Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

Gość gość
To tak samo jak,ktos wszedzie widzi pijakow i alkoholikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie wawciulu nie powinieneś ani sekundy tracić na pisanie do shatyna jednak ty się nim podniecasz od wielu lat co nasuwa skojarzenia ze zwykłym zauroczeniem, nie wstydź się, gejostwo nie jest złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty lecz swoja obsesje na temat picia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ciung flaka i zaloguj sie zalosna szmato bo wiadomo kto ty jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny wstaje rano by na forum wyzywać ludzi od pedałów ? Tylko jakiś krypto- gej. Wawciulu wypróżniłeś się już dzisiaj ? Nie zapominaj o swoim powołaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna ma temat do przeżywania przez kolejny miesiąc. Za dużo Tvp Info🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki dziadzius taki wnusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Debilizm powyższego postu poraża. Wałęsa to symbol, jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków. Co jakaś iftar z kafeterii może wiedzieć o tym co mu wypada a co nie ? Czy Wałęsa popełnił te czyny ? To tak samo jak z przodkiem Kijowskiego tylko w drugą stronę. Brrr obrzydzenie bierze każdego przyzwoitego na myśl że ludzie tacy jak ifcia określają co moralne a co nie. Pseudo katolicy, którzy nie znają własnej religii śmiOMMMM pouczać innych. Stara pudrowana hipokrytka. Podaj przykłady gdzie ktoś na świecie milczy w sprawach pub licznych bo jego wnuk coś tam zrobił. I co z tego że ktoś z jego rodziny jest alkoholikiem ? Co to w ogóle za tok rozumowania rodem z dulszczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo stanac na czele strajku w stoczni w 80, tez bys mogla sie teraz wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie co do mieszkania kupionego przez córkę Komorowskiego. Wczoraj wyjaśnił że to zaledwie 36 metrów w kwadracie, w dodatku nie wina jej córki że w związku z tym mieszkaniem ktoś coś nagrzeszył. Ale już już…jak z tymi obrazami, wielka afera, złodzieje itd. Wstyd korowa jak można być tak prymitywnie PRYMITYWNIE niczym przekupka z bazaru ..głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mi tu nie gazikuj …. za cienka z butach jesteś na mnie 🖐️ Twój poziom nie mój. Zanim jesteś w stanie dorosnąć do pięt ludziom przyzwoitym wcześniej się rozlecisz z tej wredoty jaka cię toczy.I nie prowokuj bo psami poszczuje. Dostajesz dokładnie taki komentarz, na takim poziomie na jaki zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty Musztarda, dla nich Walesa to zaden symbol. 36 lat po tamtych wydarzeniach wszyscy sa madrzejsi od kury:) Taki kraj, mali opluwaja i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste że dzwonimy do siebie jeśli, któreś ma kłopoty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluja na Walese ale popieraja takiego Macierewicza, ktory w wywiadzie publicznie oskarza inny kraj o zabicie naszego prezydenta bez przedstawienia najmniejszego dowodu. I stwierdza, ze nasz kraj jest gotowy do wojny. Dom wariatow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś symbol owszem,tworzenia alternatywnych zyciorysow,co do wnuka ciekawi mnie jaki zarzut zostanie mu postawiony,bo w kraju,gdzie ciulniety hodowca papug idzie za batonik do pierdla,wszystko jest mozliwe,ze sie z tego wykpi Czy tobie sie to podoba czy nie, Walesa jest symbolem obalenia komunizmu na calym swiecie. A ze ty twierdzisz inaczej? Dla ciebie i twoich znajomkow symbolem moze byc Kaczynski, Piotrowicz a nawet i Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc " jest na calym swiecie symbolem" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Typowa cecha Polaka. Oceniać innych, moralnie upokarzać ( jak Kijowskiego czy Wałęsę) podczas gdy samemu jest się bohaterem tylko zza komputera. Trochę pokory. Moje ostre i chamskie komentarze są celowe, forma tych komentarzy jest dostosowana do poziomu adresata. EOT :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Bolek jest symbolem to Jaruzel jest patriotą walczącym z komunizmem,to po pierwsze,po drugie to Bolek jest kapusiem,sterowanym od samego początku przez ubecje,począwszy od fałszowania list obecności a kończąc na nr.totolotka,które dostawał wzamian za raporty i donosy,po trzecie dziś jedna z "tuzów" PO przyznała że Wałęsa miał chwile słabości/!/ i mógł sie pomylić :o po czwarte widac juz koniec i PO i lemingów i kodziarzy i stojacego ponad prawem Prezesa TK. Nie wspominam tu o nowoczesnych,bo sa tak samo antypolscy,zdemoralizowani i sfrustrowani jak kiedys Palikot,który wiadomo jak skończył. Trzeba rozliczyć żyjących komuchów z SLD,rózowych liberałów z PO,UW i KLD i zboczonych zdrajców z KOD-u. I to sie stanie mam nadzieję. Możecie wylewać łzy,tupać,kląć,pluć jadem etc. Nie jestem zachwycony PiS-em,ale mam nadzieję,że będą uczciwi w tym co chcą zrobić. Acha,ja popieram Macierwicza i życzę mu,żeby wytrwał w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Czy tobie sie to podoba czy nie, Walesa jest symbolem obalenia komunizmu na calym swiecie. } No i co z tego? Jak to niby się ma mieć, wg ciebie, w stosunku do faktu bycia agentem SB? Co jedno niby ma wykluczać drugie? Co to za jakieś ciasne myślenie. Tak jest symbolem, w Polsce, upadku komunizmu, fakt I faktem jest że był marionetką służb specjalnych PRLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jest za późno :D a musztarda jest dobra i przed i po,byle przed deserem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co niewolnicy smart fonów czy inni nieco starsi mogą wiedzieć o tamtych czasach kiedy trzeba było drżeć o własną rodzinę a SB-ecja katowała i szukała haków ? Trzeba być po pierwsze ignorantem jeśli tego nie bierze się pod uwagę po drugie okazywać wyjątkowy brak pokory. Powtórzę: bycie bohaterem zza komputera jest bardzo łatwe. Ocenianie postaw innych ludzi , którzy żyli w skrajnie ciężkich czasach też jest łatwe obecnie .. zza komputera. Nie wiadomo co ty byś zrobił w tamtym czasie, jakbyś się zachował bo takiemu testowi nie zostałeś nigdy poddany. Więc komentować wolno, ale z umiarem, kreowanie się na jedynego sprawiedliwego sędziego na forum i poniżanie bohaterów narodowych jest zwykłym goowniarstwem. Daliście sobie wmówić pewne rzeczy, jesteście jak ci pożyteczni idioci którymi steruje propaganda anty-polska mająca na celu poniżenie nas wszystkich i poniżenie wszystkich symboli jakie posiadamy. I to tylko dlatego że jakaś grupka bolszewików ma swoje kompleksy i frustracje. A podobno tacy z was chrześcijanie a zapominacie słowa „ Kto jest bez grzechu ten…..” 🖐️ PS. Wałęsa nigdy święty nie był, ale też nie stanął wbrew propozycjom na czele marionetkowej solidarności. A może tak byście zajęli się Rajmundem Kaczyńskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
A już najbardziej przerażające jest to że wierzycie tym świniom SBckim czy innym Kiszczakom zwyczajnie na zasadzie polskiego piekiełka „Dowalić Wałęsie bo cham i prostak” brrr…. Wstyd za takich Polaków. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Wałęsa nie jest bohaterem jest zdrajcą. Dał mandat postkomunie na wszystkie niegodziwości, która ona uczyniła Polsce. Właśnie dzięki marionetce Wałęsa był możliwy cały przekręt okrągłostołowy. Co ja bym zrobił na jego miejscu, nie wiem, nigdy nie będę na jego miejscu. Za to że był agentem SB dziś całkiem nieźle sobie żyje. Jak żył podczas internowania, wklejałem swego czasu, ile alkoholu poszło dla niego i gości. <<<>>> {Ocenianie postaw innych ludzi , którzy żyli w skrajnie ciężkich czasach też jest łatwe obecnie .. zza komputera. Nie wiadomo co ty byś zrobił w tamtym czasie, jakbyś się zachował bo takiemu testowi nie zostałeś nigdy poddany} <> No to sobie nie oceniaj, np Hitlera, Gebelsa, SSemanów z obozów koncentracyjnych, czy Stalina, NKWDzistów itd w końcu żyli w ciężkich czasach i łatwo ci oceniać ich dziś zza komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ A kto tu popiera Macierewicza bo nie zuwazyłam??? } Chyba Shatyn, ciągle kiedyś pisał Antoś i Antoś, ale chyba ta miłość ostygła, ostatnio, jeśli mnie pamięć nie myli, napisał Macierewicz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{A może tak byście zajęli się Rajmundem Kaczyńskim ? } Ale i tobie nikt tutaj nie zabrania, natomiast ty mi nie będziesz ustalał kim mam się zajmować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm powyższego postu poraża. Wałęsa to symbol, jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków. Co jakaś iftar z kafeterii może wiedzieć o tym co mu wypada a co nie ? Czy Wałęsa popełnił te czyny ? To tak samo jak z przodkiem Kijowskiego tylko w drugą stronę. Brrr obrzydzenie bierze każdego przyzwoitego na myśl że ludzie tacy jak ifcia określają co moralne a co nie. Pseudo katolicy, którzy nie znają własnej religii śmiOMMMM pouczać innych. Stara pudrowana hipokrytka. Podaj przykłady gdzie ktoś na świecie milczy w sprawach pub licznych bo jego wnuk coś tam zrobił. I co z tego że ktoś z jego rodziny jest alkoholikiem ? Co to w ogóle za tok rozumowania rodem z dulszczyzny ? xxxx jaki symbol pedale?? jak konfident frajer zdrajca nieuk i zlodziej moze byc dla kogos symbolem ? symbolem czego? za 5 lat juz nikt w Polsce nie bedzie o nim pamietal bo mu sie wszzystko zabierze i posle sie go na smietnik historii!! po co tak tutaj p********z te farmazony w stylu szmaty nowohuckiej co wy z jednego miotu jestescie debile ??? kto cie wyprodukowal czy to jakis taki sam debil jak ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o hance mamy tez nie gadac nie gadajmy najlepiej o zadnych przekretach no bo po co my myusimy sie skupic na kaczynskim co zjadl gdzie sral czy ma zeby czy ma kota czy ma konto 15 lat gadajmy o kaczorze dzien w dzien non stop!!! ty sie jebnij w ten pusty leb cwelu p********y bo cie zaoram jak zwykla szmate tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto widzi pedałów wszędzie dookoła sam nim niewątpliwie jest. Wałęsa to symbol na całym świecie i dla każdego normalnego Polaka również. Pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×