Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Czy warto rezygnować ze studiów z powodu senności i chronicznego złego nastroju?

Polecane posty

Mi teoretycznie został 1,5 roku do inżyniera, ale ostatnio mam reakcje spowolnione, potrzebuję dużo snu. Poza tym w ciągi dnia zasypiam, nie wiem kiedy, budzę się, nie wiem kiedy. Znajomy oferuje mi pracę na tartaku w Norwegii... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu-Miernot o zdanie nie pytam, tylko ludzi z klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polibudzie, nie uniwerku. Uniwerek to chujnia. A radzę sobie, tylko kasy by się więcej przydało, a poza tym zasłużyłem sobie na to, żeby odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jesteś powierzchowny i ograniczony, uniwerek czy polibuda to nie ma żadnego znaczenia, wszystko zależy od kierunku a już najwięcej od wykładowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma znaczenie, bo ludzie po uniwerku zapierdalają na produkcji, i się przyznają, że wybrali uniwerek ze względu na niski poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sądzisz, ze najpierw warto byłoby się wybrać do lekarza? Z choinki się urwałeś? :O chroniczne zmęczenie i większe niż zwykle zapotrzebowanie na sen to OBJAWY czegoś. Może to być zwykły brak witamin i minerałów, może to być anemia, a może to być nawet cukrzyca czy nowotwór złośliwy. Chcesz rzucić studia i wyjechać do Norwegii bo się źle czujesz, ale do lekarza masz za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko budynek. program studiów jest ten sam jak i stopnie naukowe jakbyś nie wiedział bo może nie wiesz, wszystko zależy od samych wykładowców. jakbyś był na uniwerku to byś gadał że lepszy niż polibuda bo masz zawyżoną samoocenę i uważasz że wszystko to co twoje bądź związane z tobą jest najlepsze. zero dystansu do siebie. uważasz się za nie wiadomo kogo wypisując tu te bzdety na temat ras ludzkich i te twoje chore stwierdzenia typu polak nie może mieć ciemnych oczu lub wklejasz zdjęcie jakiś oczu świńskiej mordki z komentarzem że to najpiękniejsze oczy na świecie. no kurwa według ciebie ale nie wg innych. no ja pierdolę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak może mieć ciemne oczy, bo zazwyczaj jest mieszańcem. A wkleiłem oczy Perłowej Królewny, Smerfetki., nie świńskiej mordki i to de facto są najpiękniejsze oczy kobiece. Napisałem, że wyglądam, jak perski arystokrata, bo jestem Ariem, a gruby nie jestem, tylko atletyczny, bo kiedyś trochę ćwiczyłem i masy mięśniowej nabrałem... Ważę tylko 112 kg, teraz chyba 109/109, bo schudłem... Przy wzroście 185...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:10 - Ja jestem senny chyba dlatego, bo filmiki na yt lubię oglądać, w nocy c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij melatoninę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ty znowu to samo. stary pryk żyjący w krainie bajeczek, w dodatku rasista nawet w stosunku do rodowitych polaków, nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcenie na nogi cię nie postawi zdrowie przede wszystkim ,ale nie wiadomo co cię napoczęło i jak to się skończy.Nie masz gwarancji że fizyczna praca to panaceum na twoje problemy,życie jest piękne jak jest się przy zdrowiu,ja bym głównie zajął się sobą bo jak będzie gorzej to nic nie cieszy i mało kto cię zrozumie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×