Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luuskaa1212

Lustrzane paznokcie

Polecane posty

Czy paznokcie z efektem lustra są teraz hot czy raczej kiczowate? W jaki sposób można uzyskać taki efekt? I czy trudno jest wykonać taki manicure samej w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
A to zależy w czym Ty będziesz dobrze się czuła. Ja widziałam ten efekt i powiem szczerze, że mi się podoba. Czytałam, że to jest hit ale spotkałam się z różnymi opiniami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie hit ! wyglądają cudownie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są na topie...ale jesli nie jestes na tyle odwazna to polecam zrobic sobie dwa pazurki takie. Efekt ten uzyskasz dokupujac sobie do żeli lub hybryd taki pyłek... na allegro np indigo metal manix. Robisz normalnie sobie hybrydy...nakładasz baze, kolor - zmywasz cleanerem...nakładasz ten pyłek np pacynką dosc obficie i wcierasz leciutko (filmiki na youtube polecam)...nakładasz top i finito. Ten pylek jest dosc drogi ok 30zł ale wydajeny... ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie jest to trudne jesli chodzi o hybrydy...natomiast musisz miec zestaw do hybryd...z samym pyłkiem chyba tego nie zrobisz. Aczkolwiek nie próbowałam go nakładac np na zwykły lakier do paznokci...musiałabys spróbowac czy to da rade i na to bezbarwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, próbowała któraś na zwykłym lakierze? Bo ja na hybrydy już się nie pisze.. strasznie zniszczył mi paznokcie, próbuję je obecnie zapuścić i doprowadzić skórki do porządku, bo to jakiś dramat.. a ten efekt strasznie mi sie podoba.. pytanie czy da się uzyskać go bez hybryd? help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zrobiłam sobie jeden paznokieć lustrzany a resztę szarym lakierem maker :) lustro dało oryginalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe połaczenie z szarym lakierem. Ja na razie widziałam jak dziewczyny sobie robiły na wszystkich paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak wolę klasykę czyli jeden kolor na paznokciach. a odkąd zamawiam Semilaki z Top Drogerii to w ogóle nie eksperymentuje już z innymi wzorkami czy jakimiś wymysłami, klasyka dodaje szyku i elegancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam te lustrzane paznokcie ale osobiście jeszcze nie miałam takich, na razie szaleję nad tymi cat eye z makear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ten lakier, nawet fajnie wygląda. Ciekawe jak na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardziej podobają się te termiczne lakiery niż lustro. Widziałam właśnie wspomniany przez makear chyba ma takie lakiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi podoba się też srebrny pyłek. Fajnie wygląda np jeden lub dwa paznokcie takie a reszta w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Ja z MakeAR zamawiałam ten pyłek do efektu lustra. Bardzo fajnie to wygląda. Nowocześnie, inaczej, rewelacyjnie modnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oni mają takie pyłki ;o ? Dasz link do niego? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam pyłki, znacznie lepiej wyglądają paznokcie, nawet przy jednolitym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukając takich lakierów natknęłam się na hybrydowe lakiery z efektem kociego oka. Makear ma takie i szczerze mówiąc podoba mi się to bardziej niż lustro. Ciekawszy jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocie oko, jak wygląda ten lakier. Nigdy nie słyszałam o takim lakierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogij
Tan pyłek lustrzany semilac można kłaść na różne kolory bazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogij - tak pyłek można kłaść na różne kolory i za każdym razem uzyskać inny efekt :). W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka83
O tak ładnie się to prezentuję i za każdym razem można uzyskac inny ciekawy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej fajne ten efekt kociego oka, a zamówię sobie na ostatki któryś, a co! :) Tak samo się go robi jak zwykły lakier czy muszę kupić jakiś inny top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo się podobają lustrzane paznokcie, chociaż zbieram się do kupna kolejnych pyłków. Kupuję z EM nail i mogę polecić- najlepiej kupić biały lakier Easy 3 w 1, na to pyłek wetrzeć palcem lub aplikatorem, a na koniec pomalować paznokcie Quick finish led'em. Tak zrobiony manicure wytrzymuje mi około 3-4 tygodni i wygląda nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobają mi się takie paznokcie, wolę takie zmieniające kolor w cieple i zimnie, jak na przykład z makear z serii chameleon - przynajmniej ciekawie jest :) te wyglądają tak "mechanicznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakiery zmieniające kolor pod wypływem ciepła? jak one działają? nie wiedziałam że takie wymyślili, drogie one? słyszałam o lakierach z makear ale nie wiedziałam że mają takie bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×