Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

_iftar_ dziś Jakieś głupki w Sejmie chciały odwołać Marszałka. Nie dość, że nie czytają lektur szkolnych to jeszcze nie znają matematyki x x Tak by zrobił każdy uczciwy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś JarKacz to skwitował jednoznacznie, ze śmiechem: Kogo PO chce odwołać: Marszałka Kuchcińskiego czy mnie? Bo z przemówień wynika, że mnie. x x I racją bo w sumie czy Jarosława K. czy czopka tkwiącego w jego doopie, wychodzi na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by nie patrzeć to facet jest fenomenem na miarę Piłsudskiego. Ma władzę jakiej nikt po 89 w Polsce nie miał. x x Nie ma żadnej władzy bo jest tylko szeregowym posłem. To uzurpator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś no i wlasnie post powyzej z 13.08 pokazuje twa dzieciniade facet x x To ja wiem od dawna, że z uczciwym człowiekiem nie jest ci po drodze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na ta afere z HGW,przeciez w normalnym kraju,to babsko by dawno wylecialo z hukiem x x Nawet pisiorstwo twierdzi, że ona nie złamała prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś no i jak mozna dyskutowac z takim"argumentem" jak z 13.11,od razu sie odechciewa wszystkiego,a pozniej placz,ze jego nikt nie lubi i nie rozumie biedaka x x Wiem otulona, że najtrudniej dyskutuje ci sie z kim kto pisze prawdę. Dlaczego? Bo prawda cie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś mnie tam nic nie boli smiech.gif ,mnie jedynie twoje wystepy na poczatku dziwily,pozniej smieszyly,a teraz juz sie przyzwyczailam do twoich metod i nie robi to na mnie jak widzisz,zadnego wrazenia x x Mam metode prosta. Pisze prawde i z czasem nawet takie osobniki jak ty moga się do tego [przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś malo z powyzszego mozna zrozumiec,mozesz jeszcze raz,ale tym razem gramatycznie? x x W każdym calu jest gramatycznie. To tylko twój brak inteligencji powoduje, że nie możesz zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś swoja prawde,pelna zgoda,tego argumentu powyzej sie spodziewalam,jak mowie idzie sie przyzwyczaic x x Nie "swoja prawdę". Prawde ogólną potwierdzoną faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Jak to było??? Prawda, cała prawda i g****o prawda. Prawda Shatyn??? x x Dokładnie. Mnie dotycza dwa pierwsze a was ostatnie okreslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś to sobie tu siedz i glos te swoje prawdy objawione,mi sie juz ciebie czytac nie chce,przynajmniej na razie x x Wcale sie nie dziwie bo po prostu albo tego nie rozumiesz alEbo prawda jest dla ciebie przykra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Ależ ty musisz być nieszczęśliwy...aż mi nawet ciebie żal. x x Ciekawe skad u ciebie przekonanie, że człowiek mówiący i piszący prawde jest człowiekiem nieszczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś no..dodam od siebie na koniec,zeby nie byl taki nadety jak ten ropuch i upierdliwy x x Nie jestem ani nadety ani upierdliwy. To tylko twoje wrażenie spowodowane tym, że to co napisze potrafię uzasadnić i ma to poparcie w faktach. A tobie /wam/ się ta sztuka nie udaje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ gość dziś Trzeba podwyższać wiek emerytalny bo ludzie Żyją coraz dłużej i coraz dłużej pobierają świadczenia. } <<>> Takie coś mógł napisać tylko idiota. Tz ja nie odmawiam logiki temu zdaniu. Tylko podwyższać wiek w ten sposób jak ostatnio, to się nazywa działaniem prawa wstecz. I jeszcze TK to przyklepał. Łamanie prawa w Polsce rozpoczął TK zabierając prawa nabyte. I teraz jeśli przyznać cytowanemu zdaniu rację to nigdy nie wiemy w jakim wieku przejdziemy na emeryturę zawsze rok, miesiąc, dzień przed przejściem na emeryturę zawsze będzie mi można podnieść wiek emerytalny. To najlepiej legalnie pracować sobie na pół etatu, a reszta na czarno. Bo i tak emerytura to gra w totolotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie coś mógł napisać tylko idiota. Tz ja nie odmawiam logiki temu zdaniu. Tylko podwyższać wiek w ten sposób jak ostatnio, to się nazywa działaniem prawa wstecz. I jeszcze TK to przyklepał. Łamanie prawa w Polsce rozpoczął TK zabierając prawa nabyte. x x Wg mnie zdanie jest słuszne bo TK nie zabrał praw nabytych. Poza tym... Nawet gdyby to inaczej się nie dało bo to chodzi o wypłacanie świadczeń już teraz a nie za dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz jeśli przyznać cytowanemu zdaniu rację to nigdy nie wiemy w jakim wieku przejdziemy na emeryturę zawsze rok, miesiąc, dzień przed przejściem na emeryturę zawsze będzie mi można podnieść wiek emerytalny. x x Dokładnie bo to sprawa finansów a gwarantami jesteśmy my, płacący składki a nie ktoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa działaniem prawa wstecz. x x Tak by było gdyby kazać osobie która przeszła na emeryturę pracować, żeby uzupełniła nowy wiek emerytalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wieczorem w Teatrze Wielkim w Warszawie uroczysta premiera filmu "Smoleńsk" Antoniego Krauzego. Będzie uroczyście, pojawi m. in. prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Oraz rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. Nie wszystkie dostały jednak zaproszenia x Paweł Deresz, mąż Jolanty Szymanek-Deresz, zaproszenia nie dostał. Tak samo jak Barbara Nowacka, córka Izabeli Jarugi Nowackiej, oraz Małgorzata Szmajdzińska, żona Jerzego Szmajdzińskiego. x ...Doda dostała, pochwaliła się swoim zaproszeniem na uroczystą premierę w mediach społecznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce szeroko komentowano np. wypowiedź Pauliny Młynarskiej, która zwróciła uwagę, że ta „cierpienie, potrafiła gloryfikować ze swadą godną prawdziwej psychopatki”. Nie jest to osamotniony głos, a podobne opinie pojawiaj się od dawna. Sprawdźmy ciemne karty w życiorysie nowej świętej. x Stosunkowo często wspomina się o tym w jakich warunkach żyli chorzy znajdujący się pod opieką placówek Matki Teresy. Mówi się m.in o wielokrotnym wykorzystywaniu igieł strzykawek, czy odrzuceniu nowoczesnych metod, ze względu na motywowane religijnie podejście do cierpienia. To informacje przywoływane nie tylko przez z gruntu nieprzychylne osoby, ale także fachowe pisma medyczne. x Zapytana w 1981 roku na konferencji, czy zaleca biednym znoszenie niedoli, Matka Teresa odpowiedziała: „Uważam, że to piękne, kiedy biedni akceptują swój los, doświadczając męki Chrystusa. Myślę, że cierpienie biednych ludzi bardzo pomaga światu”. x Chatterjee jest przekonany, że duża część środków była przeznaczana nie na faktyczną pomoc, ale na budowanie kościelnej infrastruktury. Jako przykład podaje placówki Zgromadzenia w Papui Nowej Gwinei. Z ośmiu misji, żadna nie przyjęła potrzebujących, jako priorytet traktując nawracanie miejscowej ludności na katolicyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Matka Teresa nie miała problemu z przyjmowaniem pieniędzy z kontrowersyjnych źródeł. Najgorętsze emocje budzą jej związki z rodziną dyktatorską Duvalier z Haiti. Jean-Claude Duvalier przyznał jej odznaczenie w 1981 roku. Matka Teresa wielokrotnie pozytywnie wypowiadała się o dyktatorze. Kontrowersyjne relacje łączyły ją z socjalistycznym dyktatorem Albanii, Enverem Hodżą. Po jego śmierci udała się do Albanii i złożyła kwiaty ja jego grobie. x Pieniądze przyjęła także od zamieszanego w skandal korupcyjny Charlesa Keatinga, a po aresztowaniu otwarcie go wspierała. Prokurator prowadzący jego sprawę proponował Zgromadzeniu, aby otrzymanie pieniądze zwrócono osobom, które okradł Keating, ale nie otrzymał odpowiedzi. x Całość: http://tnij.org/7b3y3o3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Newsweek” przypomina historię Karoliny i Tomasza Elbanowskich, którzy protestowali przeciwko wysyłaniu sześciolatków do szkół. Ustawa cofająca dzieci do zerówek to, według tekstu, jeden z elementów kontrreformy PiS. x „Newsweek” przypomina sprawę konkursu MEN, który w lutym wygrała Federacja Inicjatyw Oświatowych. Konkurs nagle unieważniono, ale wiceprezes FIO, Alina Kozińska-Bałdyka nie ma złego słowa do powiedzenia na Prawa i Sprawiedliwości. Federacja wystartowała w powtórnym konkursie, w którym udział wzięli także Elbanowscy. x Jakiś czas temu informowaliśmy, że zdecydowaną większość pieniędzy otrzymanych przez Fundację Rzecznik Praw Rodziców przeznaczono na wypłatę wynagrodzeń. "Super Express" dotarł do sprawozdań finansowych z których wynika, że w 2014 roku Fundacja zebrała 371 tys. zł., a na wynagrodzenia przeznaczono 258 tys. zł. To blisko 70 proc. przychodów. Według informacji "SE", najwyższe miesięczne wynagrodzenie członka zarządu Fundacji wynosiło 7706 zł. x Całość: http://tnij.org/ks420hv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostry zakonne prowadzące w Białce Tatrzańskiej Dom Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych umysłowo dzieci mogły maltretować swoich podopiecznych. Nowosądecka prokuratura okręgowa już od kwietnia br. prowadzi w tej sprawie śledztwo. Ma ono ustalić, kto i przez jak długi czas znęcał się nad chorymi mieszkającymi w domu zgromadzenia serafitek. x - Mówimy bowiem zarówno o psychicznym, jak i fizycznym znęcaniu się ze szczególnym okrucieństwem nad pacjentami - mówi Michał Trybus, szef prokuratury prowadzącej postępowanie. - Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Na razie jednak śledztwo prowadzone jest w sprawie i nikomu nie postawiliśmy zarzutów - podkreśla prokurator. x Całość: http://tnij.org/mf98y20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×