Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Gość gość
Biedny Maciej nie zanurzył dzisiaj w bojanowskim rowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury w Bojanowie masz? Kiedy Koń z Anną pokażą się na SU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej to dlugodystansowiec czy szybko tryska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Mazur po łokcie, takie okoliczne motorem pyk, ino się plawic, koło niby opona i materac Ala pizza modne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie chce sobie wyobrażać seksu kciukiem z maciejem, jak on może posuwać taką loche to ja nie wiem to tak samo obrzydliwe jak noxa i vitalis sie bzykają, dwa wieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia jest obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście obleśni z tymi pytaniami :( Kciukiem jakie plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porównuj okolicznych jezior do rozległych i niepowtarzalnych mazur bo się tylko ośmieszasz smętny krasnalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego bełkotu nie da się czytać i ten kwiatek, że zawarcie związku cokolwiek mówi o urodzie kiedy mnóstwo brzydkich i grubych ludzi jest w związkach tak samo jak piękni, którzy notabene są w mniejszości i bynajmniej ty się do nich nie zaliczasz ;) ręce opadają na taką głupotę i pustostan umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe autokompromy kciukasa są prawie tak dobre, jak Marciniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:26 wtedy Noxelina wyglądała jeszcze nawet nieźle, bo na tym zdjęciu, które wstawiała niedawno wygląda tragicznie, w 3 lata się zestarzała o 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Drogia Kciukens-Scatrino! Wypurtałam już Wita z domu, więc mogę wychodzić kiedy i gdzie chcę i już nikt nie zamyka mnie od zewnątrz, mogę też przyjmować gości, a zatem kiedy mogłabyś do mnie przyjechać? Razem zjemy bigos i grochówę i będziemy purtać do białego rana. :) Możesz przyjechać z Fetishezzo waszym scatomobilem, pojedziemy na Mazury w Kiekrzu, przy okazji porządnie wypurtam wam tapicerkę w scatomobilu. :) A kiedy skończymy purtać i zwiedzać, chętnie wypnę brudny anus Maciejaszkowi, tak jak Końskiemu, jak myślisz, skusi się na trzeźwo, czy trzeba go będzie upić? :) Purt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
purt purt :) opurtałam kurtkę Wita, zostawił ją, więc na nią purtam :) purt :) Scatrino, odpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawę do siostry, po zakupy i zaś klasycznie,nad wodę i na grzyby,ale bez psiakow, bo motorem ;-) KoMpromy? Jak można być tak glupim,by w moich wczorajszych postach nie dostrzec ironii, o choooyu ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zobaczyłam ironie:D Ale nieodpowiedzialas na pytanie odnośnie Macieja czy byl stosunek czy niebylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mario Maryjo niedziewico pisz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami widzicie że ona też jest nieźle zaburzona, uważać się za ładną musi albo dla beki z samej siebie i hejterów, ale ona nie jest na to zbyt lotna, albo musi mieć zakrzywiony obraz samej siebie, coś jak noxelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak wyglądam? Nie, znasz tylko fotki z reguły niekorzystne iż reguły sprzed lat. Zatem jak możesz się wypowuadac;-) Nic miNie jest,po prostu mam lustro. :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoja logika kciuku jest następująca, twierdzisz że jesteś ładna, nie wstydzisz się swojego wyglądu, i wstawiasz fotki na których wyglądasz niekorzystnie... no chuj jasny niech strzeli :D chyba sie sama pogubiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście, piertolnięta jest ta kciukiem równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja wstawiam? O ile się nie mylę najgorsze foty zostały przez wynorane z czeluści internetu. A j z premedytacją nic nie wstawiam tu:-) fejsa też mam tyko dla znajomych. Jakoś mam w znajomych kilku stąd, nie są to mi przychylni osobNicy, a miMo, że widzą aktualne foty nic się tuNie Pojawiło.dlaczego? Bo Nie są nieKorzystne? :-:-) Wasza logika :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie bez sensu, taka niby ładna, taka zadowolona ze swojego wyglądu, a na profilowym na fb fota sprzed xx lat na której wygląda jak gnom jaskiniowy, o co chodzi? :D btw. kciuk twoja matka jest pisarką? weź z niej przykład i naucz się pisać bo tego twojego chaotycznego bełkotu nie można zrozumieć wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P9sze teraz z tel, nie chce mi się poprawiać, foto jest sprzed9 lat i jest z******te samo w sobie. Zdjęcie w tle też mam od początku swojej kariery na fb, co to ma do rzeczy Kiedyś wrzucalam tuUsporo fot, ale kiedyś, już bym tego Nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę, nie będę jedna z wielu, która trzyma nos w telefonie nawet nad wodą.yo :-) Kuzwa tak przy okazji nawet foto w bikini kiedyś wstawilam, też nie wyplynelo, może z obawy, bo są tamMtez znajomi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na każdej focie wygląda jak jakas postać z kreskówki :D nie bez powodu nazywają cie tutaj per gnom, gremlin, wombat itp. :D hehehe obie z noxą jesteście pasztetami okropnymi, i serio nie trzeba być hejterem żeby to stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje znajomych przy których trzeba zastanawiać się czy i gdzie moje foty wypłyną :D dobrze że ja nie mam takiego problemu, ale toksyczna osoba przyciąga toksycznych ludzi, nie dziwota że kciuka wszyscy olali ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wy wszyscy tu pozostali, to modele i modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×