Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Ja biorę kwas ale i Falvit Mama i oprócz tego wapno po 4 tabletki dziennie bo mnie alergia męczy a jak bylam na pierwszej wizycie zapomniałam z tego wszystkiego zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Przez wymioty i mdłości co skutkuje że jeść też nie mogę. W pierwszej ciąży schudłam 6 kg. Ja biorę Femibion Natal 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
ja muszę kupić witaminy na śmierć zapomniałam, strasznie mi włosy zaczęły wypadać kwas juz brałam przed zajściem troche, potem na wczasach tydzien przestałam i teraz znów biore. ja na razie mdłości nie mam wszystko bym jadła i z chęcia nabiorę troche kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gości: To Ci wspolczujew:-S Ja tez wszystko jem i sie nie ograniczam ;) Ale więcej niż 13 Kg nie przytyje mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
No to Wam zazdroszczę, nawet myśleć o jedzeniu nie mogę:/ mam nadzieję że długo to nie potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinia
Hej dziewczyny. Ja tez mam straszne mdłości praktycznie non stop. W sumie nie mogę patrzeć na jedzenie ale jak cos zjem to lepiej sie czuje na chwile wiec jem. Odrzuciło mnie kompletnie od kawy, warzyw. W poprzedniej ciazy przytyłam 8 kilo. Szlam na porodówkę z waga 63. Zobaczymy jak wyjdzie teraz. Jutro zaczynam 8 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja też mam mdłości coraz gorsze a najgorsze jak zglodnieje. Waga mi się chyba popsuła bo już pokazuje że 6 kg schudłam na tej diecie cukrzycowej. Ogólnie jem dość mało bo po prostu więcej mi ciężko wdusić w siebie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie waga popsula bo dzis ważę 87 ,4 kg :D W każdym innym miejscu w salonie inaczej waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
tatinia witaj :) byłaś juz u lekarza? wagi sie hurtowo psuja :) dziewczyny najwazniejsze żeby sie zdrowo odzywiac a nie tyć na poczatku zawsze waga moze spadac juz szczegolnie jak jestescie na dietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Dokładnie oby nie zacząć tyć za szybko, bo potem tylko problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny są jakieś nowe testujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na 8 maja :) Ciągła senność, mdłości, a w pracy często do 19: 00. Nie jest łatwo pracującym przyszłym mamom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Oj tak... dla mnie najgorsze jest poranne wstawanie do pracy i mdłości w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 maj ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Witajcie :) Mi dzis rano na dwoch testach bladziutka druga kreseczka wyszla <3 Wg obliczen termin byly na 27 05., czyli dokladnie miesiac po moich urodzinach ;) W domu juz 10cio miesieczny maluch, wczesniej bylo cc, ciekawe czy teraz uda sie sn. Lekarza mam na 3.10. Jutro moze bete zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
witaj Justa2704 gratuluje gościu podpisz sie i powiedz cos o sobie ja mam termin na 11 maja a mąż z 7 maja wiec może zrobie mu prezent pierwsza córeczka urodziła sie przed terminem :) narazie czekam na wizyte jutro o 20 :) zobaczymy kruszynke na usg ciekawe jaka malutka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Heej ;) jestem tydzien po miesiaczce, 4 testy pozytywne :) W piatek ide do lekarza. To moja druga ciąża. Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
U mnie jest super :) delikatne mdłości i ból piersi a poza tym nic :) Pare dni temu jeszcze ciągło mnie w dole brzucha a teraz nic :) Zupelnie inaczej niz przy pierwszym dziecku gdzie tylko spalam ;) A jak u was dziewczyny? Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mnie strasznie glowa boli, od kilku dni mam straszna hustawke nastroju, wszystko mnie wkurza, troszke mnie brzuch pobolewa jak na okres i mam straszna ochote sie przespac, ale niestety musze corcia sie zajmowac, choc slaba jestem. Nudnosci czasami baaaardzo lekkie, no ale u mnie to dopiero poczatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Mi senność też nie odpuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny co ja się dzisiaj miałam ;) Pojechałam na zakupy, i tak chodzę po tym sklepie i czuję jakbym okres dostała, przeszłam dwie alejki dalej i znowu i tak mysle kurczę byle nic się nie stało :( I tak próbuje za krocze złapać czy sucho ;) Baba układającą saszetki z przyprawami patrzy na mnie jak na głupią, a ze mnie tam często widzą to podeszłam i powiedziałam , ze jestem w ciąży itp. ;) Nie zdążyłam wszystkich produktów kupić, poleciałam do samochodu sprawdzać co to, spodnie czyste. No i w domu zobaczyłam , ze to upławy. To normalne? Zwiekszona ilość dluzu to tak przed porodem sie robi, przynajmniej ja tak miałam a teraz musiałam sie myc i przebrać . Tez macie taki problem w tak wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Ja tak mialam w sobote i niedziele i co gorsza bylam na wyjezdzie kempingiem :p co wstalam z krzesła/ ławki to mokro i pedem do lazienki (wlasciwie toi toi :D) a tam tylko bialy śluz. Ponoc normalne. W piątek spytam gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Mam to samo, ciągle uczucie wilgici i to jakby wyplywanie. Tylko stresuję niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja mam z kolei bardzo wodnisty sluz. Doslownie jak woda wyglada i tez mam ciagle mokro. Az myslalam, ze nie daj Boze okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to normalne skoro każda z nas ma takie podobne objawy w tym samym czasie prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Jak dzis samopoczucie? Ja troche zmeczona, bo corcia w nocy spac nie dala, w dzien tez tylko dwie krotkie drzemki. Zwalam to na karb zabkowania. W poniedzialek i srode bede robic bete, zeby sprawdzic przyrost. Mam nadzieje, ze bedzie w porzadku, bo w tej ciazy praktycznie zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 30 do lekarza, mam nadzieje ze wszytsko w porzadku, srednio sie czuje szybko sie mecze i chetnie bym spala ale przy 2 dzieci to niemozliwe i sporo obowiazkow, troche podbrzusze mnie boli, inaczej niz w pozostalych ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mnie teraz mniej boli niz w pierwszej ciazy i oby tak zostalo. Natomiast zaczynaja sie pierwsze delikatne mdlosci. Jak sie rozkreca tak jak za pierwszym razem, to juz sobie wspolczuje ;) Ale podobno ciaza ciazy nierowna, wiec nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×