Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam drogie Panie, długo mnie nie było. Moze napiszemy o naszych kochanych córeczkach tatusiów ? W maju spodziewam się kolejnej córeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczęściarz :) O tak, ja mogę coś powiedzieć o kochanych córeczkach tatusiów ;) . Tylko to jest dla mnie -ból ,.......... mam również syna , którego maż już zupelnie teraz ignoruje, poniża, niedocenia .... nigdy nie był dla niego prawdziwym ojcem :( ............... a teraz to już koszmar :(, ... i jakoś nie potrafię cieszyć się z miłosci tatusia do córeczki , której tak bardzo nie chciał. Druga moja ciąża zawaliła mu świat - tak twierdził :( .............. a teraz - ech....... Córka to wspaniała mała dziewuszka :), tylko ,ze syn cierpi teraz jeszcze bardziej ............................ :(:(:(:( ............. i przyznam się szczerze ,ze czasami odtrącam (moze to za wielkie słowo :0 ) córkę aby bardziej zająć się synem i pokazywać mu ciągle jak bardzo jest dla mnie ważny i kochać go za oboje rodziców. Szcześciarz - mam nadzieje ,ze nie masz syna/ów , których traktujesz podobnie. Jeśli masz tylko córeczki, to nie tylko ty jesteś szczeciarzem, one to dopiero prawdziwe - SZCZĘŚCIARY :D pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Przyłączam się z gorącą herbatką, wczoraj tak się zapętliłam ze swoimi sprawami że zapomniałam o śniadaniu i jadłam go dopiero koło 14 :( Dzisiaj też będzie uroczo zaniegany dzień mam nadzieję że się upilnuję :) margo//:) Moc buziaczków 👄👄👄 Martwi mnie ten Twój kręgosłup:( coraz częściej masz te bule... może po pracy powinnaś więcej leżeć? Wiem, wiem... gadu gadu sratu tatu i pogadaj sobie wiecej, ale skoro organizm mówi Ci, że jest źle nie powinnaś tego ignorować, pamietaj że młoda babeczka z Ciebie a organizm to nie pancerz nie do zniszczenia :( uśmiech na dzień dobry//:) No nie pracuję... niby fajnie, bo zaległości nadrabiam i ladna wiosenna pogoda to tak bardzo nie marudzę, kaski brak:( ale na razie fajnie mi się biega po powietrzu i wreszcie mam czas na generalne porządki w szafach, które obiecywałam sobie już od jakiegoś czasu, ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie takiego stanu spoczynku. Jeszcze myśle, że pociągnę do konca ten tydzień i od poniedziałku rozejrzę się za nową pracą. Aż mi się westchnęło... ciepła//:) witanko 👄 Też odczułam wczorajsze dziwactwa kafe, szlak mnie trafiał bo chciałam szybko powysyłać i spadać z komapa a tu mieliło i mieliło wiadomość, ale widzę, że u mnie chociaż zmieliło... zaraz troszkę poprzypominam, bo zauważyłam że lutki lubią czytać swoje nicki i miło się robi na serduchu jak inni pamiętają, sama lubię gdy gdzieś jakiś czas mnie nie było, albo tylko poczytuję i nagle ktoś mnie pozdrawia :) całkiemnowa🌻edzia75🌻MOKKA🌻przezroczysta🌻margolcia🌻KABA🌻marsa🌻Bosa_🌻 Nicka🌻zdanka🌻Karolina🌻Love🌻zimmna 🌻makia🌻 Agrypina🌻 ruminka🌻Anies🌻 Inezz🌻 bisiu6🌻meg69🌻zona🌻 przygnębiona🌻 goda🌻 i nie wymienione osoby( pewnie sporo osób pominęłam ale pisałam z pamięci) specjalne 🌻-ki dla wytrwałych panów, którzy dzielnie znoszą nasze dołki i wytrwale są z nami :) uśmiech na dzień dobry, rafaello i czort 🌻 ale to specjalnie ode mnie ;) za to że starają się poprawić nastrój i zachowują się tak wspaniale... milknę bo pogrążam się :D:D margo👄 ciepła👄 szczęściarz//:) witaj... co dobrego słychać? Jak tam Twoje tatusiowe córeczki? Jak jestem taką tatusiową córeczką :P to możemy wymienić się odczuciami :D:D:D moje są bardzo miłe i w czale na jakiegoś gagatka nie wyrosłam ;) ciepła//:) Uwielbiam gdy siedzę przy kompie i widzę że ktoś gdzieś na krańcu świata też akurat siedzi... nie czuję się taka odległa czy samotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła//👄👄 o jej...widziałam tylko górę w Twoim wpisie, nie dalszy ciąg... ❤️ kwiatuszku :) dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Emmi :D:D:D No nie przesadzaj,... jaki koniec świata?... to tylko Mazury , chyba że to nie do mnie , tylko tak ogólnie ;). A tak wogóle, Mazury, jeziora, lasy,........ niedługo wakacje ....... moze jakieś wspólne plany ? :D ,..z Wawy do mnie ok 3,5 godz. ..(chyba) ....... moze ktoś miałby ochotę na takie spotkanie ?... :D ale mam lenia dziś do pracy ..... o rany.... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
Pan Kowalski poszedł z dziećmi do wesołego miasteczka i wygrał na strzelnicy zabawkę. Zawołał swoje wszystkie dzieci, żeby ustalić, które z nich ją dostanie. "Kto jest najgrzeczniejszy" - spytał. "Kto nie pyskuje mamie? Kto robi wszystko, co mama każe?" Cała piątka dzieci spuściła wzrok i powiedziała "Dobra tato, zabawka jest twoja..." :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy budzik//:D:D:D:D Też mam dowcip. Nie wiem czy znacie na Holmarku leci ,,Jordan,, serial kryminalny, od paru ładnych miesiecy oglądam go zacięcie :) Pewnego dnia siedzę z synem w kuchi, rozmawiamy o tym i owym gotując obiadek. Pomyślałam o tym filmie i czy ziemniaki są już ugotowane i nagle do syna mówię ,,weź widelec i sprawdz czy Jordan jest już miękka,, :D Ciągle do tego wracamy i śmiejemy się z tego. Ciepła//:) Mazury? 3,5 godziny? kurcze może jakiś grill w jakiś weekendzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w ogrodzie super miejsce na grillowanie :D ,... przez zimę , to i zapomniałam o tym .... ha! ....... jeziorko - 10 min. pieszo,... las - .... widac z okien :) ...zapraszam :D,..... moze ktoś jeszcze się skusi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła//:) My na grilla urywamy się na działkę, nic na niej nie ma prócz ... trawy:) ale fajnie spędzić dzionek na świeżym jeszcze powietrzu :) Zobaczysz dużo chętnych się znajdzie, te mazurskie lasy... rzeki i jeziora... ;) Znikam... nasiedziałam się dzisaj na byczyłam czas brać się do robótki :) szkoda takiej pięknej pogody na bezproduktywne siedzenie w murach :) Może zagubione osóbki znajdą się... MIłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ogród to też sama trawka i kilka drzewek owocowych ,..zacieniona altana .... a co najważniejsze pod domkiem :) super miejsce na odpoczynek i zabawy dla dzieci :) . Moze ktoś jeszcze ma ochote na taki relaks ?..:D Ja też już znikam , musze się wziaśc do pracy - dośc lenistwa !!! ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
Emmi < > < > < > :-D :-D :-D Ciepła < > < > < > pomysł na spotkanie b. fajny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:):):) Nie zdążyłam wczęsniej się wpisać,myślałam,że dziś zupełnie nie dam nawet znaku o sobie:Pjestem,nawet nie przeziębiona jak większość z nas(nie na forum)ale w ogóle......Weekend mam pracowity,bo egzamin kompetencyjny szóstoklasistów się zbliża,będzie co robić,ale na pewno zajrzę:):):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
przepraszam, ale pewne uwagi jakie padły pod adresem mojego męża są dla mnie wręcz niegrzeczne :( Panie buberze proszę więcej zastanawiać się nad swoimi wpisami, nie mam ochoty wysłuchiwać uwag od nieznajomego, zarozumiałego faceta. Aż mnie odrzuciło :( dzisiaj jestem tylko przywitać się i pozdrowić ciepłą, emi, uśmiech na dzień dobry, margo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Trochę poczytałam stronek do tyłu i szkoda ,ze nie wpisywałam się mimo wszystko , choć parę słówek .Dzisiaj poczułam się jak przy spotkaniu dawno nie widzianych znajomych , jak miło i fajnie :-) Tak ogólnie u mnie bywa różnie , ale dzisiaj tak jakoś lżej , może to wiosna ??? 🌻 Święta minęły jak nigdy spokojnie i bez tłumów gości - więc odpoczęliśmy wszyscy bardzo rodzinnie .Dzięki za życzenia i piękne karteczki - super niespodzianeczki :-) A teraz śpiewa mi M.Grechuta i Myslowitz - Kraków - słowa + muzyka =uczta dla ucha :-) Kończę bo muszę Macietkowi wyprasować koszulę białą do garniturka - u nich w szkole jutro dzień \"sztywniaka\" - tak na przekór prima aprilis ;-) Emmi - szykuje sie do przycinania róż , na razie poczytałam trochę , robię to pierwszy raz i troche sie boje , abym ich nie okaleczyła . Zmykam i pozdrawiam gorąco wszystkich pa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMA APRILIS Jutro będzie cen obniżka Potanieje nóż i łyżka I widelec, filiżanka I jej koleżanka szklanka. Ceny będą spadać znacznie O o dwunastej to się zacznie A ci, którzy przyjdą z palmą To dostaną wszystko darmo. Prima aprilis trudna to sztuka Tak by nie poznał kogoś oszukać Prima aprilis zgadnijcie kto Ma ten dzień przez cały rok. Raz w teatrze po premierze Premier jeździł na rowerze Ministrowie zaś na nartach A obsługa na gokartach. Elektrony mają żony Słodka sól ma smak niesłony Dyrdymały rosną w dżungli A meduza mieszka w dziupli. Prima aprilis trudna to sztuka Tak by nie poznał kogoś oszukać Prima aprilis zgadnijcie kto Ma ten dzień przez cały rok. Można kłamać tak zacięcie Jak polityk w parlamencie I z niewinną miną całkiem Przenieść Sanok pod Suwałki. Psoty, figle, małpie sztuczki Robią ciocie, babcie, wnuczki I nie można się obrażać Bo to Dzień Kabareciarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) :) :) zapomnialam jak sie robi serca !!! margo zdanka PRZEZROCZYSTA dla Was wszystkich najmilsze pozdrowienia. musialam wyjechac na innny kontynent zeby miec dostep do netu. jestem z MM na wakacjach. nieudanych. czasami mysle ze to ostatnia sekunda naszego malzenstwa. ale potem pije meksykanskie piwo ... i to nieco uspokaja. a przy mojej masie upijam sie dosc szxybko... ,). niezmiennie tesknie za WAMI i chcialabym juz miec net w domu. jeszcze sie nie przeprowadzilismy. Tesciuowej mam serdecznie dosc, tak jak to niegdys przepowiadala przezroczysta albo margo... poczytalam troche bo mam chwilke. pozdrawiam wszystkich, ktorych nie zdazylam poznac. pa Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko w tak piękny słoneczny dzionek jak dzisiaj :) Wczoraj wieczorkiem MM i ja siedzieliśmy sobie razem, w jednym pokoju i nawet udało nam się to przeżyć :D:D On drzemał przy telewizorze ( czuję się jak w jakimś trójkącie normalnie :P) a ja wyszywając. Ale jak by na to nie patrzeć było miło :) przygnębiona//:) Widzę że jesteś przemęczona i ,,gonisz w piętkę,, Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, jak pocieszyć :( Dziękuę za pozdrowienia, ode mnie 👄 taki magiczny na poprawę nastroju :) Czy w wychowaniu synów też Ci teściowie ,,pomagają,, ? :) Agrypina//:) 👄👄👄wiesz, że przy pewnej prętkości i lataniu nogi wyprzedzają resztę ?;) zwolnij !!! Bo zgubisz się gdzieś po drodze i nie będziesz wiedziała gdzie się szukać :) Trzymam kciuki za dobre wyniki. Moc buziaków dla Ciebie :) zdanka//:) :):):):):):) ale się cieszę :):):):) wreszcie jesteś, bardzo ale to bardzo tęskniłam za Twoimi wpisami i oczywiście za Tobą :) Wielka szkoda że nie pisałaś, miałyśmy wiele wspaniałych tematów do obgadania i nadal mamy, na przykład mój o wchodzeniu w nastoletni wiek u chłopców:) Wiele już zostało powiedziane, wiele cennym porad, uwag, ostrzeżeń ale na pewno jeszcze można wiele dodać :) Co do róż:) wiesz, ze mnie marny ogodnik ale na różach troszkę się znam. Po pierwsze i rzecz najważniejsza nie przycinaj zbyt krótko bo umrze krzak- przyjrzyj się gdzie ma pączki :) ale druga ważna sprawa o której wiem od prawdziwego ogrodnika to cięcie pod kątem tzn. przycinasz nie na płasko poziomo, tylko pod kątem jak często przycinane są kwiaty cięte, ale kąt skierowany do krzaka! to jest ważne podobno. Czyli jak tniesz z ukosa to ucięte miejsce ten ukos ma być w stronę innych łodyg a nie na zewnątrz... ciężko to wytłumaczyć. Jak byś nie rozumiała, albo nie znalazła o tym w ksążce to powiedz, narysuję Ci o co chodzi i prześlę @ bo to cięcie podobno jest bardzo, bardzo ważne :) Ale się cieszę że jesteś:):) Ale to moze tylko pryma aprilisowe złudzenie? Jak tulipany? wierszyk fajny :D:D MOKKA//:D:D:D kwiatuszku!! Ty to dopiero numer zrobiłaś, wyjechać za granicę aby do nas napisać :D:D:D Dlaczego nieudane? Zwiedzaj, rób zdjęcia jedź smakołyki i miej jak najwięcej miłych wspomnień nawet jeśli mają to być krajobrazowe tylko :) Nie pozwól aby taki wspaniały wyjazd kojarzył się tylko smutno :) Mam nadzieję, że będziesz miała wreszcie ten net, odezwij się do mnie jak już wrócisz ;) Moc buziaków 👄👄👄 dla Ciebie i wypoczywaj 🌻relaksuj się 🌻 myśl pozytwnie🌻 i zwiedzaj jak najwięcej 🌻 pomarańczowy budzik // Pooooooooooobudkaaaaaaaaaaaa!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! Dawno mnie nie bylo ale staram sie byc bierzaco. U mnie tak sobie MM ostatnio stara sie jak moze zeby mnie sprowokowac i udaje sie mu zbliza sie do granicy mojej wytrzymalosci. Swieta przelecialy bo mialam tylko niedziele wolna,umarla moja szefowa i w pracy zapowiadaja sie zmiany raczej na gorsze ale zobacze moze nie bedzie tak zle.A pozatym dostalam jakies zapalenie miesni w nogach i ledwo co chodze a nie moge isc na chorobowe nowa szefowa prywaciarz ....Za oknem sloneczko ale zimno jeszcze . Pozdrawiam wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak jakos smutno mi wiosna idzie pora zakochanych ,zbliza sie nasza rocznica slubu a moj MM jest strasznie obojetny,wymiekam :-( nie patrzy na mnie nie rozmawiamy wogole tylko klucimy sie, ponarzekam sobie moge? Naszczescie radosc w zyciu daje mi moje slonce, mam nadzieje ze nie wrodzil sie w ojca. A co do tesciowej to kiedys mi powiedzial MM ze ona jest dla niego warzniejsza ode mnie! ! ! Bez komentarza . Dobra koniec marudzenia trzeba sie wziasc do roboty, milego dzinka wam zycze kochani ,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMI 0 wrazenia beda jedynie krajobrazowe. postanowilam dokladnie jak pisalas - jesc, zwiedzac itp. to bylo wczoraj wieczorem. a dzis rano zbudzil mnie ostry seks tzn. jego odglosy zza okna... pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMI 0 wrazenia beda jedynie krajobrazowe. postanowilam dokladnie jak pisalas - jesc, zwiedzac itp. to bylo wczoraj wieczorem. a dzis rano zbudzil mnie ostry seks tzn. jego odglosy zza okna... pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA//:) wiesz co ? nie wracaj z tego Meksyku za szybko, dobrze? Posiedz tam troszkę i wpadaj do nas tak często jak dziś :D:D Z tym seksem to fajnie napisałaś :) ech... co robi TM w takim razie? Może trzeba go jakoś... delikatnie zmusić? Nie wiem... kurcze, próbuję sobie wyobrazić jak by to było z moim i chyba ... raczej spędzalibyśmy taki wyjazd oddzielnie :( bo jego smęcenie i nudzenie i wieczne niezadowolenie że musi gdzieś chodzić i coś zwiedzać... chociaż, może i nie? No kurcze nie wiem... a jak jest u Was? Nie smutaj się :) Jak lubisz i przez gardło przejdą Ci te ich smakołyki to wcinaj i zapamiętuj jak smakowało aby nam opowiedzieć :) Co pysznego już jadłaś i jaką masz pogodę? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiech na dzień dobry// Na miesiąc ??? :( No niby fajnie, pewnie się cieszysz... ale... może uda Ci się tak od czasu do czasu w wolnej chwili na tego kompa i chyc do nas, co? Miłej podróży życzę, owocnego pobytu i szczęśliwego powrotu :) 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie :) Anies//:) Na czym polega to prowokowanie TM? Bo brzmi to bardzo mało sympatycznie :( Bierzesz coś na ten ból, jakąś maść polecają na takie bóle... byłaś w aptece? Bo to nie przelewki! :) Narzekanie jest bardzo mile widziane i opowieści o dobrych sprawach też :) Dobrze sobie ponarzekać byleby za bardzo w krew nie weszło bo łatwo w dołek wpaść, patrz na całkiemnową usadowiła się wygodnie w leju po bombie i przepadła... ale znalazłam ją na innym topiku, ma się dobrze, to znaczy tak mniemam, bo nie odezwałam się... ale to tak napisałam bo jeszcze ktoś martwił się o nią o edzi nic nie wiem :( Anies kwiatuszku bo tak zeszłam z tematu:) W moim domciu jest podobnie, wymijamy się... gdy zwolnię kompa on przyleci na niego, teraz ogląda mecz... ładna pogoda z synem by poszedl pograć w piłkę czy jakoś tak... ale zapomnij... on? Już dzisiaj mieliśmy małą wymianę zdań na temat tego że wszędzie chodze sama albo z synem i że mam znajomych a nie mamy... jego to nie obchodzi... naprawdę nie wiem po co mu ten dom, działka? Przecież on i tak w jednym pokoju będzie siedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Kolejny dzień słoneczny i bardzo się cieszę, bo brakowało mi już słoneczka. Jakoś tak ... jestem myślami z papierzem i jego chorobą... Życzę miłego dnia wszystkim🌻 Agrypina//:) Twój nocny wpis powinien być hasłem na fladze samotnych ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:):):) jedni odchodza drudzy wyjezdzaja...a nas coraz mniej...ale MOKKA widze zaskoczyla wszystkich❤️ Mokkka skarbie nawet nie wiesz jaki prezent mi zrobilas wiosenny:D tak sie ciesze ze napisalas:D tylko mniej gdy poczytalam tresc...ja taki wyjazd mam za soba...bylo pieknie...fantastycznie...ale..................zdaje sie ze obie wiemy o co chodzi;P baw sie dziewczyno korzystaj z urokow Meksyku bo pozostana piekne wspomnienia mimo wszystko...zobaczysz...moc buziakow dla ciebie i pozdrowienia dla uroczych meksykanow:D:D:D...no i wszystkie mozliwosci wykozystalam...ide dalej lezec...pozdrawiam wszystkich i dalej walcze z bolem...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×