Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość malamii89
dzien przed crio wieczorem zastrzyk fragminu...w opakowaniu 10 zastrzykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przypomnijcie mi proszę po programie rządowym transfer jest bezpłatny a reszta czyli badania, wizyty, wspomagacze itp są już płatne? czy moze coś jeszcze jest za darmo żeby mnie nie próbowali naciągnąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Peonia odpoczywaj i gratuluję serduszka :-) Też trafiłam do szpitala w 6 tyg z krwawieniem, więc nie stresuj się będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, wiem, o tobie myślałam w drodze do szpitala, bo niedawno pisałaś, ze krwawiłas wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia gratuluje serduszka! Ciesze sie, ze wszystko jest dobrze. Odpoczywaj i już sie nie stresuj, będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pobolewa mnie cały czas brzuch tak jakby ze stresu ale staram się niczym nie stresować biorę nospe ale to nie pomaga boję się ze ten bol powoduje skurcze..:/mialyscie tak jak ja?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu...a czemu nie bierzesz relanium? Ono świetnie działa, człowiek większość przespi a początkowe dni są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Ten gość to ja :-) coś mnie z loginu wyrzucilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...ja brałam relanium i nospe przez kilka dni, więc też bierz. Po co niepotrzebnie się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... 2 razy dziennie (rano i popołudniu ). Na mnie świetnie działało plus nospa i jest było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mnie tez po transferze bolał brzuch. Czułam w dole brzucha takie niewielkie ciągniecie, dlatego tym razem wezme dodatkowo atosiban bo tez nie jestem w stanie stwierdzić co to jest. Co do relanium, to ja brałam godzinę przed transferem a potem tylko nospe, pomoc relanium nie działa na macice tylko na głowę, wiec jak potrzebujesz to bierz. Na mnie to chyba nie działa, bo oprócz lekkich zawrotów głowy, to nie czuje żadnego rozluźnienia :) jutro 9:30 mam być na transfer. Ciekawe czy znowu trafie na dr M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie myśleć..Ale to chyba wszystko podswiadomie się dzieje. .:/ mam nadzieję ze się teraz uda...a wiesz może czy można zmienić godzinę brania encortu bo to się bierze przy śniadaniu jak chodziłam do pracy to brałam to po 6 a teraz wolałabym ok 9 bo nie chce mi się tak wcześnie wstawać na śniadanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek to już jutro?powodzenia kochana :)myślałam że we wtorek. .:)ilu dniowe maluszki będziesz miała poddawane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Kasiurek jesli Katowice to na dr M nie trafisz bo w ponieezialki go w Kato nie ma.Jest w Czestochowie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziękuję bardzo smutasku :* idę już spać ..spijcie dobrze ;)dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic sie nie stanie jak weźmiesz 3h pózniej. A jak sie boisz to stopniowo zmieniaj godzinę. Ja biorę ok 9:00 +- 2h :) bo czasami zapomnę :) dziękuje dziewczyny za kciuki :) to bedą 3-dniowe zarodki ale nie mam pojęcia jakiej klasy bo nie dzwoniłam dzisiaj. Dziwne ale totalnie o tym zapomniałam :) hmm to może akurat trafie na tego przystojniaka Serfera :) tylko nie wiem czy robi transfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek Serafin i Grettka tez robią transfery :)..powodzenia dzis na transferze; )..bierzesz 2czy 1 malucha ?..wczoraj wieczorem miałam tak niskie ciśnienie ze nie dało się go zmierzyć..:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, tak, zostaje do jutra. Dziś póki co nie plamie. W środę mam wizytę w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Kasiurek powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×