Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
12:58 sprawdź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bym sprawdziła ale musze żyć bo mam jeszcze dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 tak mówi dziecko, jak się wścieka na rodziców jesteś narcystyczna czy tylko udajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się taka samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:07 będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.26 Łatwo Ci mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dzien pije, nie moge sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już powoli się odkochuję, pożądam inne kobiety. :) Chętnie bym się przespała z jakąś, a ta moja niech idzie do czorta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:58 zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu chyba z tego forum sie nie udało, nadzieja zniknęła tak samo jak autorka. Prawda jest taka ze to tylko nasza wyobraźnia a te kobiety traktują nas zwyczajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wypiłam pol butelki wódki i dalej nie moge spać. Mysle o niej. Juz nigdy nie chce sie tak beznadziejnie zakochać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że traktują zwyczajnie, ale gdyby tylko do nich dotarło, że jest inaczej, to by z ciekawości dały się wymacać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.09 oj, nie sądzę ;) Jeszcze jak nie dopuszczają do siebie takiej myśli, to w życiu. A nawet facetowi, jesli jesteś hetero, to co dałabyś sie wymacać, bo on się zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.09 oj, nie sądzę ;) Jeszcze jak nie dopuszczają do siebie takiej myśli, to w życiu. A nawet facetowi, jesli jesteś hetero, to co dałabyś sie wymacać, bo on się zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaby być przyjaźń a nie ma nawet zwyczajnej znajomości. Jest blokada i mur między nami. Przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10:16 niektóre kobiety wręcz brzydzą sie innymi kobietami wiec nie wydaje mi sie zeby chciały spróbować . A ja ostatnio całowałam sie z kolezanka ona jest hetero ale czasami lubi . Nic nie czułam bo mimo ze jest piekna niw pociąga mnie . A wy macie jakies doświadczenia z kobietami. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. 36 u mnie to samo a teraz to juz nie odezwie sie do mnie nigdy po tym moim smsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jej przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu odpuściła bo wie ze nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Ta od A, dzięki, czuję się całkiem dobrze. Moja piękna nie jest jeszcze mi obojętna, ale ponieważ nie mam juz na nic nadziei, to jakos tak otrzeźwiałam, i np potrafię byc przy niej skupiona i rzeczowa ;) Chociaż nie prowokuję juz z nia kontaktu, nie zagaduję, to jednak staram sie by zostało nam chociaż koleżeństwo. To juz jest jej chyba obojętne, bo kolezanek to wiadomo można mieć wiele. I tyle mi po mojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość 10.16 i 16.43, ja tak przed spotkaniem tej mojej miałam - nawet myśl o całowaniu, dotykaniu kobiety brzydziła mnie. Naprawdę było to dla mnie odstręczające. Taki mam charakter, ze tez nie lubię jakiejś takiej wylewności - przytuleń, buziaków... Tymczasem ją to mogłabym przytulać przy byle okazji. Raz mi sie nawet przysnilo sie ze pocałowała mnie tak z językiem, no i obudziłam się zszokowana, ale ten sen był miły... Takze teraz wiecej rozumiem i jestem bardziej tolerancyjna. Do innych dziewczyn mnie nie ciągnie, i nie chce ich przytulać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to mi chodziło z tym macaniem, nie że one by nagle nie zamieniły w lesby, ale świadomość, że leci na nie jakaś laska by mogła rozbudzić ich wyobraźnię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×