Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W UK to jest wiecej wydatków niz sie cokolwiek zarobi :D:D

Polecane posty

Gość gość
Buahahah. Ja mam wiecej w PL niz glupie 2.000£/mc****ekam ze smiechu jak widze opadnieta kopare angola gdy pokazuje mu moj piekny dom z zona. Jak zobaczyl lazienke to oniemiał "wow kafelki az po sam sufit, do tego gniazdka w lazience" :D :D :D i dziwil sie ze w kuchni nie mamy pralki tylko w lazience :D :D Jeszcze mi tego potrzeba zeby smród pranych gaci mieszal sie z obiadem jak w anglii :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecej groszy chyba cwelu buahaha kieszonkowe od matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07 jesli gacie zmieniasz raz na tydzien, to pewnie faktycznie niezle smierdza, bo moje nie smierdza jak piore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za 2 tysiace GBP kupisz znacznie, znacznie wiecej niz za 2 tys PLN. cwaniaczku trollu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ktory masz wiecej w Polsce niz 2000 funtow - rozumiem, ze masz 10 000 pln na miesiac, tak? no to pochwal sie gdzie pracujesz, bo moj kolega w Polsce szuka pracy , dam mu namiary. a moze masz 3000 PLN ? bo dla Ciebie to czasami funkcjonuje przelicznik 1:5, a czasami 1:1 - jak ci wygodniej, zalezy co przeliczasz, cwaniaczku. zapamietaj sobie - w UK, jak jest para, i kazdy zarabia netto np 1500, to maja 3000 GBP na czysto - z tego normalnie, bez stresow, pozyja i jeszcze odloza! a w Polsce wedlug twojego przelicznika 1:1 - a czesto go stosujesz - czy para ludzi przezyje i jeszcze odlozy z 3000 na nich dwoje? No, czekam, napisz , czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak w GB można zbić majątek. Dlatego właśnie tutaj jestem. Tutaj WSZYSTKO jest lepsze niż w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloooooooooo bingol odpiszesz mi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niby w uk jest lepsze niz w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko :) kocham Cie UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o odpowiedż do 2018.04.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nic nie jest lepsze w uk. Je/bac nieudacznikow w uk, kocham Cie PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w PL zarabiają zdecydowanie za dużo. Pracują na pół gwizdka i mają zbyt wysokie wyobrażenie o swojej wartości. Lenie sakramenckie i pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie też się nie podoba, że Polacy tak dużo zarabiają w PL. Nie po to zmienialiśmy ustrój żeby każdemu było dobrze. Przecież wiadomo, że ktoś musi na mnie pracować żebym ja mógł żyć dostatnio. Ja na was nie będę robił pasożyty jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia pracodawcy to masz całkowitą rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL to jest więcej wydatków niż się cokolwiek zarobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK zarabiajac nawet minimalna pensje za caly etat mozna spokojnie zyc jesli mieszkasz poza Londynem.. ale w miastach pol miliona ludzi - spokojne zycie z pensja minimalna. a w Polsce?? w polmilionowym miescie z minimalna?? zeby w sciane i przysiady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc anglikow jest biedna i zyje na socjalu. Pracuja glownie imigranci. Bogata jest tylko rodzina krolewska i Beckhamowie i im podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×