Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek

Polecane posty

mandy nam wyszło PAPP-A 1:48, na usg nic nie niepokoiło nie zdecydowaliśmy sie na amniopunkcje ani na żaden inny test typu NIFTY, albo HARMONY byliśmy na konsultacji u genetyka, nie było żadnych obciążeń, z jednej bądź drugiej strony. Na drugich badaniach dalej obraz USG bez zarzutu, wiem ze to bardzo indywidualna sprawa ale cholernie bałam się zrobić amniopunkcje, z drugiej zaś strony wiedziałam ze nie usunę tej ciąży. Musisz myśleć pozytywnie, wierzyć w swoje dziecko, a wykorzystanym limicie szczęścia nawet nie myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ja mialam w 11dpt prg ponad 60 przy lutinusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iwcia i Sunshine - kurcze prościej by było , żeby u wszystkich dziewczyn objawy były takie same, a tu jest bardzo różnie lub żeby nasz mózg był bardziej męski i nie analizował tak wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro rano jadę na betę i progesteron. Zobaczę jaki mam wysoki, nawet jak by sie nie udało to przynajmniej bede wiedziała czy lek sie wchłania. Jadę do labo gdzie indziej, bo w Bb w GC wysyłają próbkę do Katowic i ostatnio czekałam na wynik do 18. Wiec zapłacę ale szybciej sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, a myślałam, ze cie wypatrzę w GC. Ja jadę jutro do GC do Katowic na betę i progesteron :) mam kawałek, ale wynik po godzinie. U mnie wynik dopiero na drugi dzien po 15, to dopiero trzeba mieć nerwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia Prolutex kupiłam za 1 razem w Gyn Centrum w Kato , a teraz w Krakowie - tam był tańszy , mają go zazwyczaj tylko apteki przy klinikach in vitro. Biore 1 zastrzyk dziennie. Kasia no to już rozumiem, czemu mój wynik prg 24 i tak jest za niski, skoro Ty miałaś 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia Prolutexu jest w opakowaniu 7 ampulek - w Gyn placilam 199 zl a w Krakowie 165 zl. Brałam go od dnia punkcji , a w przypadku pozytywnej bety mam wykupić kolejne - 3 opakowanie. Jak długo się to potem bierze - nie wiem - zależy od progesteronu - ja mam w piątek zrobić kolejne badanie i przesłać dr wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Nic pózniej dodatkowo nie brałam, nikt nawet pózniej nie zapytał o poziom progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Tasia jak kurde same nie dopilnujemy to nikt o niczym nie powie :( jak dobrze że jest to forum!! jakby nie Wy to ani immunologi nie robie, ani jakiś dodatkowych witamin czy wspomagaczy nie biorę:( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, dobrze, ze twój dr tak pilnuje tego progesteronu. Ciekawa jestem jaki jutro bede miała wynik po dołożeniu leków. Czy ktos jeszcze brał 3x3 utrogestanu? Najchętniej to przespalabym ten niepewny czas az do serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, ja tak samo. Jakbym słuchała tylko lekarzy, to dalej bym niewiele wiedziała. Forum to skarbnica wiedzy i dziwie sie dziewczynom, które tu nie zaglądają. Kiedyś rozmawiałam z taka dziewczyna w GC, ona kompletnie nic nie wiedziała, a do 6 transferu podchodziła z 3 procedury. Jaka była zdziwiona jak jej mówiłam, ze można zarodki rownież z 3 i 5 doby transferować, bo ona zawsze miała w 2. No szok!!! Jakbym czekała, az mi lekarze z kliniki zleca immunologie i genetykę, to mogłabym sie nie doczekać, bo by mi juz zabrakło kasy na dalsze leczenie... I nikt nam nie powie, ze można to za darmo na NFZ zbadać, tylko bedą doić nas z cieżko zarobionych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia gratuluje !!!! A co do forum to w 100% sie zgadzam. Gdyby nie fora to byłabym stratna jakies 12 tys minimum. Cała immuno i genetyka na NFZ to ok 6 -7 tys, refundowany fragmin to oszczednośc 6 tyś na cała ciąże!!!! Ja się leczę w internecie:) pozdrawiam Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia to nic!!!! Ja mialam w styczniu transfer z dziewczyna....ktora chciala zeby jej podali 6 zarodkow!!!! Czujesz to??,patrze na nia i mowoe:jak 6,max moga ci dwa podac! A ona wszystkie naraz chciala hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Kasia, ale się uśmiałam, haha... nie wiem, co ja bym bez was zrobiła? Milena witaj, a ty kupujesz fragmin ze zniżką? Kto ci recepty wypisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia, lekarz rodzinny. Mam zlecenie od genetyka.pzdr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena, my też mamy opinie od genetyka dla lekarza rodzinnego, a jednak nie tak łatwo dostać ten fragmin ze zniżką. Jesteś tu chyba nowa, napisz więcej o sobie. Jesteś już w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia, w ciązy nie jestem ale w środę mam transfer 2 blastek:) Lekrz rodzinny lub ginekolog musi Ci wypisac fragmin bo to jego obowiązek!! Ja mam ryzyko zakrzepicy. Kto poniesie odpowiedzialnośc jak mi się coś stanie bez tych leków? Musi wypisac i koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena, masz ryzyko zakrzepicy, czyli wyszła ci mutacja mthfr, tak? Byłaś u genetyka w genomie w Rudzie śl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskazania objęte refundacją fragminu: profilaktyka i leczenie przeciwzakrzepowe !!!! profilaktyka - czyli jak mam w opinii że MTHFR zwięszka ryzyko chorób zakrzepowo -zatorowych to jaką łaskę mi lekarz robi???Dodatkowo: w ciązy heparyna drobnocząsteczkowa. Musi wypisac. Trzeba walczyć!!! http://www.sluzbazdrowia.com.pl/leki.php?lek=fragmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Hope, sorki że pytam ale czy mogłabyś napisać ile wyszła Was cała procedura w Krakowie? Co było w cenie a co jeszcze osobno kupowslas? Widziałam chyba że 11 tys pakiet z lekami? Tak? Pozdrawiam! Peonia gratulacje! Pozytywnie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×