Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość Klee
Kasiurek, Maniofranio - wiem, co czujecie... :( Na pewne rzeczy nie mamy wpływu niestety. Mimo wszystko powtórzyłabym betę, tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak gratuluję dziewczynek :-) Ponoć marzenie każdego facet to spanie w łóżku z dwoma kobietami, a tu taki urodzaj ma Twój mąż :-) Najważniejsze, że wszystko ok :-) Maniofranio, Martirybka jak tam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu :) AnciaS trzymam kciuki za kropka! Odpoczywaj (choć pewnie przy córci to niemożliwe ;) Dorciak , to super, że wszystko dobrze! Malami, odstawiłam estrofem (na poprawę estradiolu - priming estrogenowy). Jutro zaczynam encorton, i stymulację Pergoverisem dawka 300. Zobaczymy, czy uda mi się coś więcej wyhodować... Usg mam na wtorek 13go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia, to ja ciebie tez kojarzę. nawet sie do mnie uśmiechałas :) zastanawiałam sie, czy jesteś ciocia, czy mama tej małej słodkiej laleczki :) siedziałam koło dystrybutora wody z mężem i czekałam na wynik bety. Trzymam kciuki za udany transfer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcuak, cudownie! Gratuluje 2 księżniczek. Tez mi sie marzą 2 laleczki albo parka :) ciekawe czy u mnie przetrwał 1 zarodek czy 2? Boje sie cieszyć, ale juz przeciez musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi, dziękuje, byłoby cudownie, gdyby twoje przeczucia sie sprawdziły. Ja narazie grzecznie leżę, bo szybko sie mecze i boli mnie głowa, ale nie wiem, czy to nie kwestia psychiki, bo boje sie o moje szczęście, ze znowu szybko sie skończy :/ oby nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine niestety odpoczywanie graniczy z cudem ale się staram ile mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia, to przynajmniej dziś odpoczywaj. Córcia mega grzeczna jest! Kto był z tobą? Siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, trzymam kciuki za piękne endo! Będziesz stosowała dodatkowo jakaś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Czy Maniofranio pisala o becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine no właśnie hormony lekarz zleca po wizycie - też mi się to nie podobalo :( ale po wynik dzwonilam jeszcze w tym samym dniu, żeby w razie czego interweniować i napisać do lekarza - ale nasza ulubioba pani z recepcji powiedziala, ze gdyby było cos nie tak to lekarz ponoc sam dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia, ile miesięcy ma twoja Księżniczka? Tez z ivf? Udało wam sie za 1 razem? Jaki u was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Kasiurek bardzo mi przykro :( Maniofranio moze jeszcze nie wszystko stracone? Rubineye ja dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Martirybka i gosc Klee - pisala gdzies Maniofranio o wyniku bo widze ze ja pocieszacie w postach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna kolejną próbę przegrałam ta beta nawet nie drgnęła. Jest mi źle cholernie źle :( . To jest wszystko takie nie sprawiedliwe . Miał być dzień dobrych wiadomości a dla mnie jest najgorszy na świecie. Muszę się pozbierać i wrócić do walki. Wracam do biegania po takim strzale w policzek chyba przebiegnę maraton i robię plan na kolejne miesiące. Z całego serca Wam dziękuje za trzymanie kciuków i że do końca wierzyłyście w to, że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Maniofranio.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio, idź pobiegać, na pewno sie lepiej poczujesz i wracaj do gry. Bardzo mi przykro. Trzymaj sie kochana i nie poddawaj sie. Dopóki walczysz jesteś zwycięzca. A ivf jest jak maraton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo, bardzo dużo miałaś tego progesteronu. 3x3 utrogestanu i 3x3 duphastonu... Pamiętasz jaki miałaś ten progesteron na początku, 8 i 10dpt? Który lekarz zlecił takie duże dawki? Który tc ciąży masz teraz? Powodzenia w Irlandii. Ja chce w poniedziałek wziąć kontynuacje L4, muszę umawiać sie na wizytę, zeby dostac L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Kasiurek, Maniofranio cierpię razem z Wami, życie jest niesprawiedliwe... :-( Iwcia Ty też biedna musisz tyle przejść, dlaczego tak się dzieje... A może jednak się uda...? Peonia chociaż u Ciebie szczęście, teraz jest Wasz czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak gratuluję dziewczynek :) <> Peonia super wiadomosc... :) ja musialam isc na wizyte by miec kontynulacje l4 <> Maniofranio i Kasiurek... przykro mi bardzo.... trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio bardzo mi przykro. Wszystkie wiemy co czujesz. Ja tez od jutra wracam do sportu, dzisiaj tak pomyslałam, ze muszę sie pogodzić z tym, ze nie bede miała dzieci, zacznę chodzić do psychologa zeby sobie z tym poradzić. Bede dalej walczyła, ale jak sie z tym nie pogodzę to zniszczę swoje (i nie tylko) życie. Jak nie dostanę okresu do poniedziałku to powtórzę betę ale myśle Żr okres przyjdzie jutro. Peonia trzymam za Ciebie kciuki!!! Iwcia nie wiem co powiedzieć, mam nadzieje, ze dobrze sie to skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Maniofranio przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×