Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Hej Dziewczyny - dzięki za kciuki - 3majcie jeszcze , bo bete zrobię dopiero ok 15:00 , więc wynik będzie wieczorem. Już mam pustkę w głowie - do wieczora muszę przeżyć i się wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia powiedz zeby Ci pokazali gdzie w umówię jest napisane ze są 2 bezpłatne bety. Nie ma w naszych umowach tego wiec oddadzą Ci pieniądze, mnie tez tak chcieli zrobić ale sie grzecznie spytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tego w naszych umowach wiec podadzą Ci pieniądze, mnie tez chcieli skasować ale sie upomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, widzisz, a ja sie dałam skasować... Nie wiem, czy mi sie chce z nimi kłócić o te 25zl i sie denerwować. I tak jestem wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope myślę i trzymam cały czas kciuki. Zauważyłam dziewczyny ,że gc kasuje za wszystko za co może i jeżeli nie wiesz że możesz mieć to za free to nie powiedzą dziady jedne. Jak byłam na tym transferzee ostatnio i w recepcji też mi krzyczy że tysiak się należy no to jej mówię że przecież to z rządowego(zarodek został z programu rządowego), a ona aha,aha to już sobie to zaznaczę. Takie udawanie i w sumie oszukiwanie pacjenta!bo jakbym nie wiedziała,że to jest darmowe to bym zapłaciła, żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Do „Gościa z godz. 9.36” – Proszę, wytłumacz mi to, co napisałeś o DHEA, bo nie rozumiem. Sugerujesz, że można zażywać tabletki z DHEA nie patrząc na poziom tego hormonu w swoim organizmie? Czyli jeżeli ja mam dużo DHEA (lekki nadmiar) i będę zażywać dodatkowo tabletki, to nadmiar DHEA, który powstanie u mnie, nie będzie szkodliwy? No nie wiem… Jak sam piszesz, jest to hormon męski, a nadmiar hormonów męskich u kobiety nie jest raczej pożądany. To tak jak z witaminą D – jemy tabletki z tą wit., ale kontrolujemy jej poziom w org., bo nadmiar jej też jest szkodliwy. Dodam jeszcze, że razem z DHEA badałam jeszcze DHEA-SO4 (siarczan DHEA) – jego poziom też mam zawyżony: wyszło 357ug/dl (norma dla mojego wieku: 98,8-340).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Peonia88, oni tak próbują na wszystkim kasę wyciągać, udają, że się pomylili itd. To nie jest duża kwota (w porównaniu do tego, co tam zostawiliśmy i zostawiamy), ale dla zasady bym się upomniała o zwrot. Racja jest po Twojej stronie, nie dajmy się oszukiwać. Trzymam kciuki za przyrost! :) Hope, trzymam kciuki za betę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Ania609, czytałam w internecie, że dziewczyny biorą tabletki z DHEA na poprawę jakości komórek (działa to pewnie podobnie jak konezym Q10, Omega3, selen i in.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, cała drze ze stresu. Ale u mnie dobrze! Beta 594.9. To moj czas dziewczyny, teraz musi byc dobrze! Dziękuje za wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Peonia, gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super bardzo się ciesze :) Jednak przed 30 zdarzysz jeśli w niku to twoj rocznik :) Hope teraz czekamy na Ciebie :) Trzymam mocno kciuki oby kolejne majowe dziecko było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała beta Peonia! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki dzięki :) w nicku moj rocznik. Teraz czekan na L4 i recepty i w poniedziałek juz sobie daruje tych stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Peonia super;)) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Peonia czekałam z niecierpliwoscią na wynik, piękny przyrost! Teraz dużo wypoczywaj i niczym sie nie stresuj. Cudnie po prostu! Kiedy masz wizytę? Teraz to juz chyba ciążowe bierzesz? Hope myśle o Tobie i wiem ze jesteś następna mamuśka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Peonia super!!! Piękny przyrost! Już chyba nie trzeba powtarzać - wspaniale!! :) Hope, kciuki cały czas zaciśnięte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta pęcherzykowa w piątek 16.09, bedzie to 18 dzien po transferze, ale tak mi kazał sie dr Gr umówić, to sie umówiłam :) oby juz były pecherzyki. Ale sie naczekalam, ale warto było dla takiego wyniku. Jadę teraz do domu odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Peonia moje gratulacje ! Juz możesz się cieszyć na 100%, 18 dpt byc moze bedziebu Ciebie widac pęcherzyk ale serduszka moze być jeszcze nie widac. U mnie w 21dpt byl pęcherzyk a dopiero 28dpt serce bilo. Hope 3 mam kciuki mocno od rana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej poduszki rogala dla ciężarnych do spania. Ja tego nie mam .ale kol zakupila i sobie chwali. Mi wystarcza mala poduszka typu jasiek miedzy kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klee bardzo dziękuję za odpowiedz :)a długo się czeka na wynik?ile kosztuje to badanie jak się nazywa dokładnie to badanie?czy zły wynik uniemożliwia zajście w ciążę? Peonia bardzo się cieszę. .; ) Zostaniesz mamą! :D moje gratulacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×