Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość MarzenaK
U nas bedzie Mariuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkrk
hej :) też wczoraj byłam na tym usg z pomiarami i wszystko ok :) ale stres straszny, przynajmniej dla mnie. Narazie płci też nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie, ze czekanie na plec jest najtrudniejsze! Ja bardzo chce wiedziec bo marzy mi sie BLANKA.. jak bedzie chlopiec to ADAM. Jak 20 grudnia mi nie powiedza, to nastepne usg zabukuje dopiero w 28 tygodniu wiec bedzie kolejne czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Ja najbardziej czekam na ruchy. Już nie mogę się doczekać kiedy poczuje bobasa. Płeć to "rozrywka" która daje nam profesjonalny sprzęt. Kiedyś kobiety nie poznawaly płci i było ok. Po poronieniach kobieta chyba inaczej podchodzi do ciąży. Cieszy się mdlosciami i bólem piersi. Skończony I trymestr nie daje niestety spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Heej ;) byłam wczoraj na prenatalntch i wszystko jest ok :). Martwi mnie tylko ze pepowina jest na szyi dziecka ale lakarz mówi że nie ma się czym martwić. No i tak udało nam sie zajrzeć między nogi i prawdopodobnie będzie chłopak bo coś tam dynda :D Ostatnio przeszłam jelitowke, okroona sprawa, teraz zbieram siły :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbierz kod PaySafeCard www.psc.wygrane24.pl/l/3/kodpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
hej Kobiety u mnie od tygodnia wszelkie dolegliwości nieprzyjemne przeszły. dziś nabrała obaw z tym związanych. poszłam do przychodni mojej i polozna niestety nie mogła posłuchać bicia serca dziecka przez brzuch bo za wczesna ciąża na te ich urządzenia. a ginekologa akurat o tej godzinie juz nie było. ale zadzwonili do placówki obok i tam przyjęła mnie bardzo fajna ginekolog po prostu między pacjentami. zbadał i wszystko ok. zrobiła usg i serce bije dziecko fika koziolki. trzymajcie się ps. u mnie imię niby wybrane ale czekam do 19 grudnia na usg i poznam może płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie do 2 grudnia nie bedzie wiadomo, jak dziewcwynka to Elena jak chlopak Francisco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem ze kiedy poronilam 2 razy to zdecydowalam sobie kupic detektor serca i jestem bardzo z niego zadowolona. Codziennie slucham sobie jak babelek fika i rusza sie a od dwoch dni slychac ladnie i wyraźnie jak bije serduszko i az przyjemnie sie tego slucha cos pieknego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiałam nad detektorem. Jestem po 3 poronieniach i mam wiecznie stresa czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarzenaK a z jakiej firmy masz detektor? Nie ma problemu ze znalezieniem tętna płodu? Amich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detektor AngelSounds nie drogi a zdaje egzamin. Chetnie bym wam przeslala nagranie jak slychac ale nie umiem tu na forum. A jezeli chodzi o tetno to teraz bie mam klopotu ze znalezieniem tetna a wczesniej jak nie znajdywalam tetna to zawsze bylo slychac jak sie rusza. A jest to calkiem inny dzwiek niz praca jelit. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo alo z mokrej Anglii. Alllee pada. Nic sie nie chce. EMKRK ja mialam dosc mocna linie w pierwszej ciazy, ale nie pamietam kiedy sie pojawila. Po wizycie u poloznej, ktora uzyla detektora do uslyszenia bicia serca tez sobie jeden kupilam. Fajnie tak posluchac jak sie rusza dzidzia i jak bije serce. Nie polecam tylko mierzyc tetna, bo to nie jest wiarygodnie na tej malej maszynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u was dziewczynki? jak samopoczucie? ja zaczęłam 15 tydz. niby lepiej ale nudności jeszcze czasem się pojawiają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Ja dziś 15t5d i jutro mam wizyte u ginki. Aż nie mogę się już doczekać tej wizyty bo nie wiem co z tym krwiakiem się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMKRK, moje nudnosci w sumie przeszly. Czasem jeszcze je czuje tak na 5-10% wiec moze juz wkrotce mina! Mirabelka a gdzie masz tego krwiaka?? Ja ostatnio nie nadarzalam z czytaniem. Mnie meczy troche ostatnio hustawka nastrojow I tak wokol brzucha ciezko. Czuje sie taka spieta ponizej pepka ... a tu dopiero 17 tydzien !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc u mnie początek 14 tygodnia i niestety plamienia wróciły.. . Właśnie byłam u lekarza i z maluszkiem wszystko ok. Prawdopodobnie mam bardzo nisko kosmowke i stąd te plamienia ehhh... Ale dowiedziałam się że chyba będzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amich
To ja pisalam Amich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama mam tak samo jak ty :-) tez jestem w 17 tc. :-) i nydnosci prawie nie ma a brzuch napiety i juz dosc widoczny :-) ale ruchow jeszcze nie czuje chodz jak go podsluchuje detektorem to sie wierc****eknie. Ciekawe kiedy poczuje to moja pierwsza ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama mam tak samo jak ty :-) tez jestem w 17 tc. :-) i nydnosci prawie nie ma a brzuch napiety i juz dosc widoczny :-) ale ruchow jeszcze nie czuje chodz jak go podsluchuje detektorem to sie wierc****eknie. Ciekawe kiedy poczuje to moja pierwsza ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem mam wrażenie, że już czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
Ja jeszcze nic nie czuję i zaczynam świrować :/ A to dopiero 16tydz i 2dzień. Wyczekuję ze zniecierpliwieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki Marzena to bede pamietac, bo mam siostre Marzene :) Ja jestem dosc pulchna osoba (sorki za brak pol znakow, pisze z pracy..) wiec juz wiem ze bedzie mi ciezko. W pierwszej ciazy czulam dopiero w 22-23 tygodniu wiec dosc pozno. Teraz juz troche czulam, ale glownie wieczorem jak juz sie klade i relaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja też tylko czuję delikatne smyranie i to nie codziennie a chciałbym już ko konkrety :p u mnie dzi 16 tyd 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Jestem po wizycie i będzie syn :) Mam długa szyjke ponad 4cm gdzie standardowo jest 3-3,5 cm także jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Dużo chłopaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
hej ja ostatnie dni czuje się super wiec wzięłam się za porządki w domu bo ostatnie 3 mc było z tym słabo bardzo i chyba trochę przegioł am bo brzuch twardy jak kamień no i teraz sobie leżę i odpoczywam a mąż czyści klosze od lamp i dzieci ogarnia. ja nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Sami chłopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
A nie bo moja bedzie dziewczynka :) dzisiaj sie dowiedzialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio duzo chlopcow hihi ale gratulacje rowniez za dziewczynki bo bez nich to bylo by ciezko. Bo jak kobieta to kobieta no nie ? A tak mam do was pytanie jak u was z wozkami? Kupujecie nowe czy uzywane? Czy polecacie jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×