Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam sobie chłopaka

Polecane posty

Gość gość
22.44 nie chwal się profesją i nie musisz się farbować, z brązem też cię ktoś pyknie, tylko ceny obniż, bo klienci się skarżą że drogo jak za takie wiadro :/ x Kto z was nie chciałby ideału, niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.50 wstydu na dzielni nie robię, uroda to kwestia gustu, jak ktoś lubi duże panienki z obfitym cycem to się nie wpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.50 spokojnie, nie narobię wstydu na dzielni Twoim koleżkom. Ilość lajków też będzie się zgadzać. x poziom wypowiedzi spada kochani :) boję się że jak ewentualny wytwór mojej wyobraźni przewinie się przez wątek, to zrezygnuje z nadania postu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 Ja lubię szczuple z obfitym cycem. Są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że nie jestem deską :) na tyle milionów ludzi, ktoś na pewno zasmakuje w rozmiarze B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szukasz chyba jakiegoś szczura a nie faceta, oceniając foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o gustach sie nie rozmawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.48 zwał jak zwał, może być szczurek ;) x i jeszcze powinien nosić kapelusz, jak nie ma to ja mu pożyczę swój :D nie hejtować! każdy ma prawo do marzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
Idealne odzwierciedlenie Twojego typu urody mężczyzny będzie ciężko znaleźć. Próbować jednak nie zaszkodzi, ale jak to zwykle bywa autorko miłość i idealny facet pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie ;) Powodzenia w znalezieniu drugiej połówki ;) Tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj już nie musi być taki piękniś jak ten pan ze zdjęcia, wystarczy, żeby miał odrobinę "flow" i nie był zniewieściały ;) nie pogardziłabym też kolegą do wspólnych wyjazdów turururu... ale dziś piękny dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię szczuple z obfitym cycem. Są takie. x gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
Dzień piękny to prawda. Piszesz, żeby miał polot. Jeśli ktoś będzie kiedyś u Twego boku to go na pewno będzie miał. W końcu kobiecie powinno poświęcać się jak najwięcej czasu by czuła się szczęśliwa, a to wymaga "flow". P.S. Podróże to piękna rzecz, coś o tym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Tom nie mylmy poświęcania czasu z usługiwaniem ;) najlepiej czerpać obopólna korzyść ze swojego towarzystwa :) taka pogoda, że chciałoby się wbiec z kimś na golasa za rękę do jeziora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
W swojej wypowiedzi chciałem przekazać właśnie, że mężczyzna powinien zrobić coś co sprawi przyjemność partnerce, a jemu da ogromną satysfakcję. Tak, nie może być tu mowy o usługiwaniu, bowiem w usługiwaniu jedna ze stron zawsze będzie niezadowolona., będzie miała poczucie przymusu. Tak wbiegnięcie do jeziorka w blasku powoli zachodzącego słońca musi być mega przeżyciem. właśnie czyżbyś autorka była romantyczką z odrobiną finezji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Tom raczej romantyczka z dystansem, nie wzruszam się na każdy widoczek zachodzącego słońca ;D a kim Ty jesteś? opowiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italiano222
Hejka.Podaj namiary ja jestem szczupły jak ten facio ze zdjęcia:) Nawet kiedyś się czesałem na bok;) skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
Rozumiem ;) W pewnych kwestiach umiar wręcz wskazany ;) Coś o sobie: hm..... na pewno jestem mężczyzną, w wieku 28 latek. Z natury jestem spokojną i opanowaną osobą. Lubię porządek- co czasem bywa utrapieniem. Urodzony realista z nastawieniem na delikatny pesymizm, ale tylko delikatny. To tak w skrócie o mnie. Za dużo tu nie powiem, w końcu każdy może to przeczytać, dlatego wybacz, że więcej nie zdradzę. To co jeszcze mogę dodać, że na moją osobę składa się wiele cech, tych dobrych i złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj o boże jaki brzydal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ideał kobiety <3 uwielbiam tak kobiety ubrane umówisz się ze mną na spacer? kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Tom, założę później jakiegoś fejkowego maila i wrzucę, jeżeli będziesz chciał, to napisz w wolnej chwili, znikam, bo chwilowo nie mam czasu x italiano222 nie ten klimat, nie te stepy ;) x 19.17 może się zgadamy kiedyś, nigdy nic w życiu nie wykluczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co jesteś sama? wolna? bo to nie możliwe żeby taka kobieta była sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na maila! i chętnie cie poznam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
Oki, chętnie z Tobą porozmawiam ;) Dobrego wieczorku, Pozdrawiam gość Tom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam dłuższe włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkę bym nosił na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko młodszy cię interesuję? tak o 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italiano222
Hej hej nie skreślaj tak pochopnie mnie;)Podaj jakiegoś maila to się spiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mail: dziewczyna_z_kafe29@wp.pl x jeszcze nie wiem kto i co mnie interesuje, ale z pewnością byłby to okaz podobny do tego ze zdjęcia, nie wykluczam też innych zjawisk para nienormalnych ;) x proszę o luźne podejście do tematu, jak ma ktoś chęci ruszyć dupę z kanapy to może się dogadamy, tylko bez tego bełkotu o samotności, bo to trochę męczące ;) x ahoj przygodo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×