Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Sagus 🌻 to lez ale cos nie wierze ze tak lezysz nic nie robiac... Kto Mamus doglada? Kto slubaskowi zupki gotuje... mam ogorkowa, podrzucic? Nutka 🌻 no tak ale ja len i wole miec gorszy smak niz sie narobic. I jeszcze jedno wytlumaczenie - nie mam piwnicy :D:D Bo tu nikt nie ma :P Megi 🌻 Jozia 🌻 nie rozumiem tych Twoich pierwszych slow. Ja pisalam ze to JA juz sie przyzwyczailam... Wojtow wielu to nie jak w Wilkowyjach :D jeszcze dobrze ze ten pod ktorego ja podlegam duzo dziala. Chyba dotacje z Uni dostaje :D:D:D Z ta przysiega to pewnie tak ze w momencie wypowiadania wydaje sie ze damy rade do konca zycia i jeszcze dluzej a rzeczywistosc wyglada tak ze wraz z uplywem lat ona blednie, traci znaczenie. Mania 🌻 ale Ty te zajecia mozesz sobie rozlozyc. Jak kiermasz to nie musisz isc na dzialke czy inne cos mozesz odrzucic a ja jak przyjdzie weekend to co mam odrzucic? Psom ugotowac trza, galoty wyprac tyz... chate z letka ;) ogarnac a ocean wola.. wola... Slyszysz jak jape drze??? A jaki ten moj samochod brudny to juz nie powiem. Postanowilam ze z nowka nie bede jezdzic tam gdzie kawe pije, sudoku robie a chlopcy szmatami machaja... bo tam uzywaja silne srodki i przeciez w tym starym niedawno wymienialam przednie swiatla bo juz nie dawaly porzadnego swiatla zniszczone ta chemia.. Ale autko mam juz 5 tygodni i jeszcze myte nie bylo. Pamietam jak B kupowal nowy samochod to codziennie zanim wjechal do garazu myl. :D ja az tak yebnieta to nie jestem zle widze za cacko brudne :P Opty 🌻 no to super bylo :D Fajnie ze Optyk sie cieszyl. Zeby mi taka niespodzianke za rok ktos wymyslil... a miejsc tu wiele... nad szumiaca woda nie brakuje.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz przepychanie sie zaczyna :( Poprzedni mopj wpis jako 119 a na stronie policzylam 30 czyli ze dwie lub trzy reklamy usuneli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac trzeci dopiero stronke otwiera..... Dlaczego na innych tego nie musza robic? nie widze narzekania.... Moze musimy zmienic tytul na Upierdliwe staruszki... i otworzyc w innym dziale? jak dojdzie do tego to pomysl Maniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm reklamy na pierwszej stronie sa, nikt nie pokasowal ale moze sie nie licza w "liczniku"? Bylo nie bylo, dopiero trzeci post otworzyl... A teraz.... Grzecznie sie odmeldowywuje... jeszcze nie wiem gdzie koleczka mnie zaniosa bo mam w glowie i tu i tam... kamyszki kupic, taka siatke na patio co by ptaki srac przestaly.. Moze umyc samochod, Dorote z konikiem odwiedzic bo blisko tego kamyczkowego i siatkowego sklepu. I oczywiscie ocean sie drze... Na wszelki wypadek, co by nikt nie pyszczyl :O (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
Zajrzalam tylko czy skorupu stoja Sa:D:D super Pojde jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se pospalam:D Anoolka🌻 sorki ale widocznie nie czytalam ze zrozumieniem Trzepak jestem i tyle, tyle razy mowie sobie prrrrrrrrrrrrrrrrr wystarcza na gora dwie minuty Mireczke jak po moim terenie przeciagnelam to malo ducha nie wyzionela:P:P:P jak usiadlysmy na kawie to powiedziala ze jest w koncu na wlasciwym miejscu wracala tramwajem do ktorego trzeba bylo troche potruchtac dzielnie dawala rade Mieszka na drugim koncu trojmiasta z mojej wsi mialam do niej godzine na kijkach teraz godzine w tramwaju ojjjjjjjjj plan piecioletni w jeden na moze dwa dni:P:P:P Na moje to na sam przod naladuj akumulatorki, reszta sie sama w kolejce ustawi Moze sprobuj na tej bez dotykowej, u nas coraz bardziej popularne, w chacie dopiescisz to cacuszko:P:P:P wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie te nachalne reklamy wkurzaja Opty🌻 Impreza jak z :: Tysiaca i jednej nocy:: Znowu nie doczytalam z jakij to okazji???????????? Przysiega przysiega, a zycie sobie😭 U mnie od wczoraj mgła i duchota rety co to za pogoda????? W W-wie zapowiadaja upaly do 30 stopni, toz juz prawie prog piekla Maniu🌻 Tez tak latam jak kot z pecherzem, ale dzieki temu zapominam o tym molu co to krok w krok za mna przetworow zadnych nie robie, z wyjatkiem ogorkow jak konczy sie sloik to nastawiam nastepny, mojej mamus spizarnia trzeszczy w szwach trzeba jej troche ulzyc:P wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek wraca moj ziec z calym majdanem, ponoc jest tego sporo, córka z pisklaczkami w przyszly wekeend musi pozamykac tam jeszcze kilka spraw, bedzie sie dzialo, planuja,ze do swiat sie ogarna tego im zycze Zaraz do kosciola musze sie ogarnac, odebrac okulary od okulisty, dzwonili wczoraj wieczoren, ze gotowe, po drodze te nieszczęsne gwozdzie tez mi troche zejdzie, no kijki powoli musze zaczac o pakowaniu, wszak to dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zakotwiczylam w pierwszym miejscu... u konika. Pytam Doroty co robi... pranie, sprzatanie. No kurcze! Ona nie pracuje chociaz przy trojce dzieci, prowadzac chlopa papirkowe roboty (a tego nie malo bo Piotrek zatrudnia kilka ludzikow) i jeszcze jakies studia czy kurs magagerski robi i dwa psy to chyba trudno powiedziec ze ona nie pracuje. Ale uzylam tego jako atutu zeby... no i ... 2 http://i63.tinypic.com/2s7w7dt.jpg 2 A w miedzy czasie pyszny lunchyk 2 http://i66.tinypic.com/20f2n0h.jpg 2 Fotki robione iPod'em bo na ostatnich partach aparat poszedl w tango.... no i do domu zladowalam akurat jak juz psiurkom flaczki marsza zaczynaly grac :D kamyszki i reszta za tydzien lub dwa :D ocean ZAWSZE wygra :D pogoda byla super, chlodny wiaterek, potrzebny jak sie szlo a szlo sie, szlo... dobrze ze PRZED lunchem bo po to chyba tylko na laweczce bysmy posiedzialy :P Jozia 🌻 ano straszny trzepak jestes :P ktos musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu wyskoczylam jak Filip slonce wyszlo lece na kijki Zastanawiam sie skad u mnie ta cholerna opona Anoolka🌻 a to co na tym talerzu to co??????? i jeszcze mi napisz, ze dla jednej osoby:P:P:P Lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba, frytki, salata... dla jednej osoby. Taka sama porcje zjadl Doroty 12-to letni syn wiec nie wydziwiaj :P w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynki 🌼🌼🌼 o Anoolka - Leżeć to kazali , ale z Mamuś można się zorganizować , tym bardziej , że ja nie prędko się pozbieram :( Boli każdy ruch rąk od żeber - nawet łba sobie umyć nie mogę , o nocach nie wspomnę :( Fotka - balsam !!! 👄 o Jestem na ostatniej stronce, bo więcej nie usiedzę :o o Dzięki za życzonka zdrówka👄 o U mnie c.d upału - nie da się żyć :( o Pozdrawiam WSIE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O (_) (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻🌻 Zostawie i ide bo za chwile Ranczo:D Saguś🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsmiałam sie jak norka :D Ranczo jest superowe jak zwykle :D a w ostatniej chwili przypomniałam o nim bo wiadomo ze u mnie leciał Monty Don i oczywiscie na zegarek nie patrzyłam . Dzien paskudny bo jak dla mnie zdecydowanie za ciepło no a mały wyciagnał mnie na jakies imprezy w muzeum etnograficznym wiec jak wrociłam do chaty to ledwie dychałam i juz na działke sił mi zbrakło . Anoola no ja tez nie rozumiem dlaczego to u nas to popychanie bo nie widziałam zadnego forum zeby popychali stronki moze naprawde trzeba wejsc na inny dział i te upierdliwe staruszki załozyc bo jak juz od 5 stronki idzie popychanie i to juz 3 posty popychają a to juz lekka przesada :( No herezje gadasz z e ja moge moje zajecia odłozyc :P przecie chłopaki tak jak Twoje pieski starunku potrzebują :P:P:P i jeszcze wiekszego bo bardziej nieusłuchani są . Opty fajnie ze sie udała niespodzianka :DA w sprawie kablowki to Ty sie popytaj bo szkoda nerwy tracic / Saga kuruj sie pilnie bo tyle dni bez Twoich postow to zdecydowanie za dugo . Jozia no mnie tam to tuptanie to jeno wnerwia jakos nie mam teraz zadnych checi do roboty , nawet moje malunki mnie nie ciagną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - kablówka to mi głównie do tv potrzebna, a jeszcze dużo zajęć na dworze, to się nie pytam. Net tylko czasami szwankuje, aż taki wkurzający nie jest. Jak już na swoje malunki straciłaś ochotę, to chyba faktycznie do wracza po pomoc musisz się udać. Dzisiaj jeszcze miałam dożynki z seniorkowem, niedaleko, to po wszystkich uroczystościach i lekkiej wyżerce zabraliśmy się do domu. Ja chętnie przed domem z książką resztę popołudnia spędziłam. Już nie te siły na imprezowanie. Anulka, myślałam, że to jakieś kości czy łapy masz na talerzu, na ryby mi to nie wyglądało. Ale ważne - że smakowało. Też nie uważam, że to taka duża porcja. Ilościowo sobie dzisiaj więcej na talerz nazbierałam. A napisałam wyżej, że wyżerka była "lekka". Do południa była mgła i zimno, a potem mocno gorąco. Na szczęście nie musieliśmy się w ludowych strojach smażyć. Saguś, zdrowiej Kruszynko, brak tu Ciebie. Yoanka, to kiedy wreszcie przy niedzieli usiądziesz i odpoczniesz ? Wiem że odrabiasz "pożyczki" - ale odsapnąć też trzeba. Nie wiesz jaki jest czas oczekiwania na wizę ? Może na wszelki wypadek zeskanuję dowód i Ci wyślę ? No proszę, jaka zołza ze mnie, niby lituję się nad Twoim brakiem czasu na wypoczynek, ale dodatkowych zajęć Ci dostarczam... Znikam w wyrku, niby odsypiać nie mam czego, ale chętnie pozycję zmienię. Niech poniedziałek nie będzie "szewski" ! Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem jak pogoda za oknem :D Sloneczna!!! Nie wiem ale chyba wczorajszy pobyt nad oceanem tak mnie radosnie nastawil. Nawet Tam (Wietnamczyk) w pracy powiedzial ze na emeryture powinnam jednak sie przeniesc nad ocean. Sagus 🌻 przykro jak nie predko sie pozbierasz. Nigdy tak dlugo “niemocna” nie bylas… Czy Ciebie dopadl polpasiec? Jozia 🌻 dzieki za kawe 😘 a co po Ranczu nie wrocilas? Mania 🌻 a kiedy ja sie obsmieje??? Zakladanie nowych watkow teraz jest Twoje, masz leb i … - kombinuj :D:D Nie porownuj chlopow do moich dzieciunkow! Moje dziecka na ten przyklad nie wezma otwieracza i puszki se nie otworza! I mlem mlem z lodowki nie siagna chocby na paluszkach stanely! :P Ale tak po cichu do czegos sie przyznam. Kupilam nastepny przyrzad do cwiczen. Juz dwa ;) dni cwiczylam i o dziwo – plecy mnie przestaly bolec. Zwykle po dlugim spacerze nad oceanem na nastepny dzien napier… a dzis jestem i wyspana i nie boli… Moze wreszcie trafilam w dziesiatke? Na tym bardziej sie rozciagam niz mecze i o to mi caly czas chodzilo. Przeciez muskulow nie musze wyrabiac :P Opty 🌻 a czy Tobie ta upierdliwa staruszka powiedziala co sie z nia dzieje? Dlaczego taka padlinowata? Przycisnij gadzine do muru, moze Ci powie to tez ja pogonisz do lekarza. Mieszkasz blizej, wez za lape i zaciagnij bo mnie gadzina nie slucha 😡 No takie paski rybnych filetow w ciescie. Dorota wybrala inne danie i mi sie lepiej podobalo ale co mialam zrobic jak mi sie strasznie frytek chcialo? Moze to byla duza porcja bo do konca dnia juz nic nie jadlam :D ale jaka frajda bo nad OCEANEM! Dziekuje, poniedzialek NIE jest szewski, jest fajny! Co prawda wolalabym pojechac nad ocean :P Ps Samochod dalej brudny :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jest jest ok🌻 Za szybko prochy na spanie wzielam i ledwiem Ranczo obejrzala Zreszta bylam po takim lataniu ze ten znany kon po westernie by padl:P Zamowilam tego Mistrza od elewacji tylko nie pamietam czy poniedzialek czy sroda na 8sma rano do tego czasu siedziec w chacie musze A juz ciagnie wilka do lasu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 Ranczo faktycznie jest superowe U mnie tez upal szaleje i tak ma byc dalej Na kijkach wczoraj to myslalam ze sie rozplyne Luda tyle na trase wyrzucilo, ze musialam szukac bocznych sciezek A i tam tlumy Cale hordy rozwrzeszczanych dzieciakow i ich rodzicow majacych w nosie co ich pociechy wyprawiaja Opty🌻 ja tez po moim lataniu popoludnie z ksiazka na balkonie fajnie masz z tym seniorkowem:D:D:D Powinnas Mani🌻 nagadac co by poszla do wracza, to ze nawet na malowanie nie ma ochoty jest niepokojące. Anoolka🌻 Porcja imponujaca:P:P:P:P Nie badz taka i pokaz ten przyrząd idzie zima i tez musze sobie cos skolowac albo zapisac sie na gimnastyke dla seniorow bylam raz na silowni wialam stamtąd gdzie oczy poniosa srednia wieku 18plus Do tej pory cwicze na pilce, ktora doskonale rozciaga kregoslup Saguś🌻 ale Cie dopadlo kruszynko, zdrowiej i wracaj na forum wysle i zaczynam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak ziola :P:P:P:P Kolejna cudowna kuracja Lece na kijki ten mistrzunio jednak na srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻 halllllllloooooooo je tam kto??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... popadałyście z gorąca ? Mówisz Anulka, że mam Manię za rączkę poprowadzić do gabinetu... Mogę spróbować, ale za wynik nie ręczę. Cieszę się, że poniedziałek Ci w pogodnym nastroju minął. Mówią, że jaki poniedziałek - taki cały tydzień. I niech tak będzie. A cóż to za cudowny sprzęt tak po cichutku kupiłaś ? Ale jaki by nie był - ważne że ćwiczenia na nim przynoszą ulgę. Niech Ci zapału starczy na jak najdłużej. O jakiej "elewacji" Józia piszesz ? MISTRZ ??? Wyślę, może w międzyczasie ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia no je je jeno upał tak sponiewierał ze ledwie dycham i jedna mysl to pod prysznic isc a niedawno wrocilismy bo wiadomo robota jakos sie mnozy :( No wąłsnie ja juz zupełnie nie trawie tych wrzeszczacych dzieciakow ale odpukac nowe sasiady z działki maja dziewczynkę i az sie dziwie jakie miłe dziecko , jak ładnie bawi sie sama i zadnego wrzasku nie słychac a jak cos głosniej to matka ucisza az niesamowite bo te z drugiej strony sasiady to wszyscy stare i młode drą ryja . Optus no włąsnie narazie jakos nie ma bardzo kiedy ogladac tv , duzo innych zajec jest ,ale zabrałam sie dzis pomalutku za te pudło od sztuccow , ciekawe co wyjdzie za badziewiak a cos zaczełam działac bo przecie nie mozna tylko padlinowac .Pewnie z lenistwa te durnoty wyłazą . Anoola ale z Ciebie skarżypyta bez kopyta jezyk lata jak łopata :P tak sie mowiło jak było sie dzieckiem :D No jak juz przepychanie zrobi sie wredne to trzeba myslec bo to pchanie psu na bude , tylko mnie ciekawi dlaczego tylko my pchamy :( Hihi to maluszkom spraw mała lodowka tak by siegneły :D kumpelce kiedys pies wyjadł z piekarnika całego kurczaka jeno tłusta plama na podłodze została bo innego znaku nie było po kurczaku . No chłopakom akurat otwieracza nie daje :P chyba ze do piwa :P:P ja tam bym wolałą pieskami s ie opiekowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus taki upał to tylko TY lubisz a w chacie masz chłodek to tylko korzysc z ciepła :D a mi na działce znowu pot oczy zalewał ffuujjj :(:( rozsadna dziewczynka z Ciebie bo wiadomo nic na siłe a ta upierdliwa staruszka to by batem człeka ganiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która pamięta kto, komu, i z jakiej okazji to popełnił? Mamy dla Cię Droga Aniu My Kruszynki topikowe Pewien drobiazg, tak od serca Na mieszkanie Twoje nowe Niech Ci zawsze przypomina Ile razy wpadniesz w dołek Że tam – gdzieś, hen daleko Są Kruszynki topikowe Które wesprą dobrym słowem I cieplutkie ślą fluidy Użalą się nad Twą dolą Ale płaksać nie pozwolą.. Niech w tych Twoich nowych kątkach Tylko dobre duszki siedzą. Niech Ci się w nich dobrze mieszka. Abyś była w nich szczęśliwa Tego życzy Ci na sto najbliższych w nich latek Grupka odchudzających się pięćdziesięciolatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie !!!!to nawet wstyd zadawac to pytanie , to przecie wszystkie stare wyjadaczki wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jedna Kruszynka się znalazła. Tak, w chacie mam chłodno, aż sobie ciepełka z dworu wpuszczam. Piszecie o pieskach i jedzonku - dzisiaj po raz pierwszy odkąd mam gips musiałam pluszakowi gar ugotować. Boże... ile się nagimnastykowałam, żeby tej robocie podołać... Przede wszystkim nawet gara dźwignąć nie mogłam, jakoś o biodro oparłam i przeniosłam. A gotowałam już przewidując problemy - z połowy porcji... Teraz w głowę zachodzę, jak ja sobie radziłam mając tę samą rękę w gipsie - prowadząc normalnie dom, piorąc, gotując... dla trzech ludków. Pewnie główny problem w tym, że było to około 30 lat temu... No nic, do 22 niedaleko, ręka już nie boli zupełnie, przeciwbólowych też nie biorę, po co się podtruwać. Przetrwam. Nutko, wszystko dobrze ? Goda, nie wpadłaś na kawę - powieźli Cię daleeeko ? Yoanka, dzisiaj jak pamiętam - powinnaś mieć krótszy dzień pracy... odchudzasz się po cichutku ? Gardło mnie boli, chyba się za bardzo darłam na dożynkach.... Idę poczytać, może zasnę, bo noc miałam byle jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chmury… ale tylko na niebie, ja dalej radosna. Moze tydzien dobroci dla zwierzat i postanowili w robocie ze nie beda mnie wkurzac? Chwilo TRWAJ! W robocie maja nam zmieniac na win10 i co? Mysla ze nie bede "latac" tam gdzie "latam"? Jozia 🌻 skoro bierzesz prochy to zapisuj sobie jakies majstrowe terminy… Przyrzad… kazdy musi szukac pod swoje wymagania. Poza tym ja nie rozumiem… na zielsku zyjesz, kijkami sie podpierajac. Jak ja bym tak robila jak Ty piszesz to bym byla laska nebeska a nie trzonek od kilofa :O 😘 za kawe, widzisz, caly dzien nikogo tu nie ma dopiero jak te nocne cmy sie zlatuja :O:O Opty 🌻 Manie za raczke? Bierz bata do reki i gnaj ta paskude! Ona po dobroci nie rozumie! Nic po cichu nie kupilam. Ja po prostu oststnio tak dzialam… cos zobacze, kupie, nie zastanawiam sie RZED kupnem a PO kupnie. Samochod tez raz dwa kupilam a co dopiero taki drobny zakup :P Tez bym sobie zyczyla zeby zapal nie wygasl. JUZ TRZY DNI cwiczylam :D:D No widzisz, Jozia pisala ze cos tam na balkonie odlazi ale mi na temat AMOLu tylko Mania odpisala… co druga linijka??? Ja tez przeciwbolowe biore tylko czasami. Nauczylam sie z bolem zyc i nie truje sie. Organizm za szybko sie przyzwyczaja i pozniej nic nie dziala. Mania 🌻 a ja wczoraj po pracy zatrzymalam sie zeby kupic kamyczki. Maly woreczek a 20 kg… mowie sobie co to dla mnie a to s****wo w tym woreczku sie przemieszczalo, ciezko bylo do cacka wsadzic. Pewnie, moglam przy kasie poprosic o pomoc, zawsze jest dyzurny mlodzian zeby starszym ;) pomoc ale nie myslalam zem taka sirota! W robocie kartonik z klipsami majacy 17 kg lapie bez problemu.. No ale kupilam kamyczki tylko jeszcze nie rozsypalam bo jak wrocilam do domu to nakarmilam pieski i siebie i zrobilo sie ciemno… dzis sie postaram. Tylko mi sie wydaje ze kupilam inny kolor niz reszta. Trudno, kolo siebie nie beda a zreszta po czasie sie zabrudza i nie bedzie roznicy. I SIE nie przezywaj!!! Bo jak nie przestaniesz, to wszyskim powiem skad krwawisz 😡 Moje dziewczynki sa dobrze wychowane. Nie wyjadaja z piekarnika czy z lodowki :P Zarty zartami ale one na prawde sa super! Nie musze sie martwic ze oj, cos zostawilam na podlodze :O Gosciu 🌻 pamietamy kto napisal i komu ale nie wiemy KTO to tu teraz wkleil… Moze tak czarna sukienke zalozysz? Ops, teraz nasze “sukienki” sa niebieskie. A ten”drobiazg” wisi sobie w moim biurze i zawsze z sentumentem na niego patrze. To “byli” czasy! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×