Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość
Hey kochane tu Ala.Uffff ją po transferze.Mam podane dwa 6 dniowe blastki. Embriolog powiedział na koniec że transfer idealny!!!Po zabiegu leżała godzinę na fotelu-rewelacja.A potem godzinę w sali.Wszystko na spokojnie bez nerwów. Wzięłam kroplowke i drzemalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia gratuluje!!! Ja tez wrocilam z kliniki teraz-z babelkiem...teraz 10 dlugich dni przedemna. Ania- ja mialam podglad do crio w 10dc,endo mialo 10mm wiec decyzja o crio 16.09. Na podgladzie bylam 12.09-poniedzalek,a od wtorku fragmin i lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a teraz będziesz brała atosiban? bo ja chcę teraz przy ostatnim podejściu, tylko nie wiem czym się różni od tego w Gyn za wyjątkiem ceny, bo w Gyn chyba 1000, a w Artvimedzie 1900 zl :( dziwne, ze aż taka różnica. Żałuję, ze teraz nie wzięłAm tego atosibanu, ale dr Ch powiedział że nie widzi skurczy macicy i ze nie ma sensu. A przez caly okres po transferze miałam takie ciągnięcia i to pewnie były właśnie te skurcze, które nie dały się zadomowic moim zarodeczkom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey kochane tu Ala.Uffff ją po transferze.Mam podane dwa 6 dniowe blastki. Embriolog powiedział na koniec że transfer idealny!!!Po zabiegu leżała godzinę na fotelu-rewelacja.A potem godzinę w sali.Wszystko na spokojnie bez nerwów. Wzięłam kroplowke i drzemalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ala to gratulacje,myslalam ze blastki moga byc 5-dniowe,czlowiek uczy sie cale zycie ;-) pewnie dluzej hodowali. Ala a Ty tez Gync Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ala to gratulacje,myslalam ze blastki moga byc 5-dniowe,czlowiek uczy sie cale zycie ;-) pewnie dluzej hodowali. Ala a Ty tez Gync Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
No właśnie ja mu od razu powiedziałam, że chciałabym atosiban, a on mi powiedział, że za każdym razem badają skurcze i podają tylko, jak trzeba... W Gyn w ogóle się tymi skurczami nie przejmują, a w innych klinikach zawsze coś podają, bo podobno większość z nas ma skurcze... i bądź tu mądry. Mówisz, że będziesz chciała tak czy siak? To może ja też się uprę... :) W Gyn koszt to 800 zł. Wystraszyłaś mnie z tym 1900 i aż sprawdziłam cennik :) 1900 kosztuje transfer z atosibanem, a sam transfer 1200 więc ten atosiban 700 wychodzi. Dr mi mówił, że oni go jakoś inaczej podają, chyba pompą czy coś w tym stylu, i dłużej przed transferem niż w Gyn. Mówił też, że on działa tylko w czasie transferu, po kilku godzinach już niestety nie :( Ja jeszcze brałam relanium i nospę. Powiedział, że relanium na głowę bardziej działa :) a nospa jak najbardziej na macicę działa. A brałaś nospę tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki za Alę i Kasię :) odpoczywajcie dziewczyny i czekamy tu na dobre wieści za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam zdziwiona ze mam 6 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, dr M fajnie się zachował, dobrze to o nim świadczy, że podszedł do was i zagadał. Nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia, w GC przeszłaś 3 procedury, dałaś im zarobić kupę kasy. Mieli lekarze szanse, żeby się wykazać. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś, że zmieniłaś klinikę. Powodzenia w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Mabo ja kupiłm taką poduszkę http://omedika.pl/super-mami-7-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-p1241.html?gclid=CJbkwYrQk88CFUrncgodS1kNXw Mam nadzieję że faktycznie pomaga w zasypianiu :) Ja biorę 2 razy dziennie luteinę dopochwowo iraczej do końca już ją będę brała... Aneta wysłałam Ci zdjęcie :) Snshine trzymam kciuki żeby Twoje komóreczki ładnie urosły kiedy masz kolejne usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...super, to teraz czekamu na serduszko :-) Aniu...pisz na bieżąco na jakim etapie jesteś :-) Dziewczyny po transwerze trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia gratulacje !! Sil życzę powodzenia w Białymstoku.zdawaj nam relacje na bieżąco co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine no to uffff :) 1900 zl a 700 to jest różnica :) teraz się upre co do atosibanu- nospe brałam, ale jak widać nie zadziałała :( może jest jeszcze jakiś lek przeciw skurczom , który można byłoby brac przez te kilka dni po transferze - jakiś zastrzyk np ... muszę się fo zapytać jak tam będę ale Ty się pewnie dowiesz wcześniej. CIEBIE też bolało po transferach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam zdziwiona ze mam 6 dniowe.Teraz czekamy na betę.Tak ja jestem w G.To mój 3 transfer ale tym razem byłam obstawiona lekami na mthfr plus witaminy z grupy B w końskich dawkach.Do tego kroplowka na skurcze.pzdr ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super gratulacje. Teraz czekamy na serduszko :-) Sil powodzenia w Białymstoku Ala, Kasia kciuki zacisniete teraz 10 dlugich dni. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zarodki staja sie blastkami pomiędzy 5 a 7 dniem. 7 dzień to ostateczny termin tzn ze jak w 7 dniu nie rozwijają się dalej, to już się nie rozwina - ja też się dopiero teraz i tym dowiedziałam :) odpoczywaj - dostalas maila wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope wczoraj spałam jak susel i nie wchodzilam na e-mail ale dzisiaj dostałam od Ciebie paczuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucina mi posty.Hope pięknie dziękuję i odesle Ci 2 opakowania jak kupię.myślę że po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak miałam transfer 5 dniowej blastocysty a jestem w 8dpt wyjdzie już beta? Przy dwóch zarodkach na pewno a przy jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancias przy blastkach na pewno wyjdzie. Ala - nie spieszy się - ja będę potrzebowała najwcześniej w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia, zrób ta bete, będziesz spokojniejsza. Najgorsza jest ta niepewność. Beta powinna byc juz wiarygodna. Trzymam kciuki i dziękuje za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ancia wyjdzie:) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ala, Kasia, trzymam kciuki! Odpoczywajcie:) Karolciu, dziękuję :) Jutro idę na następne usg. Dam znać, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, chyba Sil pisała o jakimś innym leku na skurcze. Jakieś zastrzyki, chyba na P... Ja miałam dość silne pojedyncze skurcze/bóle po pierwszym i drugim razie. Przy trzecim podejściu, udanym na chwilę, wzięłam atosiban, relanium i nospę (wcześniej nie brałam) - bardzo długo brałam, i nie było tych skurczy. Ale czy to pomogło, nie wiem. Przy tym udanym transferze miałam takie ciągnięcia z jajnika aż do nogi, ale to było co innego, to był chyba dobry omen :) Chciałabym ten atosiban, ale zobaczę, czy uda mi się go wymusić :) Ale na pewno wezmę relanium i nospe i będę brała do bety. Też byłabym zainteresowana takimi zastrzykami przeciwskurczowymi. Muszę przypomnieć Dr o tych bolesnych skurczach, może coś zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×