Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Agulka2929
em Krk Śmieszne to, ale mówię poważnie. W poprzednich ciążach teściowa męczyła mnie prawie codziennie telefonami z pytaniem jak się czuje. Już żygać mi się chciało. Mamy 3 córki i każdy nam dogadywał, że to teraz pora na chlopca. To się zdziwią. Powiem im że sami chcieli haha. Mąż zawsze mówił, że chciałby mieć 4 dzieci. Ja zawsze myślałam o dwójce, ale po drugim zaczęłam rozpatrywac trzecie, a potem czwarte. Stać nas na utrzymanie dzieci. Mąż ma taką pracę, że za niedługo będzie miał dużo wolnego czasu i pomoże przy dzieciach. Najmłodsza córka ma 21 miesięcy, średnia 3 latka skończyła miesiąc temu. Potrafią się zająć same sobą lub zaczynają się bawić razem. Choć kłócić też się potrafią. Ja lubię spędzać czas z dziećmi, cieszy mnie to. Jest wesoło, dzieci zawsze coś wymyślą lub powiedzą coś śmiesznego. Dla mnie nie będzie problemu mieć kolejne dziecko, ale co niektórzy narzekają przy jednym i oszczedzam sobie wypowiedzi takich osób. Nie potrzebuję żeby wszyscy w koło obchodzili się że mną jak z jajkiem. Poki nie wiedza mam przynajmniej spokój, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkrk
Aga masz rację spokój najważniejszy :) jakby teściowa miała znów dzwonić codziennie :D:D można zwariować :) fajnie mieć 4 :) jak tylko masz pomoc kogoś to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
emkrk Właśnie z pomocą nie bardzo. Nasze mamy obie za granicą. Jedynie mam moja babcie, ale to tak na chwilę może mi zostać z dziećmi jak idę np. do lekarza i nie mogę z dziećmi. Teraz z 3 jest ok, ale ciekawe jak będzie z czwórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka2929
Miało być Agulka2218@wp.pl ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka2929
Przepraszam tablet mi szaleje jakiś meil mi się wkleil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Emkrk - najważniejsze żeby wam było z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Nie cierpię kiedy zjada mi cały wpis!!!! Od połowy dnia boli mnie brzuch lub podbrzusze ale oprócz tego nic się nie dzieje może to tylko jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
I jak Mama AL , lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Ja815 - tak zdecydowanie dziś lepiej. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Co tu taka cisza nastała? ? Jak u was kibietki? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziecie robic usg 4d? Kiedy najlepiej zrobic? W ktorym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Hej dziewczęta :) u mnie 12 tydzień leci i musze sie pochwalić ze od 4 dni nie wymiituje a i mdłości mniejsze :) huraaa nareszcie :) aaa i szynke zaczęłam jeść. Jeszcze od miesa i rosołu mnie odrzuca ale juz jest o niebo lepiej :). Spodnie co normalnie chodziłam wskoczyły na półkę "może kiedyś ubiore" a teraz królują dresiki na gumke :) :D Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny ;) Wczoraj miałam wizytę u dentysty a ze mecza mnie od kilku dni wymioty wizyta się tym skończyła . 4 d miałam na prenatalnym i pewnie po 20 tygodniu wybiorę się na usg by sie upewnić co do plci dziecka ;) aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Hej. U mnie lekarz który robi prenatalne to ona ma taki sprzątanie ze potem pokazuje nam w 4d wiec nie musze specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Będzie synek :D byłam dziś podglądać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny u mnie 15 tc i wczoraj bylam na usg. Moj skarb pieknie pokazal pylusia wiec teraz już na 100 % jest chlopak :-). Kolejna wizyta za 4 tyg i juz sie nie moge doczekac. :-) buziaki dla wszystkich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Jeej ! Super dziewczyny ! :) gratuluje dobrych wieści :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam fajnie !! Gratuluje! Ja jeszcze tydzień poczekam ! Mam nadzieje ze tez się juz dowiem ;) aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Dziękuje :D ale powiem wam dziewczyny że już bym chciała maj jak sobie myślę ile jeszcze czasu do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Zleci raz dwa :) dowiedziałam sie o ciąży w 5 tygodniu a tu już 12 :). Dziewczyny czy was też tak szybko łapie zadyszka? Bo kurcze ja sapie jak stary parowóz :p Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :-) też mam termin na maj, więc chciałabym dołączyć do grupy... od razu mam pytanie. Czytałam że niektóre z Was robia sobie zastrzyki z heparyny. Ja niestety tez... I mam z nimi problem bo nie zawsze mi wychodzą. Robią mi się bable albo heparyna wylatuje z powrotem. A jak u Was to wygląda? Amich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja biorę zastrzyki z insuliny w udo. Też czasem mam siniaki ale lekarz mówi, ze to oznacza że wstrzeliłam się w naczynie krwionośne, no cóż zdarza się :) jeżeli chodzi o wylatywanie to mi się raz to zdarzyło bo nie puściłam fałdu skóry przed wyjęciem igły i tak jakby sobie wycisnęła tą insulinę, wiec może ty też robisz ten błąd? albo ewentualnie za płytko się wkłuwasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście może za płytko się wkuwam, jutro spróbuję trochę bardziej :-) mam nadzieję że się uda Amich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka09210
Amich ja biorę zastrzyki z heparyny i raz mi się zrobił guzek i mam kilka siniakow. Ja to łapie fałd skóry i trzymam chwilę i wbijam igłę pod lekkim kontem i zanim wyjdę igłę to puszczam falde i mam tylko ślady po igle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabelka09210 hmmm to już sama nie wiem mi Pani doktor mówiła, że mam najpierw wyciągnąć igle a potem puścić fald... w sumie robiłam tym sposobem i było ok. 2 ostatnie zastrzyki mi nie wyszły i zaczęłam się zastanawiać o co chodzi... Amich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amich ja chwytam fald i wbijam do konca igle i po woli naciskam i po wyjeciu igly dopiero puszczam fald. A i robie z a strzyki jak najbliżej pępka i nie po wyzej lini pepka. Nie mam zadnych guzkow jedynie czasem siniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkrk
Dziewczyny gratuluję! Ja w poniedziałek idę na prenatalne, mam nadzieję, że też będę miała 4d i się już coś dowiem :P Od parnastu dni nie mam już mdłości i czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zaczyna mi sie ta ciemna kreska pojawiać na brzuchu, wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
Dziś zaczynam 15 tydzień ale jeszcze nie czuję ruchów. Nie mogę się doczekać!!! :) Ciemnej kreski jeszcze nie mam ale czuję się bardzo szczęśliwa od jakiegoś tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja już zaczęłam 16 i też wypatruje ruchów. W poprzedniej czułam ok 17 tyg :D kreski jeszcze u mnie nie ma i może nie będzie bo czytałam że nie każdemu się robi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×