Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek

Polecane posty

Gość gość
Hurrrrrrrra Peonia gratulacje! !!! Super! ! Teraz ma ładnie przyrastać! Wielkie buziole! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Peonia PIĘKNIE!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Posta mi nie dodało... Peonia SUPER!!! Pięknie :):):) Wysoko jak na bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny!!!! Teraz wam napisze jak to było. Siedzę z uśmiechem od ucha do ucha i czekam az M wróci z wc. Widze, ze Dr M mnie obserwuje... Macham kartka Mezowi jak wychodził z wc, Mercik wkracza do akcji. Oglądał nasza betę. Pokazuje mu ten progesteron 9.40 i pytam, czy nie za niski. Wziął mnie bez kolejki od razu wypisał receptę na duphaston, ale powiedział, ze nie przejmować sie, bo progesteron teraz urośnie. I teraz uwaga, dr M sie lekko uśmiechnąl hihi i widziałam, ze był bardzo zadowolony. Pytał kto robił transfer. Teraz jadę do domu lezec i odpoczywać. Wczoraj juz wątpiłam w moje kropki i wszystkie szafki kuchni wysprzatalam ;/ ale głupia byłam, ze nie wierzyłam. Normalnie mam motylki w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Peonia cudownie, ciesz się tą chwilą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...to teraz odpoczywaj, relaksuj się i niech mężuś jakiś pyszny obiadek zrobi. Za 2 dni kolejna beta? Dr M super człowiek :-) Ps. Progesteron wcinaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziołszki Kochane- Hope, Maniofranio, Martirybka i Kasiurek teraz Wy! ! Jak wspaniale! Juppppi! !!!! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a kto robił Ci transfer? To leż kobito i ciesz się :) i widzisz warto było olać trochę pracę i pójść na L4 :) Jakie wspomagacze bierzesz? chodzi mi o witaminy itp. Oby teraz tylko były same pozytywne bety:) która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia gratulacje!!! Teraz byle do przodu ;-) ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer robił mi dr Grettka i nie byłam z tego zadowolona, ale jak widać, rękę miał dobra!!! Wspomagacze: kwas foliowy 15mg, estrofem, encorton, wit b6, b12, d3, acard, fragmin, femibion natal1. Teraz jeszcze doszedł duphaston. Przed tym transferem miałam histero ze scratchingiem. Myśle, ze wszystko po części miało wpływ. Opłacało sie iść na L4, mimo, ze był to dla mnie najgorszy moment, ale nigdy nie ma dobrego. Jak bedzie wszystko dobrze, to juz nie bede wracać do pracy. Trzymajcie kciuki proszę za przyrost. Bez was nie dałabym rady przetrwać tego trudnego czasu do bety. Dziękuje, za wszystko!!!! Teraz trzymam kciuki za maniofranio, kasiurek i MartiRybka i Hope!!! Wierzcie mocno w swoje kropki!!! Ivf to cud, jak dobrze, ze ktos to wymysil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEONIA Wow - suuuuper :) wiedziałam, po prostu wiedziałam :) teraz będzie dobrze - zobaczysz :) Sunshine no to kobita dała popis - ale też się poplakalam jak czytalam moment o grzybie ;) najważniejsze, ze zaczynasz :) i najważniejsze , ze masz super lekarza :) też będziesz miała takie blastusie - jestem pewna :) po to poszłyśmy tam na 4 podejście, żeby wreszcie było jak trzeba :) PEONIA jeszcze raz GRATULACJE - MEGA TA BETA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a ty histero mialas robione w gyn? <> Dziewczyny a czy dr G moze wyznacyc termin crio? czy tylko M i Cz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia wlasnie jak miałaś podawać wynik to wchodziłam na pazury i dopiero teraz odczytałam !!! :) super. Gratulacje! Beta jak na bliźniaki. :) teraz chyba moja kolej. Ale boje sie w c h u j :) Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, histero robiłam w Gyncentrum razem se scratchingiem w 14dc. Hope, dziękuje, ze wierzyłas tak bardzo w moje kropki (chyba bardziej ode mnie). Przepraszam, ze cie tak stresowałam. Bardzo mocno trzymam kciuki za twoje szczęście, obyś tez miała taka wystrzałowa betę jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, ty nie wiesz jak ja sie bałam. M mnie na 3 piętro zaciągnął, a ja prawie beczalam. On obstawiał, ze beta bedzie koło 50-60, a ja ze 0.5, bo przeciez nic nie czuje. Byłam totalnie zrezygnowana. Nawet kawę rano mężowi podkradalam, bo przecież nie jestem w ciąży. A moj M krzyczał na mnie, ze to ze ja w kropki nie wierze, to nie znaczy, Ze on juz tez je spisał na straty i mi nie dał pic jego kawy, bo przecież jestem w ciąży!!! Hihi, oby tylko teraz pięknie rosła. Powiem wam, ze inaczej sie cieszę niz ostatnio. Chyba dopiero jak serduszko usłyszę zacznę sie cieszyć tak na prawdę. A o dziecko w maju marze juz od dawna. Ślub tez mieliśmy w maju. Maj jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja tez slub bralam w maju.. w długi weekend :) czyli za histero 1100 zl i do tego 500 zl za schrasing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusi, scratching był juz w tej cenie. Tyle, ze u mnie było wszystko ok i była to histeroskopia diagnostyczna. Jak cos wycinają, to jest zabiegowa i wtedy cena jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Olusia ja placilam 1400 za histero w Gync bo polipa usuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myslicie o tym ze jak mialam robiona histeroskopie diagnostyczna i bylo wszystko dobrze, robiona byla 3 lata temu to warto powtorzyc ? nigdy nie mialam do czynienia z polipami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Też się cieszę, że wszystko jest ok i że zaczynam, ale wczoraj miałam już chwile zwątpienia, że może jednak to nie ten cykl, skoro niby wszystko jest na nie... tak mnie zakręcił ten babsztyl... Muszę teraz się pozytywnie nastroić, żeby jajuszka od początku ładnie rosły. Bardzo bym chciała mieć choć 1-2 takie śliczne blastki jak Ty Hope, i taką śliczną betę, jak Ty Peonia:) Albo chociaż pół tej bety ;) Peonia, odpoczywaj i będzie dobrze! Przy takiej ładnej becie musi być. Chociaż wiem, że teraz już ostrożniej do tego podchodzisz. Też, gdyby mi się udało, to się chyba do końca ciąży będę stresować, czy jest ok... Hope, trzymam kciukasy. Wierzę, że wśród tej czwórki jest co najmniej jeden idealny zarodek, z którego będzie piękny dzidziuś, ale mam przeczucie, że będzie więcej radości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, bedzie wszystko dobrze, a babsztylem sie nie przejmuj. Mi tez sie dziś złe dzien zaczął, bo złamałam sobie ten duży paznokieć u stopy na pół, jak wyjeżdżałam na betę, niby tylko paznokieć, a ból okropny. Ledwo dałam radę buta założyć. Byłam pewna, ze to nie moj dzien, a jednak! Musimy wierzyć do końca, chociaż sama wiem jakie to trudne i tez mi to do końca nie wychodzi, ale staram sie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czym sie rozni EmbryoGen od EmbryoGlue? czy w naszej klinice go stosuja tzn embryogen? i ktory jest lepszy? tzn czy stosuje sie go przy crio czy tylko do hodowli zarodkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Peonia śliczna beta ) Gratulacje chyba będą bliźniaki.... Sunshine trzymam kciuki żeby jajeczka ładnie rosły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×