Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Sagus:) Kupilam kiedys telewizor dla mamy w sieciowce,jednak na drugi dzien trzeba bylo spowrotem go oddac.Problemu ze zwrotem pieniedzy nie bylo.W innej placowce tego typu bylam swiadkiem awantury.Reklamacji nie przyjeto,powiedzieli zeby zglosic bezposrednio do producenta. Boncia:) Nutka:) Yoanka:) Goda:) Pozdrawiam serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam do Szczecina i wizyta na wycięcie paskudztwa na 14-go września jako pilne.Całe pół dnia zmarnowałam w kolejkach... Nutko fajnie,że miło spędziłaś urodzinki... Aronia przemrożona powinna być jak pisze Opty..tak jak i jarzębina np.do konfitury. Ranczo wczoraj też obejrzałam...pierwsze serie były najlepsze.. Józia to pocieszysz się w weekend dzieciaczkami...ja jutro do wnuków pojadę bo zebranie w szkole i wnuków nie ma kto popilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie sie nam Goda🌻 zapodziala?????? Anoolka🌻 Poszlam na regulacje i henne brwi, sama sobie z tym nie radze Zem stala klientka to masaz albo maseczke mam gratis:D Nie lubie byc wyplowiala Przesunelam wyjazd o tydzien, pisklaki do tego czasu maja sie wyrobic Juz sie nie moge doczekac Nie sluchaj ze Ranczo zle mnie tam sie podoba no dobrze juz bede cicho:P:P:P Boncia🌻 tak wlasnie wyglada sluzba zdrowia nikt dla nikogo czasu nie ma i odsyla, do wlasciwie diabla Z calym szacunkiem Yoanka🌻 Sama w tym troche siedze i zawsze zastanawiam gdzie tu dobro pacjenta??????????? na 70 pacjentow 2 opiekunki O lekarzach nie wspomne Dobra tyle, jest widocznie taka polityka ,,,,,,, Amen,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megii🌻 Wczoraj fest popadalo wiec powinno sie grzybow :P sporo pojawic:D a waga ta wredota jedna nigdy nie pokazuje tego co powinna:P:P Nutka🌻 Super, ze przyjecie sie udalo👄 To cudownie, ze Twoja wnuczka ta wspaniale sobie radzi:D Oby tylko nie korzystala z rad Pani Magdy Jeny co Ona wyczynia ???? tego sie nawet ogladac nie da Ale to moje zdanie, kazdy je moze przeciez mamy demokracje:P:P Dzis sporo polatalam Kijki, kosmetyczka, biblioteka, drobne zakupy wszedzie piechota Teraz zleglam pod kocykiem z ksiazka:D Jutro mam troche z urzedasami przeprawe Okulista tez sie klania, okulary do czytanie musze nowe Na starych usiadlam, a ze moje cztery litery sporszawe to teraz musze za nie placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj robie za padline , chyba pogoda daje mi popalic no to zrobilam dzis tez dzien lenia i ogladam Gardeners world i skonczyłam wreszcie poszewke na moja emerycka poduszka :D emerycka poduszka to gruba poducha na ktorej odpoczywam w dzien :D A działka lezy i czeka bo jak bedzie pogoda to spotkanie rodziców ma byc na działce a jak tu przyjmowac gosci jak bajzel na rabatkach wiec jak przestanie padac to bede działac :D No włąsnie tez sie zastanawiałam gdzie nam Gode wywiało:(:(bo juz troche długo nie zameldowałą sie rano :( Jozia no troche relaksu u kosmetyczki napewno dobrze działa :D mi dzis pani zrobiła stopy od razu inaczej sie chodzi jakby spadł ciezar z nog :D Masz racje u nas w programach to jeno wciskaja jakies preparaty do ochrony i nawozenia roslin albo reklamują projektantow ogrodow :( a jak ogladam gardenrsa to zadnych nachalnych reklam brak nawet jak mowi o jakims preparacie to nazwy nie pokazuje ani producenta . Eee nie ksiadz Robert a ksiadz Maciej jest fajny pomylili Ci sie . Bonciu jakos za duzo nie posmakowałas tych nalewek :Duuuff te rozne narosle to zawsze strachu napedza :( Opty kiedys miałąm smagliczke żółta a tej białej nie uprawiałam a le z uwagi na biały kolor moze tez poprobuje bo dalej bede rozjasnic rabaty a podobało mi sie tez to co mowiła Maja. Kosmos za bardzo rozowy wyszedł ale ten biały to tez był ale mało licze ze moze rozsiało sie troche na drugi rok . No tez mysle ze to pogoda tak mnie muli :( Anoola no własnie zawsze człek bierze za małe sprzety a potem załuje :D hihi ale lodówa mam duza :D co prawda narazie tv chłopakow dobrze działa wiec jeszcze musze poczekac ze zmianami :D tym bardziej ze oni siedza z nosami w tv wiec za duzego ekranu nie powinni miec . No przecie Ty wolisz oryginalne nagrania a nie moje piraty :P:P:P bo tez jestes wredna upierdliwa staruszka :P:P Nutka dzieki za wsparcie mnie bo ta nasza kulezanka to jeno by jezdziła po mnie jak po łysej kobyle :D No imprezki w ogrodzie to sa bardzo urokliwe . Megi na moje to waga skacze bo woda sie zatrzymuje u mnie tez skoki na 1,5 kg są ale to od razu widze ze kostki mam opuchniete i paluchy rąk takie parowki sie robią .Ale i tak widac ze pomalutku waga spada .:D:D No włąsnie w sieciowce przez kilka dni bez problemu odnosisz a i potem reklamacje przyjmują tak miałam z tabletem ze nawet mi po roku kasiore oddali . Sagus nie obcyndalaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bońcia - to tydzień nerwów przed Tobą, a potem jeszcze dłuższe czekanie... Ale trzeba wierzyć, że źle nie będzie. Niech Ci jak najczęściej wnuki podrzucają do towarzystwa - to ani się obejrzysz, jak termin minie. Józia - dobrze że Ci się tak udało bezproblemowo termin przesunąć. A pisklaki po powrocie mają lokum ? Praca ? Czyli i wnuki będziesz miała na miejscu ? Nutko - to już teraz przekonałaś się, że samodzielność dobra, ale jednak lepiej jak ta druga "połowa" jest blisko. Megi - wagi takie wredne są... i nie pokazują tego, co by się chciało zobaczyć. Ale najważniejsze, że w spodniach luźniej, Anulka - no właśnie, kac przechodzi, a wspomnienia zostają. Ważne, że będą to dobre wspomnienia. A przed nalewkami się tak nie wyrzekaj ! Jakby co - to jako polewkę do lodów będziesz stosować. Jutro mam kontrolę - ale myślę, że będzie już dobrze, bo prawie mnie wcale nie boli. Ale kciuki się przydadzą. Goda - jeszcze urlop ? Mania - klupiesz ? Saguś, wyłaź z szafy ! Menelki czekają ! Zapomniałam zupełnie - a na środę mam do przeczytania książkę do dyskusji... a ledwo ją zaczęłam. Idę nadrabiać gapiostwo. Kawa jest - to dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie? Wpierniczaja nam sie z reklamami i pozniej jak “tasmowo” usuwaja to powstaja te “puste” posty nie pozwalajaca po ludzku przewrocic stronki 😭 Nutko 🌻 masz racje, kac przemija, wspomnienia zostaja. Dzis juz jestem “do rzeczy”! Tez potrzymam kciuki && za wnusi restauracje jako ze jestem rybozerna :P Ano widzisz na co mi przyszlo! Wredna siostra blizniaczka ale piratem poratuje jak trza ;) Pozniej pogania po Empikach i innych i orginal kupi, przysle :P Megi 🌻 No wlasnie, Ranczo nigdy nie mialo sniegu… ale to mi nie przeszkadzalo. Ogladam rowniez serial Przyjaciolki i tam akcja glownie w sezonie plaszczy i kurtek… pewnie dla rownowagi ;) Wiem o czym bedzie ten ostatni sezon. Boncia 🌻 dobrze ze dlugo na wyciecie nie musisz czekac. Bedzie dobrze , bo MUSI! Jozia 🌻 zdazylas, zdazylas, przeciez ja jak duch, o polnocy sie zjawiam :P A Goda przeciez na wsi na URLOPIE zapiernicza! Mania 🌻 no to sie wymienilysmy bo ja dzis ok, nie padlina :P Oj juz przestan z tym bajzlem na rabatkach… jak rodzicom nie bedzie sie podobalo to wydaj rekawice i niech zapier…. Racja! Kazdy sie dziwi ze ja jedna a mam duza lodowe… a ja na to ze pifffko gdzies trzymac trza a mala czy duza – tyle samo pradu :P Telewizor tez lubie duzy bo w koncu po co chcodzilo sie do kina? I mysle ze zanim skoncze prace to kupie sobie 75 cali. Do tego czasu powinny na tyle spasc z ceny zeby przedemerytalna mogla sobie kupic :P Co Ty kombinujesz? Piraty musza byc bo przeciez orginaly sa duzo pozniej. A poza tym kazalam Ci nagrywac wiec sie nie obcyndalaj :P Opty 🌻 no dobra, juz sie przed nalewkami nie migam, :P przywoz! No to potrzymam kciuki. Niech powiedza ze sie zrasta bo jak nie to wpadne tam i sama Cie wywarami nakarmie 😡 🖐️ (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Moze ta od kijkow juz sie budzi albo ta od maratonow.... A ja dzis jakas strasznie glodna :O:O Przed pierwsza a lunch juz pozarlam :O Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kon po westernie to przy mnie pikus:P:P:P wiem powtarzam sie :P:P:P Ide pod prysznic, pot nawet po kozuszku:P Dalej ide do jaskini smoka Jak wroce to opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 moze ty mi zapodaz co mam w doniczce teraz jesienia na balkon wystawic?????? Co by i oko cieszylo i nie zmarzło???????? Super, ze waga spada :D:D Opty🌻 Mlodzi to Z J maja zamieszkac, przeciez ma wielkie apartamenty dopoki nie znajda swojego lokum Czarno to widze oj bardzo czarno, ale jestem nieustępliwa na moich 46 metrach to jest nie realne z cala miloscia do nich Dzis w spoldzielni mieszkaniowej to odegralam typowa blondynke:P ciekawam co mi mistrz?????? powie gadalam, ze tynk odpada na galerii i balkonie a oni ze nie maluja nie mniej odwiedzi mnie w przyszlym tygodniu i sie zastanowi Do teraz jestem w szoku U okulisty wskoczylo mi na z******tego plusa i kasy tez nie malo zaszalalam i zamowilam dwie pary jedna rezerwowa:P co mi tam od 19 bede zyla na koszt NfZ A swoja droga to aktywnosc na kafe jest taka jak moje samopoczucie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 Faktycznie to ksiadz Maciej :D:D Robert to z tych pasibrzuchów :P:P:P:P wien ze ogladaz M jak Milosc, co sadzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia ja tylko Ranczo ogladam bo M jak miłosc juz iles lat temu przestałam , juz nie było to dla mnie strawne :( No ja to czasem robie z siebie niezdarną staruszkę :D tyz działa niezle :D szczegolnie jak zmieniam telefon i chce zeby mi wsio ustawili a wiadomo w takim punkcie to same młode i kumate wiec dla nich to 5 min i wsio smiga :D Anoola no nie obcyndalam sie :D maszynka juz chodzi :D Cholibcia dzis mnie tak muliło ze ledwie maly wyciagnał mnie na działke a tam jeno na lezaczku polezałam bo ani reka ani noga :( sks dopada w strasznym tempie :( musze dopasc kochanego Doktorka bo cos mi sie nie widzi te moje padlinowanie :( cos za duzo tego :( no i obejrzałam dzis jak wyglada na działce wiec nie jest tragicznie , da sie wytrzymac jeno kilka przekwitow wytne . Hihi jak zakupisz 75 cali to jakbys w sali kinowej bedziesz siedziec :D a co masz sobie szkodowac :D Opty i co c zego nic nie klikasz co przeswietlenie wykazało ????? chyba nie zaczytałas sie tak ze zapomniałas o klikaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak wieczorkiem...oj tak Opty wnuki to mój skarb. dziś byłam popilnować 2 godzinki wnuki bo zebranie w szkole..z tych blizniaków jeden leci do szkoły na skrzydłach a drugi zapiera sie,,wrzeszczy,przywiązuje szalikiem do nogi od stołu...heca..nie mogą sobie poradzić ,żeby wsadzić Go do autobusu...i do szkoły nie chodzi. Maniu oj popróbowałąm wiele smaków naleweczek Opty...nie dało sie oprzeć takie dobre!! Wiem,że będzie dobrze z tym moim paskudztwem bo jak kazda z nas ma tutaj wsparcie...nie daje sie smutkom..ma być dobrze i będzie. !6-go września wyjeżdzam do sandomierza na spotkanie fajnej grupy znajomych..może któraś chętna..no najbardziej chyba Anoolka! Jadę na 5 dni...dla relaksu przejeżdzam wskroś całą Polskę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, nie zaczytałam się, ale musiałam poczyścić fotki, co je sobie w pracy (czekając w kolejce do lekarza wyskoczyłam po starej znajomości) zeskanowałam. A to na prezent dla jubilata - to się muszę wyrabiać. Szkoda że nie znam porządniejszych programów do obróbki zdjęć, bo by mi to składniej poszło. U lekarza poza rutynową już fotką - całkowicie wyjęli mi rękę ze skorupy i doktorek ją obejrzał. Po minie widziałam, ze zachwycony jej wyglądem nie był. Ja też. No ale na zapas nie ma co gdybać. 22 mam być na zdjęciu gipsu - wtedy się zobaczy. Teraz staram się już jej trochę używać, no bo skoro boli mniej - to niech mi "pomaga". Bońcia - a czemuż to tylko Anulka może z Tobą do Sandomierza ? Masz dobrze z tymi wyjazdami, szczególnie jak lubisz podróżować. Józia - rezerwowa para - chyba że w promocji dawali. Bo tak - to prędzej oczy o nowe będą wołać, niż stare zniszczysz. Chociaż nie - Ty lubisz na nich siadać, a to już zupełnie inna sprawa. Anulka - nooo, kino w domu ! 75 cali to z patio będziesz mogła oglądać ! i do tego głośniki z efektami ? Oj. Mania już mi wygraża, wyślę. Spokojnej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia 🌻 kozuszek ogolic i bedzie porzadek :P dzieki za kawe 😘 Mania 🌻 niezdarna staruszka hmmmm czyli normalnie :P Nie mow o SKS bo mnie tez cos dopada i sie martwie czy to nie cos znacznie gorszego niz SKS a ja teraz nie mam czasu na takie rzeczy… tez musze isc do mojego Greka. Suzce zrobili ultrasound to i niech mi zrobia. Nie musza mi palucha w doope wsadzac 😡 niech najpierw tak sprawdza bebechy… A do emerytury chce sie godnie przygotowac :D Duzy ekran co by staruszka nie musiala slepiow wytrzeszczac! Boncia 🌻 chyba 16 wrzesnai bo jak 6-tego to sie spoznilas :P Tak ja chetna tylko mi zabraklo benzyny w latajacym dywanie :D Ale 16-tego nie moge bo na 17-tego zaprosilam pare osob do chinskiej restauracji. Tony, lubi nasza grupe i zawsze cos upitrasi czego nie ma w menu a my chcemy :P Opty 🌻 juz Ty lepiej ta reke zostaw w spokoju. Skoro nie ma w Tobie “kleju” do zrastania to niech lepiej jak najdluzej bedzie w stanie spoczynku :P A jak, moze jeszcze bilety zaczne sprzedawac :P O nie, glosnikow nie chce… Dosc mialam “efektow” w stodole. Tam durak tak czadu dawal ze obrazy na scianach musialam trzymac :O A Sagus gdzie???? Grzecznie sie pytam :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noprawie:P Tr0che sie poszwedalam zanim taca wjechala:P Anoolka🌻 dzieki Bońcia 🌻 samych przyjemnosci na wyjezdzie Musze napierw jakas grupe znalezc, od J sie mnie pozbyl to mnie unikajatez mi przyjaciele Zostala tylko Mirka i to z nia spedze jutrzejsze popoludnie Nawet rodzina traktuje mnie jak tredowata I te pytania jak moglas do tego dopuscic????? ja po prostu nie mam sily odpowiadac na takie pytania bo tylko sie pograzam w swiadomosci ze to wszystko moja wina Stad ta decyzja o terapii Maniu🌻 ja tez sie padlnowato czuje ale jak wyjde na trase to mam ochote latac:P:P:P Okulista mi wczoraj powiedzial,ze moje stare okulary to mam se wsadzic wiadomo gdzie:P zapisal nowe o wiele silniejsze i jestem pare stowek do tylu Zbieranie na bilet nadal sie opoznia:P pogoda sprzyjajaca wiec powoli do latania sie musze przygotowac 75cali to zajmnie cala moja scianie w salonie:D moze sprobuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozinek... no wlasnie, te pytania! W sobote niektorym powiedzialam z wyrzutem ze teraz to mnie juz nikt nie zaprasza... bo takie glupie pytanie ze co ja sie nigdzie nie pokazuje... No ale wiesz najpierw kilka gibaczkow lyknelam... Ale taka prawda. Teraz mam tylko psy i czasami KTOS se o mnie przypomni. Nic to, przyzwyczaimy sie do tego ze inne baby czuja sie niepewnie bo gdyby byly pewne swoich chlopow to by nas zapraszaly. Ja ciagle powtarzam ze zadnego chlopa juz nie chce ze jak sie chce napic piwa to calego browaru kupic nie musze.. Lub jak chce kawalek kielbasy to calej swini nie musze kupowac :P Widac o te swoje swinie tak sie boja ... A w kinie to co? Ekran przeca cala sciane zajmuje :P:P Chcialam powiedziec ze sie nudze. Aniol w tym drugim miejscu... Juz poogladalam chaty nad wielka woda i fakt, moglabym za cene Babajagowa niezle sie urzadzic gdzies na zadupiu... Ale najpierw musze dorosnac ;) do wieku emerytalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anoolko za kawe dzieki 👄 Ja z rana tak jak i Jozefa czestuje się Twoją kawa ,biorę kubeczek ....wszystko przeczytam ,ale z klikaniem to już gorzej . Jozefa ,nie przejmuj 👄 się w naszym społeczeństwie tak już jest -choćby nie wiem co mąż wyprawiał!...winna kobieta :( :-(Na szczęście teraz młode kobiety .... od mojego pokolenia w tym względzie dużo mądrzejsze. Maniu 🌼 ,faktycznie powinnaś pójść do lekarza ,to polegiwanie podejrzane .... Ja tez powinnam...... Mnie ciśnienie skacze i te tabletki co mam to juz za słabe. Musze kupić nowy aparat do pomiaru ciśnienia,taki pompowany ,bo ten elektroniczny ....do kitu. Wybiorę sie dziś do Rossmanna,tam pewnie najtaniej kupię Bardzo sie ucieszyłam J juz bakterie ma zlikwidowane i jest zapisany do onkologi na 15-tego września w szpitalu onkologicznym.Lekarz zadecyduje jakie zastosować leczenie .Najpewniej radioterapia ,będzie dojeżdżał na naświetlania. Przez dwa dni u nas padało ,ale już słoneczko przygrzewa ,marzy mi się wypad do lasu . Opty 🌼 ,dobrze ze Ci termin przesunęli i ręka powoli tez będzie sprawna ,na wszystko trzeba czasu. Bońcia 🌼 ,podziwiam,ja juz bym z takimi dzieciaczkami nie poradziła .Milo spędzonego czasu na wyjeździe .Baw sie dobrze ,każda chwila miło spędzona jest ważna . Sagus 🌼Megi 🌼Yoana 🌼Goda 🌼 🌻Wszystkim Kruszynkom ,udanego dnia ❤️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia Ty mnie nie nerwij dołami bo zaraz Ci dołacze do towarzystwa , tak mnie cos wsio nie pasuje ze jeno sie pochlastac :( a dołek ciagnie jak magnes :( No przecie wiadomo ze okulary to juz jest spory wydatek chyba ze w Biedronce do czytania sie kupuje :P:PA co c ała s ciana to jak w kinie :D Nutus jak juz idzie ku konkretnemu leczeniu to tylko miec nadzieje ze wsio pojdzie ku lepszemu bo przy takim dobrym nastawieniu to mus wyzdrowiec . No mi tez cisnienie skacze a i nastroj jakis dupniaty :( i sił brak :( dzis cos tam poczysciłam na ogrodzie to pot zalał oczy :( słabizna paskudna sie robie :( Anoola no to fajno jak wygarnełąs towarzychu o co biega :D ajak gibaczek pomogł znaczy był potrzebny zeby wywalic z siebie . No włąsnie cos bebechy zaczynaja szwankowac :( pewnie bedzie nasladowanie Suzki :( No włąsnie te słuchanie na pełny regulator , tez mnie dzis bebechy sie wywalały jak tez słuchał jakichs swoich ulubiencow n a pełny regulator no to w koncy dostał ochrzan i kazałam sciszyc i zamknac jeszcze drzwi od pokoju przecie cała kamienica nie musi tego słuchac :( On chyba juz głuchnie bo to podgłasnianie wszystkiego :( Opty wiadomo ze wygrazam bo coraz wczesniej mnie ciagnie w poziomy :( No ciekawi mnie czy choc troche zmieniłas diete i czy Optyk naprawde Ci te wywarki gotuje bo fakt na drozdzowkach zrastac sie nie bedzie :( a do ruszania chyba za bardzo sie nie bierz bo wkoncu do reszty zmajstrujesz sobie kuku :(:( No martwie sie o Sage bo to juz troche długo siedzi w tej szafie :( a Goda chyba nie gadała ze ma urlop jeno ze wrociła generalicja z urlopu :(czy ja mam skleroze zupełną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - pot Ci oczy zalewał, bo ciepło dzisiaj było, a jak jeszcze pracowałaś - to tym bardziej. Optyk się stara, naprawdę, ale galaretki niekoniecznie. Dzisiaj były kluski ziemniaczane, mniammm... A tak jest różnie, ale zawsze coś dobrego przywlecze. Dzisiaj są jego urodziny - i jakiś niedorobiony chodzi. Dzieci mu robią imprezę w lokalu w sobotę, jest sporo zaproszonych gości (ja też) - ale on o niczym nie wie. To ma być niespodzianka. Wie tylko o rocznicowej mszy świętej, nic więcej. I chyba mu nijako, że nikt dzisiaj nie przyjechał do niego. Ja byłam prawie całe popołudnie u niego i musiałam łgać i wymyślać najróżniejsze bzdety, żeby mu uwagę odwrócić. A w sobotę na bank będzie ryczał, bo nawet ci z wysp przylatują, specjalnie, bo przecież niedawno byli... Jeśli chodzi o głupotki - to dzisiaj w radio słyszałam żart: "zabiłem kilka ćmów ! - ciem ! kapciem" mówiony z odpowiednią intonacją - mnie rozśmieszył bardzo. Goda - ja pamiętam o tygodniu, ale może źle doczytałam. Saga na pewno siedzi w szafie, dopadły ją jakieś "cienie". Józia - prześpij się ze swoją złością, to ją jutro na kijkach rozniesiesz. Nutko - oby Ci jak najdłużej optymizmu starczyło. Anulka - o nie odkładaj na niewiadomo kiedy tej wizyty u lekarza, tylko się zapisz ! Pooglądają na ekranie zawartość Twojego murzyńskiego brzuszka - i będzie wiadomo, co tam nosisz. Zgadywać nie ma co. Znikam w betach, dobrej nocy Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny wrocil do pracy… jesli pamietacie byl w Europie za maszynami. Czyli dzis z jego strony bedzie teleturniej – 100 pytan!!!! A on potrafi byc upierdliwy bo on tez mysli ze ja cudotworca i niezalatwione sprawy zalatwie od reki! Nasza “kochana” ksiegowosc co placi fakturki jest czesciowo w Nowej Zeladnii, czesciowo w Indiach i mamy burdel jak 150! Wielu dostaw nas po prostu zablokowalo za nie zaplacimy starych ranunkow a co ja mam do tego? Przeciez ja niby obsluga stonki… no ale co mam robic? Wiem na przyklad ze koncza sie takie zolte rekawiczki. Bez nich ludzie nie beda pracowac bo by se rece pocieli od blachy. A dostawca zakrecik kranik!!! Napisalam do kogo trza ze maja to zalatwic ale czy cos w tej sprawie zrobili ? Watpie. Mam inne rozwiazanie – moge zamowic z innego miejsca ale tam nas wiecej kasuja i jak Aniol to zobaczy to mnie wezmie na spytki… czyli jakby nie patrzec ja bede czemus winna :O No mam tu przesrane!!!!! Chyba od stycznia dam se podwyzke :P Jak myslicie? Dodatek szkodliwy :D:D:D Nutka 🌻 smacznego! Dobrze ze chciaz ktos rano poczestuje sie kawa bo popatrz sama… Twoj wpis o 9 rano i nastepny tez kolo 9 ale WIECZOREM!!!!! No to super ze bateria przegoniona teraz musi isc ku dobremu 😘 Jozia 🌻 do jakiego dolka? Nie pamietasz? Dolkow nie ma bo moje sunie zasikaly :D Mania 🌻 😘🌻😍 Kufereczek stoweczek, mniej padlinowania i czego sobie tylko zapragniesz! STO LAT! Dobrze ze przy imieninach licznik sie nie zmienia :P E tam, z tym wygarnieciem… w sumie czy mi sie chce bywac? Nie, wiec dobrze ze o mnie zapominaja :P No ale B kazdy film glosno ogladal a juz szczegolnie jak gosci mielismy to pokazowka odchodzila 😡 Z tego co ja przeczytalam to Goda sie szykowala na dwa tygodnie urlopu dlatego wszystkie niedokonczone sprawy czyscila i sie spieszyla… Opty 🌻 z klusek tez Ci sie nie zrosnie. Oj, dziewucha, dostaniesz na ta chuda doope! 😡 Dla Optyka spoznione 🌻 i 😘 Niech mu sie wiedzie! Ja nie lubie niespodzianek dlatego sama zapraszam do Chinczyka :D I zaznaczam ze nie chce prezentow, maja sobie przyniesc gorzalke jaka chca chlac… Mnie rozsmiesza Zona pyta meza – usmazyc ci jajka? Maz – cycki se usmaz! Do lekarza pojde… za miesiac lub dwa jak bede musiala isc po nowa recepte na cisnienie :D Wczesniej tylko w wypadku jak mnie skreci :O:O bo wychodze z zalozenia ze kto szuka ten znajdzie :O:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 mysle ze zdazylam... ale prawde powiem ze tesknie za opier... od maratonowej damy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sooooryyyyy Anolka[kwiat[ Ode mnie o poierdol nie bedzie wrecz👄 Zgadnijcie czyn zaczynam czwartek?????????? sie ogarne kawe wypije i lece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytałam, co w imienniku o Marii piszą i proszę : zbyt krytyczna i oceniająca :D :D :D Jak siosrta-bliźniaczka niejakiej Łapki (aktualnie urlopowanej :P ) Imię żeńskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „napawać radością”. Imię to nosi kilka postaci z Nowego Testamentu, w tym matka Jezusa. Właśnie dzięki Matce Boskiej imię to jest do dziś bardzo popularne w krajach chrześcijańskich, choć w niektórych państwach, np. w Polsce, nie było nadawane przez wiele wieków właśnie z racji swojej świętości. Obecnie nosi je około 800 tysięcy Polek. Maria to kobieta bardzo pracowita i sumienna. Niekiedy dokucza jej perfekcjonizm. Chce być dobra we wszystkim, czego się podejmie. Jest miłośniczką piękna i potrafi je wszędzie dostrzec. Doskonale czuje się w roli matki i żony, jest gotowa całkowicie poświęcić się rodzinie. Bardzo dużo wymaga od siebie, ale również od innych, przez co niekiedy bywa zbyt krytyczna i oceniająca. http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/dla_marii_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, Solenizantko - na kielonka małego czekamy :D Za Twoje zdrowie nieustająco ! 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×