Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek

Polecane posty

Dredzik..ja tez muszę schudnąć a waga idzie w druga stronę;/ Peonia gartulejszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Peonia gratulacje!! Beta bliźniacza lub trojacza :-P!! Za pozostałe betujące nieustająco trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję Peonia, trochę mnie pocieszyłaś :) A może właśnie na przekór złemu początkowi będzie wszystko dobrze:) A jak teraz paluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
znowu strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję Karolciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam zwolnienie i uwaga pęcherzyk 2mm !!!! W końcu sie pojawił,'pani dr mówi zeby byc jeszcze ostrożnym ale idziemy do przodu teraz musi rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, jak bedą zdrowe to moga byc i czworaczki :) nie mogę sie doczekać kolejnej bety i wizyty. Wierze, ze teraz bedzie juz wszystko dobrze!!!! Sunshine, cieszę sie, ze udało mi sie ciebie pocieszyć. Ale na prawdę głupia byś była, jakbyś sie takim GRZYBEM przejmowała. Przeciez to dr cie leczy a nie ten grzyb. Niekompetentna baba na stanowisku. Takich ludzi tam nie powinno byc, bo wszystkie chcemy byc dobrze traktowane. Teraz jestem taka podjarana, ze ten paluszek to juz pikus :p najważniejsze, ze beta pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia!!! Nawet nie wiesz jak sie cieszę!!! Super, ze jest ten pęcherzyk! A jak juz dzidzia sie urodzi, to sie odbijesz za to, ze tyle nerwów cie kosztował! Teraz bedzie juz wszystko dobrze!!! Kiedy masz wizytę serduszkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Peonia czekam na amnio i dostaję świra... Co ma być, to będzie, niestety nie mam już na nic wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała ze sobie odbije te stresy i to jak :P w poniedziałek mam wizytę znowu, bo wcześniej dr wpisał ze podejrzewa ciąże pozamaciczna i pani dr sie wystraszyła i mówiła ze jakby mnie cokolwiek bolało to mam zaraz przyjeżdzać. Betę mam zrobić w piątek tak zeby zobaczyć czy przyrasta. Dzisiaj mam 33 dpt. Późno ale chyba wazne ze w końcu cos sie pojawiło teraz tylko musi rosnąć :) dziękuje dziewczyny za kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia to jest wiadomość :) dziś mamy dzień dobroci dla forum hehe same dobre wieści :P oby tak dalej dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Tasia super wiadomość! Trzymam dalej kciuki, żeby maluszek pięknie rósł! Faktycznie, pozytywny dzień dziś na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny z całego serca :* faktycznie dzisiejszy dzien mega pozytywny i oby juz tak zostało na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, a sa szanse, ze jeszcze bedzie dobrze? Trzymaj sie kochana. Mam nadzieje, ze jeszcze wszystko dobrze sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia tak naprawdę na tym etapie to nadal wielka niewiadoma... Prawidłowo nie jest, ale tragicznie też nie. Wszystko wyjaśni wynik amniopunkcji i usg połówkowego... Muszę wierzyć, że będzie dobrze, ale boję się podobnie jak kasiurek "jak C H U J" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Dzisiaj same dobre wiadomości :) Peonia, GRATULACJE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku myślę, że wyniki wstępne amnio będę miała za jakieś 3 tygodnie, a ostateczne + usg połówkowe za około 5-6 tygodni. Dzięki Smutasku, Peonia - nie puszczajcie kciuków, są nam bardzo, bardzo potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, obiecuje ci, ze nie puszczę kciuków do momentu az bedzie wszystko dobrze!!! Życzę ci tego z całego serca. Mandy ty jesteś nasza najwieksza szczęściara z forum, nikt oprócz ciebie tu nie jest w ciąży naturalnej, po prostu musi byc dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Peonia bardzo się boję, że wyczerpałam limit szczęścia... Oby nie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! Peonia super gratuluję betki oby ładnie rosła! My też po wizycie dzieciaczki zdrowe rosną pięknie niestety nie udało się nadal podejrzeć kto w brzuchu mieszka musimy jeszcze poczekać w sobotę wracamy do domu pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo wracasz do Irlandi?? Tasia jak fajnie że w końcu pęcherzyk sie pojawił niech teraz szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Embryoglue to taki roztwór w którym maczany jest zarodek, przed transferem. Ma poprawić, czy tez ułatwić implementację. Embrygen to podkład na którym hoduje się zarodki. O ile dobrze pamiętam dzięki jego zastosowaniu po transferze nie trzeba zażywać progresteronu. Ale zalecamy jest pacjentkom po poronieniach. Ja chciałam skorzystać z tego ale dr M powiedział że u nas nie ma wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia super! Pozytywnie zazdroszczę :) Mandy bądź dobrej myśli mojego męża chrześnica miała urodzić się chora badania źle wychodziły wszyscy byli załamani a mała ma już 6 lat i jest super dziewczynka! Także głową do góry...nie mów ze wykorzystałas limit szczęścia bo przecież szczęście chodzi parami!! 3mam kciuki! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myślicie ze 8dpt 3 dniowych zarodków już mi wyjdzie beta? Dzisiaj mam kryzys wiary z powodzenie i postanowiłam ze chce już wiedzieć co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Kasiurek ja robilam w 10dpt,mialam 76,moze cos Ci wyjsc...ale jak bedzie niska to sie bedziesz stresowala.Dzis masz 8dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×