Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta samotnaaaa32

Samotni jaki najgorszy tekst usłyszeliście od znajomych lub rodziny?

Polecane posty

Gość gość
"Żyjesz jak zakonnica"- usłyszane od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnej kretynki która zdobyła chłopa ( mojego wuja) wysiadując przed drzwiami jego pokoju w hotelu robotniczym przez niemal 2 tygodnie ( nie chciał mieć z nią nią nic wspólnego więc się zamknął na 4 spusty, rozpoczęły się święta Bożego Narodzenia, ale babsko urządziło cyrk bo chciało chłopa na siłę zawlec do USC) usłyszałam że na pewno zostanę starą panną bo mam kota w domu ( kot należy i do mnie i do reszty rodziny po prawdzie). Ta sama kretynka która była jest i będzie brzydka do śmierci jak noc ( opinia mężczyzn) i posiada mentalność kołtuna chwilę później chwaliła się jak to na studiach ( które skończyła tylko dla papierka) nie mogła się opędzić od kolegów.... i aż musiała zdobyć sobie chłopa w wyżej wymieniony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez po 30tceee
ostatnio: A może Ty lesbą jesteś?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stara juz jestes i jeszcze faceta sobie nie znalazlas? ciebie juz zaden dziad nie zechce", a mam 31 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi po prostu zazdroszczą, że stać mnie było kupić nową ŁADĘ 2107, mam swoje mieszkanie... Nie należę do żadnej partii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 35l
Uprawiałaś w życiu sex? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 35l
9.11 Z czego się śmiejesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez to rozwala jak ktos mysli, ze jezeli jestem sama to nigdy nic nie bylo...hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby nie było,tonie zadałabym nikomu takiego pytania:O Zero taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi bliscy przedstawiaja mi jkies dzieci i pytaja sie dziecka czy chcialo by miec takiego fajnego tatusia. Dzieci odpowiadaja, ze tak. Strasznie to boli bo chcialbym miec zone i byc tata. Mam 40 lat i nigdy nie mialem nawet dziewczyny i nie wiem co to seks. Chyba jestem desperatem bo zaakceptowalbym kobiete z zawodu prostytutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez roochalbym nawet koze. rozumiem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak myślisz,co jest powodem Twojej samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeswatamy cię z x albo y. Oczywiście w formie żartu ale przy wszystkich i kilkukrotnie. Widzę że mentalność ludzka pod tym względem jest nie do zmiany.. Jesteś sama to znaczy że siedzisz i płaczesz więc trzeba ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40wielbiciel
Może chcieli dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie robię dobrze. Nadgorliwi gorsi od faszystow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40wielbiciel
Bez złości. Z pewnością nie wszyscy robią to w złej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielbicielu, a Ty dlaczego jesteś sam? Też nie lubię takiego swatania na siłę. Ludzie nie wiedzą co to takt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40wielbiciel
Rozstałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40wielbiciel
No, jest żal. Ale to już historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst, że jestem lesbijką, skoro nikogo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej babci w wieku 28 lat "jak jeszcze nie wyszłaś za mąż, to juz nie wyjdziesz ":O Myliła się, no ale jednak zabolało, szczegolnie, ze wg niej moje rowieśnieczki "maja jeszcze czas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty z początku tematu są przerażające. Ta dziewczyna, która poniżał własny ojciec musi zrozumieć, że on ma mega kompleksy względem niej i nie chce by jej się w życiu powodziło, więc zaniża jej poczucie wlasnej wartości. Odciąć się od niego najlepiej i też mu się chamsko odcinać! Trzeba być twardym. Co do ludzi z pracy; kobiety czy wy nie wiecie jakie baby są zawistne i zazdrosne? Takich babiszonów zawsze spotkacie w pracy całą masę. Jeśli mówią chamskie teksty to tak naprawdę ośmieszają same sobie, ripspty są niepotrzebne, tylko pewność siebie i pogardliwe spojrzenie. Wystarczy. Osobiście najwięcej chamów (obojga płci ) zawsze spotykalam w branży logistycznej, spedytorów, kierowców itp. W takich środowiskach kobiety robią się jak babochłopy, wulgarne i jeszcze bardziej złośliwe niż zwykle. W takim towarzystwie trzeba by ostrym jeśli nie ma się silnej psychiki by to codziennie znoscić. Albo zmienić pracę. Co do ripsot. Jeśli jakiś facet w związku/ żonaty coś zaczyna bredzić do was o dziewictwie czy pajęczynie, zapytać się jak jak tam jego pożycie małżeńskie i czy przypadkiem nie jest to ciagły dialog typu: - wejdź we mnie, chcę cię poczuć! - ale już przecież dawno wszedłem.. Do złośliwej mężatki : -Ale Ty złośliwa ostatnio, znowu mąż się nie postarał i wibrator/paluszki poszedł/ły w ruch? Albo po prostu : Widze, że znowu facet Ci nie dogodził, więc taka złośliwa jesteś. ;) Tylko spokojnie i z uśmiechem. A jak będą zaprzeczać, że seks jest z******ty itp. To twardo obstawać przy swoim, że jakoś nie widać, sądząc po zachowaniu. Nie dać się zbić z tropu. Pozytywne nastawienie i taka spokojna pewność siebie jest bardzo ważna, ludzie będą próbowali znaleźć nasze słabe punkty by sobie poprawić samopoczucie i odreagować kompleksy i problemy. Czy to brak partnera czy wady w wyglądzie, cokolwiek. ALE inni też mają słabe punkty. ;) Nie ma ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×