Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Monikaz23

Ubezpieczenie domu

Polecane posty

Gość Monikaz23

Chciałabym ubezpieczyć swoje mieszkanie od zalania. Ostatnio mojej koleżance sąsiad zalał mieszkanie i boję się, że u mnie też się to stanie.. Jakie firmy polecacie? U kogo najlepiej się ubezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapoznaj się z ubezpieczeniem PZU Dom. To ubezpieczenie chroni m. in. od zalania mieszkania, ale także możesz uzyskać odszkodowanie w przypadku kradzieży z włamaniem, pożaru itd. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zalania? kobieto to od gorącego żelazka może Ci się mieszkanie spalić ;o skoro tak boisz się o to zalanie to powinnaś zainteresować się liberty ubezpieczenia, ale mowie Ci bierz od razu ubezpieczenie od wszytskiego, bo nie wychodzi jakos duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sie zastanawiam nam tym ubezpieczeniem all risk w liberty, sprawdzilem skladke no i wychodzi dosyc tanio faktycznie, a zakres umowy jest imponujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea32
Ja mam od razu pakiet, który obejmuje odszkodowanie za zniszczenie, uszkodzenie lub kradzież w domu w pzu i jestem bardzo zadowolona. Im więcej bierzesz opcji tym jest taniej,a po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że lepiej chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heathrow
Zainwestuj w pelne ubezpieczenie w Liberty. Sąsiedzi mieli taki, pomogło po zalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabini
Zdecydowanie lepiej chuchać. sąsiadom dom się spalił kilka lat temu. Nie byli ubezpieczeni. Od tego czasu wiem, że licho nie śpi. Mam wykupione ubezpieczenie w Liberty i jestem dużo spokojniejsza o siebei i rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie spała po nocach jak bym wiedziała, że mój dom jest nieubezpieczony. Na szczęście mój maż znalazł super ofertę z firmy www.hrj-ubezpieczenia.pl. Warto zajrzeć na ich stronę bo mają ciekawe oferty nie tylko na ubezpieczenia domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Compensa

Polisę najlepiej kupić u doradcy, który jest w stanie na bieżąco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na pewno jednak nie będzie problemu z kupieniem ubezpieczenia na wypadek zalania. Ochrona działa w ten sposób, że po zalaniu przez sąsiada może Pani zgłosić się do swojego ubezpieczyciela, dzięki czemu wypłacone zostanie odszkodowanie, za które przywróci Pani mieszkanie do stanu sprzed szkody. Proszę także rozważyć dodanie do ubezpieczenia mieszkania OC w życiu prywatnym. Ten rodzaj ochrony przyda się, gdy to Pani zaleje sąsiada, który zażąda pokrycia kosztów powstałych zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mocno wyczulona na takie rzeczy jak ubezpieczenie. Sama miałam zalany dom i wiem że dobre ubezpieczenie to oszczędność nerwów i pieniędzy. Zawsze ubezpieczam się u sprawdzonego agenta i nie korzystam z żadnych rewelacyjnych ofert internetowych. W szczecinie super agencja ubezpieczeniowa jest na ul Bośniackiej (Alien), bardzo miła i kompetentna pani wszystko mi wytłumaczy i poleci co warto zawrzeć w ubezpieczeniu a co nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×