Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam🖐️ Druganowa- może TM po prostu przyzwycził się do spania po południu?Napewno tak jest, to trudno będzie go odzwyczaić. Jak przygotowania do wyjazdu? Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam :):):) Jak tu miło :), super :) MM ma naprawdę bardzo cieżką pracę w szkodliwych warunkach :(, więc wiem jak to jest,.... przyjdzie do domu, umyje się, zje i ...kanapa :(...wstanie na kolacje , moze coś obejży w TV ,...no i znowu ....spać.... co to za życie ??... ONI TO PO PROSTU UWIELBIAJĄ, najlepsze zajęcie i hobby . Teraz jest trochę inaczej, tzn, rzadziej sypia w dzień , musze mu wynajdywać zajęcie żeby tylko nie usiadł na dłuzej ;) ... no i córcia nie daje mu spokoju...hihihi ......... ale kiedyś ..oj,.... nie wazne :) Kuchnia to nie jest moje królestwo , tzn, lubie sobie posiedzieć i poczytać w czyściutkiej kuchni , ale gary....brrrr:(. Zanim z pracy dotrzemy do domu jest ok.17.00, dwójka dzieci, pranie, sprzątanie, lekcje..... no i gary, z kuchni zazwyczaj wychodziłam po północy, gdy kończyłam gotowanie obiadu na dzień następny...jak ja tego nie lubiłam ...:(..... jedyna przyjemość , to było ostatnie ogarniecie wzrokiem czystej kuchni przed zgaszeniem w niej światła... Tak było przez wiele lat .... i wiem ,ze wiele kobiet tak żyje .... Jednak jakiś czas temu , hm,... to jakoś było jak po macieżyńskim wróciłam do pracy, mała często w nocy sie budziła, a ja przecież rano musiałam isć do pracy:( . Po powrocie nie było mowy o jakiejkolwiek drzemce...:(. przestałam przesiadywac po nocach gotując obiady,.... oj dobra jak wrócę , to coś przygotuję.... buntowałam się , czesto kupowałam coś gotowego na szybki obiad. MM , to się nie bardzo spodobało .... ale trudno, jakoś nie bardzo mnie to obchodziło :). Ja mogłam zjeśc byle co, jem , bo jestem głodna, nie musi to byc niewiadomo co , nie umiem się rozkoszować jedzeniem , tak jak on :0 . Namówiłam go na wykupienie obiadów :)... zgodził się !!! ..oczywiscie na początku , to niby tylko na próbę ...hahhahaha Jest po prostu super :). Dwa dania, smaczne, dużo i za przystępną cenę :). A co najwazniejsze , smakują MM :D. Sam stwierdził ,ze juz dawno powinnismy tak zrobić :). Och, nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga , gdy ok.21.00 mogę wziasć sie za ksiazkę, a kiedys dopiero bym zaczynała kucharzenie....:D Oj, coś się rozgadałam, muszę znikać... :)..miłego dnia i weekendu.👄 buziaki dla wszystkich :D ..papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochani!❤️ O rany! Wchodzę sobie dzisiaj na nasze forum i nie mogę otworzyć ostatniej strony czyli 186 poniewaz nasz admin( piszę z pracy) zabronił dostępu ponieważ treść na tej stronie jest uznana za nieodpowiednią :( Beznadziejny mają ten program, czasami nie mamy dostępu do normalnych portali typu interia bo pojawiło się tam przypadkiem słowo typu sex. Przez jakiś czas mnie nie będzie, biorę zaległy urlopik :D odetchnę trochę i przy okazji pozałatwiam sprawy na które nigdy nie mam czasu w tygodniu. A Wy przez ten czas piszcie, aby ta strona czym prędzej się skończyła, bo chcę wiedzieć co tu się dzieje. 👄 dla wszystkich i do poczytania za tydzień 🌻 ach zapomniałam ...Bądzcie czujni bo zaczynam już jazdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Nie jestem lekarzem ,ale duzo mam wspólnego z medycyna i podejrzewam za MM Drugiej to ma depresje,bo bardo mu brakuje własnie tego zielonego pachnacego lasu,wody ,jednym słowem przyrody .Staraj sie Druga ,by zaczoł spacerowac ,odkad mamy psa mój MM mniej spi,bo chodzi na spacery ,a wiosna i latem daje sie wyciagnac nad jezioro i do lasu.Albo trzeba przebadac mu poziom cukru,moze to poczatki cukru.Miłej pracy wszystkim Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Goldi ,zycze udanej podrózy ,mam nadzieje ,ze nie jedzie w moim kierunku ,bo zaraz wychodze pozałatwiac sprawy urzedowe i jak jest poczatkujacym kierowca lub sezonowym to takich sie boje bo sprawiaja zagrozenie.Ciepła gratuluje Ci konsekwencji i zwyciestwa.Mój MM nie chciał nigdy słyszec o stołówce nawet wtedy gdy bylismy długo sami,a moja firma opłacała prawie darmowe obiady w jednej z leprzych restałracji wmiesci.A jego starsza córka poszła w niego mogła by jadac na miesci ,bo mnie wkurza ,gdyz musze jej oddzielnie gotowac bo jest wegetarianka .I tak stale pod góre.Ale dobrze jest bo dzis piotek i robie jednen obiad dla wszystkich.Pa trzymajcie sie ciepło.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️witajcie wszyscy ! No to wiesz Ciepla jak zo jest z ta ciezka praca A ta wyzej opisana ani ciezka , ani zla .Goldi _ ,ze maz spi po poludniu to dobrze . Ale dla MM popoludnie jest o kazdej porze dnia i nocy Dlatego mnie to martwi.Radzcie mi co trzeba zrobic Nie bede pisala tego wszystkiego czego juz probowalam Spacery tez juz przerobilam Nawet wczoraj dal sie namowic i co? gdy chcialam wysiasc z auta i polazic po bielutkim sniegu powiedzial dalej sie zatrzymam Dalej to byl zjazd w inna droge Skrecil i juz zaraz bylismy w domu .A mieszkamy w ladnej okolicy Duzo zieleni i ladne czyste jeziorka nawet z woda pitna.To kiedys wysiadywal chyba nie dla lowienia lecz dla zabicia czasu ´bo pierwsza tez musiala sie denerwowac ,ze ciagle spi .Skoro mu sie nie chce bywac, to po co sie zenil Nawet jesli tego nie lubi ,to wiedzial ,ze przez zone powieksza grono znajomych Sa uroczystosci rodzinneto nalezalo by sie pokazac gdy prosza .Nie bywamy u jego rodziny na imprezach bo mowi nie . Teraz moj syn bedzie slubowal Juz mowi nie, abym byla wczesniej przygotowana i nie robila sobie nadziei .To co mam robic ,jak zyc .Slysze tylko cisze To dlatego rymy pisze Pa zaraz zmykam Jeszcze tylko milego dnia TERAZ PA Ps Ladnie jezdzij Goldi_droga Dosc szeroka jest ta droga Ty sie nie boj krecic kolkiem Nauczono Maje pszczolke Choc ta fruwac juz umiala Jezdzic autkiem pokochala Bedziesz jezdzic juz po drogach A nie chodzic wciaz na nogac Jezdzij smialo nie trac czasu To nie bedzie ambarasu Kciuki wszyscy tu trzymamy A jak skonczycz oblewamy Wcisnij pedal dodaj gazu Nikt nie uczy sie od razu Hamuj w pore gdy potrzeba Ciebie strzeze sam Bog z nieba Zrobisz bo Ci prawka trzeba To na szybko lecz na temat A jak zdasz pisze poemat O tym co sie na uczylas I czy grzeczna aby bylas Czy recami nie machalas Jak na rondko najechalas Jak sie z niego wysuplalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga to ze sie ma prawoj azdy to nie zawsze sie jezdzi ,ja mam od 20 l.,ale serio nie umiem jezdzic bo mój MM zawsze pierwszy pchał sie za kólko ,ja juz zappomniałam jak to sie robi,a poza tym zdawałam na Fiacie ,a w tej chwili mamy duzo wiekszy samochód.Odkryłam z moimi dziewczynami fajna strone w internecie codziennie mozna zrobic dla naszych polskich dzieci dobrze,czyli dodac pare złotych na rzecz głodujacych dzieci w Polsce ,jezeli nawet nie macie duzo pieniedzy to nic dokarmianie codzienne przez internet nie kosztuje wystarczy kliknoc pajacyka ,na stronie p.Ochojskijadres;http;//wwwpajacyk.pl/indekspl.p3nullnullnull.Mam nadzieje ze bedzieci tak jak moja rodzina naciskac strony internetowe Polskiej strony głodu .to nie jest reklama .Uwazam ze jezeli mozna ZROBIC COS DOBREGO TO RÓBMY.Pa Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smutajcie tak
bo nawet jeden facet na topiku wam zwiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️ zanim Ci odpowiem droga Mucho Pozwol ,ze najpierw slowko do kogos kto wisi pod Toba Sam nie smutaj sie Ty ludku Widziales gdzies ufoludkow Chcesz pogadac to sie witaj Jak to zrobic kogos spytaj Co do chlopow nie rob krzyku Nie on jeden byl w topiku Jeden zwial to bedzie drugi Bo ten topik bedzie dlugi Nowych ludzi tu przybedzie Bo sie dlugo pisac bedzie Moze nawet i bez konca Od wsch po zachod slonca Nie skonczy sie jutro z rana Stronka jest nie zapisana Co masz tu do powiedzenia Oprocz topiku sledzenia ? A gdy chcesz tez pisz do woli Kazdy pisze tam gdzie woli Nie ! to jest Twoja sprawa Dla mnie fajna jest zabawa Usiadz sobie na kanapke I sie niebaw w ciuciulapke Jesli zechcesz napisz cos Jesli nie badz mily gosc Kazdy pisze co uwaza Lecz nikogo nie obraza Ja tez Ciebie nie obrazam Tylko glosno to rozwazam Jesli tu juz zajzalas/es Szkoda !malo pisalas/es Malo bo za 1-wszym razem Napisz wiecej 2-gim razem ;) :D 🌼🖐️ ---------------------------------------------------------------- No tak Mucha ,ale Ty w koncu masz to prawko i ten stres z egzaminami za soba .Kiedys bylo troszke latwiej .Teraz to juz tak powymyslali niewiadomo po co ,bo jezdzic ,to sie trzeba nauczyc dlugo potem Trzeba troche posiedziec za kolkiem Ty tez zacznij wsiadac A dla pewnosci mozesz zawsze pare godzin wykupic Ja, tez jezdze ale sie boje .Nie zalezy mi na tym ile godzin wyjezdze .Wazne bym sie dobrze czula ,za kierownica.U mnie cisza jak makiem zasial .Jutro ja bede miala lenia A w przyslym tygodniu juz sie pomalutku szykuje Pozdrawiam od A-Z i dobrrrranoc 🌼-ki na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Ratunku!!! Chce zasilic to konto Nie wiem jak sie dostac na te strone Pmocy Mucha nie badz teraz glucha Musisz teraz mnie wysluchac Bo nie bede juz dzis pukac .Pa ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
HUUUURRRRRRAAAA wlasnie jest noooowaaaaaaaaa stroooonkaaaaaaaaa ale szybko , nie do wiary, az wlozylam okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga fajnie dołozyłas wczoraj temu szowiniscie ,ja tak sie na niego wkurzyłam ,ze po 16,nie zagladałam na nasze pogaduchy.Posmucic człowiekowi zabraniaja to co juz nic niewolno .W telewizji pełna cenzura to i tu chca nam ja wprowadzic.Poczytac ,to kazdy potrafi,ale napisac cos do sensu i poradzic to juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Dalam tylko do myslenia Jesli chce niech pisze Abo powie dowidzenia I go wiecej nie uslysze Ten pajacyk sie otworzyl Piekny jest choc drewniany Tak sie cieszy pieknie skacze Tez sie ciesze gdy zobacze Bede codzien otwierla No a przy tym pomagala Mialam sama takze dieci Teraz gozej jest na swiecie Dzieci o swiat sie nie prosza Nic nie szkodzi gdy poprosza Gdyby wszyscy sie zmowili Po grosiku sie zlozyli Pozniej skoncze , wyszwszlo slonce Jestem nawet i spozniona .ale za to ucieszona ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
U mnie tez swiecic zaczeło słoneczko,ale szybko skonczyło.Teraz biore sie za obiadek i sprzatanko,a pózniej spacerek z psem do sklepu.Wywiało od Nas wszystkich ,mam nadzieje ,ze przyjda w południe.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno tak nie bylo ,zeby pomarańczowe wpisy podtrzymywały topik,ale tu juz sie różne rzeczy zdarzały :) Druganowa i Mucha -😘 😘 😘 zadomowiłyscie się tu i druga chyba oniesmielila stałych bywalców tymi rymami i iloscia wpisow :) To nie znaczy ,ze masz to zmieniac. Po prostu ludzie są z natury leniwi. Inni piszą i to dużo to sie poczyta i już. Aleja narazie zrobilam wszystko w domu i moge z kawka przysiąśc i troche popisac. Mój drugi piesek / ten co zostal/ ma 8 lat ,ale zachowuje sie jak szczeniak , ciagle chce sie bawic ,grac w piłke ,wychodzic do ogródka i na spacer. A mówią ,ze starszy pies po 7-ym roku życia nie ma juz ochoty na wychodzenie i zabawy................... ,haha , ..............to nie mój....................... MM po obiadku zaległ na kanapie / co oni wszyscy mają magnes w d.............. czy co ??????????? / i trawi w spokoju a ja sobie tu spokojnie siedzę.Ale ja uwielbiam weekendy :) ............. sobie porobie co trzeba i potem sobie czytam ,albo siedze przy kompie ,albo ogladamy filmy,gramy w karty albo w szachy . Bo ja lubie odpoczywac jak sie zmęczę i cos pożytecznego zrobię . Nie umiem tak nic nie robić i się lenić cały dzień. Jutro ide do kina na Tylko mnie kochaj. Moge potem opowiedziec czy warto było. ........ Na pajacyka kliknełam i dodałam do zakladek. Dzieki druga za przypomnienia. Czasem to tak malo kosztuje a tak duzo znaczy. Pozdrawiam wszystkich i milego weekendu. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️droga Love i kochana Nie skonczylam pisac z rana Slonko dzi swiecic nie chcialo To mnie pisac sie nie chcialo Dzis wystepy byly w sali Wszyscy sie tam zapisali I ja tez nas zapisalam Ale w domu pozostalam On se siedzial ja plakalam Tyle z tych wystepow mialam Tak bardzo to przezywalam Swa walizke spakowalam Jestem teraz nieszczesliwa Moze za bardzo przezywam On nie kroczy zadna droga Choc go mam nie mam nikogo Juz rymowac tu przestane Lecz ochszanu nie dostane Niech cos pisza inne Panie Ja sie wezme za czytanie Od niedzieli sie wynosze Mam do tego juz kalosze Mucha Ciebie zas poprosze Mimo , ze prosic nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
cd.Mam ja tu E-maila Twego Jesli zechcesz wysle swego Aby przerwac moja cisze Chociaz do Ciebie napisze Mam opinie pozytywna Jestes kobieta aktywna Moze zechcesz i napiszesz Ja zas zawsze Ci odpisze Bardzo mi sie spodobalo Gdy sie Tobie zrymowalo A gdy nawet Cie rozsmiesze Mysle nie bardzo nagrzesze A kiedy sie z tad wyniose Juz topiku nie podniose Niech podniosa nnne Panie Ja juz na tym poprzestane Czekam rad lecz nie dostaje Wiec do wiadomosci daje Jestem nieproszony gosc Mam juz teraz tego dosc :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Love jestem podobna do Twojego pieska Choc nie jestem.juz mloda ,tez lubie chodzic na spacery i chciala bym sie nieraz zabawic.Twoj piesek ma jednak szczescie,ze ma dobrych opiekunow.Moge mu tylko pozazdroscic.Lubie zwierzeta Ale ze wszystkiego stworzenia co zyje na ziemi lubie ludzi Od A-Z Czytajacych Topik tez Pa :) :D :O :( ;) 🌼😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga oczywiscie ,ze pisz na mój adres meile,gdybym wiedziała,ze wczoraj jeszcze sie zjawisz ,a ni emogłam spac do pierwszej to bym sie tu zjawiła ,a tak to skakałam po internecie i czytałam innych,gdyz u nas ,zycie zamarło.Nieprzejmuj sie MM i rozpakuj walizki.Wiele razy tak chciałam zrobic,ale to nie ma najmniejszego sensu,zaczynac zycie od nowa ,tym bardziej,ze nasze MM nie sa takie znowu najgorsze ,nie bija i nie pija,a mogłobyc gorzej.Mój tez nigdzie ze mna nie chodzi,to ja chodze z córkami,lub zabieram moja mame ,zeby starowinka sie rozerwała,a za tancami nie tesknie,gdyz nie wiem czy jeszcze umiem.Tylko najbardziej załuje ,ze przez te 20l.małzenstwa powykruszły m isie wszystkie przyjaciółki,bo MM nie chciał chodzic z rewizytami i mnie nie chciał zmienic przy dziecich,zebym mogła sie urwac,teraz gdy dzieci juz duze to mi brak pogaduszek z przyjaciółkami .Bo ile mozna rozmawiac o pogodzie i polityce.Juz byłam na spacerze z moim pieskiem.Love mój tez ma 8l.i zachowuje sie rozrywkowo, bo taki ma wesoły charakterek.Dzieewczyny moje chciały psa ,ale obowiazki mam ja,ale nie załuje gdyz on mi odpłaca to z nawiazka i najbardziej mnie lubi,o co inni sa zazdrosni.Zapraszam wszystkich na poranna kawke,własnie pije.Miłego dnia zycze piszacym i tym czytajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wpadam na chwilę,bo MM pojechał do sklepu...wiecie co dziś mam wolne od kuchni,bo MM robi dziś cały obiad i zaprosił moich rodziców:Djestem w szoku,bo nic nie muszę robić.U mnie spokój jak na razie,choć zaczynaja mnie nerwy ponosić,bo zbliżają się te dni w miesiącu:P.Jeszcze do środy jest w domu,ale potem będę na bieżąco🖐️👄 Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
:D dzieki Mucha 👄 Agrypino pisz w miare mozliwosci jako posilkowa Muchy. Moze utrzymacie topik na forum Mysle tu wrocic Teraz mam inne obowiazki Wkrotce dwa egzaminy i wiele nowych zajec Lecz, gdy wpadne w wolnej chwili to naklikam cala strone Pa dziewczyny pa chlopaki wszysmy my tu z jednej paki ;)🖐️🌼😍👄:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Wszyscy stad zwiewaja moze i racje maja.Sama z soba pisac tez nie bede, wiec na razie tez sie uczyc bede .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Co Wy wymyslacie ? Przeciez piszemy ! Dzisiaj juz tylko macham Jutro napisze więcej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️ :) :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek🖐️ Teraz muszę trochę popracować Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Dobrze,ze juz nowy dzien,pół nocy nie spałam ,ale mam dzieki temu duzo pomysłów jak rozwiazac ,mój problem nie zwiazany zupełnie z tematem naszego forum,wiec Wam, nie bede nim głowy zawracac,wystarcz ,ze mnie od niego samej głowa boli.Dobrze ze sie w koncu Love odezwała ,gdyz od razu razniej.Ciekawe czy była w kinie i czy jej sie film podobał.Agrypino Twojemu mezusiowi zyczymy jak najszybszego powrotu do pracy ,bys mogła jak najczesciej z nami pic kawe.Pa .Miłego dnia .Mysle ,ze sie spotkamy popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Mucha- napisz jednak o swoim pomysle POZDRAWIAM D A-Z PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim ! Buziaczki ! Byłam w kinie na Tylko mnie kochaj. Sympatyczny filmik.Nic nadzwyczajnegfo ,ale relaksujący .No i co dziwne kino pękało w szwach.To rzadkość w dzisiejszych czasach , chyba ,że Harrego Pottera graja ................... Wczoraj miałam tez imieniny córci i mało czasu na pisanie ,a teraz z pracy też nie mogę sie skupic . Druganowa - 😘 pisz ,pisz :) Mucha - 😘 Agrypina - 😘 zupełnie tego nie rozumiem czemu nie piszesz jak TM jest w domu.Zagląda Ci przez ramię ? To poproś ,żeby sie czymś zajął i nie zaglądał bo to tajemnica korespondencji :):):) Ciepła- 😘 ale Cię mało, popraw sie :) A Goda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×