Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Dzień dobry:) zona//Hej zdrówka życzę 👄 zaparzam herbatkę i kawkę (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zimowy, poniedziałkowy ranek:) i życzę wszystkim miłego dnia🌻 zdanka//:) 👄 dzięki , trzymaj trzymaj kciuki ;) love 1966//:) 👄 fajnie że już jesteś :) Ale więcej napiszę do Was później :) Agrypina//:) 👄 czort🌻 uśmiech na dzień dobry🌻 margo//👄👄👄:D cicha//❤️❤️ :) ciepła//:) 👄 Wypoczywaj 🌻 magolcia//:) 👄 Madzia z Ustki//:):) marsz//:) 👄 Rafaello//:) KABA//:) 👄👄 Karolina//:):):):) 👄 BOsa_//:) i pozostałe osoby, które zagladają na topik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jakiś problem na kafe:( gubi wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na małe co nie co...humor
zdania z wypracowań dziecięcych:) 1. A do kotletów była sałata, którą mamusia przyprawiła potem. 2. Wojski przyłożył ucho do ziemi i usłyszał tupot niedźwiedzich kopyt. 3. Robak, ratując Tadeusza, strzelił do niedźwiedzia, który nie wiedział, że jest jego ojcem. 4. Rycerze urządzali teleturnieje. 5. ..było ich tysiące, a nawet setki. 6. Pan Dulski był sterylizowany przez żonę. 7. Tatarzy jeździli konno i pieszo. 8. Boryna był teściem żony syna Antka Hanki. 9. Ludwik XIV był samolubem. Twierdził, ze Francja to ja. 10. W odróżnieniu od innych zwierząt ptaki mają nakrapiane jaja. 11. Biesiadowali przy suto zastawionych stolcach. 12. Po jednej stronie rynku naszego miasteczka stoi kościół, po drugiej stronie ratusz, a dookoła wybudowano same nowe domy publiczne. 13. Meteorolodzy wychodzą trzy razy dziennie oglądać swoje narządy. 14. Rodzicami Zeromskiego byli Józef i Wincenty Zeromscy. 15. Anielka mimo zakazu ojca kolegowała się z Magdą i świniami. 16. Kangur ma łeb do góry, dwie krótkie przednie kończyny, dwie tylne długie, a w worku ma brzuch na małego i długi ogon. 17. Jej córeczka Ania uśmiechnęła się pod wąsem. 18. Straszne były te krzyżackie mordy. 19. Bandyci wpadli do sklepu i wymordowali samoobsługę. 20. Kiedy Adam Mickiewicz zawiódł się na kobiecie, wziął się za Pana Tadeusza. 21. Przedstawicielem materializmu był Demokryt z Abwehry. 22. Górnik pogłaskał konia po głowie i cicho zarżał. 23. Faraona nosili w lektyce, a poddani padali mu na twarz. 24. Środkiem płatniczym w Rosji są wróble. 25. Królik posiada głowę, uszy i linienie. 26. Strażacy śpią w kalesonach i maja tam dzwonki alarmowe. 27. Wiedział, że w okularach jest mu do twarzy, dlatego nosił je zawsze w kieszeni. 28. Niektórzy Murzyni chodzą poubierani w nago. 29. Admirałowie są ubrani w marynarki wojenne. 30. Szlachta w "Panu Tadeuszu" była bardzo gościnna, bo jak przyjechał pan Tadeusz na koniu, to o nic się go nie pytano, tylko dano mu siana 31. Królik jest tak oddany swym małym, ze wyrywa sobie klaki sierści z brzucha, żeby wyścielić im gniazdo. Który ojciec rodziny zdobyłby się na to?... 32. Jest nas dziewięcioro rodzeństwa, a oprócz tego tatuś pracuje dorywczo jako monter 33. Ręka tego człowieka była zimna, jak ręka węża. 34. Służący doił krowę nad stawem, a w wodzie wyglądało to odwrotnie. 35. Makbet miał wyrzuty po mordzie. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ruch jak w godzinach szczytu:) Przeturlałam się już we wszystkie strony kanapy:) i fikołki były i szpagaty... Może jednak ktoś zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Emmi 🌻 :D Ty tak nie szalej :D Kopnęłaś mnie w brzuch przy tych fikołkach i teraz mnie boli :( Ciekawe komu jeszcze dołożyłaś :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Żartowałam :P :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:D:D A istotnie, jak o tym mówisz... przypominam sobie, że trafiłam jakieś wybrzuszenie:P ale pomyslałam, że to kanapa troszkę się wyrobiła :):):) Jaka pogoda u Ciebie? U mnie biaaaaaało :) Spokojnej nocki życzę... bo ja już znikam do misia:) do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzień... prawdziwa zima za oknem, już wczoraj pod oknami pojawiły się bałwanki:) Chciałabym z misiem wybrać się na łyżwy albo chociaż polepić bałwanka, ale nie ma kiedy:( teraz muszę się uczyć a w ferie pewnie śniegu już nie będzie... U Was drzewa, krzaki też tak pięknie w puch okryte? :D Zrówka życzę👄 bo widzę, że i uśmiech na dzień dobry zaniemógł :( Może dzisiaj jakąś czekoladę na gorąco? Herbatkę malinową... ? (_)~ (_)~ (_)~ :) dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry :-) :-) :-) dla mnie czekoladę - poproszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czort//:) hejka tak za marudziłam przy kompie nad herbatką, że proszę nie jestem sama na topiku :) czekolada gorąca już się szykuje:) Jaka pogoda u Ciebie? A przede wszystkim jak samopoczucie? bańki pomogły? zona//:) strasz, strasz... ale lepiej kurować się w łóżeczku niż przy kompie :) zdrówkazyczę 👄 Love1966//:) Czy ja wiem, czy lubię się uczyć? Raczej sytuacja zmusiła mnie na rozpoczęcie studiów i to nie w moim zawodzie :P taki kaprys... wiesz, Emmi nigdy nie była normalna ;) Ale przyświeca mi piękny cel, to chyba najważniejsze, prawda:) o! chyba przypadkowo rozwiazałam swój dylemat:D bo zastanawialam się czy nie dać sobie spokój ze studiami i proszę... ech... kto nadąży za mną, skoro sama nie mogę ? ;) Pytałaś o doping oprócz Supradynu... ale to dla mnie pytanie na temat z szuflady ,,poważne,, więc muszę mieć troszkę więcej czasu bo w tej chwili nie umiem powiedzieć... na obecną chwilę mogę tylko palnąć , że nic :O a przecież wiem, że to nieprawda :) Na pewno dopinguje mnie sumienie... dalej muszę pomyśleć:) 👄 zagladaj częściej będzie wszystkim bardzo miło:) ruminka//:) 👄 A co u Ciebie? zdanka//:) Ty masz za oknem ogród to troszkę byś nam poopowiadała co widzisz i jak piękny masz krajobraz zimowy za nim:) To jest jedna z korzyści jaką widzę mając domek z ogrodem... a ogród to będę miała olbrzymi :D że wreszcie pod nosem będę miała dziewiczą zimę, a nie to miastowe paskudztwo :O Proszę nic nie mówić o odśnieżaniu! - wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien turysta czekał pewnego razu na przystanku gdzieś na prowincji. W pewnym momencie zauważył w oddali dwie sylwetki. Kiedy podszedł bliżej i przyjrzał się, zobaczył dwóch mężczyzn z łopatami. Jeden wykopywał dół odsypując ziemię na bok, a drugi po chwili zakopywał dół tą sama ziemią. Zdziwiony turysta podszedł bliżej i pyta: - Panowie! Co to za dziwną pracę wykonujecie? Jeden wykopuje dół, drugi go zakopuje? - No wie Pan - normalnie to nas jest trzech. Tylko ten co normalnie sadzi drzewka w ziemię to jest dziś chory... :-D :-D :-D Pan Bóg i Św. Piotr ogłosili przetarg na budowę bramy niebiańskiej. Pierwszy zgłosił się Arab. - Masz projekt? - pyta Bóg. - Mam - odpowiada Arab. - Masz kosztorys? - Mam. - To ile Ci wyszło? - 900 milionów. - A dlaczego aż tyle? - No cóż, 300 mln na materiały, 300 mln na robociznę, 300 mln zysku. - Dobra, dziękujemy, odezwiemy się jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr. Następny wchodzi Niemiec. - Masz projekt? - pyta Bóg. - Mam - odpowiada Niemiec. - Masz kosztorys? - Mam. - To ile Ci wyszło? - 1,5 miliarda. - A dlaczego aż tyle? - No cóż, 500 mln na solidne niemieckie materiały, 500 mln na rzetelną niemiecką robociznę no i 500 mln zysku. - Dobra, dziękujemy, odezwiemy się jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr. Następny wchodzi Polak. - Masz projekt? - pyta Bóg. - Nie - odpowiada Polak. - Masz kosztorys? - Nie. - A ile chcesz za robotę? - 3 miliardy 900 milionów. - Skąd Ty wziąłeś taką kwotę?! - No cóż, miliard dla Pana Boga, miliard dla Św. Piotra, miliard dla mnie, a za 900 mln arab zrobi bramę. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi < > < > < > pyszna ta Twoja czekolada na gorąco :-) wreszcie się rozgrzałem ;-) bo u mnie mroźno, śnieżnie, ..., ech te poranne odmrażanie samochodu. Dziś schowam go do garażu - takie myśli prześladują mnie od 2 m-cy, ale jakoś brak siły na realizację takiego pomysłu. Problem w tym że mż wszystko co chwilowo niepotrzebne w domu chowa do garażu, więc aby tam wejść trzeba by .... ach ręce i nogi się uginają ;-), chyba jednak poczekam do wiosny :-). Mogę prosić jeszcze jedną czekoladę na gorąco ?? :-) A z infekcją już sobie poradziłem: w piątek intensywna dezynfekcja gardła ;-) (z wykorzystaniem przepisów od Rafaello 🖐️ ), szklaneczka ziółek OO Bonifratów (bleeeeeee 😠, ale b. skuteczne-polecam). Na torebce jest napis \"na nieżyt oskrzeli\" ale chyba pomylili napisy ;-) bo u mnie wywoływały odruch ..... 😡. A nawet nie miałem szansy poleniuchować, bo co się położyłem na chwilę to przybiegoła Żaba z hasłem-\" pora na tarmoszenie\" :-D :-D A zadania na dziś: wywiadówka w szkole :-( :-( :-( ... ech...wolę o tym na razie nie myśleć. Poza tym znaleźć klucze do domu i kartę do bankomatu. Chociaż zaginiona karta ma swoje dobre strony ;-).... nic nie ubywa z konta :-D :-D, więc może nie będę jej szukał zbyt intensywnie ;-) Pozdrawiam Was cieplutko. Cicha < > < > < > jak po urodzinkach ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :-) Wreszcie wstałam z martwych.... :-) Miałam, jak dość często problemy zdrowotne, ale miarka się przebrała i mam już dosyć!! Troszkę przybyło Waszych wpisów, ale z drugiej strony, nie jakieś zatrzesienie... No dobrze, poczytam co tam napisaliście i jeszcze się odezwę... p.s. Emmi ---> kochana moja, tak o mnie myslałaś..., tak pisałaś..., tak troszkę fukałaś.... :-) Kochana.... 👄 Cicha ----> mam nadzieję, że nie jesteś w czarnym humorze i nie dobiję Cię zyczeniami po czasie... :-) . Pamiętam, że miałaś urodzinki niedawno, ale nie byłam w stanie pisać... Składam Ci zatem życzenia \"czterdziestu tłustych lat\"... Tłustych w rozumieniu szczęścia i optymizmu życiowego, i pomyślnych zdarzeń życiowych, a niekoniecznie w ilości kalorii... Chociaż Ty zgrabna i ładna babeczka jesteś, więc i to nie specjalnie Ci zaszkodzi :-). Duże, wielkie buziaki!! Margo ---> wciąż się byczy na wakacjach w Egipcie? Agrypinka ---> proponuje nadac kryptonim akcji \"stary rynek\", bo doszły mnie juz słuchy .... :-) Pozdrawiam wszystkich milusinskich, i wracam do lektury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przelotem w pracy... KABA//:) jak miło że jesteś:) Mniemam, że już dobrze 👄👄 mnóstwo buziaczków wzmacniaczków :) I za Twoją śliczną stopką się stęskniłam ;) margo// 👄 jeszcze ten tydzień ...:D:D czort//:) Czekolady na gorąco w ciągu dnia nigdy nie za wiele :) gorzej przed snem :) ale do nocy jeszcze daleko ... czyli baniek nie było . Własnie zastanawiałam się, czy je miałeś, bo to pare ładnych dni niczym nie wyjętych w łóżku, a Ty raczej na taką osobę cierpliwie leżącą w łóżeczku nie wyglądasz :D:D Agrypina//:) siemanko I kawusia też się znajdzie:) Jakie samopoczucie? Był może lepiony bałwanek z misiem? :) usmiech na dzień dobry// :D:D:D fajnie że jesteś ;) pozdrawiam:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie są wszyscy? Tylu osób już nie widzę od tego roku? Czyżby trzeci rok pisania na forum wyjałowił niektórych :-). Pozdrawiam najwierniejszych :-) 👄 i tych, których nie ma obecnie z nami 👄 Emmi ---. ten tekst, w stopce słyszałam swojego czasu w [..., tam gdzie byłam]. Wydał mi sie taki optymistyczny, niczym mantra... Do powtarzania... Wierze w taki cud.... Zwłaszcza, gdy ktoś potrzebuje takiego cudu ;-) Mam się jako tako ze zdrowiem, lekarze od dzidziusiów są ze mnie bardzo niezdowoleni... :-( Właśnie zaczynam kolejną kurację. Ile to kosztuje, nie tylko w wymiarze finansowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie mogłam się wczoraj dostac na topik, tzn. w ogóle na kafe :( KABA 🌻 dzięki :) Zastanawiałam się gdzie przepadłaś. Fajnie że się odnalazłaś :) Czort :) lecę do sklepu dokupić czekolady bo ja też lubię i może zabraknąć :) Jak po urodzinkach ? Spoko ;) Nie było tak źle :) Przeżyłam :) Choć jeszcze widok liczby 40 jako mojego wieku nie leży mi w oczach ;) W reszcie człowieka zresztą też nie :) Emmi 🌻 :) u mnie robi się nadmiar białego :) i ciągle leci nowe :) To lecę do tego sklepu :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie mogłam się wczoraj dostac na topik, tzn. w ogóle na kafe :( KABA 🌻 dzięki :) Zastanawiałam się gdzie przepadłaś. Fajnie że się odnalazłaś :) Czort :) lecę do sklepu dokupić czekolady bo ja też lubię i może zabraknąć :) Jak po urodzinkach ? Spoko ;) Nie było tak źle :) Przeżyłam :) Choć jeszcze widok liczby 40 jako mojego wieku nie leży mi w oczach ;) W reszcie człowieka zresztą też nie :) Emmi 🌻 :) u mnie robi się nadmiar białego :) i ciągle leci nowe :) To lecę do tego sklepu :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mam sprawę do kompa, to przy okazji zaglądam na kafe... i sprawa zawsze trwa dłużej :) ale co tam! KABA //:) śliczna myśl... rzeczywiście bardzo optymistyczna :) Znów tylko na chwilkę:) Nie chcę robić z igły widły ale MM zarzucił mi własnie że ,,ja ani me ani be,,:D chyba ma dzisiaj potrzebę pogadania ze mną;) rzadko pojawia się taka okazja, więc nie zamierzam jej zmarnować :) Chociaż może powinnam, i tym samym pokazać mu jak to jest, ale co tam... cieszę się, że takie chwile pojawiają się raz na pare miesięcy, a w tym miesiącu, kochani pojawiła się taka okazja już drugi raz! Ile szczęścia może spotkać niespodziewanie żuczka Emmi :D:D lecę nim mu się odwidzi :D:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mam sprawę do kompa, to przy okazji zaglądam na kafe... i sprawa zawsze trwa dłużej :) ale co tam! KABA //:) śliczna myśl... rzeczywiście bardzo optymistyczna :) Znów tylko na chwilkę:) Nie chcę robić z igły widły ale MM zarzucił mi własnie że ,,ja ani me ani be,,:D chyba ma dzisiaj potrzebę pogadania ze mną;) rzadko pojawia się taka okazja, więc nie zamierzam jej zmarnować :) Chociaż może powinnam, i tym samym pokazać mu jak to jest, ale co tam... cieszę się, że takie chwile pojawiają się raz na pare miesięcy, a w tym miesiącu, kochani pojawiła się taka okazja już drugi raz! Ile szczęścia może spotkać niespodziewanie żuczka Emmi :D:D lecę nim mu się odwidzi :D:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :):):) Ruminka dziękuje masz racje dzieki temu ze dbam o swoje nowe szczęscie nie ma mnie tu .... Jestem szczęsliwy miałem swoje wyobrazenie o idealnej kobiecie o moich wymaganaich wobec partnerki a tu nagle zycie mnie zaskoczyło..Moja wyobraźnia okazała sie za słaba dostałem od zycia cos o czym nawet nie marzyłem. Jest cudownie, po prostu jest jak w niebie. Emmi:):):):):):):):) Kaba powoli jestem na tym samym etapie i jest cudownie;) pozdrawiam wszystkich 😘 🌻 jesli nie piszę to tylko dlatego ze wole moje szczęscie od chwil spędzonych przed monitorem ,jednak czasem zajrze i napisze co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozecie mnie uslyszec..hihihiihih..zupelnie odebralo mi glos!!!!! zwleklam sie dzisiaj z lozka....posprzatalam swoje biurko..apetytu dalej nie mam....jak ja STRASZNIE nie lubie byc chora!!!!!! za rogiem kolejne \"Walentynki\"!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzieńdoberek... 🌻 Zaparzyłam kawkę, chociaż sama nie mogę pijać (lekarze zabronili), więc stawiam jeszcze dzbanuszek pysznej herbaty zielonej-kaktusowej i życzę miłego dnia. Dziś mój pierwszy dzień po długiej nieobecności w pracy i blatu biurka nie widzę.... Margolcia---> nie wiedziałam, że zmieniłaś nicka :-). Szukałam Cię, i dopiero po uważnej lekturze zrozumiałam kim jest Margolcia :-). Kiedy masz audit i czego dotyczyło \"ratunku\" ?? pozdrawiam Wszystkie panie i nielicznych Panów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmi_____ wstawaj -
czekamy na herbatkę i kawę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam serwować \\_/> \\_/>\\_/> Kawka ,herbataka (nie tylko malinowa) i jeszcze goraca czekoladka . Dzis juz nie ,ale wczoraj tak zmarzłam że nie wiele było w stanie mnie rozgrzać . Byłam z moim małym misiem na badaniach jego serduszka , niby pani doktor mnie uspakajała że jeszcze mały że wyrośnie itd. ale jednak dziś umówiłam się na konsultacje do kardiochirurga i zobaczymy co będzie . Ale i tak jestem bardzo dumna z mojego małego misia w końcu zrobić EKG i ECHO serca małemu dwulatkowi to sztuka , a on był taki grzeczniutki. U nas już ostatni tydz. ferii chociaż w te ostatnie dni dzieci maja troche frajdy na sniegu , chociaz nie jest jego tak wiele jak u was ale zawsze , tylko od 2 dni nie pada więc wczoraj kiedy poszłam z małym misiem (w nagrodę ) na sanki to nie było juz specjalnie na czym zjezdzać a dzieci mnóstwo ale przynajmniej pobylismy troszke na świeżym powietrzu. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Za okenm mgliście ... zaczynam tesknić za słoneczkiem... KABA//:) 👄Niespodzianka z samego rana:D:D Szczególnie Tobie życzę miłego dnia w pracy, bo po przerwie to tak trudno jakoś... chyba że to ja mam tylko tego typu problemy ? Ja poproszę herbatkę taką lurowatą :D:D Jeszcze eay greya lubię:) głupio zabrzmi ale ,,aromat mi smakuje,,:P 🌻 zona//:) Skarbie kochany!! ale Cię złapało?:( Moc buziaczków i kuruj się , kuruj... 👄👄👄👄 Ale proszę! ,,ledwo mówi, ledwo zipie, ale o walentynkach już myśli,, :D:D:D Kiedy to za dwa tygodnie? U mnie akurat ferie się zaczną, bo mazowieckie w tym roku później, tak nietypowo, zawsze były w pierwszej połowie lutego ale to fajnie,walentynki dodatkowo będą się w tym roku kojarzyć z początkiem ferii:) bo ja oczywiście będę je obchodzić z misiaczkiem :) 🌻 harry...//:) Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się układa a nawet lepiej :):) Jak najwięcej życzę Ci takich miłych niespodzianek:) pozdrawiam napisałeś do ruminki i muszę Ci powiedzieć, że sama zastanawiam się co u mniej... zamilkła tu na topiku jeszcze w starym roku... chyba że mnie umknął jej wpis po nowym... mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego nie ma o czym pisac na tym:):) w każdym razie... ruminko!!! 👄👄 pozdrawiam :):) :):) 🌻 🌻życzę miłej pracy 🌻 👄 i zdówka👄 w tę dziwaczną zimę... Istotnie dzisiaj później bo zaspałam :D:D:D aż wstyd się przyznać, MM wyprawił dzisiaj misia do szkoły ja tylko na chwileczkę zamknęłam oczka na momencik :O :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia//:)siemanko👄 Badania serduszka u misia to tak standardowo, czy coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uśmiechu na dzień dobry
poproszę codzienną dawkę uśmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×