Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Doła wprawdzie nie mam, ale uj****a jestem. Jak pamiętacie - trochę wolnego miałam w czerwcu, lipcu i sierpniu, no to teraz odrabiam :( Wczoraj wróciłam, ale taki humor wisielczy miałam, że nawet kompa odpalić się nie chciało. Dziś na piętnastą idę, wracam jutro po południu. Sobota i niedziela wolne, upały zapowiadają, więc pewnie do Wawra pojedziemy. A tam - ARONIA :O Trzeba będzie tę przemrożoną na nalewkę spożytkować. Ale wisienki mocy nabierają :D Dziś już rachunki popłaciłam, jedno pranie się na schodach suszy, a drugie jeszcze kręci, wczorajszą jarzynową - śmieciuchę zblendowałam na zupę - krem, zakupy zrobiłam i .... Spać bym poszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIU !❤️kwiatek] - Zdrowia !!!!! YYYYYYYYYY o Dziewczyny ....ja leżę - katar, gorączka jak diabli - nawet mnie monitor razi :( o Nie chcę smęcić - dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie pokusilo i weszlam na szklana cholere jedna Musze schudnac 10 kilo i mam nadzieje, ze mi w tym pomozecie👄 I jak tu nie siedziec w dole??????? ta!!!!!!! ruszylam 4litery i pognalam na 1,5 godziny koktail z jarmuzu maslanki ogorka pomidora koperku, brzoskwinie dodalam i babanana tez to moje sniadanie,,,,,, sama sobie powiem smacznego,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 Dla Ciebie🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wszystkiego co najlepsze, milosci od najblizszych, sily na dalsza walke:D z kilosami:P:P:P badz soba i badz z nami jestes nam potrzebna jak powietrze 🌻🌻 🌻 [kwiat👄 Moze kielonek nalewki???????? Dla mnie obojetnie jaka, byle w gardle zadrapala:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, nie marudź, IMIENINY masz dzisiaj, a do odchudzania - resztę roku. Zagrychy szkodujesz . . . :O A do naleweczki to kawa i ciasteczko pasują :D No, Ziuta, a ja myślałam, że dzisiaj dietetycznie śniadanie zjadłam, ale przy Twoim to wymiata :O Jarmuż . . . Błeee . . . Już chyba bym wolała NIC nie zjeść 😭 Ale przez to Ty masz 10 kilo do zrzucenia, a ja 50 :O Ostatnio MDM napalił się na wczasy odchudzające, jego znajomy z pracy z żoną był i bardzo sobie chwalił, no i mężowidło planuje na przyszły rok pojechać. Że niby ćwiczyć zacznie i zmieni nawyki żywieniowe. AKURAT ! Powiedziałam mu, że nawyki żywieniowe to może zmienić DZIŚ, i taj samo zacząć ćwiczenia, a na wczasach to sobie UTRWALIĆ, a tak w ogóle to może mi za dwa tygodnie dać trzy tysiące, a ja mu nie dam jeść i każę ćwiczyć, na to samo wyjdzie :P No to się nabzdyczył :D Ale jestem gotowa pojechać, tylko po to, żeby zobaczyć, jak ? ile ? Wytrzyma na diecie owocowo-warzywnej :P Bo on liczy, że ziemniaki to warzywo :D No, ma rację, ale . . . :D Ja też nie wiem, jak na tej diecie wytrzymam, to chyba tylko koza może, albo i nasza Ziuta :D , mięsożerna jestem :O Jak chcecie, to tu link do wczasów, http://www.zdrowiepodwierzbami.pl/o-nas.html ten znajomy bardzo polecał, schudł 6 kilo i jakoby ćwiczyć zaczął i w domu chleba zabronił kupować. Był dwa ostatnie tygodnie lipca i przez sierpień zwalił kolejne 6 kilo, MDM jest pod wrażeniem. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Yoanko🌻 pogoda cudowna:D nie ma co w chacie siedzieć tym bardziej, ze nasza nadworna co powinna polewac gdzies sie zapodziala Anoolka🌻 Burdel jest wszedzie a jak juz sie kombinuje po roznych krajach to dopiero mecyje wychodza, wyobrazam sobie, daj sobie podwyzke, a nuz przejdzie, ale dlaczego dopiero od stycznia?????????????? Opty🌻 Tak z czystej ciekawosci,,,,, Optyk jest kucharzem????????? gotuje u siebie, czy u Ciebie:P:P:P na moje jest niesamowity i widac, ze jemu zalezy:P:P:P:P i tak trzymaj:D:D musze zmyc glowe bo z farba siedze, bede jeszcze bardziej blondynka niz bylam Y Y Y Y Y Y 🌻 🌻 🌻 Maniu🌻 Twoje nieustające👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka🌻 Ja polecam Dr Dabrowska, zaraz po przyjezdzie z terapii sie do niej wybieram, osrodki ma calej Polsce ale te na kaszubach sa bardzo urokliwe,,,,,, zapraszam,,,,,,,, lekko nie jest ale mozna sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus milo Cie ''widziec ''zdrowiej ❤️ 😍 Przepraszam Kruszynki nie poklikam. Dopiero wróciłam z zakupów obiad nastawilam ,wybywam do kuchni . Milego dnia dla Wszystkich 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle ostatnia... Maniu - dużo siły, żebyś nam tu jak najmniej padlinowała. Długiej cieplutkiej jesieni - żeby Cię kwiatki długo cieszyły. A potem to już tylko wiosna ! No i spadających kilosków ! Y...Y...Y...Y Sto lat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffff sie dzis nalatalam :P Mireczke troche na plazy przeciagnelam:D i tak minelo calo popoludnie:D Zawsze myslalam,ze ja pod ta jedzowata gwiazda ale wiem, ze inni maja jeszcze wiekszy bagaz na karku Upaly jak na jakims safarii i tak ma byc dalej Mirki syn ma slub w sobote,ze w moim kosciolku wiec Mireczka poprosila mnie bym mogla byc na ceremonii bede kiecka juz gotowa"D Ona nie za bardzo czuje sie w tej nowej rodzinie, poprosila bym byla i bede, czego nie robi sie dla przyjaciol,,,,,, ale tylko w kosciele,,,,,,,,,, Jutro mam fryzjera potem musze jakies gwozdzie zakupic wiec cale do południa dreptanie postanowilam radzic sobie sama moi to jak im sie pod ogonem pali albo nagle strasznie glodni wtedy numer do matki pamietaja trudno wysle i Ojca Mateusza sobie obejrze Maniu🌻 no to rozchodniaczka Y Y Y Y Y Y Y🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystawiłaś Maniu nalewkę w takich ślicznych kieliszkach. Ja swoje wytłukłam, dwa już mi tylko niewyszczerbione zostały - i nigdzie ładnych nie mogę wypatrzyć. Ale może wróci do łask rżnięte szkło - to się doczekam. Yoanko - też uważam, że to wywalenie kasy. Ale motywacja jakaś jest. Mnie tam żadna dieta nie przeraża, gorzej z tym, że wszelki "zakaz" jest dla mnie niestrawny. Z tego względu na nic takiego się nie nadaję. Józia - skąd Ci się ten kucharz wziął ? Umie gotować, bo to on przez wiele lat zajmował się domem i chorującą żoną, więc kuchnia nie stanowi dla niego problemu. Druga sprawa - że dla siebie samego - to mu się zwyczajnie nie chce - stąd tak ochoczo zabrał się za dokarmianie mnie. A najlepiej - żebym jeszcze razem z nim przy tym stole siedziała i jadła... Anulka - przekazałam. Dziękuje. I za co Ty mnie chcesz lać ? Przecież się staram ! Dzisiaj sobie nawet żelki kupiłam, chociaż wcale ich nie lubię, wolę ptasie mleczko. Ale tam żelatyny nie ma... No i muszę się przyznać - wczoraj wsiadłam pierwszy raz na rower, trochę po ścieżce spróbowałam. Dzisiaj już odważniej pojeździłam, tyle że w żółwim tempie, z hamowaniem z górki, gdyby co - to bez problemu nogami stoję na chodniku. Od razu mi się humor poprawił, jak mogłam rumaka dosiąść, kwiatki jeszcze zostawię w spokoju, nie będę się do ogrodu wyrywała. Saguś, no masz, zamiast się polepszyć, to Ciebie rozłożyło... Kuruj się Kruszynko, nabieraj sił ! Kawa jest - to dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu wszystkiego co najlepsze dla Ciebie ,droga Solenizantko! Niech się marzenia spełniają..ogród cudnie niech kwitnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojayoana
No, Mania, ten tort to cudo ! :D Tylko jak jeść, chyba od głowy, żeby w oczka nie patrzeć :O Opty, Ty to nie tylko od Anoolki dostaniesz, ale i ode mnie . Zwariowałaś? Z niesprawną ręką na rower ? Drugą chcesz złamać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana 🌻 ale napisala… Maria pracowita i sumienna… chyba upierdliwa :O Pilnuj wisienki, niech mocy nabieraja :P No tak, te wczasy to pewnie tak jak i te moje sprzety do cwiczen. Na poczatku fajnie a pozniej sie zapomina po co to tam stoi :O Ja mam chociaz wytlumaczenie – cala silna wole stracilam rzucajac palenie :P A na warzywkach to masz racje, koza lub Jozia… Sagus 😘 kuruj sie. Jozia 🌻 a ktora tu BEZPOWROTNIE schudla? Chyba tylko Opty. A co Cie tak z tym odchudzaniem? Nowego hydraulika chcesz znalesc? Czyli wrzoda na dope? Dlaczego podwyzke od stycznia? Bo od lipca juz sobie dalam :P:P Opty 🌻 :D zelki se kupilas??? A moze zimne nozki se zrob, lepiej zadzialaja!!! No nie!!!!!! Zostaw Ty ten rower w spokoju!!!!! Mania 😘 co? Upilas sie? Nie mow ze tyle gosci mialas albo ze Ci torcik zaszkodzil :P 2 A ja dzis jestem beksata, jakas nietego :O . Bo wczoraj byl dzien “R U ok?” Nie powiem co to znaczy… Nikt mnie sie nie zapytal a ja nie jestem ok…. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak nie przepychanie to spamowanie uwzieli sie na nas czy co????? bardzo delikatnie pisze zadnych przeklenstw i co ?????? chwyce kubasek i sie odstresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka, Are You OK? ❤️ 🌻 zawsze pamietasz o wszystkich, my o Tobie tez, tylko u nas nie ma takiego dnia, wiec ...nie bylo komu zapytac swoja droga to wspanialy pomysl i mysle, ze naprawde dziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatni dzien urlopu:( wrocilam, czytam... Maniu, nie wiem, czy jeszcze moge, ale najserdeczniejsze zyczenia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty, jestes odwazna dziewczyna :) juz na rower? nie bardzo to wyobrazam ... Sagus wspolczuje, malo ze obita, to jeszcze i goraczka? i katar? latem? kiedy u was tak cieplo jest ... kuruj sie , zawsze dbalas o innych , to niech teraz ktos zadba o ciebie, daj znac, kiedy juz bedziesz mogla Nutko, nawet nie moge napisac , ze wyobrazam jak sie czujesz z powodu zdrowia meza, bo nigdy tak naprawde nie nie mialam az tak powaznych problemow, no chyba z mama...trzymaj sie, podziwiam Ciebie, jestes dzielna i umiesz zapanowac nad stresem ❤️ Boncia, mam nadzieje, ze wynik badan bedzie dobry, nie musisz zamartwiac sie na zapas, bierz przyklad z Nutki:) a wnuki to naprawde nasza radosc zycia :) i trzeba umiec tym sie cieszyc :) Joozia :) no to w sobote idziemy razem na slub:) tylko ty u siebie, a ja w Wilnie :) ty tak czesto masz wizyty u kosmetyczki, ze nie musisz martwic sie o wyglad, a ja :( po bardzo produktywnym urlopie na wsi, wstydze sie pojsc nawet do manikiurzystki, a juz nie ma mowy o kosmetyczce, zreszta u nas to horendalne ceny:( no i jeszcze, moj maz jest po operacji na zylaki, w piatek, wiec nie ma mowy o tancu, ledwo chodzi, i bardzo martwie sie, czy z ta noga bedzie dobrze, bo zrobili w piatek, w sobote wywalili do domu, nic nie wytlumaczyli , a wizyte u lekarza ma dopiero w nastepny poniedzialek, zadnych lekow, masci, najgorsze, ze nic o tym nie wiem, a spytac nie bardzo jest u kogo:( czy ma chodzic, czy raczej wystrzegac sie i tp...teraz kustyka po chacie i meczy TV :) Mania, czytalam, ze znow masz wizyte gosi na dzialce? ty kiedys tam odpoczywasz? czy tylko tak jak ja na wsi, zapracowujesz sie? jak uczucie po remoncie i zakupie mebli? cieszysz sie? :) Yoanka, doczytalam sie, ze z mama jest dobrze, fajnie za zdazyliscie w pore, bez wiekszych powiklan sie obeszlo, jak mam czuje sie teraz, czy teraz juz nie ma obowiazku dogladania wnukow? Joozia, z dziecmi to najczesciej tak jest, wspominaja na jakies okazje, albo wtedy, kiedy czegos potrzebuja:) poki w domu to tak, ale pozniej kazdy ma swoje zycie :) ja mam dzieci u siebie czesciej, ale pewnie dlatego, ze blisko mieszkaja, no i czesto potrzebuje pomocy na wsi:) wiec musza:) Megi 🌻 musze znikac, bo tak duzo mam zrobic, ciagle nie moge zakryc swoja fabryke przetworowa :) aha .. wczoraj mialam gosci z Niemiec, taka starsza para (76-78 lat), kiedys oni pomogli mojej Ani, kiedy postepowala tam u nich do uniwersytetu... Chcialabym takie mozliwosci miec jak oni, przyjechali na zwiedznie z grupa na 14 dni( Litwa , Lotwa Estonia) , mieszkaja w najdrozszym hotelu, SPA, wycieczki...ech...kiedy ja bede na emeryturze( jezeli dozyje), to bede sie martwic,czy wystarczy na oplate mieszkania i zarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia została wczoraj prawdziwą babciom! Nie wiem czy wszystko z dzidziusiem jest dobrze bo to kruszynka taka...jak dziś się więcej dowiem to wieczorkiem napisze! Anoolka wyjeżdzam oczywiście do sandomierza 16 września...zakupiłam już bilety...troche się rozerwę...zwłaszcza,że 14 mam wycięcie to nie bede tak myslec o wyniku. Lecę do pracy..wieczorem napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda🌻 Zaraz tam czesto latam Wyjezdzam na osiem tygodni to jakos wygladac musze Chociazby na wejsciu, tam zapewne zarosne wyplowieje Fajnie miec pisklaki obok:D Moje juz niedługo tez blisko beda"D Jak tak widze ich na skype to male rozrabiaki, mam nadzieje, ze sobie poradze Moje srednie piskle tez miala usuwanego zylaka, i to tak duzego przez cala noge, bardzo pomogla jej ponczocha uciskowa Tyle, ze ona miala to robione prywatnie i raz w tygodniu musiala byc na kontroli, ale teraz juz okej Wysle a jak mi powie ze spam to wywale laptopa z 9 pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze wywalac:P:P:P U mnie upaly jak w afryce, wszystkie okna pootwierane I dalej duchota Za oknem mam przedszkole, remontuja juz drugi miesiac, koparki wiertarki i inne mloty pneumatyczne chodza pelna para Od rana do poznego wieczora, skupic sie na niczym nie moge Okien nie pozamykam bo sie ugotuje we wlasnym sosie Wychodzi na to, ze musze dawac noge z chaty Boncia🌻 Cudowna wiadomość:D Saga🌻 Wyłaz z tej szafy Gdybym nie musiala sie byjac na terapie to osobiscie do grodu bym zawitala i wtedy by sie odegralo,,,,,,, czyli jak to nasza Mania 🌻 Na golą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka🌻 wez prosze wyjasnij ten skrot, bo nie zasne Opty🌻 Bardzo bym chciala by ktos dla mnie gotowal:P:D:P:D NO taaaaaaaak swedzi oj swedzi ,,,,, za ten rower to masz tak samo jak Saguś🌻 siedzaca w szafie Przestali wiercic i teraz cos tam wbijaja moze nareszcie sie skupie na ksiazce wpadne jeszcze z kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józik no racja jeno dobra gółka by pewno Sagusi pomogła wylezc z szafy i na bank szybciej by katary mineły i inne paskudztwa . Anoola no fakt gosci nie było :( jeno siostra ale tym razem miała czas i posiedziała fajnie a potem odprowadzalismy ją i tak czas leciał i ani torcik nie zaszkodził ani co innego jeno zaczełam ogladac Monty Dona na leząco i cholibcia przysnełam a jak sie obudzilam to juz była prawie północ a ja juz nie masochista zeby nocami klikac .Ale wredota w moje imieniny od upierdliwych mnie wyzywac :P:P juz bys ten jeden dzien odpusciła :P a i tak jestes OK 👄 Godus no na działce sporo roboty ale ja leniwa bestia to i zamiast robic na lezaczku padlinuje :D no ale jak goscie ida to trzeba poczyscic :D No z remontu i mebli nawet jestem zadowolona bo takie spokojne w kolorystyce i w oczy nie rzucają sie a czysto jest :D Bonciu gratulacje dla Basi i jej Rodzinki . Opty no ja cały czas załuje jak u nas na ryneczku rosjanie handlowali kryształowymi kieliszkami w superowych cenach to ja jeno szklaneczki do d rinkow i kieliszki do wodki kupiłam ot durak pozalowalam na ladne do wina i nalewek . No wiesz Ty mnie nie rozsmieszaj zelkami :(:(:( Dzis poł dnia Okupant walczył z Tymkowa kanapa bo ten oczywiscie mechanicznie wypycha dno skrzyni i musiałabym mocno sie kłocic o reklamacje a kolega cudnie zrobił :D z gwarancją :D Yoanka no racja jak tu jesc i w oczka patrzec :D tym bardziej ze to takie kudłate jak Ajska przed strzyzeniem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joozia, ja juz naisalam co to jest ten skrot, to pytanie" Are you OK?" ten dzien w Australii na ile pamietam juz jest od 2009 roku, jest to dzien, kiedy kazdy musi z kims porozmawiac , zapytac czy jest u niego wszystko OK? czasem tak znajduja sie przyjaciele od wielu wielu lat nie spotykane, jest to dzien pamieci o innym czlowieku i nie jestem pewna, ale chyba ten zwyczaj wprowadzil czlowiek u ktorego ktos popelnil samobojstwo...moze sie myle ale to jest dzien obcowania, bo to wazne , ze ktos troszczy sie i pyta czy jestes OK? ..nawet mozno podlaczyc sie do takiej strony i porozmawiac z obcym czlowiekiem, czasem slowa i rozmowa czynia cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×