Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Noxia musiałam ci ostro na odcisk nadepnac:-D A ty skąd możesz wiedzieć jak żyją moje psy? Moje chociaż mają własny ogród i chodzą luzem,twoja srajcia by ci dawWo s*******ila, łazi tylko ja smyczy wokół bloku o ile ruszysz tłusta doope. I nie wie co to za tekst o piwie, ty etykieto patologii schlewajaca się kazdorazowo do zgonu nie porównuj się do mnie.. bo to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia, pisz co u Ciebie! Jak Witek? Dałaś mu koryto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli n0xa rzuca sztandarowehaslla znaczy, że miała niezły jubel i wciry.zawsze tak było, i to nie złośliwości, tylko prawda,warto jednak pisać do tychkolezanek,bo to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiemy ze majka sra w kuwete wiec nie ściemniaj! A parę lat temu pisałaś że chcech ważyć 50 kg i byłas dużo chydsza. Zapasiłaś się i ci wstyd przed wszystkimi. Czarownica pierdolona. UUUU z Sangiem rzucimy na was urok! Zauroczyłam Kwazara i z nim byłam!!! Uuuuu jestem wiedźma i rzucam uroki, piszę sztukę, piszę wiersze. Chciałaś wyjechac do Afryki i gówno z tego. Żyjesz w patologicznym związku ciągle bita przez grubą świnię z białorusi. Wszyscy nasi znajomi śmieją się z ciebie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli były wciry? :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pies jest jakiś niedojepany umysłowo, wygląda jak pies z zespołem downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta, co kiedyś ryczała i z imprezy spiertoliła bo "koleżanka była chudsza o niej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja raz na ruski wezmiesz do lasu to japuscisz, na co dzień łazi tylko wokół bloku na sznurze. Do tego Wit ja tłucze, jeszcze chcesz coś porownywac? Jakoś bedac uUmnie piszczalas, że ale mam fajnie, b0 norwidek tylko luzem i zawsze przychodzi i sobie skacze ;-) A jak chcesz mogę ci zrobić zdjęcie ogrodu, możesz sobie popatrzeć bo sama masz asfalt i bloki. Czyli męka dla psa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk po c***j ściemniasz w takich błahych sprawach? robisz się przez to w ogóle niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spadasz czy wrzucaszctysiac fot każde na jakąś kafe okazje, musisz kuzwa robić tysiąc fot z jednego wyjścia badając ze to codziennie nowe,bo tak naprawdę wychodzisz z nia głównie wieczorem jak ludzi nie ma i tylko kółko wokół bloku. Twoje słowa! Zamilcz, bo się osmieszasz. Karmisz syfem, kazesz robić w kuwete, nie wyChodzisz, pozwalasz tłuc ogrowi. I do mnie będzie porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja z tobą? Dziewcze, mam cię dość i żadnej uzgodnienie będzie, mam dość patologii i odpalow. Nie wlewaj sobie. Xxx Orange, że w czym sciemniam ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk to wrzuc tu screeny jak pisala ci o tym to ja osmieszysz raz na zawsze, a nie piertolicie obie jak dwie niedorozwiniete nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem akurat wierze, to Noxelia zawsze ale to ZAWSZE ściemnia, mitomanka z zanikiem płata czołowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że w otchlani archiwum fb z tyłu rozmów da się wynorac na predce jakiś kąsek? Xxxxxxx Noxa, lazisz z nią na 2 min wokół bloku, pozwalasz żyć w stresie i dajesz ja tłuc ogrowi. Ten pies raju nie ma. Zatem nie porównuj do moich, bo moi pół dnia siedzą na dworze,jedzą porządne posiłki, nikt ich nie bije i nie skazuje na stres. I moje zwierzęta dozywaja 17 lat,nie znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.Dobry:)))) no i wyszlo ..... Kciukiem klamie jak zywa!!! ogarnij sie "BABO"ni to z ciebie kobieta ni chlop!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że w otchlani archiwum fb z tyłu rozmów da się wynorac na predce jakiś kąsek? x x myśle że jest od tego tam wyszukiwarka , ale nie wrzucisz nic bo od lat chcesz cos wrzucic ale albo ci sie nie chce albo nie umiesz, wiecznie cos :) a szkoda, noxa zamknelaby ryj raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawałaś dupy w liceum byle komu i nadal dajesz byle komu...jak można trzyma w domu to białoruskie ścierwo!!!! Jesteś pierdolnięta anka!!!! Bije cie, bił psa...jesteś psychiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakich kuzwa miejsc? Na kazdej focie marcelinski do którego się ruszysz raz na jakiś czas, teraz była na wsi to gada ze na Mazurach i tymi fotkami będziesz zameczac do znudzenia, robisz z tego akcje,pies też nieźle pewn9e zwariowal pierwszy]raz w życiu zbornik wody widział, m0je latem co rusz są nad jeziorem. Taka kurde między nami różnica, o :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo i niedojepana Marta- duch kafe się znalazl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w messengerze masz wyszukiwarke? Powiedz mi , bo ja niczego takiego nie zauważyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizantropia :) nie nazywaj tego podlego wytworu natury czlowiekiem!! :((to nic niewarta postac psujaca tobie nerwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj kciukiem bo Anka rzuci na ciebie urok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiuk! Masz POCIESZAĆ w ciężkich chwilach a Ty co robisz? A feee, niedobry Kciukens :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazen9e że ta Marta to projekt, pewnie tak jest :-D Idę się KĄpać, choćby już na mnie patrzą więc włosy mi wyschna podczas meczen9a moich psów na podwórku. Nie prexkim kursem wokół bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci nie odbierze tego ze wit cie leje i uwaza za zywe gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie afee :-) noxa na jakimklamstwie mnie przylapalas ? He? BoOwsciekla napiszesz, że moje psy kisza się w do u, znaczy, że tak jest, a ty jesteś wiarygodna? O xhoyu serio?!?! Każdy już tu zauważył, że w wściekłości zrzucasz mi to, co sama namiętnie robisz. Ja mam na to zlew, jedynie twojego psa mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa naucz się też czytać. W tym screenie o którym ciągle gadasz jak byk napisałam, że jak się skurcze to nie zna granic i wale między oczy, a nie ze kłamie i wymyslam. Analfabetko wtórna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam, jak się żrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×