Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Ja_815
No właśnie byłam w poradni, dostałam glukometr i ogólne zalecenia czyli dokładnie to że nic nie mogę jeść. Więc jem to co niby mogę ale i tak mam czasem 140 po 2 małych krokach z chudym twarogiem. Może jem za malo, już s nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Eeee Słonko u nas słodkie mamy mają szkolenie z dietetyki i z diabetologa em. Kurcze będę jutro bez dzieci w domu to poszukam ci materiałów. Naprawdę dieta całkiem ok. Super zakazanych produktów mało. Tylko przelicznik i zalecenia i naprawdę to działało bo podniesione cukry miałam może ze 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Może z 2 tygodnie kozystam z tego co dali a potem już leciało na pamięć. Ale głodna nie byłam wręcz zjedzenie tego co niby się powinno było maloprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ooo jakby Ci się udało, to super. Będę wdzięczna :D bo nie mogę wiecznie głodna chodzić, to wspomaga moje mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Jutro będę szukać. Jak nie znajdę to podjadę do poradni żeby mi dali wszystko co mają . Oczywiście ze nie możesz chodzić głodna. A np mówili o mleku i nabiale dopiero od 3 posiłku? O owocach z piekarnika i tylko do 14??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
O nabiale nic nie mowili, tylko że chudy ma być. A o owocach ze tylko pół grejpfruta, kiwi lub jabłko max do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Nie będę się tu madrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Poszukam i sobie zweryfikujesz. Rano mam kilka spraw a potem się za to biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozemaj
czesc, bardzo bym chciala dzielic z Wami ten watek, teoretycznie za 4 dni@ ale mam nadzieje, ze nie dostane :) Wlasciwie to pierwszy cykl, w ktorym sie staramy, poprzedni @ mialam 20 sierpnia, od tygodnia czuje bol brzucha ale tak mialam w pierwszej ciazy i bylam przekonana, ze dostane @ a brzuch bolal bo bylam ciazy. Syn ma juz 5ipol roku, dluzej czekac nie chcemy... mam nadzieje, ze ten bol zwiastuje ciaze :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Mozemaj trzymam kciuki! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozemaj
dzieki! choc nie ukrywam, ze dzis zrobilam test ze wzgledu na dolegliwosci ale wyszedl negatywny, nie trace nadzieji :) wiem, ze test tak wczzesnie zrobione moze wyjsc negatywny nawet bedac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
mam pytanie czy test ciążowy druga kreska przezroczysta to ciąża czy nie? bo rano zrobiłam test i tylko jedna kreska, a niedawno wróciłam do domu po pracy i sprawdziłam jeszcze raz test ktory rano zrobiłam i widać taka bardzo kreska przezroczysta taka biała... sama już niewiem, był test to NOVA z czułość 25 ml.. wiem ze po kilku godzin wynik niewazny ale moze cos jest?? moze jutro jeszcze raz zrobie ale rano pojde do apteki i poprosze o czulosci 10 ml i zobaczymy. miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Różnie bywa najlepiej jutro zrób kolejny ten czuły. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ok jutro rano jeszcze raz. Zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo 16-y.Ta kretynka zalozy znow ten temat z zapytanie czy jest juz ktoras na czerwiec 2017. Tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Już po wizycie. Wszystko pięknie, zarideczek widoczny, serduszko również. Jestem bardzo szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ja narazie jeszcze nie robilam test, wytrzymam do soboty.. miałam piękny sen, że urodziłam taką córeczkę i mój chłopak bardzo się ucieszył ehhh... troszeczke wytrzymam do soboty . Pozdrawiam i miłego dnia.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Wlasnie robilam test i wyszla jedna kreska ehh ale chcialabym tutaj dodac zdjecie z testami ale nie wiem jak dodac ? Chcialabym pokazac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
A który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Dziś 29 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakrk
Ja 815 gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78Zg
super Ja 815 ciesze sie razem z Tobą. Cis na razie niewiele mam na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Dziękuję :) myślę, że jeszcze nas się nazbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinia
ja tez sie dopisuje do wątku z terminem na 1go maja. 7 tydzien leci. Mam straszne mdłości praktycznie non stop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Witam. Jest nas coraz więcej:) ja mam wizytę za tydzień szkoda że jeszcze tyle muszę czekać. U mnie samopoczucie fatalne mdłości mam bez przerwy, wymioty też, nawet zapachy mnie dobijają:( schudłam już 2 kg, mam nadzieję że to minie, w pierwszej ciąży do 17 tygodnia chudlam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatinia
Pocieszam Was dziewczyny, ja na wizytę muszę dłużej czekać- mieszkam u Anglii. Położna mam w 10 tyg a pierwsze usg dopiero około 12-13 tyg wiec jeszcze sie sporo naczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Tatinia no to ja jednak nie mam tak źle w porównaniu z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłOdkigość11
W ktorym dc Wam testcwyszedl pozytywny????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Mi w 31dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Mi w dniu spodziewanej miesiączki ale bardzo blada druga kreska :) poszłam od razu na będę i była 100. Właśnie słyszałam o tych standardach w UK nie wyobrażam sobie tyle czasu w niepewności. Mi dziś termin z usg wyszedł na 06.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×