Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MizantropiaOdraza1994

Ile macie lat i jakiej muzyki słuchacie?

Polecane posty

Ja mam 22 i słucham ekstremalnego metalu, głownie black metalu :P Ciekawe czy wiek ma cokolwiek do gustu muzycznego, czy można powiedzieć że nastolatki słuchają tego, a ludzie po 40 tego :P Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słuchałem black metalu i death metalu jak miałem lat 14 niedorozwinieta jesteś, slipknot to nie black metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat, słucham muzyki poważnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu twierdził, że Slipknot to black metal? Nie sądzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
tego najczęsciej słucham : muzyka elektryczna , trash metal , melodic death metal , heavy metal pop, rock ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta znowu:Dmoze za ankieterke idz robic,tam sie dowiesz o ludziach czegos:D,w kolko te same pytania i o tej chorej muzyce.Nawiedzona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizantropiaodraza 1994 myśli że słucha ekstremalnego death metalu bo z jej głośników leci slipknot i paramore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
spliknot wcale nie gra złej muzyki .. znam gorsze gówna black metalowe black metalu nigdy nie słuchałem , dlatego ze to darcie japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz z głośnika leci Plaga :P Sliknota nigdy nie słuchałam, nawet jak mialam 14 lat, a Paramore to nawet nie wiem co to jest, rocka lekkiego nie lubie i nie znam zespołów, zwłaszcza tych powstałych później niż w latach 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słuchałem slipknot w wieku 8 lat nawet jak grali z metallica w 2002 to byłem ale mizantropiaodraza zatrzymała się w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
niżej oceniam wszystkie kawałki behemotha niż ten który podałem w linku z youtube chociaz przyznam ze behemotha nie słucham , ale raz na próbe dałem szasne i nie dało rady słabe to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja słuchem slipknota jak miałem 19 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
behemoth to kupa wolę metallicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten nawiedzony zapaskudził ci temat, jak te odrażające muszyska moją świeżo wypraną firankę :-( teraz akurat słucham zespołu Gojira, najbardziej lubię podobne klimaty, nie chcę się wystawiać trollom :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można porównywać metallike do Behemota jak to dwa różniące się od siebie zespoły :O. Uu gorija chcesz zaszpanowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nosisz glany i super "kobiece"rozciagniete swetry:Dmusisz byc baaardzo kobieca:Dzreszta czemu sie dziwic,muzyka okropna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pedalski głosik ciepłe cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firaka wyprana wisiała na dworze sieroto. Też sobie posłuchaj Gojiry albo Moonspell, a Sommalion znasz albo Nargaroth? Wszystkiego się czepiasz. Niektórzy słuchają kilku zespołów i na tym się kończy, ja lubię zmiany i Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Slayer już mi się znudziły, ile można? Rodzice naookoło tego słuchali, tej nieszczęsnej Metalliki najczęsciej. Chyba mam alergię na 'Nothing else matters"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyki nie słucham dla szpanu, tylko po prostu coś mi się podoba, albo nie. Lubię black i death metal, ale coś lżejszego też. Najbliższy koncert, na który mam kupiony bilet to Kings od Leon, a przedtem może jeszcze Kat na Magii Rocka, znajomi żebrzą, żeby przyjechać na Kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kings of Leon, coś przeskoczył. Kat będzie już drugi raz na Magii Rocka, tam ostatnio jest mało ciekawie, na Kata przyjdą na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rockowej najczęściej, 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w okolicach 30, kiedyś słuchałam więcej metalu, trochę ciężkiego, trochę symfonicznego. Teraz słucham więcej elektroniki, dark electro, ambientu i tym podobnych, z metalu tylko symfonicznego, jakiegoś Dimmu Borgir w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×