Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość druganowa
Kurcze ! A ja mysle , ze kobieta:O ;) Pisz zes facet Bo widzisz inaczej sie kobiecie uzalic , a inaczej meszczyznie Wlasciwie facetowi nie mozna sie zalic .Facetom nie trzeba pokazywac ,jak nam zle ,bo od razu przychodzi im do glowy , ze jestesmy jakies nieudolne glupie gesi A tak wcale nie jest .Kobieta potrafi wiecej niz niejeden meszczyzna.Jezeli jeszcze ma kogos pozytywnego ,to moze nawt duzo,duzo wiecej i duzo lepiej Meszczyzni , poza wyjatkami ,sa jedynie do tego ,by je zniechecac To niewiarygodne W obecnych czasach kobieta jak dawniej Rodzi dzieci oraz wykonuje wszystkie inne zajecia, na rowni z meszczyzna Jakie postepy zrobil facet ?.Nie posunal sie nawet o krok ,a nawet cofa sie w rozwoju .To prawda ;niestety nawet niewiescieje Dzieje ,sie to zarowno w swerze psychicznej ,jak i fizycznej .Niedlugo dojdzie do tego ,ze zona i dzieci ,nie beda mialy zadnego interesu, by maz i ojciec byl obecny .Ok! moze nie dojdzie ,az do tego Ale tylko wtedy , gdy meska spolecznosc bedzie aktywnie uczestniczyc we wspolnym zyciu .Stac i patrzec z boku,to za malo , by na kazdym kroku podkreslac , jaki jestem wazny Moj facet spelnil swoj obowiazek .Jak napisalam wyzej, przyszedl zjadl i spi .Ja wrocilam trzy godziny wczesniej Posprzatalam mieszkanie ,ugotowalam i znowu pomylam po obiedzie . Co teraz? nie chce mi sie spac Moglabym sie jeszcze czyms zajac Ale np.chcialabym moze isc do znajomej ,czy do miasta Zaraz moment powiem ,ze ide na zakupy Tak jak myslalam musisz dzisiaj zapytal ? Rano moglas pomyslec.Chcialam sprawdzic co powiesz pomyslalam .Po to wlasnie potrzebny facet w domciu Gdyby nie on ,to ktoby powiedzial nie! ´ Przestalam sie tym przejmowac .W zamian za to staram sie ,tak zadzialac, by moi chlopcy robili ,co do nich nalezy, a nie uwazali sie za panow bo najlepiej jak zona pocierpi .Ach.. lepiej wszystko przemilczec Wroce lepiej do topiku Wiele pan, nie zaglada tu od miesiecy wiele ,od tygodni niektore ,od kilku dni .Zaczynam po malu sie cieszyc ,ze nie napisza wiecej Znaczylo by to , ze nie maja potrzeby poniewaz jest wszystko ok.Jezeli nie pisza ,nie majac czasu to jestem spokojna Jezeli poprostu nie napisza wiecej ,to bedzie mi smutno .Mimo wszystko bardzo cieplo pozdrawiam Pa :O ;) :) 🌼 Ps .Malz i samotnosc Czy Ty tez masz powod do samotnosci Jesli tak to ostatecznie mam prawo tez Ci wspolczuc Co czynie w tej chwili A niech tam.... masz prawo byc tez szczesliwym facetem Tylko nie krzywdz swojej polowki niezaleznie od tego co ona Tobie zrobila i kim kolwiek jest :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Czesc Wam,widze ze od rana malutko nas przybyło.Bardzo mnie to ucieszyło,bedzie razniej i milej.Druga wiesz zaczynam bardzo współczuc TwojemuMM,pomysl jaki jest durne i nudne jego zycie.Praca i spanie.Jedyn rozrywka to jak sie z Toba pokłóci i zje dobry obiadek przyrzadzony przez Ciebie.Czyli zapewniasz mimo wszystko, jemu najwiekszych rozrywek,w zyciu.Pomysl o nim jaki on biedulek i juz mam mysle, ze Ci razniej.jA juz obiadek wszystkim podałam ,mam juz wolne, tylko dla siebie.Musze tylko poprasowac koszule na jutrzejsze zebraniei i posprzatac kuchnie.Mój MM to oprócz takich hobby ;jak spanie to ma jeszcze ogladanie telewizji.Ajak mu nikt w tym nie przeszkadza to moze robic to cały dzien.Dobrze ze mamy psa to robimy zmiany raz on,raz ja i od czasu do czasu dziewczyny.Ide prasowac Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Czesc Wam,widze ze od rana malutko nas przybyło.Bardzo mnie to ucieszyło,bedzie razniej i milej.Druga wiesz zaczynam bardzo współczuc TwojemuMM,pomysl jaki jest durne i nudne jego zycie.Praca i spanie.Jedyn rozrywka to jak sie z Toba pokłóci i zje dobry obiadek przyrzadzony przez Ciebie.Czyli zapewniasz mimo wszystko jemu najwiekszych rozrywekw zyciu.Pomysl o nim jaki on biedulek i juz mysle, ze Ci razniej.jA juz obiadek wszystkim podałam ,mam juz wolne, tylko dla siebie.Musze tylko poprasowac koszule na jutrzejsze zebraniei i posprzatac kuchnie.Mój MM to oprócz takich hobby ;jak spanie to ma jeszcze ogladanie telewizji.Ajak mu nikt w tym nie przeszkadza to moze robic to cały dzien.Dobrze ze mamy psa to robimy zmiany raz on,raz ja i od czasu do czasu dziewczyny.Ide prasowac Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Bylam wyjac pranie z suszarki Komputersie nie wyllaczyl to weszlam Musze napisac ,ze to drugie hobby ma tez MM .To ulubione zajecie wielu facetow Ja nie musze na szczescie dzis prasowac To byly reczniki z tamtego tygodnia, sporo .Moze teraz napije sie czegos Mysle duzo soczku pomaranczowego i troszke Campari dla mocniejszego kolorku Tobie tez stawiam O tu! popatrz, obok deski do prasowania .Popijaj malymi lyczkami bys mogla poprasowac do konca .Na zdrowie ! MM przed chwilka byl na siu-siu Juz spi Powiedzial do mnie tylko w drodze powrotnej jakies takie przesiagniete nooooo Koszmar Pa 🌼 Dzieki za pare slow .........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Wcale nie taki koszmar chyba dazy do zgody,tylko jakos słabo mu to idzie .Latam miedzy zelazkiem ,a komputerem ,bo mam dzis melodie do poklikania.Moi ogladaja juz drugi,albo trzeci film naDVD.Aja zamiast soczku pije meliske,bo mnie nerwy biora.Cos za duzo mi sie nacisneło i weszły dwa takie same teksty za co przepraszam,ale jak wiesz dopiero sie ucze.Dzis córcia nałuczyła mnie jak sciagac muzyke.Mysle ,ze juz umie ,ale okaze sie pojutrze.Lece do zelazka Trzymaj sie.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Meliska ? moze byc koi nerwy A juz myslalam ze wytupalas dojscie do kompa A oni tak poprostu nie chca, wola sobie filmiki ogladac .No to jestes naprawde w czepku urodzona Ja osobiscie mysle ,ze swietnie sobie radzisz z tym stworem Piszesz ,wysylasz i muzyczke umiesz wlaczyc Ja do muzyczki doszlam po kilku miesiacach Teraz tez nie duzo potrafie. Nie mam tu nikogusko Musze jakos wszystko sama Spokojnie nie przejmuje sie tym .Mam troche czasu gdy MM odpoczywa .Pa ide musze o kolacji pomyslec Sama tez zglodnialam Pa :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Też przyznaję, że oglądanie telewizji to hobby większości żonatych mężczyzn, ale powiem Wam, że wolę jak MM ogląda telewizję niż leci na piwo z kumplami, bo to juz przerabiałam. Wtedy faktycznie jesteś zdana sama na siebie, a jak jest w domu przed telewizorem, to czasami, jak głośniej się powie, to zawsze coś usłyszy. MM co prawda czasami reaguje za trzecim razem, ale zawsze to coś. Nie możemy uogólniać, że wszyscy mężczyźni to dranie i lenie. Mam sąsiada, który zajmuje się domowymi obowiązkami, bo jego żona często długo pracuje. On sam gotuje, sprząta, robi pranie i zakupy. Te wszystkie podstawowe codzienne obowiązki i nie narzeka:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ U mnie wszystko w porzą dku,ale nie mam jak cokolwiek napisać,bo przecież MM jest w domu:(a przy nim nie piszę🖐️ Jak będę mieć możliwość to sie pojawię,pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Widze ,ze najlepszym lekarstwem dla leniwego M jest pracowac do pozna Jednak dalej jestem zalamana ,gdyz to juz mam za soba .Na MM niestety nie zadzialalo Np dzis wyszlam on jeszcze spal .Ma jakies nadgodziny dzis i jutro Wstalam jako pierwsza swojq polowe lozka poscielilam .Wrocilam weszlam do sypialni a na drugiej polowie piramida do sufitu Moze i nie umie ,moze mu sie nie chce ,ale do diaska moglby przynajmniej by to jakos inaczej wygladalo .Nie ,zadnej incjatywy z Jego strony W kuchni czekaly naczynia ze sniadania ,smieci w koszu Jego popielnica bo tam niestety tylko,pali Maselko przypadkiem rozsmarowane na blacie szafki A a na podlodze kupka okruchow od chleba .podsunieta stopa pod szawke .Tyle pozytku z tego ,ze jest w domu Okroooopnosssssc Uporalam sie z tym w pare minut po czym zabralam sie za obiad MM pan i wladca zjadl i co robi ? Kto zgadnie nagroda ! Kto powiedzial spi Tak to prawda.? A Tam nie zmienie juz tego a teraz najbardziej mi ze wszystkiego zal mi z powodu tej katastrofy .To straszne nieszczescie Tyle ludzi ucierpialo Dlugo beda cierpiec Ci ktorych bliscy tam byli i juz nie wroca nigdy mezowie do zon ,zony do mezow Rodzice do dzieci Bylo tam tez kilka dzieci .Okropnosc! Nie chcialabym jednak,aby znalazl sie tam moj maz mimo ,ze sprawia mi tyle klopotow . Agrypino droga IWE ... Co napisze jest uczciwe Wczoraj sie zaciekawilam Wlasne wpisy policzylam 🌼 Wczoraj 40-stydziewiaty Dzisiaj jest juz 50-siaty Pisze tak od sto-80-siatej Jestem na sto 80 - piatej 🌼 Jedna str dziesies wpisow Z mojego zycia kaprysow Nie bede wiecej pisala Bede troszke uwazala [kwiatek} Gdy wyjade on przeczyta Kiedy wroce to odpyta Nie chce mu tego tlomaczyc Lecz postaram sie wybaczyc 🌼 Po powrocie zgoda bedzie Moze rozsadku przybedzie Jesli nie to znow wyjade Ale wiecej nie przyjade 🌼 Bede sama juz mieszkala Swoim dzieciom pomagala A gdy zechca doradzala Bede.. wnuki piastowala 🌼 Male skrzaty moje wnuki Do tego nie trza nauki Tylko moze szczere checi Musi sie to jakos krecic 🌼 Pisze sobie a on chrapie Zaraz go za nochal zlapie To przekreci sie na plecy O ! juz gada niedorzeczy 🌼 Teraz skoncze cos poczytam Zaraz jakas ksiazke chwytam Wezme ksiazke do poduszki Pierw przykryje cieplo nozki 🌼 Juz sie niczym nie przejmuje Lepiej w ksiazce zanurkuje Niewiem tylko co mam wybrac Musze jakas postac przybrac 🌼 koncze teraz PA;PA ;PA a napisze jak Bog da . Pozdrowionka duzo slonka A dla najwiekszej zmarzlaczki dwa futerka i kozaczki Dokladam cieple szaliki Niech ma na zmiane buciki Nie buciki lecz bambosze .Takie jak ja w domku nosze . Takze siepla rodzinnego tak jak chleba powszedniego :) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga wczoraj nie mogłam gadac po 18-tej bo moja małolata 16l. ,weszła na czat .pl i miałam szlaban na komputer.Teraz wróciłam,ze spotkania mozna powiedziec ze biznesowego.Zawsze daja obiad, na takich zebraniach ,a tym razem wróciwszy o 16tej musiałam sama zrobic obiad .Byłam bardziej wykonczona, 6godzinna nasiadowka i słuczniem walki o stołki niz praca w domu.Mozesz to sobie wyobrazic.Agrypino dobrze ze sie odezwałas ,gdyz mimo ,ze Cie ni znam zaczełam sie martwic ,ze cos Ci sie stało.Wiem ,ze to głupie,ale taka juz jestem ,nieraz martwie sie na zapaz.MM juz spi ,wiec moge robic co chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Mucha i zwierzaczek nieboraczek! Mucha a Ty to czasami nie zawiele sobie wyobrazasz Nie dosc ,ze tylko posiadowka to jeszcze maja Cie wykarmic ? Przywyklo sie do dobrego Co? Teraz ,to juz nie to, co dawniej Nawet nie wspomne , jak kiedys pieknie mi sie pracowalo cieplutko ,czysciutko ,spokojniutko.Nawet jedzonko dawali pyyyyszszszne Nie to co teraz ,stres i nerwowka A w domu , nie chce sie mowic W domu czeka len , co ,nie robi nic, przez calutki dzien . Jak to przetrzymac .Wiesz wolalabym miec teraz w domu kilkoro dzeeci Gdybym musiala krzyknac przynajmniej by usluchaly ,a jesli nie, wytlomaczxyla bym jakos sobie ,ze dorosna beda inne MM jest dorosly to i swiety Boze nie pomoze Mucha popatrz sama Tyle sie tu nastaralam Poprzednia juz zapisalam Dopomoglas AgrypinaIWE I ktos taki jak sam tytul Ale on sie chyba wypial Pare wersow czytajaca A Buberek czekal konca No i zobacz awansowal Na 186 -stej wyladowal Po co tyle pracowalam Obowiazki zaniedbalam Juz niedlugo dam se spokoj Bede patrzec tylko z boku Tam gdzie jade maja corki Korzystaja z klawiaturki Kompa chetnie uzywaja Wciaz o niego sie spieraja Bede miala troche spokoj Bo pisanoie tez niepokoj Nie masz czasu a zagladasz Dobych porad tu wygladasz A gdy dlugo nikt nie radzi Do obledu cie doprowadzi Szybko topik tn podnosze Bo niedlugo sie wynosze Jesli wpisy zaniedbacie To mnie tu popamietacie Bede krzyczec i sie zloscic Dostaniecie wszyscy w kosci Madra na poczatku bylam Bo sie tu nie zaczernilam Gdy niewielu bedzie pisac To ja moge sie wypisac Lub gdy bede po urlopie Zaczernie sie w innym topie Moze bede miala wlasny Oj!ten pomysl jest niejasny Chcialabym z Wami pozostac Trudno bedzie mi sie rozstac 🌼do poduszki niech Was strzega dobre duszki Pa :D 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga ja se rece urabiam,za kazdym razem jak wolna jest klawiatura,a ty chcesz mi zniknac ,a fe nieładnie.Gdyz za kazdym razem jak wchodze na komputer wypatruje Twego psełdonimu i patrze ,czy odwiedziłas dzis nas.Bez Ciebi ten kacik nie ma sensu.Nie przejmujsie ,,jutro tez jest dzien Zeby Ci było miło,to Ci tez cos zrymowałam,bys nas jednak nie opuszczała;. Gdy sie dzis obudziłam i nasz portal zobaczyłam To sie naprawde wkurzyłam i do Ciebie dołaczyłam. Nie badz smutna moja droga , nie opuszczaj gdy trwoga. Mam nadzieje ,ze podobał sie debiut literacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Dziekuje !!! Pieeeknieeee! Nawet nie wiesz ile dzis mam radosci Zobacz jak czlowiekowi nie wiele do szczescia potrzeba.A teraz ,to juz nie jestem sama .Fajnie jest nas dwie Oby bylo wiecej teraz lece .Odezwe sie pozniej .Pozdrowionka ;duzo slonka,nie jakiegos tam mroznego ,tylko bardzo goracego Znowu mam te skojazenia Dowidzenia ,dowidzenia .🌼;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dla wszystkich :) czytam Was codziennie ,ale jakoś nie mam weny do pisania:( Jakoś smutno na świecie................ Druganowa -😘 dzielnie podnosisz topik . i dobrze, bo były okresy takie ,że tylko my z Agrypiną tu byłyśmy. Cieszę się ,że mnie ktos zastąpil. Nie lubie pisać na siłę , więc odezwę się jak tylko wróci mi wena będę miała cos ciekawego do powiedzenia. Przyzywam starych bywalców ,bo bez Was jakoś mi tu obco :(:(:( Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Ciesze sie ze mimo ,ze kursywa wierszyka mi sie skuskała-to Cie on ucieszył i nie zamierzasz nas opuscic.Dzis mam dzien wewnetrzny gotuje na dwa dni,gdyz jutro jade do mojej mamy ,dotrzymac jej towarzystwa .Ma 78l,mieszka sama musze jej pomagac.A co do wszystkich MM to Ci powiem ,ze podziwiam duzo odemnie młodsza znajoma,która od poczatku sobie meza umiała wychowaci chyba o to tu własnie chodzi,ze mezczyzne, tak jak dziecko trzeba sobie wychowac.Asia na poczatku małzenstwa była stale zmeczona ,wiec jej maz od poczatku jej pomagał i sprzatali razem i zajmowali sie dzieckiem.A teraz sa dobrymi partnerami.Dlatego mezczyznie nie wolno pokazac ,ze człowiek sobie radz,bo Cie zaorze na amen.Dlatego od dłuzszego czasu biore przykład z młodszych i nie robie z siebie bohaterki i jak mam do zrobienia wieksze zakupy to mówie prawde,ze sobie z nimi nie poradze i MM mnie na nie wiezie, i robimy je wspólnie.Uwazam ,ze to duzy sukces .Spróbuj małymi kroczkami wychowac susła .Moze na starosc nam sie uda.Czego wszystkim zycze.Pa Druga ,koncze ,bo dzieciaki zaraz przyjda,a obiadu niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochani! 🌻 Rzeczywiście o czym tu pisać, gdy wszędzie tak smutno... Przy takiej tragedii nasze problemy są bez znaczenia. Bo cóż znaczą moje kłopoty w porównaniu z ludźmi, którzy stracili 5 najbliższych osób ze swojej rodziny... Zawsze przy takich okazjach zastanawiam się co jest warte moje życie, co zostawię po sobie odchodząc z nienacka... Pozdrawiam wszystkich🖐️ mucha 🌻 fajnie że dołaczyłaś do naszego mieszanego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Napisalam i nie poszlo .teraz krotko 🖐️ Muha ,Goldi_70 🌼 Spojrz Goldi !to do LOVE Goldi to nie jakies nowe Nowe sie zaprzyjaznily Aby same juz nie byly 🌼 Stare wczesniej tu przybyly Lecz sie gdzies zawieruszyly Zrobia swoje i przybeda Nowe wiesci od nich beda 🌼 🌼Nie martw sie Mucha Przetrwamy Tylko nie wiem co mi dzis tak sennie Wracajac do domu zrobilam zdjecia Wkolo zima i duzo sniegu Drzewa ,krzewy otulone biala poducha Patrzylam dlugo w dal .Nic tylko biek Tak czysciutko Tak jasniutko Mozto od tej bieli tak mi sennie.dzis wczesniej ide spac POSCIEL WWIETRZYLAM NA DWORKU bedzie milo spac MMPEWNIE NIE ZAUWAZY On spi duzo i chetnie .Wstaje zawsze zmeczony Mucha robisz zapasy na dwa dni A powiedz Rybka po grecku dlugo moze w lodowce byc Ja musze na tydzien naszykowac Doradz co zrobic nyjlepiej Koncze jeszcze pozdrowionka No i wszystkim milego wieczorka 🌼;) :) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A u mnie jest szaro, brzydko i ponuro. Śniegu jak na lekarstwo, a do tego jest szary i brudny. Dziś rano padała mżawka.brrrrr Druganowa - nagotuj bigosu na cały tydzień, może długo stać w lodówce, tak szybko się nie psuje przecież. Jak TM będzie jadł kapuchę przez cały tydzień, to może wreszcie doceni Ciebie, zatęskni do Twoich obiadków:) Po takim tygodniu na pewno z utęsknieniem będzie czekał Twojego powrotu:) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe___a ja bardzo lubię bigos:) mogłbym go jeśc przez pare dni pod rząd.Zwłaszcza taki prawdziwy gotowany przez kilka dni. A Ty jak robisz bigos? I co jeszcze smacznego przyrządzasz.🌼 🖐️Agrypina bedzie pisac po niedzieli jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Od bigosu wole bazybrode,tez z kapusty ,ale słodkiej z ziemniaczkami,pycha polecam i mozna nagotowac na trzy dni.A kazdy MMjak sie zna na dobrej kuchni to pochwali.Druga widzisz jacy to ludzie zrobili sie wygodni tacy jak np.Love 1966,wygodnicka jest ta nasza Love,a moze by cos ciekawego napisała ,a nie sie starym przygladała.Tragedia w Katowicach sie stała,ale moim zdaniem za duzo media to rozdrapuja i niektóre słabe psychicznie osoby moga w ten sposób wpedzic w w depresje.Wiem cos o tym,gdyz transmisja telewizyjna z pogrzebu papieza wpedziła mojego Tate do grobu.Dostał zawału tak to przezył ,bo za bardzo szczególowo smierc była pokazana w telewizji.U mnie brzydko i szaro ,a tu jeszcze musze zaraz wyjsc,nie chce mi sie .Druga wczoraj tez byłam bardzo spiaca i o zgrozo zasnełam juz o 8 i spałam ,az do rana.Zycze wszystkim miłej i dobrze zrobionej swojej pracy .Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Fajnie z rana znow was goscic.Zaraz uciekam.Dzieki za bigos !To juz przerabialam Nie mopge :On nie lubi bigosu ROBILAM NA WSZYSTKIE SPOSOBY Ten gotowany przez siedem dni po 20 min tez Z miodkiem ,sliweszka , prawdziwkiem suszonym Uwielbiam MMnie lubi nic kwasnego pomidorowego ,marchewkowego ,buraczkowego Jednym slowem czerwonego.Zadne barszcze ,zadne barszcze ,zadne kluchyJadlby dzika z piekarnika .Z gryla sznycel To czego ja nie nawidze :Ugotuje mu kapusty Bedzie siedzal z brzuchem pustym Moze ,gdy mocno zglodnieje Powie ok ! Teraz juz wszystko , ja jem No zobacze sie przekonam Moze tym zmiany dokonam Juz ostatni lyczek kawy ,i z tad zmykam dosc zabawy .Powiem jeszcze papapa piszcie troszke jak sie da 🌼-ek to niebieski sniegu platek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Racja ja zawsze jestem z rana,a teraz nie dość,że MM w domu,to jeszcze młody się rozłożył i do końca tygodnia siedzimy w domu.A ja po południami w pracy:Oniestety,gdzie nie mam kompa:(żałuję bardzo:(choćby laptop by sie przydał,ale z internetem:Da tu nic....to tak jest jak się pracuje w służbie zdrowia:Pale jest praca:)Trochę nam się nawaliło,bo młody chory,po drugie ząb mu się ukruszył,który był wcześniej odbudowany(miał zderzenie w szkole i dlatego ulamany ząbek).To teraz trzeba jechac do ortodonty zdjąć aparat,potem do dentysty odbudować zęba,a potem spowrotem do ortodonty....a co się z tym wiąże-kasa:P okropieństwo,a jej nigdy nie przybywa:O. MM na razie grzeczny,aż sie dziwie.Zaczęca mnie abym poszła na studia,bo mam dwuletnie studium,a wiem,że jak co to mi pomoże:) Dziewczyny smutno mi,że nie moge codziennie do was zajrzeć:(ale pamietam:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buber -jeśli chodzi o moje gotowanie, to np. w sobotę robiłam golonkę duszoną w piwie (chciałam przypodobać się MM:P), zresztą sama też lubię tak przyrządzoną golonkę, a jutro z na obiad zrobię krupnik i na drugie naleśniki z serem. Mucha - napisz jak robisz bazybrode, nie słyszłam o czymś takim. Nie kładź się spać o godzinie 8, bo prześpisz życie. Druga - pewno pitrasi mężusiowi, albo robi zakupy. Nie przedźwigaj się tylko:) Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Iwa kapuste parzybrode robi sie prosto;kapeste biała krajasz w kostke,,płukasz,zalewasz woda i gotujesz,ale bez przykrycia .Gdy bedzie mieka dodajesz ziemniaki pokrajane w kostke,nadal gotujesz Dodajesz wedzonke,która krajasz w kostke ,zesmazasz na oleju i dodajesz łyzke maki.Taka zasmazka doprawiasz kakuste ,a na koniec doprawiasz sola i pieprzem,oraz sokiem z pół cytryny,mozesz dodac kminku jak lubisz wtedy jest lekkostrawne.Pieprzu duzo musi byc pikantne.Pycha polecam,a uwierzcie z niejednej kuchni jadłam,a jednak uwarzam ,ze kuchnie słowianskie najlepsze.Agrypino popieram Twojego,niedocenionego MM,idz na te studia ,ja musiałam zrezygnowac nawet z dobrej pracy ,gdyz maz mi w niczym nie pomagał,nacałe szczescie stac mnie na to.Ale współczuje kobieta które musza pracowac na dwa etaty .Bo dom to tez etat tylko za to nie płaca.Apraca w domu jes niedoceniana.Pozdrawiam wszystkich .Tym którz skorzystaja z mojejgo przepisu na kapuche zycze smacznego.Pa Mucha.Nie wiem czy mnie dzis juz dopuszcza do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Witam Was to ja ponownie 🖐️ Agrypino Tobie powiem Informacja spadla z dachu Obie zesmy tu po fachu Ja do studiow nie podejde Mam dwa kursy to je przejde Jeden koncze w przyszlym roku Ten najlatwiejszy za pol roku Moze zaczne znow nastepny Przez rok jednak nie dostepny Mysle skoncze ten najpierwszy On mi jest najpotrzebniejszy Dzis zakupow nie robilam Gdy do domku powrocilam Gary w kuchni mu pomylam On sie wyspal dzis do woli Ze go tez d.....cia nie boli Cala chate posprzatalam Obiadek.... ugotowalam Grochowa i kawal boczku Niech M sypi jak co roczku Taki z niego strasznyi len Latem lezy tam gdzie cien Zima siedzi tu przy stole Kiedys to mu przyfangole Twardo spi i mocno chrapie Nieraz go za nochal zlapie Mam dwa kursy nie polapie Gdy wychodze to sie drapie A gdy wracam glosno sapie Moze dam mu teraz sledzi Bo przy stole wlasnie siedzi Moze dac mu jednak kluchy Niech znow idzie na poduchy Nie mam juz na niego sily Juz mi rymy sie skonczyly Dam mu teraz swiety spokoj Chyba wyczol siedzi z boku Pozniej sie na nim wyzyje Bo ja tego nie przezyje Troche sie rozladowalam Po co w sobie dusic mialam No to pa i dooooo juuutra ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
A gdzie kwiatek? To gagatek ! siedzil z boku i zzarl platek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
CZESC druga znowu ja tu przybyłam moje córki poszły w koncu od komputera do telewizora.Zastanawia sie czy nie powinnas swojego misia wysłac do lekarza, przeciez ten chłop to ma narkolepsje stale spi.Albo za ciezko pracujePopijam meliske jak zawsze .wiczorem ,zeby spac do białego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
🖐️Mucha-O takiej pracy ,jak moj maz ma,to moze pomazyc tylko niejeden meszczyzna Cieplutko ,spokojniutko To pieszczoty nie praca W kazdym roku 9 tygodni urlopu W kazdym miesiacu jeden tydzien wolny Pracuje na 12 .8 i 1/2 m-ca To co zle ma ? A Twoj maz lzej pracuje ? Moj to raczej taka niespotykana natura Gdy byl mlody uprawial jeszcze jedna dyscypline sportowa . Byl wtedy niesamowicie dynamiczny Siedzisz mocno? To sie jeszcze trzymaj ! Trudno pisze ! To bylo lowiectwo Czekaj zaraz to bylo...... Lowienie ryb . Przesiedzial na lodce caly dzien .Co ja za to moge Moze cos mu dolega ? Tak myslalam ,nie ma mowy by poszedl do lekarza Zawsze twierdzil, ze zdrowy Wiec raz zaprosilam lekarza do domu i co? A no potwierdzil .Zdrowy !! Wiec mysle leniwy.Pewnie jeszcze uprawial jedna dyscypline Ale to nic nadzwyczajnego Ta uprawia kazdy facet Naaaawet chory .To tyle . Gdybym wiedzala jak Go zmienic by przestal spac? Ale skoro to natura ,to nie da sie . Jemu jest tak dobrze.Za to mnie z tym zle .Nic bez Niego nie zrobie , by mnie bylo lepiej .Jeszcze mysle Ale pewnie mi sie znudzi Wtedy machne reka , bo bedzie czas stazenia i dobrze bedzie w domku posiedziec Pa nie marudze bo niechcacy Go obudze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×