Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

rolety zamiast firanki

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio w kilku domach zauważyłam rolety "dzień noc" w oknach. I zastanawiam się jak to się czyści. Bo zasłony czy firanki to wiadomo, do pralki i czyste. A rolety, są zamontowane na stałe, mają prowadnice, sama zastanawiałam się nad założeniem rolet ale jako mama alergika (roztocza) zrezygnowałam, Piore raz na dwa tygodnie lekkie zasłony, myślałam o rolę tacy zewnętrznych ale są droższe niż te wewnątrz. Jak się czyści te rolety,? A i mam w łazience rolety plisy ale kurz na niej osiada że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Nigdy ich nie czyściłam (mam 2 lata). Ja takich rolet nie polecam. Moim zdaniem bardzo zaciemniają pomieszczenie, pomimo, że mam białe. Te paski w dzień jakby nie patrzeć 50% okna zasłaniają, plus cieńka siateczka z drugiej warstwy. Lepsze są zwykłe rolety, albo ostatnio modne rzymskie. A co do prowadnic, to nie wszystkie mają prowadnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie mają prowadnic i w sumie nie spotkałam u nikogo takich z nimi. To nie tak jak zwykła roleta ze jest zabudowana i trzeba duzooo sie narozbierac tych maskownic zeby sciągnąć do mycia. Ja mam rolety dzien i noc w kuchni-szare (jasny szary) i zgadzam sie ze zaciemniają mega (musze je podniecić w dzien bo ciemno i miec zazdroskę od połowy okna) a myłam je we wannie juz X razy (bo w kuchni wiadomo ze tłusto etc) zwykłym płynem do naczyń i szczotką. Fajnie sie umyły, wysuszylam na balkonie i ponownie zalozylam (w zasadzie nakłada sie je na okno). Mam te rolety 3,5 roku. Również nie polecam! A polecam rolety wspomniane juz rzymskie ;) sa piękne i lepsze w obsłudze... Moje juz troche sie prują z jednej strony od tego chyba czyszczenia i mam nadzieje ze jak juz je zamorduje to kupimy nowe rzymskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie rolety bardzo popularne są teraz ale to wszystko dlatego, że są bardzo praktyczne. Firanki to trochę męka kiedy masz prawdziwe upały.. a rolety jednak chronią. Sama ostatnio zamawiałam takie roletki dzień i noc a dokładnie http://okandemex.pl/oslony-wewn/rolety-dzien-noc Do kuchni idealne!<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Ja się skłaniam bardziej ku roletom, ale takim zewnętrznym. Zależy mi na czymś, co będzie zatrzymywać nadmiar światła, bo latem nam się strasznie pokoje nagrzewają... Myślałam o takich automatycznych. Tu widziałam, że mają w ofercie silniki do rolet http://www.nice.pl/ . Znacie tę firmę? Słyszałam, że ma solidne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz czegoś co będzie latem zaciemniać ci okno to polecam rolety wewnętrzne zaciemniające ze sklepu internetowego www.dekoria.pl. Mam takie w sypialni u dzieci w pokoju- polecam bardzo, co najważniejsze nawet przy jasnych kolorach stopień zaciemnienie się nie zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak trochę z innej beczki. Bardzo podobają mi się rolety rzymskie. Tylko jak zamontować je na drzwiach balkonowych, takich tradycyjnie i bardzo często otwieranych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowe reklamy rolet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedź do montażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam rolety dzień i noc w kasecie i jestem z nich zadowolona. Jest tylko jedno ALE... zaczynają się pruć a co za tym idzie - zahaczać o prowadnice . Może ma ktoś pomysł jak je uzdrowić? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi55
Oczywiście że warto kupić rolety rzymskie:)uwielbiam je po pierwsze dlatego, że są łatwe w montażu, po drugie wybór z tak ogromnej ilości tkanin daj nam pole popisu i dopasowania do danego pomieszczenia, po trzecie wyglądają pięknie i bardzo estetycznie. Uwielbiam:):):) swoje zamawiałam z www.dekoria.pl polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria87878
pewnie , że tak ;) to kolejny krok do przodu ;) rolety o niebo lepiej się czyści:)a to kolejny plus. Polecam zaglądnąć tutaj http://maxrolety.pl/ . Mnie głównie przekonał miły kontakt i ciekawe ceny rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie w tym roku zainwestowałem w rolety firmy www.skladokienpremium.pl i muszę przyznać, że był to idealny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, sam miałem okazje kupić okna do swojego domu właśnie dzięki poleceniu danej strony przez mojego kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety noc i dzień to bardzo fajne rozwiązanie mam takie u siebie i super spełniają swoją funkcję nawet teraz jak jest ciepło na dworze a ja chce sobie tylko przyciemnić pokój. Takie rolety zamówiłam ze sklepu http://rozliczenia.katowice.pl/kontakt/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupowałem rolety rzymskie i udało się fajnie trafić w Masters – https://www.masters-rolety.pl/. Mają rzeczywiście rolety z dobrej jakości mateirału, nie jest to chińska tanizna. Generalnie rzymskie dobrze wyglądają w oknach ale te nasze wyglądają – rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to dobry pomysł. Rolety sprawdzają się o wiele lepiej od firanki. Są proste w użytkowaniu, mają wiele stopni regulacji i nie trzeba ich prać. Ja rolety zamawiałam z www.dario-biuro.pl ponad 2 lata temu i cały czas wyglądają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety się bardzo fajnie prezentują na oknach. Nie ukrywajmy, że proste firany powoli troszkę odchodzą już do lamusa:) rolety są ładne i wygodne. Można zdecydować się na takie kolorowe designerskie, w sklepie http://www.telimenastudio.pl/ mają naprawdę ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila326
Ja mam rolety dzień i noc i często je czyszczę puszkiem do kurzu i przejeżdżam suchą szmatką, żeby pozbyć się roztoczy. Ogólnie jestem zadowolona z tego typu rolet bo faktycznie zaciemniają pomieszczenie, co w lato jest u nas zbawienne. Zamawiałam rolety na www.karnix.pl mają ogromny wybór i super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

u nas sprawdzają sie markizy fakro. dopuszczają słonko, więc w pomieszczeniu jest przyjemnie jasno, ale nie nagrzewają pomieszczenia. dużo lepsze rozwiązanie niż rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też popieram taką zmianę. Jeśli okno jest ładnie zrobione, to po co zasłony i firanki? Tylko problem się z tego robi. Dużo lepiej mieć po prostu np. to - krakowrolety.pl/plisy-prostokatne.html I efekt wygląda genialnie. Oczywiście każde pomieszczenie jest utrzymane w innym klimacie, ale da się to mądrze dopasować. Działajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×