Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

O kurde :) /........gdyby ktorys z nas, tak robi, jak to, co niektore z was tu.../ moze tak dokladniej powiesz , co takiego strasznego robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda,... Właśnie :( , gdy zdałam sobie sprawę ,ze wielu rzeczy nie mozemy robić \"razem\" , bo się po prostu \"mijamy\" w naszych celach, oczekiwaniach - zaczęłam żyć dla siebie. Wychodzę z domu sama ( co kiedyś było nie do pomyślenia), robię to, na co mam ochotę m.in. takie wyjazdy, bo jego to ciężko na spacer nawet wyciagnąć ...... Jednak to nie to :(,... nie bawi mnie to tak bardzo jak myślałam :( ... nie chcę być sama :( , chcę z kimś :(:(:(,.... z kimś kto podzieliłby ze mną radości jak i również smutki :( . Co do zazdrosci , to wątpię, zazdroscic to on moze potrafiłby jakbym miała dzień urlopu i spedziła przed telewizorem , czy komp. - tego , to by z pewnoscią mi zazdrościł :( . jakoś mi smutno i źle :(. ...pa 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dzień za dniem leci,mnie wczoraj tak jakoś wszystko wykończyło,że nie miałam siły:Oa jeszcze MM narzekał,że on na nic nie ma czasu:O,bo najlepiej iść spać o 20 i mieć relaks całkowity,a żoneczka wieczorem obiad na dzień następny ugotuje i wszystko zrobi:Oco tam.....nie?MM poszedł na angielski(wysłali go)no wszystkie obowiązki przerastają go.....lekcje z młodym,swoje lekcje i studia podyplomowe.....:Oale sprzątanie go nie interesuje,gotowanie i zakupy,odwożenie dziecka.....ale on nie ma czasu dla siebie???:Oja mam,między zakupami i gotowaniem,mój czas to zajrzenie tu do was..... Goda>>jak ty mądrze piszesz.....:Dale starego topiku nie ma już,wykasowali już,też chciałam poczytać:( Jako taka>>za miesiąc wyjedzie ale postaram się do ciebie zadzwonić to omówimy szczegóły:D Ciepła>>ciesz się wyjazdem,z tego co sama skorzystałaś:) MOKKA>>bardzo dobrze,że nie ograniczasz się ze swoich zaiteresowań:) Pozdrawiam i miłego dnia:) A na temat tego \"o kurde\"nie wypowiadam się,bo wy męska część zawsze jesteście pokrzywdzeni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :):):) Najpierw wyrzut do Jako Takiej - ja się bardzo cieszę ,że zajrzałaś . Zawsze bardzo chwaliłam Twoje wpisy , sposób myslenia, łagodność w wyrażaniu sądów i opinii . I przykro mi się zrobilo ,że mnie nie zauważyłaś i pominełaś przy pozdrowieniach. No trudno . ! Ciepła - ale Ci zazdroszczę .Kocham Paryż ! Ale bardzo dobrze rozumiem ,co piszesz o przeżywaniu tych zachwytów bez TM . To jakby pół radosci . Goda ma rację pisząc ,że trzeba sie nauczyć samemu czerpać radość z takich chwil. Ale to tak trudne ,że prawie niemozliwe. To takie na siłę mi się wydaje ,bo świat tak jest urządzony ,że z kochaną osobą to wszystko jest zwielokrotnione. Ale poopowiadaj trochę . Niech sobie przypomnę ten smak i zapach Paryża.................. Mokka - ja o jodze. Opisz trochę czy Ci pomaga i czy to rzeczywiście wycisza???? Ja usiłowałam kiedyś chodzić n a Tai-chi . I przyznam się trochę mnie nudziło........... Ja jestem chyba zbyt żywiołowa i spontaniczna na tego rodzaju ćwiczenia . A jednocześnie wiem ,że muszę nauczyć się wyciszać , bo jak mówi moja córka latam jak wicher i chyba za bardzo się spalam. Agrypinko - dziękuję ,że pochwaliłaś moje pieski .tylko Ty zajrzałaś na stronkę ????????? Ale Margo wcięło !!!!!!!!!!!!!!! Margo - daj choć znak ,że żyjesz !!!!!!!! Hop ,hop !!!! Dla wszystkich miłego dnia i 🌻 i 😘 Cicha- ja też miałam miesiące kłótni z TP SA. Chyba każdy przez to przeszedł. Do pracy ................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ Love1966>>>>>>> Aniołku dla Ciebie :) próbowałam zrobić wielkie serduszko ale nie wiem czy mi wyjdzie :). Przepraszam Cie bardzo za to przeoczenie :) naprawde prosze o wybaczenie :) oczywiście że Cie pamietam :). Napewno jak będę tu zaglądała to już więcej nie zapomne bo aż się zawstydziłam ... przepraszam jeszcze raz. 👄🌻]🌻]🌻]🌻]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako Taka - 😍 oczywiście wybaczam . Po prostu poczułam sie odrzucona :( Tak sobie dzisiaj spacerowalam w lesie z moimi pieskami i myslałam o tym ,ze ja w sumie jestem bardzo szczęsliwa w swoim związku . MM / oprócz wyskoku w zeszłym roku / jest moją bratnią duszą z którą przeżywam wszystko razem. I niby wszystko super. Ale to nie jest prawda. MM jest generalnie dobrym mężem. Ale ojcem koszmarnym. Nie interesuje sie naszą córką wcale. Gnębi ja na każdym kroku i chyba jej nie lubi.............. Mają bardzo podobne charaktery - może to nie jest przyjemne widzieć na codzień swoje wady w kimś. Więc czy ja mam prawo byc szczęśliwa ,jesli tak jest. ?????????????????????? Nasza córka najbardziej lubi jak taty nie ma. Nie mają żadnej więzi. Oczywiście ,że próbowalam z tym walczyc ,ale po latach pogodziłam się z tym ,że to sie nie zmieni .No i co? Powinnam Go nie lubic ,bo kocha mnie ,a naszej córki nie ? lub nie tak jak powinien ????? Nie mogę. ..................... Nie ma idealnych sytuacji i juz. Życie jest skomplikowane i ludzie też. Ja wierzę ,że dużo zależy od dzieciństwa i domu rodzinnego. Od tego jak tam były wyrażane uczucia, co sie stamtąd wyniosło. Ja wyniosłam dużo dobrego i myśle ,że przekazałam to MM. Ja mam z córcią świetne relacje ,ale to nie zastąpi miłości i podziwu ojca. Nic na to nie poradze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWE
To prawda. Dużo zależy w naszym dorosłym życiu od dzieciństwa i domu rodzinnego. MM tez jest taki sam w stosunku do dzieci jak mąż Love1966. Wydaje mi się że nie jest tak jak piszesz, że TM nie lubi Waszej córki, on może jest za bardzo wymagający, nie potrafi okazać uczucia w stosunku do niej. Napewno ją kocha. MM nie miał miłości w domu rodzinnym. Matka i ojciec nie bardzo przejmowali się losem swoich dzieci. Natomiast MM w stosunku do naszych synów jest bardzo wymagający, najmniejsze przewinienie, zaraz jest szlaban. Nawet jak byli mali, to ja z nimi kopałam piłkę na podwórku, to ja prowadziłam ich do żłobka a później do przedszkola i do szkoły. To ja chodzę na wywiadówki. Wprowadzam ich w dorosłe życie rozmawiając o dojrzewaniu, o seksie i o tym wszystkim, co każdy chłopak powinien wiedzeić. I ta ja ich rozpieszczam, rozsądnie oczywiście. Zawsze myślałam, że gdybyśmy mieli córkę, to MM byłby inny wobec niej, może by ją rozpieszczał, ale jak poczytałam to chyba nie zależy od płci dziecka, tylko od samego faceta. Cóż, chyba wybrałyśmy nieodpowiednich ojców dla naszych dzieci. Ciepła, TM tak Cię przywitał, bo zapewnie, tak jak napisała Goda zazdrościł Ci tego wyjazdu. A może to, że został biedaczek sam bez Ciebie, nigdy nie wiadomo co myślą mężczyźni. Agrypina, większość kobiet tak ma jak Ty. Prowadzenie domu nasi panowie nam powierzyli, bo tak jest wygodniej. Bo co może być ciekawego w sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów czy wielu innych codziennych obowiązkach. I dziwiszsię, że TM to nie interesuje, mojego też to nie interesuje. Dziś jestem w nastroju typowo jesiennym, wogóle ostatnio w dołku psychicznym, mam czarne myśli. Nic mi się nie chce, nawet żyć mi się nie chce. Pozdrawiam. Dla wszystkich czytających ten topik miłego dnia. Niestety nie umiem robić takich kwiatów i usteczek. Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na temat samotnosci:) -Dobra żona to taka, która ma męża i kochanka. -Czyżby? Sądziłam, że to zła żona... -Nie. Zła żona to taka, która ma tylko kochanka. -Sądziłam, że to upadła kobieta... -Nie. Upadła to taka, która nie ma nikogo... -Myślałam ,że to samotna... -Nie. Samotna to taka, która ma tylko męża. Wypijmy więc za samotne kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Goda !! ...własnie jadłam , gdy czytałam ....i aż się zakrztusiłam.... hahhahahahahhahaha ...dobre :D:D:D:D Love , z przykrością informuję ,ze bardzo chciałam obejżeć Twoje pieski, jednak otwiera mi się na tej stronce jedna wielka czarna plama....... z tego co wiem , goldeny tak nie wyglądają... hihihi ;) . Niestety nie dane mi było ich zobaczyć :( . Dziś to by było na tyle :(.... praca, praca,...bleee.... Pozdrawiam ..papappa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Czasem już mi sie wydaje,że nie jestem samotna,ale potem sobie mówię,że jednak sie mylę:Ojuż mi się wydawało,że więcej ze sobą rozmawiamy,a potem wystarczy chwila aby wszystko zburzyć.....ech zycie:O Goda >>twój wierszyk jest niesamowity:D Ciepła>>🌻 Love>>🌻 Iwe>>🌻 Margo>>co u ciebie? Jako taka>>:D Pozdrawiam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny :) zaglądam do Was codziennie ale nie mam jak pisac bo mój net mi tak chcodzi jak przysłowiowa \"krew z nosa\" poprostu koszmarnie :( .. jedna stronka otwiera mi się 4 minuty i mało mnie nerwy nie poniosą... a to wszystko dlatego że musiałam przeinstalować system i chłopaczek który mi to robił zainstalował mi program anty wirusowy który tak spowolnił mi właśnie net. Ech... więc dopóki nie dojde do ładu z kompem to będę tylko zaglądała :) Buziaki posyłam dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie raniutko. Coraz gorzej się wstaje ,zimno ,ciemno. Stawiam kawkę ,herbatkę i kakao i zmykam do pracki. \\_/- \\_/- \\_/- i troche usmiechów na dobry początek dnia :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tođ mi ymieni haslo!!! ale się zdziwiłam, ze jeszcze dziś nit tu nie pije kawy :) dzień dobry :) wszystim ciepła >>>>>>>> jak ja Cię rozumiem... :( gdy takk bardzo brakuje blisości i ciepła od mężczyzny rzeczywiście i mnie czasami nachodzi złudzenie (a moze nadzieja), że moze od męża... a potem rozczarowanie. tęsknię bardzo za tymi najczulszymi przytulaniami, odrobiną chęci , by się oderwać od szarosci, pomarzyć...wydaje się, ze to niewiele. i że tylop niewieli kroczek wystarczy zrobic, by tak było. a jednak nie. nie wiem, może mi zarzucicie, że w codzienności nie ma miejsca na takie filmowe zachowania, ale przecież po to człowiek żyje świadomie, ze by móc sobie zafundowac chcwile przyjemności, relakksu... myslę, że kobiety, tóre (bo przecież na szczęście nie wszystkie) czekają na czułośc i bliskośc w ciągu dnia obowiązków,l zmywania, krzątania sie itp, a jej nie mogą się doczekać, są po prostu... samotne :(. ech... ciepła 👄 ja bym torbę po przyjeździe po prostu podała. nie domyśli się albo mu się nie chce - niech dostanie prosto w ramiona. tylkoże ja niestetty dawno już przestałam być dumna... love >>>>... joga. ja też jestem raczej żywiołowa i byłam przekonana, że raczej dla mnie szybi aerobi przy rytmicznej muzyce, a na jogę poszłam, by sprawdzić jedynie, co zacz, bo była w arnecie. i okazało się, że jest przeciwnie. dla mojego temeramentu bardziej odpowiada ciche onentrujące cwiczenie niż olejne pobudzanie się. bardzo polubiłam ćwiczenia jogi, bo przede wszystkim czuje, jak moje ciałoprzestaje się kulić, rozprostowuje się, wyciąga. piesków zobaczyć nie mogę. goda >>>>>>>>>>>> dowcip b. udany. jak czerwona herbata? :) pozdrowienia dla pozostałych :) :) :) ciekawe, jak nasz topik zareaguje na jesienne deszcze... ;). u mnie już zaczęło kropić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Chyba dzis mi potrzeba kopniaka do pracy:Oczy to ciśnienie spada czy co?A może przeziębienie?Zaszczepiłam się przeciw grypie może to mnie tak spowalnia? Wiecie co lenistwo mnie ogarnia,a tu mieszkanko trzeba ogarnąć.....a potem do pracy.Chętnie poczęstuję się kawką\\--/ Wiesz Love u ciebie jest inny problem,że TM nie interesuje się waszą córką,a u mnie na odwrót MM ze zdwojoną siłą interesuje się młodym i to staje się nadopiekuńczy,a przez to trochę krzywdzi dziecko.....Także bądź tu mądrym i pisz wiersze jak to się mówi.... Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam przed chwilką wejść na stronę moich piesków i rzeczywiście na chwilę jest czarny ekran ,ale za chwilę pokazują się zdjęcia. Cierpliwości :):):) Jak Wam sie pracuje w tę piękną pogodę ???? Boja ziewam głównie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, czy was nie wq,,,ja te czarne ptaszyska?:) bo mnie tak juz od wczoraj mnie nie chca opuscic :) Mokka czerwona herbatka nie bardzo mi smakuje, ale czego nie zrobisz dla urody?:) ...hihi ....swoja droga, to ciekawe, dlaczego w polskim, to slowo mowi o pieknosci, a w rosyjskim o najgorszej pokrace? :) bo doslownie urod, to cos koszmarnie nieladnego:) ja tez moze powiem slowko o jodze, na ogol jestem taka energiczna i szybka, zawsze wybieralam tylko aerobik i to ten intensywny, w stylu latynoskim, wiec bylam bardzo zaskoczona, kiedy tak mi spodobala sie joga:) zapewniam was naprawde dobrze robi, a osobiscie na skolatane nerwy:) Tylko prowadzacy musi byc narawde doswiadczony .... rozumiem , ze chce sie cieszyc i przezywac cos razem ze swoim bliskim czlowiekiem, ale kiedy tak nie daje sie, no mowi sie trudno i trzeba nauczyc sie cieszyc samemu, albo znalesc przyjaciol :) niestety nie mam czasu na pisanie, za kilka godzin weekend, a jeszcze musze oddac jedna pilna prace wiec wystawiam tylko wszystkim kubeczki z herbatka i kawa, > > 🌻 \\_/> \\_/> i milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama
witajcie serdecznie!z mila checia wypije z wami kawe,juz wczoraj chcialam to zrobic,ale........przyjechal MM.coz za niespodzianka.nie to zebym byla zaskoczona samym jego przyjazde (bo juz mu sie zdazalo)tylko tym ze stwierdzil,ze wydaje mu sie ze znowu moglibysmy byc razem.hm............ taka wiadomosc i to 13?nie to zebym byla przesadna.taki zarcik. jezeli ktoras z was pamieta moj topik to pisalam ze postanowilam wyjechac znowu do anglii,ale nie dla pieniedzy,nie.tam jest poprostu spokojniejsze zycie. ale teraz? rozmawialam z MM przez miesiac o tym ze chce zbudowac to na nowo i ze'taka sama'to juz inna osoba.tylko ze czulosci jej brak i wiecej nic nie chce,ze tylko M chce czasem wiedziec ze ma. rozmawialam tez o tym zeby ze mna wyjechal ,ale nie chce,wiec uszanuje to. i doszlam do wniosku ze to mozna wszystko pogodzic przeciez:mozemy tutaj mieszkac a ja pojade na 3/4 miesiace tam i wszyscy beda zadowoleni i bedziemy razem. jest sytuacja jeszcze tego typu ze moja matka prawdopodobnie zostawi mi dom,ktory trzeba wykonczyc,a z tych marnych poborow nie damy rady tego zrobic. iiiiiii.......... chyba po wstepnej wczorajszej rozmowie wychodzi na to ze.........bedzie dobrze(nie zapeszajac) bede zagladac i ciesze sie ze mam to gdzie napisac,bo po przyjezdzie to i kolezanki gdzies sie rozeszly. milo mi tu z wami jest wspieracie mnie bardzo ja tez jestem optymistka ale zawsze to milo poczytac ze ma sie racje(w dzialaniu) CALUJE WAS WSZYSTKICH GORACO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jak dobrze wiedzieć, że są na tym swiecie rzeczy niezmienne....w pozytywnym tego słowa znaczeniu :-) pozdrawiam w przelocie całą paczkę pracuje na komputerze - sprawy zawodowe, maz gdzies w okolicach Szczecina, inne sprawy tez stoja w miejscu (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KABA jak miło Cię widzieć. jak Twój wzrok zaprzyjaźnia się z kkomputerem? 👄 🌻 👄 no niestety niezmienne ;). u mnie nic sie raczej w małżeństwie nie zmieniło. tylko od iedy wyprowadziliśmy sie od teściów jest spokojniej. tak jak mówlła PRZEZROCZYSTA. wszystkim miłej niedzieli :) świetnie, że cały czas nie przychodzą te wstrętne deszcze jesienne :) :) :) Goda - na temat jogi mamy więc takie same odczucia. buziaczki dla cełej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek :):):) z kawką , herbatką i czym kto chce. Wczoraj w lesie pierwszy raz poczułam JESIEŃ . Liście spadają ,żołędzie walą po głowie , dobrze ,że nie pada .Ciemno szybko i trzeba się bronić przed apatią. Ja czuję jak energia ze mnie wypływa i najchętniej poleżała bym pod kocykiem z książeczką................. Kaba - witaj dawno nie widziana 😘 Mokka -😘 miłej niedzieli. Agrypina -gdzie jesteś ? 😘 dla wszystkich dużo uśmiechu i radości . Buber :) strasznie lakoniczny jesteś .Może by coś więcej ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Melduję się,a w piatek nie zdążyłam,coś mi czasu brakuje......nie wyrabiam ze wszystkim,a zaraz pędzę obiadek robić..... Dzieki za kawę i herbatkę,u mnie nic nowego,że owszem trochę mnie wkurza,ale dzień jak co dzień:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love__masz fajne psy 🌼 jak bee miał cos do powiedzenie , to nie będę lakoniczny.Duza buźka miła pani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ale tu pustki:( Boli mnie głowa od wczoraj,czuje się zasmarkana,nie wiem czy to zatoki,czy zwykłe przeziębienie:Omam nadzieję,iż mi przejdzie nie lubię chodzić i smarkać.... A co u was??Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dzis juz jestem w stanie postawic wam kawe, nawet kapne czegos na rozgrzewke:) (pozostalosci po rospuscie imieninowej) \\_/> \\_/> 🌻 \\_/> \\_/> 🌻 \\_/> \\_/> 🌻 tylko prosze mi tu nie rozklejac sie przed zima i nie dac sie paskudnej grypie, malo to nam ludskiej grypy, teraz jeszcze strasza i kurza grypa, a niech to ges kopnie.... Ja wczraj dostalam szczepionke, teraz oczekuje, kiedy mi zrobi sie zle, bo zawsze musze po tym przejsc okres trzydniowy takiego lekkiego, ale nieprzyjemnego oslabienia organizmu i goraczki:( Zawsze zastanawiam sie, czy to cos pomaga czy nie, i nigdy nie bylam zdecydowana co do dzieci, wiec raz robimy raz nie, i chyba na to samo wychodzi... dziewczyny, trzymajcie sie cieplutko, bo ta jesienna slota nas wykonczy, a razem zawsze razniej:) qrde, jak by teraz polecialo sie gdzies na Kanary, czy Bermudy, zeby wrocic, a tu juz snieg...hehe A u nas jeszcze nie wlaczono ogrzewanie i w domu i w pracy cholernie zimno, doslownie zab na zab nie popada:) pocieszam sie tylko tym, ze zimno podobnie dobrze konserwuje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj minął rok odkąd poznałem moją obecną lepsza połówkę, rok....pamietam jakby to było wczoraj , wszystko jest swieże. Marzyłem o czymś normalnym dostałem 300% od zycia wiecej . Kocham i jestem kochany, to cudowne ze po przezyciu 30 lat nagle stoi na mojej drodze zyciowej cudowna osoba- cudowna kobieta traktuje ją jak żonę, bardzo ją kocham. Nie znajduje słów zeby wyrazić to wszystko co czuje........ pozdrawiam was wszystkich zycze kazdej osobie takiej miłości i zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny i chłopaki . Harry Potter - gratulacje ! Goda - piję Twoją kawkę i cos na rozgrzewkę ,ale dzisiaj zaspalam i nie mam czasu nic napisać ,może potem ....................... Chyba muszę znowu tupnąć nogą ,bo coś się wszyscy lenią i wpisów jak na lekarstwo , jak napisała Kaba przyjemnie jest wiedzieć ,że są rzeczy niezmienne ......... jak ten topik :):):) My go dzielnie z Agrypiną przeprowadziłyśmy przez okres marazmu i teraz oczekujemy od innych aktywności, Tym bardziej,ze mamy pomagać rozwiązywać problemy , lub po prostu ich wysłuchać ,przytulić i pocieszyć............... Czytający topik / bo wiem ,.ze są tacy / odważcie się i napiszcie cos .......... Im nas więcej ,tym przyjemniej się pije tę kawkę na kanapie......... Ciepła ,Cicha ,Zdanka ,Mokka, Jako Taka, Karmelki ,Anies ,Iwe ,Taka Sama I inni ,których nie zdąże wymienić.......... 😘 Goda- specjalne 😘 😘 😘 Nie dajmy sie jesieni , nie dajmy się smutkom. Życie jest jedno i ma być piękne !!!!!!!:):):) A Margo ???????????? To niemożliwe ,że nie zagląda. A może też na skrzydłach miłości lata jak Harry ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×