Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Gość gość
No wy wszyscy tu pozostali, to modele i modelki. x x a kto tak twierdzi? przecież tu chodzi bardziej nie o urodę kciuka tylko o jej narcyzm, który jest poprostu niezrozumiały i śmieszny biorąc pod uwagę jej urodę :D przecież to groteskowo brzmi kiedy ona pisze tak lekko jaka to jest ładna, to jest mega-śmieszne i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Kciuka jest taka wielbicielka i obrończyni zwierząt, że jej psy gniją w chacie bo dla niej ważniejsza jest przejażdżka motorkiem i znajomi. Zamiast zabrać ter psy nad wodę żeby sobie polatały i pomoczyły się w upał to zamknie a sama korzysta z pogody. Żenada i jeszcze raz żenada, ale za to jutro udostępni parę obrazków na fb i będzie co to nie ona. Szkoda mi tych zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipokryzja i zklamanie kciuka pod tym wzgledem zostalo juz dawno zdemaskowane i omawiane jesloi cokolwiek zrobila dla dobra zwierzat to tylko i wylacznie w swoich urojeniach tak samo jak ladna jest tylko i wylacznie w swoich urojeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt ale u n iej zwierzeta maja i tak lepiej niz u noxelii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem bo dla mnie to co robi kciuk jest karygodne kiszenie psów w domu bo ma się zachciankę wsiąść z fagasem na matur tak nie zrobiłaby żadna osoba która kocha zwierzęta koniec kropka przejażdżka może być swoją drogą ale cały dzień nad wodą a psy pozamykane w domu ?? coś tu nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxy się nie czepiaj w tym temacie bo co do majki to ja bym ją nazwała wręcz nadopiekuńczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, do majki nadopiekuńcza a że 10 innych zwierząt chuj strzelił to pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiadam się teraz o psach natomiast jak było z tymi gryzoniami to nie wiem i nie będę oceniać bo u niej w domu nie byłam i na własne oczy nie zobaczyłam a nie jestem taka jak wy którzy ją nienawidzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już raszpla pod orange nawija, noxa śmierdzisz kałem na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka to nadopiekuńczość że majka zestresowana szcza pod siebie ze strachu jak widzi wita, pies sie boi własnego cienia, no faktycznie opieka po c***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie, ale nie będę ciebie z błędu wyciągać ponieważ 'twój mózg wypełniony jest noxą' i z tym się nie wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzałam zdjęcia i filmiki (innej możliwości nie mam) za cholerę nie widzę zestresowanego psa a raczej szczęśliwego psa który lgnie do swojej pańci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do noxy lgnie a jakże nikt nie zaprzecza bo wiadomo że ten pies jest dla noxy wszystkim ale nie zapominaj o wicie, jego to pies się boi na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa sama pisała że pies lał pod siebie jak wita widział, pisała jak wit majke traktuje, i nic z tym nie zrobiła bo sama sie wita bała, więc nie pisz mi o opiekuńczości i szczęśliwym psie, bo to bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxiaaaa jak tam wywalony po aferze witolotek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu piszę to co widzę noxa nie każdy ciebie tutaj nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa na ostatnim temacie ktos pisal jako osoba z twojego otoczenia ze wit zostal wywalony z domu i mieszkasz teraz sama czy to prawda czy jakies wymysly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxia co tak zamilkłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nic się nie zmieniło i Witoknur dalej siedzi w jej mieszkaniu bezpieczny na doopie tylko boi się o tym pisać żeby znowu maili nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelka co dzis gotowalas? Dasz jakas fote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciagnie cie na imprezy po: - jest gruba - ciagla masz siniaki przez wita - jest ci wstyd pokazac sie przed kimkolwiek. Boze, przez takie jak ty dzien i noc dziekuje sobie ze mialam tyle sily aby ciezko studiowac, pracowac a teraz mam wszstko w nosie i duzo pieniedzy. Karma Ania sie odwrocila nie? Wyzywalas wszystkich w szkole, mialas sie za lepsza. Czarwonica od siedmiu boleści...A to my wygralismy zycie. Nie mieszkamy z bialoruskimi psychicznymi brudasami ktorzy nas tłuką dniem i nocą. Jesteś kompletnym zerem i boisz sie przyznac przed sama sobą. Znajoma z klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelko, kiedy wstawisz obiecane zdjecie kroliczki Lusi i kotki Lamii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelkaa
Dam ich zdjecia ale musze je wykopac z grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba najpierw użyć mózgu, później napisać. W taki skwar nie zabieram 17letniego psa. Logiczne, trzeba myslec. Nara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem przeciez ten drugi pies jest duzo mlodszy :) nie usprawiedliwiaj sie, zaniedbujesz psy ktore kisza sie w domu bo masz lepsze zajecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednego mam wziąć a drugiego nie? Aha..:-O byli wczoraj ze mną, bo nie było takiego zaru, dziś byli w do u. Straszneee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak to trzeba pisać do tych ziętkowskich i innych brzezinskich do skutku, ludzie stąd w końcu tak ci narobia kolo piora ze ci sie odechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelka napisała dokładnie to o czym wcześniej mówiła Kciukiem. Jestem dorosła, bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żar czy nie żar twoje psy zawsze w domu siedzą, z łaski mają krótkie spacery bo zawsze piwo, wszystko ważniejsze. Nie mydl tutaj ludziom oczu, bo dobrze gadają hipokrytko. Choć w jednym racje mają. x x zaczepia kciuka a potem pruje tluste doopsko ze ta prywaty wywala, kciuk wstaw z archiwum fb to co noxa pisala do ciebie i obnaz jej zaklamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kto pierwszy atakuje? Przyjaciółka Noxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×