Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
21.49 tylko ze ja w pomieszczeniu pracuje z nią i jeszcze z 3 dziewczynami więc jak poproszę ją samą to będzie mi niezręcznie...rzadko kiedy mamy chwile sam na sam pracujemy całą paczką więc reszta może się dowiedzieć. Chodzimy razem wszystkie na piwko ale to raz czy 2 razy w roku. Jeszcze jedynie jest szansa że jak będę w pobliżu jej domu napiszę jej smsa ze właśnie jestem niedaleko i czy mogę wpaść tak na spontana...co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj, lesby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech to pewnie dyżurny świntuch się jara pisaniem o lesbach, a pod stołem drugą ręką sobie trzepie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wez tak zrob. Nic Ci nie zaszkodzi tak napisac. Ile razy napisala tak do mnie jakas kolezanka i to bylo bez zadnego podtekstu. Całkiem normalna sytuacja. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi przeszło, a jeszcze czasami tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobiłam tego. Mi też już powoli przechodzi a nawet sądzę że ona się czegoś domyśla. Zrobiła się jakaś taka bardziej skryta i wycofana. A przecież ja na siłę nie zamierzam nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Wiadomo, nic więcej nad to, na co wyrazi zgodę ta druga strona. Czasami tak jest, ze ludzie się wycofują, nie chcą zbyt bliskiej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej był między nami kontakt fizyczny i to z jej inicjatywy...chyba się domyśla ze ja coś teges i się wycofała z tego. Ale mi to nie przeszkadza nawet lepiej bo już mi prawie przeszło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem zaczepiała, a potem, z nie jednak nie. Dobrze, ze się nie wkręciłas, bo byś miała problem - o co jej chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09 dokładnie też tak odbieram. Przestraszyla się mojej reakcji i coś zauważyła więc się wycofała. Mogła nie zaczynać. Nieraz widzę że się uśmiecha, ale już mi przechodzi. I to jest osoba hetero a bawi się w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam od siebie że dziś nie wiem czemu miałam wielką ochotę objąć ją od tylu i przytulić. Na szczęście tego nie zrobiłam wygrał rozsądek. Zwierzyłam się z tego mojej dobrej przyjaciółce i mi powiedziała że dobrze zrobiłam bo to jednak jest praca a nie jakiś wyjazd wakacyjny żebym sobie mogła poszaleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09 jeszcze tylko zapytam- czy twoim zdaniem ona chce żebym się w to wkręciła i miała problemy w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21.41 a Ty jesteś hetero? Może niekoniecznie jest dla Ciebie miła w ten sposób... Opanuj się z tym przytulaniem, nie rób tego ;) Skąd mam wiedzieć, czy ona Cię wkręca? Żebyś miala problemy w pracy? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość992
Ja widzę że moja najpiękniejsza coś do mnie czuje, ale boi że się wyda, że ktoś się dowie w pracy. Chce ale się boi widzę to. Jak jej dodać odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.16 jestem biseksualna. Wiem że muszę się opanować i cieszę się ze tego nie zrobiłam. W pracy niedobrze wchodzić w jakiekolwiek romanse bo w razie niepowodzenia jesteśmy skazani na dalszy kontakt. Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12.49 bądź po prostu dla niej miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwójkapeluszcały we łzach
Susełku kochany, przepraszam za wszystko, proszę wybacz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12.49 i co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwójpodłyKapuelusznik
Susełku, błagam, wybacz mi! 😭 Wejdź proszę na maila, masz tam wiadomości ode mnie! :( Kocham Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jeszcze zagłada? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądam czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co sie dzieje u reszty kobiet z poprzednich czesci ? U tej co zalozyla temat u nadziei u alex itd . Zagladacie tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie popiszę z dziewczyną:) martanowabi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepełnionaGoryczą
Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo mnie skrzywdziłaś. Mam nadzieję, że wyrzuty sumienia będą Ci towarzyszyć do końca życia. Tak pobawić się życiem ludzkim, czyimiś najgłębszymi uczuciami - to majstersztyk godny wytrawnego psychopaty! Gratuluję, że znalazłaś się w tak elitarnym gronie -takich, jak Ty, nie ma - na całe szczęście - wielu. Baw się dobrze w przekonaniu o własnej szlachetności i humanitaryzmie wobec braci mniejszych, ludzi - a raczej jednego człowieka - traktując jak śmieci...Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham moją koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×