Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

O !!!! zjadło mi kawał wpisu :(:(:( od a Goda,Buber,Zdanka,Mokka,Cicha,Zimna Jako taka,Margo wracajcie. Iwe- 😘 też miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Druga nie podpisałas sie psełdo. i nie wiem czy kartki i ciepłe słowa to od Ciebie,czy ta druga korespondencja od NN to Twoje zaczynam sie gubic ,bo kazdy tu jest psełdonimem ,a u mnie na skrzynce ma inne imie.Pomysł dotyczy mojej mamy i chyba dobrze to rozwiaze .Tylko szkoda mojej zarwanej nocy.Love nie wiem ile Twoja córeczka ma lat ,mysle ze jest w wieku którejs z moich córek,gdyz ja rodziłam w póznym wieku.Chyba ,ze Ty tez sie nie spieszyłas.Ide bo obiad zaraz przypale.Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Kochane jestem ,zyje jeszcze serce moje bije PA ;) 🌼 Piszcie !!! piszcie !!!oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
Kurcze ❤️ -robie serce to co bije Nie wychodzi sie zabije ! Moze ono juz nie bije .Bo choc jest ,to jest niczyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ w mroźny poranek Wczoraj usłyszałam od MM, że jestem kłótliwa i nieprzewidywalna! Nie chciałam drążyć tego tematu, bo byśmy się pokłócili, a tego nie chcę. Ale jest mi przykro:( Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Znowu brak zapału do pisania:Oza mało osób pisze i dlatego taka cisza??Ja jestem ciagle zagladam,staram się,żałuję,że nie mam kompa w pracy:Onawet nie mam jak cos napisać a potem skopiować:Otrudno.... Muszę pochwalić MM,bo obiad był super,wszystko zrobił sam,nawet nie musiałam zmywać,choć rzadko zdarzają mu się takie okazje aby tak robić,ale było miło:)nie wiem czy ktos na niego tak wpłynął??ciekawe.... U nas dalej sypie już ma dość tej zimy:Pwolałam,jak czasem pojawiał sie śnieg....Miłego dnia🖐️ Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina - gratuluję męża!!!!! A gdzie reszta???? Jeszcze śpi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Nie spia ,ale sama z soba nie mam zwyczaju gadac .Iwo ja jak mi MM wytyka jakies wady,ze np.znów marudze,to ja mu powtarzam.,ze dobra zona to nudna zona i akceptuja to juz,bez przytyków.Adocierac ,to musimy sie w małzenstwach.Gdyz bez małych spiec to juz by było po małzenstwie,gdyz znaczyłoby to ze jednemu jak i drugiemu na nim nie zalezy.Mój MM od ran odsniezAwokół domu bo dziewczyny poszły do szkoły,a ja z zasady sie do tego nie biore i mnie sie z tego powodu dusza raduje.Agrypino dobrze wychowałas MM tak trzymac.Dobrego dnia zycze i kolejnych sukcesów wszystkim.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam.... Okropnie boli mnie głowa :( . Ostatni m-c w pracy , to okropna nerwówka :(. Mamy nowy program, który wcale nie działa tak jak powinien, przyszło do rozliczania stycznia, a tu - tragedia , nic się nie zgadza:(, nie ma potrzebnych zestawień :(, nie znam go na tyle ,zeby sama grzebać i znaleść co i gdzie jest nie tak :(. Nie lubie bardzo takich sytuacji . Dla mnie to wielki stres. Łzy , zaraz potem śmiech ...nie nawidzę takich sytuacji.Wściekła wracam do domu , no i wiadomo .... domownicy muszą omijać mnie z daleka, bo wybucham. Wiem, wiem, nie można spraw zawodowych zanosić do domu, ale ja czuję się taka bezradna :(. Niby wiem ,ze to nie ode mnie zalezy , że program nie działa jak powinien, ale ....nie nawidze takich sytuacji . Prezes chce to , czy tamto i nie obchodzi go ,że mamy jakieś techniczne problemy....brrr..w sumie jeszcze jest trochę czasu i nie robi nam awantur, ale jak widze ,jak ludzie, którzy są za to odpowiedzialni zabierają się ,aby to poprawić to mnie szlag trafia....:( Łeb mi rozsadza, dośc marudzenia :(... Miłego dnia wzystkim..pozdrawiam..pa,pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ No i sielanka się skończyła:P,ale mnie wkurzył:Pobraża się obyle co,oczywiście o pieniuądzę poszło....boli mnie głowa,źle się czuję,nie napiszę zbyt wiele.....:]miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj dobry humor :) bo przynajmniej się jakoś jechało. Wczoraj jechałam do pracy ponad 2 godziny / normalnie pół/ i tak przyjechałam do domu zmęczona i napięta ,bo było okropnie slisko i niebezpiecznie . Energia generalnie zerowa, bo całą zużywam na ogrzanie sie .nie lubię zimna .Czekam na wiosnę z utęśknieniem. Teraz mi sie nic nie chce .Najchętniej bym siedziała i czytała pod kocykiem............. przy kominku. Druganowa już wyjechała ?????? Mucha -napisz coś. Agrypina - pieniądze to drażliwy temat zawsze ,bo ciągle ich brakuje.......... i jak to zmienic ????? Mimo wszystko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Ja mam tez mimo mokrych nóg dobry humorek.A z moim MM rzadko rozmawiam o peniazkach ,wole je wydawac.Wpoiłam mojemu MM,ze on jest od zarabiania ,a ja od tego ,zeby na wszystko starczyło.Przyzwyczaił sie do tego luksusu i sie nie wtraca.Aja mam spokój i wolna reke.Pozdrawiam Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Widzę,że zaspokoiłyście swoje pisanie i nie ma o czym??no ładnie....a my tak dzielnie podtrzymywałyśmy topik,a teraz znowu siada na laurach...:P.Całe szczęście dziś nie boli mnie głowa,ale zobaczymy jak będzie dalej.... Duganowa>>gdzie sie podziewasz? mucha>>:)🌻 Love>>wiem co to znaczy taka jazda,u nas tylko w niektórych miejscach jest tak ślisko,bo reszta rozjeżdżone... Miłego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Czesc Agrypino bo tyko my jestesmy ranne ptaszki dziewczyny chyba zasypało ,bo sie od wczoraj nie odzywaja,a Druga milczy juz dwa dni ,co u niej sie nie zdarzało .Ja buszuje od rana po klawiaturze ,ale w koncu musze sie dzis wziasc za rozliczenie roczne,co odwlekam jak moge.Znajduje tysiace róznych spraw ,byle to odwlec ,ale chyba sie dłuzej nie da.Zycze forumkowiczka miłego dnia,myslac ,ze nasz topik ,nie umrze.I bedziemy sie nadal tu spotykac.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co tak dzisiaj pusto? U mnie prawie wiosna, tylko śnieg jeszce został. Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi naprawde ,ze nic nie chce mi sie tu pisaC :(?(?( Moze to minie ??????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agad
nikogo nie ma? pewnie czas sprzatania gotowania a nie czas na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi zaglądnij czasem do Nas! Lub na moje gg!:) Pozdrawiam całe miłe towarzystwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmi tu nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia
W jakim wieku wychodzicie za mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku
W takim w jakim miłośc spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cats...Emmi pisze na innym topiku zajrzyj na życie uczuciowe.... Witajcie🖐️ Niedziela błoga niedziela i pusta na topiku,obiad się szykuje....i czas lekko płynie....lenistwo was ogarnia??nikt nie skrobnie niczego??nawet nie chce się pisać jak nikogo nie ma?!Nie?!racja.....komu chce się pisać jak nikogo nie ma....ale można zajrzeć i pokazać się:)ja jestem...love widzę też:)a reszta?? Mucha>>gdzie jesteś? druganowa>>ty też?? margo>>ciebie już tak dawno nie było,:( jako taka>>:) iwe>>:O buber>>:O zdanka>>:O U mnie w miare,ale radzę sobie i nie pozwalam jak kiedyś:Pżycie nas uczy wiele i topik również:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nie piszę przez wekend, poniważ nie mam w domu internetu. Piszę tylko w pracy. U mnie niestety bez zmian. Monotonia, szare bezbarwne dni:( Skończyły sie ferie, dzieci pójdą do szkoły, a w związku z tym i stres. Pozdrawiam :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Monotonia to tu zagościła:(:(:(..........oj dziewczyny obijacie się,nie wspomnę o Buberze:O:Pwidać zamieramy śmiercią naturalną.....żegnajcie skoro tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda...
właśnie zamierzałam się przyłączyć... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! 🖐️ No rzeczywiście, wracając z przymusowego urlopu, niewiele mam do poczytania :o , jak widać wszyscy, poza nielicznymi wyjątkami , przeżywają zimową depresję... Ale nie ja kochani. Takiego tygodnia jak poprzedni dawno nie miałam. Zyłam na takich obrotach jak nigdy. Niespodziewanie na tydzien wpadł MM ( jakby przeczuwał ze będę w domu) i zaraz zabraliśmy się do małego przygotowania do remontu. Wymiana drzwi, na wiosne okna i cała reszta. Ech nawet nie chce mi się myśleć jaki bedzie burdelik. Ale za to potem... bajka. No i najważniejsze! Miałam pierwszą jazdę i to wcale nie po placu tylko od razu po mieście. Mówię Wam koszmar! Byłam tak spięta jak nigdy ale za to następnego dnia było o wiele lepiej. Oprócz tego każdego dnia, wykorzystując sytuację ze samochód jest w domu, jeździłam trochę oczywiście tam gdzie nie stoją niebiescy ;) i gdzie nie ma wielkiego ruchu . A tak poza tym to MM jakby się uspokoił, najwyraźniej zrozumiał , że w taki sposób nie osiągnie nic, a wręcz przeciwnie może stracić wszystko. Zobaczymy jak długo... Miłego dnia wszystkim 🖐️ 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
To ja Mucha dawno nie pisałam ,bo denerwowało mnie ze tylko ja pisze,a wszyscy czytaja ,a zreszta wkurza mnie ta zima .Gdyby nie to ,ze dzieci chodza jeszcze do szkoły to pieprznełabym najchetniej te zaspy i wyjechała na słoneczko.Ale to tylko marzenia.Pomarzyc mozna ,gorzej z realizacja.Dopiero wczoraj ogladnełam film Nigdy w zyciu ,kto nie ogladał to polecam ,ciepła komedyika własnie na zimoowa depresje.Pozdrawiam was goraco ,zycze sukcesów wychowawczych,bo chyba na tym polega nasz problem z MM.Pozdrawiam goraca i zycze duzo ciepłych usmiechów nacodzien.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim Walentynkom 👄 A mój Walenty jeszcze spał, jak wychodziłam do pracy. Zobaczymy jaką niespodziankę mi przygotuje. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×