Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Hary Poter - dzięki za życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldi🌻mialam nie pisać ale co tam.Mnie nie przeszkadza wcale to ze on nie wraca po pracy bo idzie z kumplami na piwo,ok jest tylko niech zadzwoni lub smsa napisze że poszedł tam i sprawa zalatwiona,ja też chodzę na piwo,pogaduchy,zakupy ale jak wracam to jego mina mi wystarczy i mam dość.Wkurzaja mnie teksty typu-przeciez Ty jestes matka i nie wypada Ci to czy tamto:) a ja sie nie daję i czasem nawet robie mu na przekór ale to jego wina bo poco sobie utrudniać? A znajomych wspólnych to chyba nie mamy,bo moi znajomi to tylko są moimi znajomymi a jego to nasi:) aż sama sie gubie :P A,właściwie szkoda pisac,zobaczymy czym sie dzisiaj popisze jak wroci z pracy,bo wczoraj sie skarzył ze rzekomo pieniadze zgubił;) pozdrawiam🌻 buber😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buber,nagranie zajebiste tylko powiedz jeszcze czy to jest z jakiejś płyty czy to bylo nagranie special okazyjnie-MM sie pyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest z płyty \"Christmas 1999: Marillion.Christmas\" Wiedziałem,że Ci się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak ryba bez wody, jak bez cukru lody, jak plaża bez piasku, jak złoto bez blasku, jak pies bez swej pani, tak świat bez Nas Kobiet byłby do bani :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za życzenia:D:D:Dto miłe...... She>> u mnie jak MM szedł na piwo,to zawsze sie meldował i informował,że idzie i od razu nie wróci.To mi pasowało,ale masz racje,dlaczego zawsze kobieta ma się zająć dziećmi,domem i wszystkimi obowiązkami??dlaczego ona po pracy nie może sobie wyjść na kieliszek wina z kumpelami??bo jej nie przystoi??nasze potrzeby się przeważnie nie liczą,a jak juz coś można to z wielkim wyrzutem -jak mogłaś.....mam czasem dni,że chciałabym mieć luz i nie mysleć o niczym..... Goda>>WIELKIE DZIEKI👄 LOVE>>wielkie dzieki👄 Pozdrówka dla reszty:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kawka paruje i pachnie ,ja juz wstałam godzine temu ,umylam głowę i czekam aż wyschnie i zaprzyłam dla Was wielki dzbanek pachnącej kawki na dobry początek dnia.......... znowu zimno ,ale wiosna tuz za progiem..czuję ją....... Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Dzieki za pyszna kawe,własnie ja popijam .Zapowiada sie miły słoneczny dzien .Mój jak zwykle stanał wczoraj na wysokosci zadania i udawał ze swieta nie ma .Było mi przykro ,ale ja mu sie odwdziecze w najblizszym czasie,z tym postanowieniem pozdrawiam was mocmo zyczac miłego dnia Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mucha - to tak samo jak mój, też przyjął taką postawę. Ale syn kupił mi śliczną różyczkę i wyściskał:) Mróz u mnie straszny..brrrrr -20 stopni. Już mam dosyć tej zimy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌻 Mucha🌻ktos mi niedawno poradzil,zebym sama dopominała sie o kwiaty czy prezenty przypominając o tym głosno i przy kazdej sposobności,do tej pory tylko czekałam czy bedzie pamietał o urodzinach,imieninach czy rocznicy ślubu-oczywiscie nie pamiętal ale teraz w miarę szybko o tym mowie i trudno mu sie wymigać,mówie np że ja juz dla niego cos mam i czy on juz tez coś ma?;)Nie zawsze skutkuje ale warto chociaz spróbować:) Tez mu sie to nie uśmiecha bo wolalby kase na fajki czy piwo przepuścić,z facetami jak z dziećmi,trzeba im na ambicje wjechac to moze cos poskutkuje Pozdrawiam i biore sie za prace bo jutro musze wyjść z pracy szybciej bo na pierwsze zajęcia na uczelnie jade🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Iwe u ciebie aż tak zimno:O??straszne bo ze mnie straszny zmarźluch..... Ja dostałam tylko od Mm sms,bo go nie ma:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Iwo ,a ja myslałam ,ze tylko mój to takie chamstwo,ja głupia prezenty na imieniny kupiłam mu tydzien wczesniej ,powinnam mu teraz nie dac ,ale dam mu z satysfakcja ,ze ja mam ta klase.Prezent dostałam od mojego wielbiciela ,ale nic mi z niego nie było ,bo za nim wróciłam z zakupów to moja córka prezent zjadła,z czego sie tylko usmiałam,gdyz ona dostała jeszcze gorsze prezenty od chłopców w klasie -meskie bokserki i co z tym zrobic, rozmiar na mojego MM za małe,a dziewczyna nie włozy ,chyba oddam dla biednych ,albo nie wiem co z tym zrobie.She upominałam sie przy dobrym obiedzie ,gdzie ma kwiaty dla mnie to stwierdził ,ze na stole ,bo dwa dni temu kupiłam hiacynty ,gdyz mi brakowało wiosny.Na chamstwo niestety nie ma lekarstwa ,ja nie wiem czy mam od niego odejsc i dac juz spokój ,tym bardziej,ze mam gdzie .Jestem mimo to,ze nie pracuje tak jak i wy po 8 godzin wolna kobieta,ale tylko finansowo.Coraz bardziej mysle o ułozeniu sobie zycia odnowa ,gdyz dzieci mnie juz prawie niepotrzebuja .Mam dzis rózne sprzeczne mysli ,przepraszam ,ze nimi wam zatruwam forum ,ale mimo słonca ja mam doła po wczorajszym.Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Awaria internetu w pracy, nie mogłam wczoraj ani Wam życzyc ,a ni podziękowac... przepraszam ..:( Ale dzisiejszy bukiet jest dla Was... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję ,ze nie rozciągnęłam stronki ;) Nie mogę na dłużej tu zostać i popisać trochę ..:( Miłego dnia ..pa 👄 buźiaki dla Wszystkich... podwójne dla Agrypiny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha - ja nie uważam, że wczorajsze zachowanie MM, to oznaka chamstwa. Nie. To po prostu lekceważenie, może obojętność:( Może pomyślał sobie \" W nosie mam babskie święta\". U mnie to jest tak, że czasami nie dostaję kwiatów,:(a czasami mnie zaskakuje wielkim bukietem:) A o mnie mówi, że jestem nieprzewidywalna.No cóż, przez lata przyzwyczaiłam się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość ,że bukiet z jakimiś \"niespodziankami\", to jeszcze jednak rozciągnęłam stronę..sorki.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła - fajny bukiet, nie martw sie o niespodzianki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Niestety Iwo ja i bez okazji nie dostaje kwiatów ,bo mój MM twierdzi ,ze raz dał kwiat i dziewczyna od niego odeszła ,a ja nie jestem juz jego dziewczyna tylko zona od 20l.,a znamy sie prawie 23l. i powinien wiedziec ,ze ja szybciej mam ochote odejsc dlatego ,ze ich niedostaje.A moze ,rzeczywiscie to jego kompleksy ,bo w młodosci miał taka Ewe co jak zaczeło my na niej zalezec i zaczał opsypywac ja kwiatami i prezentami to dostał kosza ,sama nie wiem co o tym myslecOn mysli ,ze jezeli dokłada do utrzymania domu i dzieci to juz nie wiem jaki sukces.Druga odezwij sie, bo sie zaczynam martwic ,co u Ciebie.Ide gotowac obiadek,polecam dzis spacer jesli ktos ma czas.Pa Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
czytam z przerwami Napisalam kilka razy wsiaka moze to pojdzie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druganowa
widze poszlo ale tylko pare slow Znowu pokazalo sie i teraz pewnie nic z tego Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Pusto tutaj dzisiaj........ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchodonozor
Czesc Iwa .Tylko my tu dzis buszujemy ,reszta chyba poczuła w koncu wiosne i poszła na wagary a niech im tam, ja ide po -południu ,bo u mnie czuc wiosne ,wróbelki cwirkaja i słoneczko swieci ,a mój pies dostał wiosennego swira najlepiej co dwie lub trzy godziny by chodził by na spacerki ,raz uległam i dosc .Pozdrawiam wiosennie i radosnie Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gdzie ta wiosna ?????? U mnie rano śnieg z deszczem leciał :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber😘 z okazji Dnia Mężczyzny(tak w radio powiedzieli)życzę Ci wszystkiego naj.......😘😘😘 Dziewczyny🌻 u mnie chyba tez wiosna bo słońce świeci mimo,ze lezy śnieg,a ja w pracy do 16,a tak by sobie poszła na wagary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj i jutro leniuchuje;) Tzn. mam takie zamiary ale co wymyślą moje dzieciaki to nie wiem,jak na razie synek nade mna stoi i stęka ze go brzuch boli i zastanawiam się czy to jest taki chwyt,żebym zwróciła na niego większa uwage? Na męża przez najblizszy tydzień nie mam co liczyc bo firma go wykorzystuje,ciekawe tylko czy za to poswięcenie odpowiednio wynagrodzi-ja w to watpię. Żeby byla ładna pogoda to na spacer bym poszla ale nie zapowiada sie a syn jeszcze nie wydobrzał po anginie. Ale zanudzam,lepiej konczę,pozdrawiam MIŁEGO WEEKENDU🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ____ nie zanudzasz , przyjemnego weekendu i pomysl o czymś pozytywnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×