Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiepscy ludzie stawiają na elegancję

Polecane posty

Gość gość
Teraz sama sobie dopowiadasz. Po prostu zauwazyłam coś co mnie w ludziach irytuje i o tym napisałam. Nie stwierdziłam, że każdy kto lubi się elegancko ubierać jest niekompetentny tylko, że ludzie którzy tacy są próbują to często maskować eleganckim wyglądem. Póki co jestem jedną z...hmm...3 osób (?) w tym temacie które zachowują kulturę, więc to jest zarzut bezpodstawny. Nie wiem też jakie "moje" wady przypisuję innym, musiałaś jakieś wymyślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierny temat, mierny autor, mierne argumenty, głupie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, to dość zabawne, że zarzucasz mi przypisywanie ludziom złych cech, a sama przypisałaś mi wszystko od braku gustu, przez brak klasy, aż do braku inteligencji bo założyłam trywialny temat o czymś co zaobserwowałam i co mnie osobiście trochę denerwuje. Każdy ma takie małe rzeczy które działają na nerwy, to nie jest powód żeby kogoś obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest tępa, stwierdzam po przeczytaniu jej postów Nie stać jej na ładne ubrania, więc chciałaby, żeby jej koleżanki przychodziły na uczelnię "normalnie" ubrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania mam bardzo ładne i chciałam zwrócić uwagę, że można ubierać się elegancko i nie wydawać na to fortuny więc to nie jest kwestia finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×