Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Ja właśnie odebrałam wynik mojej bety. I wszystko wskazuje na to, ze tym razem to moj czas. Beta 1820 - 14dpt. Ciekawe, czy w piątek sie dowiem ile dzieci we mnie mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia:( a kiedy będziesz wiedziała coś więcej. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. .trzymaj się kochana:* Kurde czy to normalne że to był @ jak trwał 2dni tylko?..ja się już lekami futruje a jak to nie był @ to co w tedy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie coś takiego, że nie czujecie brzucha (na samej górze pod piersiami), tak jakby Wam kawałek zdretwial? Dodam, że to na pewno nie ze względu na obciążenie :-) tzn. duże piersi bo takowych nie mam. Już od jakiegoś czasu to zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...dalej nie wiesz ile dzieci :-)bliźniaki będą jak nic. Ale ok poczekajmy do piątku na potwierdzenie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super ;) Smutasku ja na razie takich objawów nie mam jak będziesz na wizycie to zapytaj dr P. A jak tam kopletowanie wyprawki??? We wrześniu mają wejść nowe kolory wózków Bebetto 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super:) ahhh żeby tak każda doczekała tego "swojego czasu"!!! trzymam za każdą kciuki na każdym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...właśnie na ostatniej wizycie zapomniałam zapytać, chyba muszę sobie na kartce zapisać. A co do wyprawki to ciuszki dla dzieci już mamy, kosmetyki na początek też, pampersy, kocyki, jakieś rzeczy dla mnie do szpitala, jedno łóżeczko. Sporo jeszcze zostało do dokupienia. Zrobiłam sobie listę a później dopisalam to co nam podali jeszcze na szkole rodzenia. Wózek chyba odkupimy od koleżanki (ten Bebetto). A Ty co już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martirybka gratulacje! Ciężarówki miałam dzisiaj trwajacy kilka sekund ostry ból podbrzusza- dość mocny. Pozniej o wielecslabszy i trwajacy nanosekunde jeszcze dwa razy. Bol przebiegal przez cale podbrzusze od prawej do lewej. Nic wiecej sie nie dzieje. Juniorek pozniej normalnie fikal. Mialyscie cos takiego? Jestem w 20 tc. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, jestem pewna, ze każda doczeka swojego czasu!! Grunt to sie nie poddawać. Prędzej czy pózniej wszystkie wywalczymy sobie to szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Nie pamietam która z Was to pisała, ale jakiś czas temu pisała o badaniu fragmentacji plemników. Jak długo sie czeka na wynik tego badania i co na jego temat twierdza lekarze? Jest sens to wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia tak mi przykro; ( tyle Cię mocno. .człowiek cieszy się ze się udało a tu takie rozczarowanie. "(..masakra..Tasia które to było twoje podejście? Masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tasia doczytałam sobie u Ciebie w stopce. .będzie dobrze to twoje pierwsze podejście i już coś zalapalo..na drugi raz uda się na 9mc zobaczysz. .trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Tasia :-( A u mnie dzis 10dc i endo 10mm ;-) W srode criotransfer... Dr Cz mila byla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze następnym razem na pewno bedzie lepiej, ale tak chciałam ominąć zabieg zeby moc szybciej podejść. GoscKasia super gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Tasia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia dziołszko- trzymaj się :-( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Peonia, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia tule mocno :( Peonia ale super :) Martirybka super beta :) Dla mnie to trudny okres codziennie odkładam telefon aby umówić się na wizytę do gyn jak pomyślę, że mam ostatnią szanse to boję się do niej podejść. Nigdy nie miałam dwóch kresek na teście a nie mówiąc o becie masakra jakaś. Jestem wykończona psychicznie nawet powiedziałam mojemu mężowi jak chce może odejść do innej by mieć dziecko. Ten czas jest dla mnie najgorszy w życiu. Przepraszam ale tylko Wam mogę się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też tak miałam, ze po różnych zabiegach okres był inny niz zawsze - tzn skapy i krótki - a miałaś krwawienie zywa krwia czy tylko takie brudzenie ? Tasia jestes bardzo dzielna , Peonia to teraz już odetchinij z ulgą i ciesz się z bycia w ciąży :) Kasiurek my mieliśmy robiona fragmentacje DNA plemników - lekarz w Wawie powiedzial , ze badanie może ujawnić nieprawidlowosc , mimo, ze ogólne badanie nasienia jest dobre jak u mojego M. Co do czasu wykonania to w różnych klinikach sa inne terminy i inny koszt - ja czekałam ok 6 dni. Jest to jedne z wielu badan ktore moze wskazac przyczyne niepowodzeń. My dodatkowo robiliśmy jeszcze wtedy badanie MSOME czyli badanie plemników pod B. Dużym powiększeniem - takim jakie stosuje się przy zaplodnieniach IMSI . Ale i tu wszystko wyszło nam dobrze. Ala dostałaś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio to był Twój 2 transfer czy 2 procedura? Czuję to co Ty - trzeba się wypłakać i ruszac dalej do przodu. Ja coraz bardziej skłaniam się ku adopcji - sama się sobie dziwię, ze tak teraz mi to się wyklulo w głowie. Wzruszylam się tym Twoim wpisem Aniu w katechizmie - uświadomiłam sobie, ze jak byłam jeszcze dzieckiem , to też chciałam adoptować dziecko. Oczywiście dalszych starań nie wykluczam - pójdę i jedną i drugą drogą - zawsze chciałam mieć 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasku - te dretwienia to ucisk dzidziusia na nerw. Też tak miałam. Wszystko zależy jak ułożona jest dzidzia i wtedy macica uciska na nerwy. Im wieksza dzidzia tym więcej drętwien...przynajmniej ja tak miałam. Tasia - bardzo mocno Cię przytulam.....trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofrano wiem że jest Ci ciężko..ja też nieraz mówiłam mężowi ze może odemnie odejść bo nie mogę mu dac dziecka..Ale na tym pojega miłość jesteśmy ze sobą na dobre i na zle. .będziemy mamami zobaczysz :) Hope od histero miałam cały czas plamienia w czwartek pojawiło się rano trochę krwi nie dużo i potem przez cały dzień nic..w piątek już zaczęłam normalnie krwawic i sobotę też chodź trochę mniej ..i w niedzielę już nic.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jak zaczęłaś normalnie krwawic to ok - tzn to była miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ;( trzymaj sie kochana. Myśl o tym, ze masz jeszcze mrozaczki. A jak juz sie raz udało, to znowu sie uda! Tasia, po biochemicznej ciąży tez musiałam odczekać, 2 cykle. Ty chyba będziesz musiała 3 odczekac, ale szybko minie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×