Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Kto zamknął okno!!! Wydaje się, że to fajne rozpłaszczyć na szybie okna? Mam lekko przekrzywiony nosek i rumień na policzku ale ogólnie czuję się dobrze... uśmiech na dzień dobry//:D:D:D:D :) witam:) Chciałam tu wlecieć starym zwyczajem... ale musiałam skorzystać z drzwi troszkę czasu mi to zabrało:) Co porabiałeś w weekend? Śnieg nadal jest? U mnie go prawie nie ma... mam nieszane uczucia, czy cieszyć się czy jednak nie... ale trudno mi dogodzić, jak złapię fazkę ,,marudzenia,,:) Natomiast kochani skusiłam się na czerwoną herbatkę z cytrynką Pu-erh. Ale rozcieńczam ją sobie tak na wszelki wypadek bo nie wiem jak serducho się ustosunkuje do tego:O ale skusiło mnie, że BIO-ACTIVE :) i sliczny pluszowy czajniczek z czerwonym noskiem na pudełku:D:D:D znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:D:D:D:D hejka!!!!! no nareszcie👄 ale tak sobie żartowałam... a tu zamkniecie okna padło na Ciebie :D:D:D i proszę jak logicznie wyszło:D:D Skąd mogłabyś wiedzieć, że wpada się n.p. przez okno? Buziaki dla niedźwiadka👄👄 wszystko przez tę niestabilną pogodę:( I czekam na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wpisałam się i nie ma wpisu A akurat nie zapisałam na wszelki wypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz :) Margo 🌻 :D cieszę się że wróciłaś :) Przywiozłaś może trochę ciepła ??? Bo ja jestem zasypana śniegiem i musiałam go dzisiaj odgarniać sama. A ciężki jest bo mokry. Zima jest fajna ale tylko przez okno albo jak się chce pospacerować. Emmi 🌻 :D to okno to ja zamknęłam :) Nie wiem czy wiesz ale LUTY jest !!!!! To jest taki miesiąc który wypada w ZIMIE !!!! I wtedy okna można na chwilę otworzyć żeby wywietrzyć ale na dłużej to zimno jest. A ja jestem zmarzluch :) No ale nie chciałam żebyś sobie nosek rozpłaszczyła ;) Skąd miałam wiedzieć że się tak rozpędzisz ;) W końcu teraz te szyby takie znowu czyściutkie nie są żebyś nie widziała. Ale sorry :) Agrypina 🌻 :D że masz chorych chłopaków to współczuję ale co znaczą te zadowolone minki kiedy piszesz że TM będzie wyjeżdżał w weekendy ??? Czyżbyś się cieszyła z wolnej chaty ??? Uśmiech na dzień dobry :D co ja Ci będę dużo mówić :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i do pomarańczowego budzika :) kimkolwiek jesteś :) to zamiast pytać o kawę i herbatę, to trzeba było zrobić samemu :) Takie miłe przebudzenie by było ;) A tak w ogóle :) 8.30 to dla pracujących ( dla mnie jak pracuję) za późno na pobudkę, a dla niepracujących ( dla mnie dzisiaj np. ) - za wcześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
Cicha pewnie że mogłbym przygotować kawe sam ;-) ale od dziewczyn bardziej mi smakuje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a nam by lepiej smakowała jakbyś Ty zrobił :D To może my Tobie a Ty nam ??? :D Chociaż raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:) witanko👄 no to wszystko wiadomo:D:D:D pomarańczowy budzik to uśmiech na dzień dobry czy ktoś inny? zadne nie chce odpowiedzieć... Love//:) słoneczko, wracając do podziału prac... takmyśłałam sobie o tym:) wiesz, ja zawsze z dużym opuźnieneim, bo muszę to i owo przemyśleć:O MM jako świeżo upieczony żonkość nie przedstawiał się tak tragicznie jak niektórzy moich koleżanek, czy przyjaciółek:D Jako, że studiował daleko od domu, udało mu się nieźle usamodzielnić. W życie małżeńskie wniósł pare cennych umiejętności, posługiwania się młodkiem i śrubokrętem, umiejętnością usmażenia grzybów, ugotowania kiełbasy, zrobienia jajecznicy, kanapek i rewelacyjna umiejetność nie wstydzenie się robienia zakupów:) Resztę trzeba było rozwinąć i dopracować umiejętności już posiadane. Czyli! Dam taki przykład. MM jak miał robić zakupy to szedł do najbliższego sklepu i tam kupował, nie ważne że w drugim było tańsze, on nie będzie łaził:O... Wytłumaczyłam na przykładzie tego co lubił:) że gdyby poszedł do tego frugiego sklepu ulubionej rzeczy kupił by 2 kg, a w tym tylko kg za tę samą cenę... jakoś pomogło, chociaż nie odrazu :) nie myślecie sobie... potem z trudem uczyłam go gotować, zwyczajnie wołałam go by mi pomógł, a to mam ręce mokre, a to mam w bułce tartej, a to muszę mieszać... i jakoś po mału... a to nagle źle się poczułam i musiał pod moją komendą dokończyć... oj różne miałam pomysły... a teraz gotuje wspaniale:) Ale udalo mi sie to,bo sam chciał, gdyby nie złąpał drygu do kucharzenia to mogłabym sobie tak długo i na miętnie :P . Test miał jak poraz pierwszy wylądowałam w szpitalu i udało się ;) Chyba mi się pomiliło, i o wzmacniaczki to nie zona tylko Ty chyba pytałaś... sorki, pomyliłam Was... A dzisiaj? ano kochani byczyłam się z misiaczkiem:) Wystawiliśmy noski tylko do sklepu po małe zakupy:) I korzystamy,że mama nie musi siedzieć w książkach, że chtę mamy dla siebie ;) i rozrabiamy:) Sunia biedna nie wie momentami co się dzieje, czy się nie bijemy...czy nie? Obejrzeliśmy własnie ,,Piotrusia Pana,, w telewizorku, glośno dopingując chłopcom przy pokonywaniu Kapitana haka. Może sąsiedzi nie zastukają do drzwi:O na razie cicza:) Uwielbiam tę bajkę, bije Kopciuszka, ale najukochańszą bajką dla mnie jest ,,Piękna i Bestia,, Jakie są albo były Wasze ukochane bajki? Podobno bajki mogą wiele powiedzieć o charakterze czy duszy?Ale czy ja wiem... zdanka//:) miłego wypoczynku👄 ;) cicha//:) o witaj👄 widzę że w podobnym czasie:)I jaki humorek fajny:):) taki troszkę zaczepny? zadziorny?? ;) Goń! goń! Co to za poranne lenienie się i czekanie na kawcie:D:D:D Mamy chyba wprowadzony podział obowązków ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:) witanko👄 no to wszystko wiadomo:D:D:D pomarańczowy budzik to uśmiech na dzień dobry czy ktoś inny? zadne nie chce odpowiedzieć... Love//:) słoneczko, wracając do podziału prac... takmyśłałam sobie o tym:) wiesz, ja zawsze z dużym opuźnieneim, bo muszę to i owo przemyśleć:O MM jako świeżo upieczony żonkość nie przedstawiał się tak tragicznie jak niektórzy moich koleżanek, czy przyjaciółek:D Jako, że studiował daleko od domu, udało mu się nieźle usamodzielnić. W życie małżeńskie wniósł pare cennych umiejętności, posługiwania się młodkiem i śrubokrętem, umiejętnością usmażenia grzybów, ugotowania kiełbasy, zrobienia jajecznicy, kanapek i rewelacyjna umiejetność nie wstydzenie się robienia zakupów:) Resztę trzeba było rozwinąć i dopracować umiejętności już posiadane. Czyli! Dam taki przykład. MM jak miał robić zakupy to szedł do najbliższego sklepu i tam kupował, nie ważne że w drugim było tańsze, on nie będzie łaził:O... Wytłumaczyłam na przykładzie tego co lubił:) że gdyby poszedł do tego frugiego sklepu ulubionej rzeczy kupił by 2 kg, a w tym tylko kg za tę samą cenę... jakoś pomogło, chociaż nie odrazu :) nie myślecie sobie... potem z trudem uczyłam go gotować, zwyczajnie wołałam go by mi pomógł, a to mam ręce mokre, a to mam w bułce tartej, a to muszę mieszać... i jakoś po mału... a to nagle źle się poczułam i musiał pod moją komendą dokończyć... oj różne miałam pomysły... a teraz gotuje wspaniale:) Ale udalo mi sie to,bo sam chciał, gdyby nie złąpał drygu do kucharzenia to mogłabym sobie tak długo i na miętnie :P . Test miał jak poraz pierwszy wylądowałam w szpitalu i udało się ;) Chyba mi się pomiliło, i o wzmacniaczki to nie zona tylko Ty chyba pytałaś... sorki, pomyliłam Was... A dzisiaj? ano kochani byczyłam się z misiaczkiem:) Wystawiliśmy noski tylko do sklepu po małe zakupy:) I korzystamy,że mama nie musi siedzieć w książkach, że chtę mamy dla siebie ;) i rozrabiamy:) Sunia biedna nie wie momentami co się dzieje, czy się nie bijemy...czy nie? Obejrzeliśmy własnie ,,Piotrusia Pana,, w telewizorku, glośno dopingując chłopcom przy pokonywaniu Kapitana haka. Może sąsiedzi nie zastukają do drzwi:O na razie cicza:) Uwielbiam tę bajkę, bije Kopciuszka, ale najukochańszą bajką dla mnie jest ,,Piękna i Bestia,, Jakie są albo były Wasze ukochane bajki? Podobno bajki mogą wiele powiedzieć o charakterze czy duszy?Ale czy ja wiem... zdanka//:) miłego wypoczynku👄 ;) cicha//:) o witaj👄 widzę że w podobnym czasie:)I jaki humorek fajny:):) taki troszkę zaczepny? zadziorny?? ;) Goń! goń! Co to za poranne lenienie się i czekanie na kawcie:D:D:D Mamy chyba wprowadzony podział obowązków ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadazam kochani:) latam jak ze sr...... a jeszcze luki znow chory:):):) jutro do roboty a nie mam kiedy opisac wrazen...jutro obiecuje nadrobic zaleglosci a dzis napisze tylko BYLO SUPER ciepelko i slonecznie morze cieplutkie:):):) komorka nawalila luki zablokowal karte wiec na troche jestem uziemiona...pozdrawiam i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
hmmmm......7.58 trochę za wcześnie ;-) poczekam jeszcze pół godziny :-) i zrobie Wam pobudkę :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga//:) witaj :) przykro mi ale nie mam linku do cz. 1 . pomarańczowy budzik//:) hej!!!! hej!!!! pobudka budzik!!!! Miałeś robić pobudkę!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam moment kiedy się budzę, taka wyspana... odprężona.... często po miłym jakimś śnie... włączam radyjko i jeszcze przez pare minut leżakuję. Budzę misia... posłucham sobie radiowych wiadomości i pogody... bardzo miły to moment... potem wstaję i przypominam sobie codzienność, która nie jest za różowa, a raczej szaro-bura... znów pare spraw nawarstwiło się. A teraz, to co chciałam Wam napisać uleciało jak zwykle zagluszone sprawami doczesnymi... kolejny dzień... kolejny nijaki dzień z problemami... chyba że znów uda mi się go jakoś ożywić, wnieść kolory... chociaż na chwilkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
zaspałem ;-) Emmi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy budzik// Na prawdę??? [wielkie ździwione oczy] nie zauważyłam... :) :D:D Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie chciałam Was straszyć, ale ja już dzisiaj o szóstej miałam pobudkę :) I nawet się zastanawiałam czy tu o tej porze jakiejś zadymy nie zrobić na topiku :D Jednak lenistwo zwyciężyło :P To taki wielki wysiłek włączyć komputer ;) Przygotowałam M śniadanko do pracy, poczytałam trochę i..................zasnęłam. Mniej więcej o tej porze jak Pomarańczowy budzik zastanawiał się czy już dzwonić :D Całe szczęście że tylko się zastanawiał :) Wiecie, że u mnie nadal sypie śnieg ? Całe góry mam już koło domu a on sobie dalej leci. Zwariował ;) Emmi 🌻 :) Ty masz szaro- burą codzienność a ja białą :D Mówię Ci wszędzie biało, gdzie okiem nie sięgnąć biało. Nawet niebo białe i między białym niebem a białą ziemią też biało. Dobrze że chociaż budzik mamy pomarańczowy ;) Miłego dnia :) Kolorowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha// U mnie też za oknem biało... jeszcze biało, chociaż chyba deszczyk pokapuje, nie jestem pewna bo mam okna wysoko :P A szaro-bura to jest moja codzienność ... ciekawe czy wiosna ją ożywi... znikam, nie mam ochoty na smęcenie Wam w monitorki... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha// U mnie też za oknem biało... jeszcze biało, chociaż chyba deszczyk pokapuje, nie jestem pewna bo mam okna wysoko :P A szaro-bura to jest moja codzienność ... ciekawe czy wiosna ją ożywi... znikam, nie mam ochoty na smęcenie Wam w monitorki... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może właśnie powinnaś troche posmęcić,....Emmi dodałabyś otuchy tym co chcieliby posmucić ,ale jakoś nie wypada, bo ostatnio nikt tego tu nie robi :( tak bardzo bym chciała posmucić wam trochę .......... mam totalny mętlik w głowie ...... podróż się udała i to bardzo .... chyba właśnie za bardzo ........ :( podróże kształcą......... hm,..... bardzo ,..... za bardzo ........ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ciepła---- dawaj z tym smuceniem , jak masz coś na wątrobie to chętnie Cie pocieszymy. Emmi--witaj Ja ostatnio też miałam nieciekawe dni z MM , ale co tam już wszystko wróciło do normy.Jak zwykle kiedy się kłocimy a MM chce mi porządnie dokopać to karze mi robić statystyki finansowe co , kiedy wydałam a teraz posunął się dalej i kazał mi zrobić listę zakupów i wydatków z 2001 roku. hihiihihih całe szczęście że już jest ok. Pozdrówka dla wszystkich którzy tu zaglądają🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ciepła---- dawaj z tym smuceniem , jak masz coś na wątrobie to chętnie Cie pocieszymy. Emmi--witaj Ja ostatnio też miałam nieciekawe dni z MM , ale co tam już wszystko wróciło do normy.Jak zwykle kiedy się kłocimy a MM chce mi porządnie dokopać to karze mi robić statystyki finansowe co , kiedy wydałam a teraz posunął się dalej i kazał mi zrobić listę zakupów i wydatków z 2001 roku. hihiihihih całe szczęście że już jest ok. Pozdrówka dla wszystkich którzy tu zaglądają🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsa//:( gdyby MM wyszedł z takim pomysłem do mnie to w mig jedno z nas byłoby na walizkach... nie wyobrażam obie nawet czegoś takiego... kiedy pobraliśmy się to on jeszcze się uczył, ja pracowałam i nie było problemu:) Nawet mi do głowy nie przyszło aby mu cos wypominać... kiedy byłam na wychowaaczym i on pracował, a ja nie:) to też nie było problemu, ale ja strasznie ostrożna jestem z wydawaniem... on zresztą też... ciepła//:) opowiadaj ❤️ nie lubię smęcić, moje własne smęcenie nakręca i dołuje mnie jeszcze bardziej... jakby mi uswiadamiała klawiatura że to wszystko prawda i nie ma odwrotu... a smęce bo mam doła, babskie ciężkie dni i wszystko nie tak... całe moje życie jest do bani... jestem znudzona tą monotonią... dzisiaj środa mogę Wam opisacć jaki będzie jutrzejszy dzień, a może chcecie poznac piątek za 2 miesiące? czy jeszcze dalej za rok? Oczywiście zakładając że dożyje :) Ale gdybym jeszcze to brała pod uwagę, to już w ogóle bym się załamała, że tak marnuję swoje jedyne życie... 😭 Powinnam się cieszyć:) z uszkami dobrze:) Cieszę się na prawdę, ale obecny brak latania po lekarzach, ... zrobiła się luka i widać jakie beznadziejne jest moje życie ... nie wiem, czy to ktoś zrozumie... ale czuję się fatalnie... wiedziałam, że bez humorków zapadnę się w te poduszki... usmiech na dzień dobry//................ zapomniałeś o mnie......................... jak mi przejdzie to zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Emmi ,..dociera do mnie coraz bardzej , te monotonne nudne życie :(..... chciałabym w końcu robić to co lubie , w czym się odnajduję i co daje mi radość,..... a nie mogę,... Uświadomienie sobie jak czas leci,.. życie krótkie,.. takie dziecinne marzenia, które są do spełnienia , ale nie z tym człowiekiem , nie teraz ... za długo żyłam tylko i wyłącznie dla kogoś,.. nie myśląc o sobie,.. i kiedyś sprawiało mi to radość,... teraz już nie , nie chcę tak dalej,..nie chcę tylko dawac,..chcę BRAĆ ..... tylko ,ze M nie rozumie tego , było mu bardzo wygodnie ,.. i niby co teraz , to ma sie zmienić ???.....próbuje mu delikatnie tłumaczyć,... ale to jakby grochem o scianę..... ech,... nie mam teraz już czasu ..... ale świadomość ,ze mogłoby zupełnie inaczej wyglądać moje życie ,..przytłacza mnie..... i coraz bardziej zdaję sobie sprawę ,ze jestem słabą kobietką,.. nie mam sił zeby to zmienić...... teraz musze kończyć,..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Emmi ,..dociera do mnie coraz bardzej , te monotonne nudne życie :(..... chciałabym w końcu robić to co lubie , w czym się odnajduję i co daje mi radość,..... a nie mogę,... Uświadomienie sobie jak czas leci,.. życie krótkie,.. takie dziecinne marzenia, które są do spełnienia , ale nie z tym człowiekiem , nie teraz ... za długo żyłam tylko i wyłącznie dla kogoś,.. nie myśląc o sobie,.. i kiedyś sprawiało mi to radość,... teraz już nie , nie chcę tak dalej,..nie chcę tylko dawac,..chcę BRAĆ ..... tylko ,ze M nie rozumie tego , było mu bardzo wygodnie ,.. i niby co teraz , to ma sie zmienić ???.....próbuje mu delikatnie tłumaczyć,... ale to jakby grochem o scianę..... ech,... nie mam teraz już czasu ..... ale świadomość ,ze mogłoby zupełnie inaczej wyglądać moje życie ,..przytłacza mnie..... i coraz bardziej zdaję sobie sprawę ,ze jestem słabą kobietką,.. nie mam sił zeby to zmienić...... teraz musze kończyć,..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnej stopki... Puchatku! -Co Prosiaczku? -Nic...- rzekł Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę -chciałem się tylko upewnić, że jesteś!!!! A.A. Milne proporcie się zgadzają... tylko proporcje... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałem o Was :-) tylko brak czasu ;-) chwilowo (mam nadzieję) starczyło mi tylko na pomarańczowego budzika mam nadzieję że się nie gniewacie za te poranne pobudki ?? :-) wracam w piątek :-D Emmi 😘😘 Cicha 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałem o Was :-) tylko brak czasu ;-) chwilowo (mam nadzieję) starczyło mi tylko na pomarańczowego budzika mam nadzieję że się nie gniewacie za te poranne pobudki ?? :-) wracam w piątek :-D Emmi 😘😘 Cicha 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam tę stopkę ....... bardzo mi się spodobała,... bardzo..... i czuję to samo Emmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha:) nie musialas prostowac!!!!!i tak wszyscy MM wspolczuja zony hihihiih, tylko ja sie tym specjalnie nie przejmuje!!! emmi:) margo:) koniecznie napisz co robilas i co zwiedzilas w egipie!!! ja wlasnie wrocilam z kolejnego szkolenia..teraz pobieram nauke jezyka migowego-strasznie sympatyczna sprawa glowa do gory weekend za rogiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×