu on mi to robi .Do wszystkiego nastawia mnie pesymistycznie Wczoraj uswiadamial mnie, ze nasza sasiadka, ktora ma zaledwie szesc klas i odbyla kuracje na oddziale psychiatrycznym jest nie glupia kobieta Moze chcialby bym znalazla sie na jej miejscu Jak ja to znosze On mnie naprawde doluje .Nie pisze wiecej o smutkach Dosyc macie swojego . Trzymajcie sie mocno w zyciu .Obstajcie przy swoim Jestescie mlode .Swiat nalezy wciaz do Was .Kozystajcie poki czas Trzymajcie kciuki za powodzenie przayjaznych Wam ludzi Zycze wszystkim wytrwalosci i optymizmu :D :D :D :D :D :D :):):)🖐️🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druganowa............................??????? Kim jesteś zjawo......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
witam wszystkich tu ponownie Buber Tobie zas odpoowiem Jak pisalam jestes zwierze A ja zwierzom cos nie wierze ------------------------------------- Raczka machasz robosz wstepy Po czym ruszasz na wystepy A gdy wracasz znow sie witasz Spac nie mozesz ? IWE pytasz --------------------------------------- Kim ja jestem jes nie wazne To ,ze pytasz niepowazne Nie istotne kim jestesmy Wyzej topik ten podniesmy ------------------------------------- Moze kiedy wyzej bedzie I piszacych tez przybedzie To nie bedzie tyle smutku Radosc wejdzie po malutku ------------------------------------- Niech tak bedzie boscie mlodzi Mlodym smutek tylko szkodzi Ja nie jestem jakas zjawa Tylko troszeczke ciekawa -------------------------------------- Jest tu mile towazystwo . Czemu w pierwszym tak nie wyszlo Tak trzymajcie sie juz razem Moze wyjdze drugim razem ......................................... Buber Ty sie nie wymykaj Jesli tak to sobie zmykaj Wyskoczyles juz pierwszego Tutaj ludziom nie rob tego .................................. Skoro jestes w babskim gronie Masz tez krakac jak i one Nie mniej do mnie teraz zlosci Pisze tak po znajomosci ...................................... Ps.Mile kobietki nie martwcie sie po smutkach zawsze przychodzi radosc Macie przeciesz asa w rekawie Mlodosc i wiele pieknych lat przed soba . 🌼🌼🌼;);-) :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
;) Co Ty Buber spac nie mozesz To nie zdrowo o tej porze. Moze to Ci w tym pomoze Jesli troche Ci doloze ------------------------------------- Od poczatku kliku ,kliku Noca sama na topiku Tak siedzialam do poolnocki Bo wyroslam z dobranocki ----------------------------------------- Siedze sobie tu na necie I rozmyslam o tym swiecie Ty mi sie tu juz nie wcinaj Ja nie jestem jakas dziewczyna ----------------------------------------- Takie z Ciebie cieple kluchy Przyloz glowe do poduchy Ty nie ganiaj Ty nie szukaj Lepiej wlasnej zony sluchaj ----------------------------------------- Sluchaj zony pilnuj dzieci Bywaj takze tu na necie Nikt Ci krzywdy z nas nie zrobi Jesli jestes Buber dobry ---------------------------------------- Jesli jestes ten falszywy To nie wyjdziesz z tego zywy Bo tu sa same kobiety Mozesz byc biedny niestety ----------------------------------------- Ajuz na samiuski koniec Ja zapytam- czs Ty goniec? Tak mi sie to skojazylo Dobrze aby prawda bylo ---------------------------------------- Nie musisz sie za to gniewac Pisze, ot------------- tak, sobie Bo jak wiesz nie umiem spiewac I nie lubie ludzi gniewac ----------------------------------------- Teraz powiem juz dobranoc i dziendobry wszystkim rano ----------------------------------------- ;-) ---------------------------------;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Agrypino kochana Teraz skojazylam ,ze masz te bole od dawna.Dokladnie mialam tak samo .Mnie pomogly JONOFOREZY .Kazdy lekarz Ci je przepisze . Ty wykupisz tylko jakis lek .Ja np.mialam na profenidzie.Przeszlo mi po 10 ciu zabiegach.8 lat spokuj .Przy tych bolach mialam nudnosci i omdlenia .To byl koszmar .Z pracy zabierala mnie karetka do szpitala .Pomaga tez akupunktura .Zrob cos .Bardzo Ci wspulczuje ,ze Tobie tez sie to przytrafilo .Pomysl moze sie uda i poczujesz naprawde ulge na dlugi czas.Pozdrawiam PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Druganowa>>jak miło i jesteś:Dno i rymujesz ciekawie się to czyta:)dzięki ci za radę co zrobić,mama kazała mi zrobić badania,bo ona też ma takie bóle głowy i kiedys miała robione i wyszło,że to migrenowe,a u mnie?Dzięki za radę jeśli chodzi o jonoforezę(sama jestem fizjoterapeutą mogę sobie robić:))ale szczerze mówiąc nie słyszałam o tym,gdzie miałaś przykładane elektrody? A prawem jazdy się nie martw,jak nie zdasz to jest nastepny egzamin,a najbardziej zjada nas strach.Miałam to samo,zżerały mnie nerwy i przez to też zawalałam;) U mnie w miarę spokój,moi chłopcy wyjeżdżają w poniedziałek:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Jonoforezy PRZYKLADANE SA na dolny odcinek kregoslupa szyjnego J po prawej i lewej stronie za ostatnim kregiem dolnym .Migrena to ucisk kregow odcinka szyjnego .Jdz pomoze napewno, nie zaszkodzi . Witam rowniez wszystkie Panie ale pisac juz przestane Witam takze tego Pana .NIE PRZYWYKLAM PISAC Z RANA :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co tu tak cichutko?.. podniosę topik, moze ktoś zauważy i coś naklika ;). Moja mała znowu chora, wpadam do pracy na kilka godzin, o różnych porach dnia. Zaległości rosną ,..rosną,... i rosną :(. Druganowa:), jesteś niesamowita 🌻 Love[ściskam serdecznie].... ja rozumiem,..ale daj znak co u Ciebie 🌻 Agrypina:)... zrób badania koniecznie, sama wiem ,ze z takim ciagłym bólem nie da się żyć. Miałam to samo przez ponad rok( 4 dni bólu,2 bez- potem znowu 3 lub 4 z i 1 bez - i tak w kółko), mąż wygonił mnie do lekarza. Po pół rocznej kuracji mam teraz spokój :) . IWE :) ...pozdrawiam bardzo serdecznie :D Uciekam w papierki :(,.. pozdrówka dla wszystkich:), dla tylko czytających również..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wróciłam właśnie z odczulania z młodym,ale się wysiedziałam:O Jutro idę do kina na film\"TYLKO MNIE KOCHAJ\" i opowiem wam wrażenia,idę razem z przyjaciółką🖐️a teraz obiadek,narka i miłego 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Eeee tam Ciepla Ty sie wscieklas Jaka tam niesamowita Jestem normalna kobita Moze troche niespozyta --------------------------------------------- Pisze do Was me kochane Byscie byly rozesmiane Macie smutki ,macie dzieci Niech Wam slonko wyzej swieci ----------------------------------------------- Chce by rymy te sprawily Byscie zbyt sie nie martwily I ten topik tak podnosze Teraz Was o to poprosze ------------------------------------------------ Gdzies wybyly Goldi Goda Zaginely tez Karmelki Mam ja do nich zal (malenki) Zadko wpada juz i IWE Nic nie zmyslam to prawdziwe ----------------------------------------------- Nie chce pisac tez Anula A gdziez Ona znowu hula Przez to ze sie rozhulala O topiku zapomiala ------------------------------------------------ Nie podnosi nawet Buber Pewnie szuka swoja zgube Lub pojechal do Poznania W celu kogos zapoznania ------------------------------------------------- Moje rymy sie nie zjawia Choc juz wszyscy sie pojawia Juz nie bede nic pisala Bede jak kiedys niesmiala --------------------------------------------------- Wygonilam Was juz z tad Zaraz ide plakac w kat Bede plakac .bede smutna Nie zaprosze Was do Kutna --------------------------------------------------- Nie zaprosze Was do Lodzi Pobyt w Lodzi Wam zaszkodzi Moze dobrze bym zrobila Gdybym tu Was zaprosila ------------------------------------------------- Lecz narazie nie mam kasy Przyszly na mnie ciezkie czasy Troszke sobie odlozylam Na to autko co marzylam ------------------------------------------- Mam tu xxxxx xxxx zera trzy A to autko ma piec drzwi Juz sie nudzic tu zaczelam Instruktora wynajelam ------------------------------------------------ Musze brac sie do roboty Skonczysc te wszystkie glupoty Wykupilam az pietnascie Dzis zaczynam ,jezdzic wlasnie ------------------------------------------------ Kiedy wroce to nerwowa Bo nie umiem znow od nowa Wyjezdzilam juz trzydziesci Ale beda dobre wiesci ----------------------------------------------- Na tym teraz poprzestane Bo podjechal wlasnie Daniel Nie mam wcale zadnych zludzen Teraz jemu pomarudze ----------------------------------------------------- Bedzie zly sie zdenerwuje Gdy mu auto zdemoluje Jego nic to nie kosztuje Firma ostro nas kasuje ----------------------------------------------------- pa pa pa on juz do mych drzwi pukaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Agrypina !!!Nie pisz z bledem Bo juz nigdy nie przybede Pisz przez male d nie inne Tamto Duze nic nie winne ------------------------------------ JakWam tutaj narozrabiam To z tym malym porozmawiam Tego nikt mi nie zaprzeczy Ciagle pisze nie do rzeczy ------------------------------------ Napisalam tu o Tobie Chyba krzywdy tym nie robie Gdybs byla zasmucona To ja bede pograzona ----------------------------------- Juz zmoczylam dwie chusteczki Lepijej zaczne z drugiej beczki Tak napisze Wam dziewczynki Przjezdzilam dwie godzinki -------------------------------------- Jakos szybko sie skonczylo A pod koniec nie zle bylo Demolki mu nie zrobilam Dwa paciorki odmowilam ---------------------------------- Jestem chyba czarna owca Czy nie bede juz kierowca! Jade a tu dwa chlopaki Najechala bym na krzaki ---------------------------------- Przechodzili bardzo wolno Jeden krzyknal co nie wolno Jm sie ciagle tylko spieszy Maja w nosie ze tu pieszy --------------------------------- Ja tez jestem jeszcze piesza A jak trzeba to przyspieszam Bo samochod to nie zarty Mozna miec tylek odarty ------------------------------------- Napisalam tez do corki Ze ty jezdzisz ja ci wierze Ja sie z toba juz nie zmierze Ale niech cie Bozia strzeze ------------------------------------- Ja z ta jazda se nie radze Gdy cie spotkam to zawadze Ona na to jezdze wolno Cala jezdnie dam ci wolna ------------------------------------ Ten tam z boku zaczal ziewac To zaczelam sobie spiewac Traaa laaa liii,tra la laaaaaaa Jade sobie gdzie sie daaaaaa ------------------------------------- On hamulcem przystopowal Gdzie mam jechac zdecydowal Jade w prawo migam w lewo Gdyby nie on to ja w drzewo ------------------------------------- Jakies rondko zobaczylam Jakos sie tam pokrecilam Jak zjechalam nie wiem juz On mi pomogl no bo coz --------------------------------- Ja juz nie chce pieciu drzwi Po co to potrzebne mi Niech ma tylko cztery kola No i oczy dookola --------------------------------- Nie mam ja ci juz chusteczki To nic zaczne z drugiej beczki Nie bede juz rozpaczala Bede do ciebie pisala ---------------------------------- Inne nie chca wiecej pisac Maja takze gadu -gadu Rozmawiaja do obiadu Po obiedzie sie krzataja --------------------------------- Awieczorem zasypiaja Ja tak sie przyzwyczailam Kkiedys w zyciu sama bylam Gdy dzieci pozasypialy -------------------------------- Moje rece pracowaly W nocy rece a w dzien glowa Bylam tez druga polowa J tak kazdy dzien od nowa -------------------------------- Teraz ide sobie spac Jutro wczesniej musze wstac Pozdrowienia ...........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego rana z gorącą kawką i temperaturą za oknem minus 18. Nie było mnie kilka dni a już na biurku uzbierał się stosik papierów, choć monitor jeszcze widać ;) Ale za to tutaj, gdyby nie druganowa i jej twórczośc literacka to byłoby puściutko... Gdzie Was wywiało kochani moi? Poprawić się proszę i pisać mi tu ale już! :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca was
witam panie tego topiku Szkoda ze tak cicho sie tu zrobilo bo topik jest fajny dla wszystkich ktore czuja sie samone mimo,ze nie powinne byc majace rodzine męża dzieci Agrypina czytam ,ze ty masz bole migrenowe polecam Ci akupukture pomaga przy migrenach,a mam przyklad syna kolezanki ktory mial migreny bardzo bolesne i po akupunkturze przeszlo mu.Niestety jest dosc droga bo jeden zabieg kosztuje ok 70zl a wjedenj seri trzeba wziasc 5 zabeigow a serii ok 5. Ja jestem stazem malzenskim 21 lat i u mnie w zyciu roznie bywalo podobnie jak u was.Jak sie urodzily dzieci to caly ciezar spadl na mnie wychowywania ich i zaczely sie problemy malzenskie klotnie nie odzywanie sie itd Moj mąż poprostu byl zazdrosny o dzieci a to dlatego ze im poswiecalam wieckszosc czasu a on byl na 2 planie ,ale niestety tak jest ze matki poswiecaja sie dzieciom a facet to facet jakby z innej planety to jest takie duze dziecko. Tez u mnie byly chwile ze chcialam rozwodu bo mialam dosc takiego zycia,ale jak to kazda kobieta ciagle przebacza chociaz na dnie serca zawsze jakas zadra siedzi. Powiem wam ze my kobiety moglybysmy książkę napisac o naszym życiu,a faceci niestety chyba kazdy podobny do siebie i napewni ich nie zmienimy my oczekujemy czegos innego oni czegos innegoi tak to trwa. Ten topik powinien istniec bo kobieta jak przeleje swoje smutki to jakos lzej sie robi .Piszace tu daja wiele rad z ktorych mozna skorzystac i w swoje zycie piszcie kochane nadal drugoplanowa mozna bardzo duzy talen moze bys wykorzystala go np wydajac jakies wiersze pozdrawiam wszystkich od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca was
goldi-70 ja tez bylam taka Matka_Polka jak TY ,ale powiedzialam w pewnym momencie dosc konic brania wszystkiego na swoje barki ....tez prauje mam swoje potrzeby.i zaczelam coraz mniej robic w domu a bardziej dbac o sibie i byl moment ze mąż zaczął byc zazdrosny,ale to było jeszcze gorsze niż brak zazdrosci bo to była chora zazdrosc. Teraz.........teraz jest nawet ok chociaz nadal jest zazdrosny o dzieci ale..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam - czytającą. Miło, że coś do nas skrobnęłaś. Zgadzam się z Tobą. Mężczyźni to duże dzieci, zawsze trzeba o nich dbać, przynajmniej oni tego oczekują od nas. Buber - napisz jak to jest?;) Wydaje mi się, że my wszystkie, przynajmniej większość z tego topiku to Matki_Polki. Znam kobietę, która po urodzeniu trzeciego syna, powiedziła: Jak to dobrze, że znowu syn, przynajmniej będzie miał lżej w życiu. :) A mnie ostatnio jest strasznie smutno:( MM ogląda długo telewizję, przychodzi do łóżka, jak ja już dawno śpie😭. Czy po 26 latach wspólnego życia TO musi być tylko w sobotę lub w niedzielę? Ciepła___jak zdrowie córci? 👄 Goldi___ u mnie też taka zima. Brrrrrrr 🌻 Agrypina ___ ja się dziś czujesz?🌻 Miłego wieczoru. Druganowa___ 🌻 Buber____ 🌻 Pozdrawiam serdcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
do :Czytajaca Was-mam meza te rymy to ucieczka z samotnosci w ktorej wiecznie trwam. Gdy czytaja mnie kobiety Wdowy ,panny i mezatki Czasem nawet i kochanki Mysle mam ja kolezanki :)----------------------------🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) Druganowa:), Ty się dosłownie marnujesz kobito !!! ;) . Aż Ci zazdroszczę, ja to i z prozą mam problemy ...hihihihi... nie umiem dobrze ubrac w słowa tego co chcę powiedzieć :0 . Moze i dobra to ucieczka od \"samotnosci w małżeństwie\" , jednak skuś się na \"pokazanie siebie\" , Swych umiejętnosci ,nie tylko tutaj(choc to też miejsce publiczne :)) ...moze jakieś wierszyki dla dzieci ?:) wersy nie długie składasz , a to dzieci lubią najbardziej :), krótkie , miłe i wpadajace w ucho jak dobra muzyczka:) . Moja mała właśnie lubi takie rymowanki :) . IWE ..córcia coraz lepiej:) dziękuję:) , tylko dolegliwości żoładkowe dopadły teraz mnie i męża :(... a jutro szykowała mi sie zakładowa imprezka, no i oczywiście ........... nie pójdę :(. Tak bardzo chciałam iść się pobawić, potańczyć ...będzie kulig..... nigdy nie byłam na prawdziwym kuligu ... konie ... sanie.... ech.... potem obiadzik w super hotelu, popołudnie miało upłynać na basenie, w saunie ...albo co kto tam lubi .... wieczorem zabawa .... ech.... juz nie pamietam kiedy tańczyłam...z meżem nie chodzimy na żadne takie imprezki, bo on z tych ... \"nietańczących\" :(... widac to wszystko nie dla mnie :(.... w sumie, to nie tylko przez \"żołądek\" zrezygnowałam,....ale mniejsza z tym.... nie bedzie mnie tam... trudno :( . IWE .... a wyłączyć mu telewizorka sama nie potrafisz?? ...;) ;) ;) U mnie dziś cholernie zimno ...brr.... w tej chwili -23 stopnie , a podobno to dopiero początek ....o rany... Czytająca :) ... ................. hm,.......... ja też kiedys byłam tylko czytającą :)...ponad rok siedziałam cichutko w kąciku i czytałam,..czytałam,... wtedy zrozumiałam ,ze nie jestem sama ze swoim problemem .Jest nas wiele,... bardzo wiele ... wtedy trochę inaczej spojżałam na siebie i swoje życie :)... zaczęłam szukać \"siebie\" :), wczesniej istniał tylko maż ,..syn ..potem córka...w sumie czekam, aż dzieci podrosną :)żeby mieć więcej czasu dla siebie ..... gdy już nie bedę tak często słyszała - mamo to, mamo tamto,..a mamo jeszcze to ..... :) . Zapewne to też trochę boli , gdy dzieci robia się bardziej samodzielne, widzę to po zachowaniu mojego syna , ma już 12 lat:) ...ale za 10 lat, gdy córka będzie miała tyle samo , myslę ,że nie będę juz niepotrzebnym przedmiotem;) ,..troszkę się boję i nie dopuszczam takich myśli, no jednak ugotowac i wyprać tez ktoś będzie im musiał :)...hihihi , ale nie o to chodzi:). Czekam na czas , czas dla mnie:).... wtedy wystarczy mi tylko ...... pies....:).... długie spacery po polach , lasach z psem:), nikt wiecej nie bedzie mi wtedy potrzebny :). Reszta to bedzi uzupełnienie .... maż, ... obiadki , pranko, sprzątanie:). Cosik się rozpisałam ;).... a pracka czeka....:) Pozdrawiam z mroźnej północy :) i życzę dużo ciepełka w domku i w serduszkach ...papappapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dięki Ciepła__dzisiaj nie będzie oglądania telewizji do północy. Masz rację, że ja nie pomyślałam o tym. Ciepła może macie z mężem grype żołądkową? Ja też miałam w tym tygodniu. Piłam Smektę i jadłam tylko ryż z cukrem i po jednym dniu przeszło. Trzymajcie dietę, może wyzdrowiejecie do jutra. Szkoda by nie pojechać na taką imprezę.:( Zdrówka życzę Miłego weekendu wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się IWE ,ze spodobał Ci się mój pomysł ;). Tak, tak,..to wirusowe dolegliwości, córci juz przechodzi, nas pozarażała pewnie,..jeszcze tylko syn się trzyma - jak to na prawdziwego meżczyznę przystało ..ha!! :) Przypomniało mi się jak to czytająca opisywała,ze koleżanka cieszyła się ,ze trzecie dziecko to też syn. Wcale jej się nie dziwię, ja w chwilach słabości sama do siebie mówię ,..tzn,.. do córci - \"boże, na co ja Ciebie skazałam dziecino , wydając Cię na świat\" ...to taka smutna refleksja ,ale jak bardzo prawdziwa :(... Chyba piątkowe lenistwo daje znac o sobie,ze znowu tu jestem ;).. a moze to,ze imprezka koło nosa mi przeszła :( .... i z braku kontaktu z różnymi ludzmi tak tutaj lubię zaglądać ,...bo przecież miło pomyślec,ze choc tutaj można poklikac o różnych sprawach, wygadać się , ponażekać, czasami rozbawić :). Znikam znowu w papierki...pa, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×