Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Panicara
Marzena mam wizyte jutro wiec nie musze czekac dlugo. Ale jestem troche przeraxona, jak zwykle Internet nie pomogl sie uspokoic, bo nacxytalam sie o Raku, marskosciach watroby itp. A najgorsze bylo choroba ciazowa tak zwana cholesteza ktora zagraza dziecku... jak juz bylo spokojnie to znowu mam nerwy.... Witam mirabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicara nie czytać internetu :D co byś nie miała z wynikami to zawsze jest rak :D Mirabelka witaj u nas :) u mnie też myślałam, że mdłości powoli mijają, a prawie zwymiotowałam dziś w sklepie - ludzie patrzeli jak na wariatkę :D Przytyłam już 3 kg ale tak równomiernie i brzuszek nie wystaje buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicara wszystko napewno bedzie dobrze moze wyniki masz inne bo ciaza? Mirabelka witaj i badz dobrej myśli ja tez jestem w takieh samej sytuacji jak ty zastrzyki acardy itp wszystko co można jesc to jem. Jestem juz po prenatalnych i wszystko super a dzidzia nawet wieksza o tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Marzena u mnie dwa tygodnie temu dziecko było młodsze o dwa dni a na początku o 4 dni więc nadrabia :) ja po tych wszystkich poronieniach, staraniach się itp mam strasznie nie równe cykle więc i ciąża może być młodsza. Jutro zaczynam 13tc i drugi trymestr ale jakoś nie czuje się spokojniejsza bo w kwietniu poronilam w 15tc i teraz chodzę do ginki co 2-3 tygodnie bo sprawdza szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabelka witaj ;) Bardzo współczuję i trzymam mocno kciuki! Panicara a co Ty robiłaś za badania z ta wątroba? U mnie wymioty ustąpiły, ale boli brzuch . Wczoraj poślizgnęłam sie na kafelkach a dzis zleciałam ze schodów i skręciłam kostkę ktora puchnie jak bańka . Jak odbywa się w moim stanie jakas kontrola? Np.mialam taki wypadek i chciałby sprawdzić czy z dzieckiem wszystko okej ? (o tej porze) U nas na pogotowiu nie ma specjalistów tylko ogólniak aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Witaj Mirabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Witaj Mirabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka a czy wczesniejsza ciaze ktora poronilas to bylas na wspomagaczach? Aga w takim wypadku to do szpitala na izbe a nie n a pogotowie. Chodz kto wie moze maja jakies sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
gosciu ja mialam robione wezystkie badania ogolne, na przeciwciala, stan krwi, krwinki leukocyty itd i do tego pappa.(zmienilam lekarza i musialam powtorzyc) i do regularnych badan krwi czasqmi lekarz zleca tez enzymy watrobowe w krwi. i ja mam ich 3 krotnie za duzo co swiadczy o uszkodzeniu watroby i eezysyko co wyczytalam na necie brzmi dosyc powaznie. moze zlecila mi badanie ze wzgledu na choleteze czyli ta chorobe ciezarnyvh ktora u kobiety objawia sie swedzeniem skory alr jest bardxo niebezpieczna dla dziecka. i ponoc przy tez chorobie wlasnie te enzymy wzrastaja. no nic dzisiaj poznym wieczorem sie dowiem ale jestem troche przestraszona.... mam nadzieje ze wszystko ok i to nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Panicara o ktorej masz wizyte? Ja mam wizyte na 15.15 ale pewnie opóźnienie bedzie. No oby wszystko było dobrze i z toba i maleństwem. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Marzena w ostatniej ciąży brałam duphaston i lekarz mi odstawil w 13 tygodniu ale w 14 zaczęłam znowu brać. Na wyniku histopatologicznym było że to było ostre zapalenie łożyska z naciekami więc.... Tylko że ja na początku ciąży walczyłem długo z zapaleniem zębów i podejrzewam że to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicara mam nadzieję jednak, że będzie wszystko ok... dawaj znać jak po wizycie pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
dzieki dziewczyny, jasne ze napisze, ale moja wizyta dopiero o 20:30 wiec caly dzien czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
Dziewczyny czy tylko ja jestem taka niemądra, że sprawdziłam jaką mam szyjkę? Jestem w 13 tygodniu, szyjka mięciutka i wysoko. Czy powinnam się niepokoić? Lekarz dopiero za tydzień, a w międzyczasie szykuje mi się wyjazd. Nie wiem czy to konsultować wcześniej. Ma któraś z Was jakieś doświadczenia z miękką szyjką? Wcześniej miałam ją twardą i nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Panciara trzymam kciuki :) dla pocieszenia dodam, że nawet jak to Cholestaza to nie musi się dziać nic złego, moja koleżanka to miała, była co tydzień na kontroli a dziś ma 2 letniego szkraba w domu także głowa do góry. Mirabelka współczuje straty, nie wiem czy czytałaś wcześniejsze wpisy ale ja mam podobne doświadczenia niestety ;/ też jakoś nie umiem się jeszcze w pełni cieszyć. Ja jakby się poślizgnęła i upadła to bym od razu jechała do szpitala, na pewno jest jakiś ginekolog na dyżurze a sprawdzić zawsze warto. Co do szyjki to ja nigdy sama nie badałam i nie polecam robić tego w ciąży jeżeli już jednak zrobiłaś i masz obawy to koniecznie idź na konsultacje bo wiesz sama że nie da Ci to spokoju, szczególnie jak przed tobą wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nigdy nie badałam szyjki, nie wiem jaką mam, ale przy ost badaniu lekarz powiedział, że wszystko ok więc.. chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Hej. Ja już po wizycie. Dzidzia rusza sie, ma 4.5 cm, serce bije jak dzwon :) za 2 tygodnie mam usg prenatalne :). Dziś z usg wyszło że jest 11 tydz i 2 dni. OOprócz tego mam stan zapalny i dostałam globulki i na macicy zrobił się krwiak :/. Panicara trzymam kciuki :). Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Gosia to super że z dzidzia wszystko dobrze. A co to za krwiaka i co masz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Nie wiadomo skąd się wziął. Jest pod jajem płodowym (poniżej dziecka). Lekarka kazała się oszczędzać a w razie krwawienia na ip jechać ale mówi że powinien się wchłonąć. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Kobiety ja od dziś na antybiotyku. Kaszel 2 tygodnie ponad i niestety pokonało mnie. Duszności nieprzespane noce. Oby pomogło bo się wykończe. Trzymajcie się zdrowo. Ja od 2 dni czuje momentami jak leżę na plecach. Jak moja mała rybka robi fik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Aga jak się czujesz? Byłaś u lekarza po tej wywrotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaAl byłam... Pojechałam na pogotowie, skierowali do szpitala. No a jak to w naszych szpitalach to mnie chcieli kłaść by leżeć min.3 dni. Wiec się nie zgodziłam. Zbadał mnie lekarz i powiedział, że ciąża żywa. Chodzić jednak nie mogę, kostka spuchła i zostałam kaleka na kilka dni. Nie pamiętam kiedy ostatnio sie wywróciłam a teraz w ciąży ciągle mi cos się przytrafia... Niedługo dziewczyny będziemy na półmetku. U mnie nie ale 6 tydz jeszcze ;) aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Aga dobrze ze wszystko ok. Sprawdzili i tyle powinno wystarczyć ale dla kasy chcą kłaść. Trzymaj się i uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
U nas jutro zaczynamy 12 tydzień :) a do lekarza dopiero 14.11... juz nie mogę się doczekać żeby zobaczyć maleństwo i usłyszeć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
czesc dziewczyny! widze ze kazda ma jalies swoje przeboje... Mama Al to niezle cie wzielo jak na antybiotykach... ja jeszvze nic nie czuje, ale dziecko sie rusza i to strasznie. wczoraj wyniki krwi zanioslam lekarzowi i przy okazji zrobila mi usg czy moze tym razem by bylo widac plec ale niestety nic z tego. dzieciaczek zucal sie jak szalony i zwiniety w kuleczke byl :) co do wynikow to powiedziala mi zebym powtorYla bo to nienormalne ze enzymy ast mam wysokie a alt a alt w normie. i ze jak jest jakies uszkodzenie watroby to zazwyczaj ida w parze do gory. wiec powtorka, przynajmniej troche sie uspokoilam :) a jak u was z waga dziewczyny? ja jestem 4-5 kg w gore. ale ciazowy to chyba tylko 1 kg z tego bo reszta z obrzarstwa na poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Panicara to super że widziałaś dzidzie :). Może pojawił sie jakiś błąd w badaniach u dlatego tak dziwnie wyszły. Teraz napewno beda dobre :) Ja przytyłam 1 kg :). Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Ja już na poczekalni. Zaraz wchodzę. Stresik jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Już jestem po usg genetycznym i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mirabelka :) gratuluję ! Panicara ja też ze 3 kg przytyłam i też raczej z obżarstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Mirabelka to super wiadomość :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×