Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny! dołączam do was, termin teoretycznie na 1 maja, dla nas z chłopakiem była to niespodzianka :D jeszcze nikt nie wie i do środy (wizyta u gina) nikt sie nie dowie. zastanawiam się jak to powiedziec rodzicom jednym i drugim - tak po prostu? jak to u was było? i wytłumaczy mi ktoś na czym polega to badanie beta? w jakim celu się to robi? jula08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
jula gratuluje tak z grubsza jest to poziom hormonu beta hcg ktory wystepuje u kobiet w ciąży, poczytaj sobie w internecie. ja robilam bo test ciązowy jakis taki słaby wyszedł no i wolałam miec to na papierze :) o pierwszym dziecku tez nam było ciężko powiedzieć zwlaszcza że byliśmy przed ślubem itd.ale wszyscy sie cieszyli :) teraz przy drugiej ciąży poszło jeszcze łatwiej ja dobiegam już 30stki wiec najwyższy czas na drugie :) no i różnica bedzie i tak ponad 3 lata miedzy dzieciakami :) wiec w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Hej. Nie bylo mnie teoche dpedzalam 4 dni u rodzicow z dziecmi. U mnie objawy znosne mdlosvi lrkkie no i wieczorem brzuch bolal po calym dniu bieganua za dziecmi. U mnie wiemy ja i maz i poki co to wysyarczy no i moja grupa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Kurcze !!!!! Nie dodala sie cala odpowiedz dla Juli!!! Ucina mi to co pisze na telefonie co za dziadostwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Jula Hormon beta HCG to badanie jego stezenia w ciazy. Wykonuje sie go by potwierdzic ciaze. Daje on rowniez w poczatkoeym stadium k8lka cennych informacji 1 badanie czy jest ciaza Ktory to tydzien bo wiek ciazy z dc i z dz moze roxn8c sie nawet o 3 tygodnie 2 badanie powtorzone po 48h pokazuje czy ciaza rozwija die prawidlowo Podw9jony wynik w stosunku do 1 badania mowi ze dzieje sie ok. Zbyt maly moze sigerowac zaburzenia hormonalne Wielki przyrost moze sqiadczyc np o ciaxy mnigiej Spadek ze ciaza jest pozamaciczna obumiera lub byla to ciaza biochemiczna. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciązy pozamacicznej moze b hcg tez rosnąć w miarę prawidłowo, a najcześciej choć trochę rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost w ciąży pozamacicznej jest bardzo bardzo mały u mnie w 3 badaniu zaczoł spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
czekamna maleństwa jak u ciebie ?? Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ala, dziś mi by wyszło 4 tydzień od OM. Jutro moze sprobuje rano zrobic test jutro 28 dc. Nadal narazie nie mam objawy, tylko dalej mnie boli piersi ( zawsze mam tak przed okres ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Robiłam test i wyszedł negatywny, dziś 28 dc.. Aj tam, więcej nie robię test, poczekam do @... Pozdrawiam i miłego dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi! Rozjasnily mi sytuacje. A ty nie martw sie mi tez za pierwszym razem wyszedl negatywny ze az sama zbaranialam. Juz mialam to przeczucie ze jestem, przeciez okres nigdy sie nie spoznial ;) Coraz ciezej wytrzymac te upaly... kiedy jest najgorecej to robie sie senna. Na poczatku ciazy mialam tez wahania temperatury. Na szczescie zadnych wiekszych mdlosci, tylko brzuch pobolewa i cycki rosna :) No. Jutro pierwsza wizyta w gin i nie moge sie doczekać :) :) jula08 Pozdrawiam was i życzę milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ja poczekam jak @ przyjdzie to planuję zapisać do gina.. zastanawiam się czy iść do prywatnego gina czy do gina z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Bo dlatego że mam niereguralne miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dzis wyszła beta ok 260 wiec chyba moge sie przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Gość 12.45 pewnie ze możesz serdecznie gratuluję i trzymam kciuki by było dobrze. Jula fajnie ze objawy delikatne. Ja jutro usg o 10 zobaczymy vo tam w trawie piszczy. Czekam na dzidziusia - zapisuj się chyba obojętnie jaki lekarz byle byś miała zaufanie i nie czekała pół roku. Zrób badania i będziesz wiedziała na czym stoisz. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ok. Czekam na @ i wtedy zapisać do gina. Pozdrawiam i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja również się przyłączam :) u mnie 6t4d , jutro mam wizytę i liczę że już będzie widoczne serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78Zg
gosc to ja :)) jestem juz mama podwójna to bedzie moje trzecie dziecko, wizyte mam umowioną na 30 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Ja i keitit gratuluję! !! ☺ U mnie też będzie 3 jutro usg wiec się okaże. Giną mam na 28 ale będę polować na wcześniejszą wizytę. U mnie z dc to 7 tydzień się zaczął rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
Widzę ze coraz wiecej dziewczyn sie dołącza :) ja mam wizytę plus usg 22.09 u mnie z moich wyliczen 5t5dz chyba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Mamakrk czekamy na wieści! !! ☺ ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Gratuluję wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Kobiety. Stworzyłam zamknięta grupę na FB może tam będzie nam się lepiej komunikować? Co wy na to? Oczywiście jeśli komuś nie przeszkadza być trochę mniej anonimowym bo może lepiej pisać tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja na razie się ukrywam ;) nikomu nie mówimy nic. U nas to 3 ciąża, poprzednie dwie nie udane. Oby tym razem było inaczej :) A jak wasze dolegliwości? Ja mam obolałe piersi, mdłości i czasem lekkie bóle brzucha. Mam też niestety cukrzycę ciążowa, także jestem na ścisłej diecie i mierze cukier po każdym posiłku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78Zg
U mnie bolesnosc piersi i podbrzusza oraz sennosc.Mam juz syma 9 lat i drugiego 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
U mnie piersi od samego początku lekkie mdłości jak długo nie jem. Ja w pierwszej miałam cukrzycę ciążowa i zastanawiałam się kiedy robić krzywa cukrowa? Tak od razu zlecił ci to badanie? Bo też chciałabym od razu wiedzieć i przejść na dietę jedli to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Mi zalecił glukozy od razu jak zaszłam w ciążę, glukozy wyszła 97 i dlatego od razu krzywa, no i wyszło na czczo 100, po 1h 172, po 2 h 168. Także tylko 2 parametr w normie :( jak dawałaś radę z tą dietą? Ja jestem wiecznie głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Głodna? To była najlepsza dieta jaka miałam. Regularne posiłki i kontrola tego co jem. Jedzenia dużo miałam bo to było nawet 2300 cal ale nigdy nie liczyłam dokładnie. Jadłam co 2.5-3h to max. Dzięki tej diecie w ciąży przytyłam tylko 4 kg (ale dużo ważyłam przed ciaza) Głodna nigdy nie byłam a dzieci urodziły się z prawidłowym wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
A dietę dostałaś z poradni? ? Byłaś na szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×