Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

:) Witam nowe osoby :) A tak w ogóle to mam dosyć podły nastrój dzisiaj :( Chyba zresztą trochę na własne życzenie. Love1966 🌻 :) chyba wszyscy mają ten sam problem z pieniędzmi. A raczej z ich brakiem. Znam tylko jedną osobę która ma kasę i nie narzeka. Ale ja wiem ? Powiem Ci że niby fajnie ale jednak widać jak jej kasa do głowy uderzyła. Chyba sobie pójdę humorek poprawić na jakieś forum gdzie kawały są bo nie wyrobię już. Pozdrawiam wszystkich :) Mucha !!!!! Poślij do mnie trochę słońca, proszę!!!!!!!!!!!! Albo najlepiej duuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik
Jeśli niechętnie przyjmujecie nowe zwłaszcza pomarańczowe to się zaczerniam.Kota dostaję bo mój ślubny mało się do mnie odzywa,chociaż każdego dnia coraz więcej.ale mnie to już nie wystarcza,wolałabym Niestety nie mam już chybana co liczyć zwłaszcza że on jest bardzo zacięty.Z doświadczenia wiem że sprawa ucichnie i wszystko wróci do normy,ale żal pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Witajcie, miłego dzionka w ten pochmurny ranek życzę. leonik-napisz coś wiecej, ile po ślubie, ile macie lat, dzieci? Mucha-chodziło mi bardziej o to, że to tez moja codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ups...ale tu pustki,chyba wszyscy aktywni są po południami,a ja jestem w pracy w wtedy:P U mnie jak zwykle czepianie się,ale to nic nowego:Pbrak kasy:Pto moja wina jak zwykle,nawet pogadac nie wolno:P Bojowo jestem dziś nastawiona:Poj,oj chłopy.....no może oprócz ciebie Buber:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Niestety Ciepła u mnie słoneczko już nie świeci ,ale przesyłam Ci wczorajsze i te z sztucznego światła ,a zresztą każde Ci światełko wysyłam ,żeby Ci było łatwiej zność trudy dnia codziennego ,ja mam dziś chandrę ,bo chyba brak mi miłości i ciepła .Pozdrawiam Wszystkie spragnione tego samego Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu powiem ups..... Zaniemogło was?Wiem,wiem to pogoda i jakies smutki was dopadły:P U mnie też nijak,no i MM czepia się :P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P To ta zima długa tak wpływa przygnębiająco chyba na wszystkich. Mucha 🌻 :) dzięki za słoneczko :) wprawdzie te prawdziwe nie dotarło ale fakt że je przesyłasz już jest pocieszający :) Agrypina 🌻 :) te śmieszne przesyłki od Ciebie też dodają radości do życia. Dziękuję :) U mnie znowu śnieżek prószy :( Nic mi się nie chce w związku z tym :( Jakaś deprecha czy co ? Życzę Wam miłego dnia i żeby chociaż u Was zaświeciło słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Ciepła u mnie też nie świeci ,pociesz się ,że też mam zły humor od rana ,Ale staram się jakoś przetrzymać ,bo mam dwie córy którym może się też to udzielić .Już jednej odbija i robi wszystko by rzadko chodzić do szkoły woli posiedzieć w domu.Ale pamietajcie nie ma źle by gorzej nie było, zycze miłego dnia .Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Agrypina------napisałm do Ciebie, sprawdź pocztę. Wszystkim życzę miłego wieczorku i fajnej niedzieli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 50-ce
beau.. OK zrozumialam tylko znów czuje samotoność nikogo jak narazie nie skrzywdzilam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pewnie nikt tu dzisiaj nie zajrzy, to chociaż ja :) MM ostatnio widział że czytałam jakiś topik na kafe i siadł potem przed komputerem i czytał co ludzie piszą. I wiecie co stwierdził ? Że takimi głopotami ludzie (czyt. ja ) się zajmują że to mu się w głowie nie mieści. Nawet nie wiem które forum czytał, czy nie czasem erotyczne. Którego ja zresztą nie odwiedzam. Nie wiem. Każdy temat uważał za głupi. No cóż, powiedziałam mu ze widocznie tyle głupich ludzi jest na świecie i co się dziwić że na żonę też taką trafił... No to spadam, pobyć wśród współziomków ;) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO POTYLKO POTYLKO PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO POTYLKO POTYLKO PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Cicha ja tez odwiedzam różne fora by poczytać ,ale jedynie tu się odzywam i uważam ,że niektórzy to chyba pisują po używkach tyle w nich głupich myśli i agresji.Albo są tak głupi.Trudno .Dlatego tylko tu od dawna zaglądam ,bo szkoda mi czasu na głupie gadanie .Tym bardziej ,że mamy dużo głupoty wkoło nas.Myślę,że mimo niedzieli będziecie tryskać energią i coś każdy napisze by ,było miło na naszym forum.Pozdrawiam gorąco Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Racja na niektórych piszą takie głupoty,że szkoda czasu na wpisywanie...zreszta tyle młodych i mało myślacych osób...:Oniestety. Niedziela jak zwykle upływa błogo na siedzeniu,mam ciasto z bitą śmietaną:Pkaloryczne.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ no i chyba byłoby na tyle🖐️ ciepła >>jak samopoczucie?czy już lepiej? Love>>czy problemy choć trochę odeszły w dal? nacik>>czy u ciebie trochę lepiej?? mucha>>🌻 druganowa>>🌻 Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Witam, u mnie nie najgorzej, wczoraj (po prawie 2miesiącach ignorowania), MM zaczął się do mnie odzywać. Czy to sukces, bo śmiać i się trochąchce, tak bez wyjaśnienia, po prostu zaczął być miły. Szkodfa tylko, że już kilka razy takie coś przerabialiśmy i za jakiś czas będzie to samo. Śmiechu warte, albo płaczu.... No nic, miłego dzionka życzę, zapowiada się na słoneczny poniedziałek. Ściskam cieplutko. Agrypina -dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasamotna
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dzień dobry :D Agrypina :) wszystko jest ok! ..dziękuję🌻👄🌻 Wiecie co??:D normalnie żyć się chce :D:D:D:D Ciągle mam przed oczami posty \"cichej\" :) z jej długimi linijkami wielkich uśmiechów :D . Nie raz gdy oczy pełne łez były, czytając ją i widząc te uśmiechy uśmiechałam się :) . Dzięki cicha :D . Dzięki wszystkim za ten topik. W moim najgorszym okresie tylko czytałam, Wasze wpisy (i tych , których już tu brakuje) dawały mi siłę - przetrwałam :):):) . Widocznie tak musiało być :) ... przeżyłam piekło ... teraz mam RAJ :D:D:D. Jakiś czas temu jeszcze pisałam ,ze się boję , że to ulotne, ze wróci \"tamto\" .... już teraz się nie boję :). SZkoda czasu na rozmyślania o przeszłości i czekaniu aż ... nie ma sensu , cieszę się tym co mam , bardzo się cieszę .... :):):) . Ostatnio musiałam spojżec wstecz ....nawet na życie jeszcze przedmałżeńskie. Nie było to przyjemne :O .... jednak uświadomiłam sobie duzo rzeczy, przeamalizowałam ..... Moze to już wiosna :D, a moze druga młodość;).... Po prostu ..JESTEM SZCZĘŚLIWA !!!! :D:D:D:D Dziewczyny życzę, aby ułożyło się Wam tak samo:D:D:D Moja droga do tego była usłana samymi cierniami i kłodami ... jednak mi się udało :D . Moze niektóre z Was też muszą przejść podobnie ... życzę dokonania słusznych wyborów :D:D:D Na razie wracam do pracki, w której towarzyszą mi dziś utwory Piotra Rubika z jego nowej płyty :D:D:D .... polecam ;). Trzymajcie się ... bardzo miłego dnia życzę ..pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co czytasz
.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski topik
bo myslalam że dolacze. Ale te płacze i lamenty.Szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepski topik>>poszukaj sobie innego topiku jak ci to przeszkadza,że tu są same płacze i lamenty:P MM działa destrukcyjnie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski topik
dzięki Agrypina, poszukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Witam wszystkich którym pasuje ten topik .U mnie dziś świeciło słoneczko nie tylko a dworze ,ale też w duszy bo załatwiłam dużo spraw urzędowych ,w bardzo miłej atmoswerze bez stresów,co się rzadko zdaża w naszych urzędach.Jutro pierwszy dzień wiosny ,życzę wam wiosny w serduszkach .Obojętnie czy kto sprawia tą wiosnę.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest IWE???? Już dawno tu nie zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×