Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość
Maniofranio,Kasiurek bardzo mi przykro tule mocno :((( Peonia gratuluję przyrostu trzymam kciuki dalej! Dorciak gratuluję coreczek ale słodko! Peonia bardzo Cię przepraszam ale jakaś jestem zakręcona chyba przez ten wyjazd hah brałam 3x2 utrogestan I 3x2 duphaston na początku miałam progesteron coś troszkę ponad 10 i pomalutku wzrastał obecnie jestem w 15tc Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś zaczynam przygotowania dostałam @..aż się boję..proszę powiedzcie mi czy encorton i estrofem bierzrcie o jednej porze? Encorton mam 1x1 a estrofem 3x1..proszę odpiszcie bo zapomniałam zapytać..:/ Prócz Tych leków biorę wit.D3,wit.b12 holic,magne b6, femibion natal 1, kwas foliowy 15mg ..co jeszcze mam brac do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mnie ostatnio przed samym crio też zaczął boleć zab :/ale jak miałam iść do dentysty nagle przestał boleć :p..Sil a @ Ci się dużo spuznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio :-* Ania brałam Estrofen i Encorton po śniadaniu, a po 8 h kolejną dawkę Estrofenu. Wczoraj byłam na konsultacjach odnośnie badań prenatalnych i się usmialismy bo dzidziuś stał na głowie i nie chcial zmienić pozycji :-) Dostałam też Fragmin z refundacją dlatego, że jestem po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio ja badałam poziom DHEA, miałam go nawet całkiem OK, ale i tak brałam, chciałam spróbować wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Maniofranio umow sie do immunologa na nfz do bedzina. Dr papuga zleci Ci na pewno Mthfr, v leiden i inne a skierowanie wypisze Ci rodzinny. Mozesz tez umowic sie do genetyka tez na nfz to jest spora oszczednosc tylko czasowo troche zajmuje bo wszystkich badan Ci na raz nie mogą zlecic niestety:-( kontakt do genetyka to Ci tutaj dziewczyny podaja bo ja nie mam ale do bedzina to Pro femina na krosnienskiego 1. Dzwon juz dzis sie umowic i powiec ze masz juz skierowanie, a sobie je zdazysz na spokojnie zalatwic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubi to jest szansa ze tez dostane fragmin ze znizka bo tez poronilam. A wypisal Ci to normalnie gin na wizycie i nie bylo problemu? Jak stal na glowie to bedzie jakis akrobata haha :-) najwazniejsze ze wszystko dobrze :-) Sil kciuki za Twoja @ zeby sie nie spozniala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy dzięki, a kiedy masz wyniki , bo cały czas o Tobie myślę , Ty i Iwcia jesteście naszymi forumowymi cudami - musi być dobrze :) tak mocno 3mam za Was kciuki. Ania609 encorton na pewno rano po sniadaniu, skoro masz raz dziennie. PEONIA i jak i Ciebie - emocje trochę ostygly czy czekasz na wizytę u pęcherzyki :) teraz musi być dobrze - nie ma opcji , dzieciaczki majowe - byczki jak ja :) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dużo się nie spóźniał, czekałam tylko jak na szpilkach, ale już się pojawiło pierwsze plamienie, od jutra stymulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, jeszcze chyba jutro pojadę na 3 betę, a w poniedziałek na 4 betę i po L4. Myśle, ze bede spokojniejsza, jak jutro tez bedzie przyrost. Moja radość jest całkiem inna niz za 1 razem. Ale to nie znaczy, ze sie nie cieszę. Jak bedzie pęcherzyk, a pózniej serduszko, to sie uspokoję. Rubineye, super, ze dostałaś fragmin ze zniżka. Który lekarz ci wypisał? Ancia, u mnie jest niepłodność idiopatyczna. Wszystko poza MTHFR, która podobno 30% kobiet ma i rodzi zdrowe dzieci jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, encorton i estrofem biorę po śniadaniu, czyli o 7, a pózniej 14 i 22. Encorton tez mam 1x1, a estrofemu miałam 2x1, ale mi zmienili po transferze na 3x1. Staram sie co 8h, tylko rano nie chce brac tabletek naczczo. Fragmin zawsze o 6, utrogestan 6, 14, 22. A witaminy obojętnie o której, ale cześć biorę rano po śniadaniu, a cześć o 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio, Kasiurek tak mi przykro :-( mocno tulę. Kurde jakie życie potrafi być niesprawiedliwe... Peonia wciąż trzymam kciuki. Mandy wierzę, że dla Ciebie ten czas ciągnie się jak smoła. Ja mimo wszystko wierzę w Twojego Skarba. Będzie dobrze. Iwcia a jak Szymek? Biega już? Gada dużo? MaBo spokojnej podróży :-* dobrze wreszcie wrócić do domu! A pro pos zębów. .. to ja już wyleczylam dwa i właśnie wczoraj zaczęłam kolejne dwa- te dosyć ciężkie- musiałam dostać lekarstwo i kolejna wizyta za dwa tygodnie. Łacznie pięć zębów a to dopiero połowa ciąży. .. żeby nie było do dentysty chodzę regularnie i ostatnio byłam w marcu a tu takie coś :-( biorę pół ampulki znieczulenia bo nawet bym nie usiadła na fotel... Jak samopoczucie Hope? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, Peonia nie chodzę do Gyn bo mojemu M.nie podobało się podejście i chodzę do lekarza u siebie, który przyjmuje też w szpitalu. Pani dr mnie już zna, bo do niej trafiłam na dyzur jak poronilam i od.tamtej pory chodzę do niej. Znała moją historię i wpisała bez problemu bo zarówno poronienie, jak i in vitro kwalifikują się do zniżki bo jesteśmy w grupie ryzyka. Sil trzymam kciuki za owocową stymulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio, Linka ci dobrze radzi. Zbadaj genetykę i immunologie na NFZ. jest to mega oszczędność - kilka tysięcy. A jak dobrze zagadasz, to ci dużo badań zleca i wcale to nie musi długo trwać. Chociaż nie wiem jak jest u dr Papugi, bo mi jeszcze SP dr Gryga zlecał badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa mam ze strachu gule w gardle, wczoraj macica mniej ciągnęła, a dzisiaj od rana wcale. Nie wiem czy to dobrze czy źle .... za dużo myślę i analizuję. Chyba z każdą procedurą strach jest większy i taka myśl dlaczego niby teraz mialoby się udać, a jednocześnie nadzieja, ze teraz wreszcie cala procedura przebiegła super od początku do końca - wiec moze to wreszcie moj czas. Przy 1 i 2 procedurze bylam optymistką i lepiej znosilam tez porażkę. Z mężem kiedyś dużo rozmawialiśmy -imiona dzieci, plany awaryjne - co będzie jak się uda i jak nie, a teraz w ogóle nie rozmawiamy o tym. Ciężko mi bardzo. A wczorajsze wiadomości od dziewczyn jeszcze mnie psychicznie dobily i mialam dola przez reszte dnia. Wiem, zbyt emocjonalnie do tego podchodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nie podchodzić emocjonalnie Hope :-( tak naprawdę leczenie in vitro to w większości czekanie i kiedy wreszcie jest ta chwila człowieka ogarnia strach. Do bety już Ci niewiele zostało- musimy mieć nadzieję :-) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, żeby zrobić betę już jutro w 7 dpt skoro sa to blastki. Lekarz kazał w pon rano. Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio a co dr na to? Może źle dobrana stymulacja...?:( ja też się ciągle doszukuje co u nas ciągle idzie noe tak...:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Maniofranio, u mnie też nigdy nic nie dotrwało do mrożenia :( Dr Ch powiedział, że zawsze słabe miałam te zarodki. DHEA badałam, ale w tym milionie wyników nikt się do tego nigdy nie odniósł. jest w normie, ale raczej niskie. DHEA S 128, norma 26-460. Hope, ja bym już chyba poszła jutro, to tak, jakby iść w 9 dpt 3 dniowych, lub w 10dpt 2 dniowych... Chyba bym dłużej nie wytrzymała :) Dziewczyny, a czy to ma znaczenie, czy łykam Encorton podczas śniadania czy po? Pierwszy raz go biorę, dziś zaczęłam, na ulotce jest napisane, że podczas posiłku, a Wy wszystkie bierzecie po śniadanku. Lekarz tak mówił, czy to jest nieistotne? Mam brać 1 rano i 1/2 w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 7 dpt beta wynosiła prawie 60. Ale Ty masz siódmy dopiero w niedzielę- prawda? Skoro transfer był w sobotę? Chyba że coś poknocilam :-) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, ja myśle, ze jutro (7dpt) juz może wyjsć beta. Ja miałam 8dpt juz 3-cyfrowa, to 7dpt tez by mi juz wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, mi lekarz mowil tylko, zeby encorton brac rano. Mi sie wydaje, ze nie ma znaczenia, czy w trakcie posiłku, czy po posiłku. Ważne, zeby nie było pusto w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine to pójdę jutro :) JA encorton biorę po sniadaniu bo mi jest niedobrze po nim - siada mi na żołądku , lekarz powiedział w sumie tylko tyle że 1 rano i pół w południe. Może bierz jak w ulotce. A Ty masz wolne czy pracujesz ? Masz krótki protokół tak? Czyli średnio 9 dni i punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Encorton przynosi najmniejsze skutki uboczne jak bierze się go rano  (to zależy od pracy nadnerczy, która rano jest największe) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten encorton jest po to, zeby organizm nie odrzucił zarodka, tak? Ja biorę tylko 1 tabletkę, a widze, ze wy wszystkie 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow Hope no to jutro! Kciuki mocno mocno zacisniete! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine mnie DHEA wyszło wtedy 285. HOPE dziękuję Ci bardzo, sama nie wiem dokładnie jak to będzie z tymi wynikami, ale wtępne (planuję wykupić test rapid fish- sprawdza 3 najczęstsze trisomie) powinny być za jakieś 2-3 tygodnie, a kariotyp za 5-6. No stres mam na najwyższym poziomie niestety... :-/ Za Ciebie bardzo mocno 3mam kciuki, nawet wydaje mi się, że kiedyś Ciebie widziałam u dr Grygi z Mężem (jesteś blondynką?) i mówiłam mojemu Mężowi, że to straszne dla ludzkości, żeby taka piękna para nie mogła mieć dzieci- MUSI się teraz udać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia ja też bralam jedną.Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy kurcze no to trochę tego czekania jest - myślałam, ze wyniki są szybciej :( to straszne przez co musisz teraz przechodzić i co czujesz :( co do spotkania u dr Grygi to na pewno nie byłam ja :) ani piękna , ani nigdy nie byłam u niego z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×