Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina🌻ja tez tu zagladam ale nie mam ani czasu ani natchnienia zeby pisac bo próbuje sie uczyć Historii gospodarczej bo mam w niedzielę pierwsze zaliczenie:P A ze jestem zajęta nauką to nie zwracam uwagi na to ze MM mnie lekceważy i to mi tak nie przeszkadza, gorzej będzie latem gdy nie bede miała szkoly, dzieci beda miały wolne a MM podejrzewam tez nie załatwi sobie urlopu i znowu nigdzie razem nie wyjedziemy bo bedzie wszystko pozajmowane,to juz teraz trzeba robić rezerwacje a ja nie moge bo co z tego ze ustale termin jak i tak nie wiadomo czy on ten urlop bedzie miał?Ale praca dalej u niego na pierwszym miejscu,potem jego ojciec a potem dopiero dzieci a ja gdzieś na szarym koncu.Ja oczywiscie moge sama z dziećmi wyjechać-tak jak do tej pory, ale i dzieciom to przeszkadza bo na około inne dzieci sie pytaja dlaczego ojciec z nami nie jeździ itp.On nawet nie wiem do jakich szkół nasze dzieci idą-bo córka do gimnazjum a syn do podstawówki Eeee, szkoda gadać-zajmę sie jednak nauka:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 czemu tu nikogo? Ja mam wyniki egzaminu w czwartek ale podejrzewam że poprawka mnie czeka, no cóż nigdy nie umialam historii a test byl na prawdetrudny,ale za dwa tygodnie mam kolokwium z matematyki to sobie poszaleje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Kurczę nikogo tu nie ma,bo widać każdy woli być ze swoją samotnością albo jest na tyle szczęśliwy:O U mnie poprawa MM,ale kto to wie na jak długo:Oto egocentryk zapatrzony w siebie,no ewentualnie w dziecko:O She>>ja zaczynam od września,załatwiam sobie urlop szkoleniowy,aby nie brać zwolnień na zajęcia.Aż się boję jak sobie pomyślę.Miłego dnia i zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam ,ale rzadko sie wpisuję ,bo.........nie ma prawie nikogo i to nie nastraja do pisania. Zadaję więc pytanie czy warto to ciągnąć na siłę???????????? Jeszcze raz przywołuję wszystkich ,których pamiętam :) ZDANKA MOKKA CICHA GODA MARGO KABA IWE GOLDI CIEPŁA wypowiedzcie się jesli zaglądacie .TRo będzie test czy warto........ Agrypina , She - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Love niech inni wypowiedzą się czy warto to ciągnąć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie zapomniałas :). Ja zaglądam,choc bardzo rzadko .Pozdraiwm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sens sie znajdzie, przeciez nie musimy tu rozpaczac, czasem można ponarzekać:P Ja ostatnio mniej pisze bo jestem jeden wielki kłębek nerwów, jutro sie dowiem czy muszejeszcze raz zdawac historię gospodarcza, a tak chciałabym to mieć juz za soba:( przeczucia jednak mam niedobre:( ale nadzieja jest bo głupi ma zawsze szczęście no nie?;) Pozdrawiam i pisac mi tu zaraz :) Buber- Ty tez😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość much45
Dawno do was nie zaglądałam ,ale cieszy mnie ,że dalej ciągniecie ten topik .Miała problemy ze zdrowiem mojej córki i latałam po lekarzach ,teraz wszystko się unormowało.I znów mogę parę minut usiąść do kompa.Goldi nie tylko ty nie masz pomocy od rodziny ja też nigdy nie mogłam na nią liczyć pomagali mi tylko dobrymi radAmi ,a moja teściowa pokrzykując na mnie o 8.00 ,czego dzieci nie na ogródku,choć wiedziała dobrze ,że ja wstawałam całą noc do córek i rano muszę najpierw je nakarmić piersią.Jestem trochę niesprawna ,a od rodziny pomoc to tylko mądrzenie się.Także teraz gdy dzieci duże staram się jak najmniej poświęcać rodzinie czasu ,ale gdy ich dopada nieszczęście to zaraz lecą do mnie po pomoc i jak odmówić nie wolno Pozdrawiam ,życząc miłego dnia Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) no to do przodu-Historia Gospodarcza zaliczona na TRÓJECZKĘ i mnie to w zupełności satysfakcjonuje:D Jako że jestem umysł ścisły:P- czytaj :nie nieograniczony:) to do matematyki przygotuję się odpowiednio Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nas tu nie ma:(a szkoda........ Love przywołała pierwszych forumowiczów aby osądzili,to jedynie się Betka odezwała.Choć ja ciebie nie znam,to miło by było gdybyś się odezwała.Niektórzy mówią,że to już nie ta atmosfera co na początku no i przede wszytskim w pierwszej części,której już nie ma.Też żałuję,że wcześniej do was nie trafiłam albo nie zdążyłam przeczytać tej pierwszej części:(:(:(:( Chyba najgorsze jest to,że ja nie umiem pisać na forum otwarcie,wolę w realu.Zgadałam się z Emmi na gg,że u niej jest odwrotnie.Ale co zrobić:P Dlatego od czasu do czasu dzwonię do jako takiej,rozmawiam z Buberem,czasem z Love(choć dawno to robiłam) i tak samo z Margo(tu bardziej sms).Czasem piszę z She,Goldi no i z Godą,ale nie wiem czy ona ma teraz dostęp do internetu:) To by było na tyle,życzę wam miłego dnia:)U nas dziś wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana🌻 ja dalej chora, na antybiotyku- juz nawet dyrektorkę zaraziłam i dzisiaj jej nie ma:P a chciałam ksiegowej sprzedać choróbsko i nie trafilam:D Agrypina🌻 nie zamartwiaj się tak kochana i pisz co Ci lezy na serduchu, mnie to pomogło i Wy mi tez pomogłyscie no i Buber😘fajny facet-taki ludzki:) A jakby co to i tak mam Ciezapisanąw kontaktach na gg:) i Goldi też:) Pozdrawiam całe szanowne grono🖐️ AAAAAAAA Wszystkim Mamom z okazji ich święta dużo zdrówka pociechy z dzieci i wytrwałosci w tej trudnej roli jaką jest życie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wiem, wiem.... długo mnie nie było :O ,ale i też niewiele do poczytania miałam :(. Czy brak osoby prowadzącej(przewodniczki) ??? Ja bardzo odczułam brak Gody..:( . Choć tak naprawdę osób, które rozpoczęły topki już nie ma :(..... z samych początków jakie pamiętam, to tylko love (pokłony biję) i Agrypina (również jak obok) zostały, choć jak widzę - twierdzi,ze nie była w cz I ... a mi się wydawało ,ze od zawsze ..:) ...ach, i oczywiście Buber:) mało sie udzielał, ale jakoś się pojawiał co pare stron chociaż. Teraz także zamilkł ..... nie będę snuła domysłów -dlaczego :) A moze wszystkie mężatki są już szczesliwe??:) no tak, to bardzo optymistyczna wersja ;) Piszę tak ogólnie, ale nie zapominam o osobach, które \"podnoszą\" topik i choć parę słówek skrobną 👄🌻👄🌻:D Do pisania , wyżalenia się, trzeba mieć \"natchnienie\" :) i swiadomość ,ze ktoś tu jest, przeczyta .... wirtualnie pocieszy i przytuli .... Nie każdy potrafi tak o wszystkim i wszystko jak Emmi :).... mi jest trudno nawet spamietać , kto gdzie mieszka , ile ma lat, jakie dzieci ..itp ..:O ...przepraszam, ale taka jest prawda... :( hmmm,... Agrypina .... jak sie juz porządnie wkurzysz, to i tak wyrzucisz z siebie ;) .... choćby i tutaj... lub w sposób jaki lubisz, wazne aby tego nie dusić w sobie,..ale przecież , to wiesz :) Chyba coś smucę dziś :O . Ostatnio nie mam wiele powodów do radości... mała chorowała i strasznie mnie wkurzają lekarze... W moich postach ciagle się \"chwalę\", ze u mnie dobrze, że fajnie, poprawiło się ..... no tak.....wciąż bez zmian.... nie ma kłótni, pretensji, cichych dni, płaczu ............ a jednak........ wczoraj ogladałam \"chcę być piękną\" i wiecie co?... wyłam, wyłam jak cholera,... mała juz spała, mąż jeszcze był w pracy, syn w swoim pokoju .......a ja dałam upust wszystkim moim ukrytym pragnieniom, żalu , który gdzieś daleko schowałam .... Zgadniecie , w którym momencie???? o ile oglądałyscie :) Kiedy maż sprawił prezent żonie na urodziny ...... a ona na dodatek powiedziała, ze to pewnie niespodzianka od męża, bo mozna sie po nim tego spodziewać..... bossssz,..gdzie są tacy faceci???!!!!!!!!!! Oj smucę, smucę dziś......... aaaa, wczoraj też miałam zatarg z teściową..:( .... jestem pewna swego, ale bardzo nie lubię takich sytuacji ... na dziś wystarczy marudzenia.... Czy ja naprawdę jestem szczęśliwa, czy sama siebie oszukuję????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Nie ma MM:Pdlatego jeszcze tu zaglądam:P Zapomniałam dodać,że rozmawiam czasem przez telefon z CIEPŁĄ jak mogłam o niej zapomnieć:D:D:Dbardzo pozytywnie ją odbieram:) Kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolejna exstra niedziela, ja przed kompem, synuś przed telewizorem, corcia z kolezankami a MM ze swoim tatuśkiem mecz oglądają, zaraz zapewne zawoła zebym po ich śniadaniu posprzątała. Świetny rodzinny dzień, kazdy robi to na co ma ochote:P Żyć nie umierać, i o co mi chodzi przeciez mam wolny dzień, chyba za nauke sie wezmę to chociaż jakas pozytywna myśl,pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kolejny weekend minał:Oa tu pustki dalej.........Wszyscy są szczęśliwi:O Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczęśliwa ,bo od soboty mam nowego pieska ,szczeniaczka. Cudo. Jestem w pracy i już za nim tęsknię. A na innym topiku przeczytałam ,że EMMI urodzila w niedzielę dużego ,zdrowego chłopczyka :):):) Oj ,dzisiaj mam w pracy szewski poniedziałek :) Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumia
mnie tez sopadła samotność w małżeństwie, a dopiero kilka miesiecy trwa:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura
poczytałam Was ale przyznaję nie wiele....samotność we dwoje...więc to jednak powszechne.... w necie znalazłam się przez przypadek, szperałam po stronach bez większego celu ot tak jak pewnie wielu z Was...aż natrafiłam na kafeterie .Przeglądam kolejne topiki chodzę i czytam ale brak mi odwagi żeby gdzieś się przyłączyć . A dlaczego tu jestem ? przygnała mnie ta " samotność we dwoje" te dni mijające bez wiekszego celu, praca, dom, praca, dom, plecy w łóżku ....jakis ochłap rozmowy....ta cholerna szarzyzna, która zabija wszystko co piękne w życiu. . Niby czasu mało na głupie myśli, ciągły pęd do nie wiadomo do czego.. ale są chwile, gdy wyć się chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bura🌻 dobrze że chociaż tu mozna szczerze pogadac i sie jest zrozumianym, zawsze jakis promyk nadziei:) Agrypina🌻fakt, moglo być gorzej:) Love🌻mnie wystarczy królik i jego brudna co chwile kuweta:P Goldi🌻 w koncu wzięłam sie za archiwum zakładowe i chyba bede musiała skorzystać z Twojego doświadczenia zawodowego ale najpierw posortuje te dokumenty ktore są już do wybrakowania:) alumia🖐️ Pozdrawiam wszystkie kobietki🌻 i Bubera😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura
....i jeszcze jak pies zaszczuty musze chowac się przed domownikami....właśnie jeden wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura
im sie wydaje, że nie mnie tu siedzieć....wiek nie ten ...a że człowiek sam boryka się z problemami? kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ktos pamieta? Wlasnie dowiedzialam sie ze Emmi urodzila dorodnego synka:D Emmi🌻🌻dla Ciebie..., wpadlam zobaczyc czy juz cos wiecie? Pewnie nie, wiec pierwsza was informuje. A co do tematu... sadze, ze warto by istnial... nadal pojawiaja sie osoby, ktore maja potrzebe by sie tu wpisac.. Pozdrawiam cieplutko... U mnie troche zmian, mam nadzieje ze na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bura🌻 zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji, pisz co Ci lezy na serduchu, Tobie będzie lzej a i my może cos doradzimy, głowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę 🖐️ I ja na jakiś czas zniknęłam- wybaczcie :) ale miałam utrudniony dostęp do internetu- teraz już wszystko ok( mam nadzieję :P) Wiecie dziewczynki szkoda by było gdyby ten topik umarł - przyzwyczaiłam się do Was, czytam go kiedy tylko mogę, gdy jest mi źle skrobnę coś czasami- nie wyobrażam sobie gdyby Was nie było! Wiem doskonale o czym pisze Ciepła, każda z nas chciałaby być dla swojego mężczyzny tą wyjątkową, jedyną... Love ma chociaż swojego szczeniaczka- szczęściara :D She- w razie problemów- wal jak w dym! Gratulacje dla założycielki 🌻 i pozdrowienia dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina 😘 jaka szkoda ,że nie możemy sie spotkać , do mnie przyjeżdża rodzinka z Kielc ,ale co sie odwlecze to nie uciecze .Prawda ? Ale mamy radochę z tym szczeniaczkiem :):):) ale jest rezolutny i bystry. Zapraszam na herbatkę i kawkę i zabieram się do pracy ,bo coś leniuchuję :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love napisz jakiego masz szczeniaczka,czy to jakaś rasa?Nie wiem czy udało by mi się spotkać,bo jedziemy na wesele do Józefowa,konkretnie,choć może;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam \"starych bywalców\", o ile mnie jescze pamietają.... Szukałam czegoś w nicie i pomyślałam właśnie o Was, no i rozmawiałam też z Summer alias Jako Taka.... buziaki - zmykam, bo już nieprzyzwoicie późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×